Keresés

Részletes keresés

Stms Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3318
De az se működik, hogy kikergeted a világból a többséget. Megvannak a dohányzásra kijelölt rezervátumok, tartsd távol magad ezektől, ne nézegesd az indiánokat. Mindenkinek jobb lesz.
Előzmény: bejuma (3317)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3317
Tegyük fel, hogy az emberek többsége dohányzó.
Ez gondolod, hogy feljogosítja a (feltételezés szerint)kisebbségbemlevő nemdohányzók egészségének rongálására?
A demokrácia nem mindig működhet, nem mindenhol lehet a többségi elv alapján dönteni.
Előzmény: Stms (3315)
Fustolo tudo Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3316

Persze ilyenkor jön a szokásos rali szöveg, hogy törvényt nem sértett ezért nyugodtan dohányozhatott a gyerekek szobájában.

 

A vakszem is elnézné ezt a szokást hisz Ő is a gyerekei mellett szokott dohányozni.

 

Rali ezt olvastam rólad? Ez tényleg igaz?! Ha igen, akkor csalódtam a hozzászólásaidban!

Előzmény: rali (3299)
Stms Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3315
Megint összegezzünk: dohányzik a rendőrségi állomány nagy része, dohányzik a vasutasok nagy része. Lassan kiderül, hogy mindenhol többségben vannak a dohányosok.

A demokrácia játékszabályai szerint milyen következtetést lehet levonni a dologból?
Előzmény: NoCigi (3314)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3314

100km-nél kisebb viszonylatban törvény szerint tilos dohányzó kocsikat csatolni a vonatszerelvényhez. 100 km felett lehet. A MÁV minden esetben kedveskedik a dohányzó utasainak a nemdohányzó utasai egészségének a rovására. 

 

A kalauzok még a nemdohányzó kocsik peronján is - szabályellenesen - engedélyezik a dohányzást illetve szemethunynak felette. "Mit árthat?" gondolhatják ők.

 

Persze ebben a hozzáállásban az is szerepet játszik, hogy a MÁV dolgozók több mint fele dohányzik és gyakran a munkába járó vagy abból hazafelé tartó kollegájukra kellene rászólniuk.

Tafkó Birgut Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3313

Azok.

:((

Stms Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3312
Téged megismer az elvira, és eleve nemdohányos vonatokat dob ki.
Előzmény: bejuma (3310)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3311
Miért, kinek kellene?

És miért a nemdohányzót minősíti a dohányzó pofátlansága?
Előzmény: TZiky (3308)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3310
Nálam más van.... :(
Előzmény: TZiky (3309)
TZiky Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3309
Nekem csak a kitöltetlen elvira oldalt adja, azon pedig nincs mit okézni... ( Arra már rájöttem, hogy a Kaposvár és Budapest közötti IC-ről próbálsz infót adni, de ott van a Kanizsa(849), a Somogy(829), a Tettye(805), a Tenkes(815), a Sopiane(803), a Zengő(801) IC-k. És mindegyiknél ott a kiírás, hogy "Dohányzás az arra kijelölt kocsiban".)

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bejuma (3307)
TZiky Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3308
"Nem azért. Hanem azért, mert egyáltalán eszébe sem jut, hogy vannak helyzetek, ahová a bagó semmiképpen nem való.
Ilyen helyzet sok minden más mellett a tánc."

Ha a dohányosnak kellene, hogy eszébe jusson amit írtál, akkor a nemdohányzók értelmi színvonaláról állítasz ki bizonyítványt. Tekintve, hogy a nemdohányzó képtelen felmérni a saját igényeit és a saját igényei szerint cselekedni...

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bejuma (3305)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3307
Ja, kettőt kellett még tovább lépni; leokézni, és megnézni egy IC járatot.
Előzmény: TZiky (3304)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3306
Köszönöm, nem.

Valamikor régen neked is ezt kellett volna mondanod az első cigit elszívása előtt.
Előzmény: rali (3301)
bejuma Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3305
Nem azért. Hanem azért, mert egyáltalán eszébe sem jut, hogy vannak helyzetek, ahová a bagó semmiképpen nem való.
Ilyen helyzet sok minden más mellett a tánc.
Előzmény: TZiky (3303)
TZiky Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3304
Megnéztem. Az általad linkelt oldal nem IC-re, hanem az elvira járatkereső kezdőlapjára mutat.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bejuma (3298)
TZiky Creative Commons License 2006.11.07 0 0 3303
Szóval a dohányosok többek között azért pofátlanok, mert a lányod a dizsiben belekapdos a dohányos cigarettájába.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bejuma (3302)
bejuma Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3302
Többek közt ezért igaz a dohányzókra a címbeli jelző.
Előzmény: bejuma (3300)
rali Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3301
Vagy a te prekoncepcióid.

Kérsz egy jó cigit?
Előzmény: bejuma (3297)
bejuma Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3300
Senki nem mondta, hogy a nemdohányzók tökéletesek.
De tudatosan nem ártanak másnak a szenvedélybetegségükkel.
Előzmény: rali (3299)
rali Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3299
Jó lehet neked, mint a tökély mintapéldánya....
Előzmény: NoCigi (3293)
bejuma Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3298
Pl nézd meg ezt.
Előzmény: TZiky (3295)
bejuma Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3297
Pár hsz után? Ugyan! Az előítéleteleid működnek egy nemdohányzóval szemben.
Előzmény: Törölt nick (3288)
bejuma Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3296
Lehet. Azt írtam, úgy tudom. Ebben benne volt, hog nem biztos, igazíts ki, ha tévedek.
Bár a fiam rendszeresen utazik egy IC vonalon, ott nincs dohányzó kocsi. Lehet, hogy az a véletlen?
Előzmény: TZiky (3295)
TZiky Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3295
"Úgy tudom, az IC-ken is megszűntek a dohányzó kocsik.Tehát nem lehet az IC-ken dohányozni sehol, egyik kocsijában sem."
Az elvirán az általam találomra megnézett Tokaj és Napfény IC-hez odaírták, hogy: "Dohányzás az arra kijelölt kocsikban". Ez mintha azt jelentené, hogy az IC-ken - írásoddal ellentétben - vannak dohányzó kocsik, és - a Tokaj és a Napfény IC-n - lehet - az arra kijelölt kocsikban bizonyosan - dohányozni.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bejuma (3271)
Stms Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3294
A karakteredre gondoltam, drága.
Előzmény: NoCigi (3293)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3293
Ha én is egy mondatot írnék le félóra alatt, akkor nekem is tökéletes lenne a helyesírásom.  Igy maradnak a hibák.  Azonban olyan hibát nem követek el, hogy másokat mérgezzek 4000 mérgező vegyülettel amelyből 50 bizonyítottan rákkeltő.
Előzmény: Stms (3292)
Stms Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3292
Uramatyám, téged biztos ismert Rejtő Jenő.
Előzmény: NoCigi (3291)
NoCigi Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3291

Egyébként a tüntetők is csak a könnygázgránátokra panaszkodtak. Állítólag az maradandó károsodást nem is okoz. Ellenben a dohányfüsttel.

 

Viszont nagyon sok dohányzó tüntetőt vagy "szabadság harcost" láttam aki a dohányzás rabságában tobzódva rossz helyen, rossz módszerekkel küzdött a szabadságáért és közbe mérgezte a több mint 4000 mérgező vegyületet tartalmazó dohányfüstjével a társait.

 

A dohányzás annyira beépült a magyar társadalomba, hogy észre sem veszi senki, hogy bizony azok a rendörök is függők, akik ezt a legális drogot használják.

 

Gergényi Pétert nem azért rúgnám ki mert rendet tétetett az utcákon és egyes rendőrök tényleg mintha szabályt sértettek volna túlmentek az arányosság szabályain. Arról nem tehet, hogy mások nem tartják be a törvényt.

 

Arról viszont tehet, hogy Ő is pár helyen a nemdohányzókat védő törvényekre fityet hányva dohányzott.  A cigaretta egyenlőre sok helyen legális drog viszont ahol a törvény tiltja a fogyasztását ott bizony a dohány is illegális drog tehát az ilyen helyeken a dohányzás illegális drogozás. Gergényi sok helyen illegálisan drogozott, amelyről fotók is készültek. Ha írországban lennénk, akkor őt ezért kirúgták volna az állásából.

 

Irországban egy politikust rúgtak ki  a szóvivői állásából mert pofátlanul dohányzott az ír parlament büféjében.

 

Mi nem tartunk itt, de ez rajtunk is múlik, hogy így van.

Ha nem emelünk szót a dohányfüst ellen, akkor mindig olyan alacsony prioritásban marad ez a kérdés amilyenben ma van.  Ha nem tájékoztatjuk az ÁNTSZ-t a füstös és a jelenlegi gyenge törvényeket sértő helyekről, akkor megmarad az a tévhit az ÁNTSZ hivatalában, hogy a magyarembereket nem is érdekli a saját egészsége és ezért ők sem küzdenek igazán az egészségünkért holott nekik az lenne a dolguk.

 

Ez nem amerikai, de ott is a civil szervezetek kezdték a hatóságokat és a törvényhozást arra kényszeríteni, hogy ne csak a dohánylobbi nyomásának engedjenek.

 

Mert még az USA-ban is erős a dohánylobbi és ezért nem is tiltják be a dohányzást.

Holott más termékeket betiltanak amely használatánál ekkora a halálos betegségek

előfordulása.

 

A cannabis növények viszont tiltva vannak pedig azoknak - ha nem füstöléssel járó a fogyasztásuk - vannak orvosilag is hasznos tulajdonságaik.

 

 

 

Előzmény: Stms (3287)
Fustolo tudo Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3290

Persze ilyenkor jön a szokásos rali szöveg, hogy törvényt nem sértett ezért nyugodtan dohányozhatott a gyerekek szobájában.

 

A vakszem is elnézné ezt a szokást hisz Ő is a gyerekei mellett szokott dohányozni.

 

Rali ezt olvastam rólad? Ez tényleg igaz?!

Előzmény: rali (3283)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.06 0 0 3289

Azért ebből az esetből nem következik egyenesen, hogy minden dohányos az ágyban dohányzik, szóval nem kell kezdeni a hülyeséget.

A dohányosokból álló rendőrség az meg mi a jófene? Mert ez se nyelvtanilag sem pedig máshogy nem értelmezhető.

Előzmény: NoCigi (3286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!