Keresés

Részletes keresés

DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 98
Cucu, nem kötözködni akarok, de szerintem ez így nem működhet. Megtanulja, hogy ha finom csontocskára fáj a foga, kezdjen csak el vonítani, mindjárt jön a pincér, és hozza is...:)))

DogKiller

hzolee Creative Commons License 1999.08.03 0 0 97
dog.

nem értesz, amit persze nem is csodálok :-)

szóljál a szomszédnak.
nem a kutya hibás azért, mert vonít. ne kösse rövi dmadzagra, kösse máshova, adjon vizet. beszélhetnél a szomszéddal, szép szóval vagy durván.. ..de nem, te a kutyát akarod megmérgezni. fiam, gondolkodj már el hogy ki itt a "köbunkós".... (amúgy befejeztem)
o.

harry Creative Commons License 1999.08.03 0 0 96
Obi wan, használd az erőt vazzeg.
harry Creative Commons License 1999.08.03 0 0 95
Attól a beszólások még maradnak olyanok amilyenek. Azokat ugyanis a hozzászólás, nem pedig a felhasználónév váltja ki.
Bár mondjuk belőlem a "rajkó" kapcsán is kikívánkozik néhány.
Például hogy ilyen hozzászólások mellett nehéz elkerülni, hogy rasszistává válljon az ember.
cucu Creative Commons License 1999.08.03 0 0 94
Ja, hogy én milyen szétszórt vagyok mostanában...

A telefonos hivogatást felejtsétek el. Nem mintha bármi lenne belőle, de mint rosszindulatú hívást azonosíthatnak és esetleg elbúcsúzhatsz a telefonodtól. (Nagy ügy) Szóval ez eléggé gyermeteg trükkkk.
Viszont ha a szomszéd rájön, hogy Te hívogatod a kutya miatt, akkor sokkal jobb, ha már az elején dűlőre viszed a problémát.

Obi wan Creative Commons License 1999.08.03 0 0 93
HI!
Én is hasonló cipőben járok. Nekem is elegem van az ugatásból, de a fő bajom az, hogy nemrég a szomszéd kiengedte a kutyáit az utcára (egyébként mindig ki szokta!) és szétszedték a macskámat. Ezért akarom eltüntetni a vétkes kutyát. Várom az ötleteket!
rajko Creative Commons License 1999.08.03 0 0 92
nadeharry!
asszem te vagy eltevedve...
talan el kene olvasni a topc cimet....
´szal a hozzaszolas _ontopic_volt
nade_a_tied_?

1ebkent pont az ilyen beszolasok miatt
regisztraltam magam ujra...

Csülök Creative Commons License 1999.08.03 0 0 91
Fordulj gyorsan orvoshoz! Siesss!!!
harry Creative Commons License 1999.08.03 0 0 90
rajko
Basszadmeg, ezért a hozzászólásért voltál képes regisztrálni magad? Merthogy ez volt az első. Igényszint megvan.
cucu Creative Commons License 1999.08.03 0 0 89
Miért, mi a bajod a leszálló repülőgépekkel? Csak nem zavarják a nyugalmadat?
rajko Creative Commons License 1999.08.03 0 0 88
DogKiller: nemkelltuldramatizalniadolgot
a legjobb, ha senki sem tud rola, hogy te mire keszulsz.
nem is nagyon kell merget alkalmazni...
veszel 10db 10es horgot, osszeforrasztod, hogy ugy nezzen ki,
mint 1 horogkereszt, majkrem, azt kaja....
De a leghatasosabb:
flex -> kielezett aso ->hajnal 2kor atmaszni a szomszedhoz...
es a tetmet _lancostul_ eltuntetni...
---szegeny szomszed meg par napig varja haza a kutyust...

de ha mar mergezni akarsz:
_glykol_ (fagyallo) -finom edes -> kutyus szereti -> 6asos
.....persze vannak meg modszerek........

cucu Creative Commons License 1999.08.03 0 0 87
Van egy marha jó ötletem! Hogy ezt miért felejtettem el idáig...
Amikor a szembe szomszédom kutyája úgy ugat vasárnap délután, hogy nem halljuk egymás hangját a kertben, szépen átballagok az úton hozzá és adok neki egy füstölt csontot. Hirtelen olyan csönd támad, mintha nem is tudom hol lennék.
Hetente veszek a kutyámnak 20 drb. füstölt csontot, 1 drb. 35 Ft. Pont olyan, mint a rajzfilmben a Plútó csontja. A kutyám naponta képes ebből megenni 2 drb-ot.
Ezt adjál neki Öcsém, a siker garantált! Ha nem kapsz, írjál emilt, veszek neked!

JT, mivel tudtalak megnevettetni, áruld el nekem is!
cucu

Kham Creative Commons License 1999.08.03 0 0 86
Szerintem meg éppen errol van szó. Nem sokban különbözik.

Zárójelben pedig: Örülj, hogy egy kutya vonyít a szomszédban, és nem a villamos zörög el öt percenként, sziréna vijjog 10-15 percenként és leszálló repülogép rezegteti az épületet 30-40 percenként.

szopoca_bacsi Creative Commons License 1999.08.03 0 0 85
asszem oldskoolnak sikerült vázolnia azt az irányvonalat, mely mögé én is felsorakozom.
Nos Creative Commons License 1999.08.03 0 0 84
oldskool vajon tollbamondta nívós véleményét, vagy tud írni?
DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 83
Kham: Nem kell azért sarkítani és dramatizálni a dolgokat. Erről azért szó sincs.

DogKiller

DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 82
Szép jónapot kívánok!
A kőkorszak, amikor az nyert, akinek nagyobb volt a kőbunkója, pár ezer éve elmúlt... Te hogy maradtál itt, kicsi kromanyoni?

DogKiller

Kham Creative Commons License 1999.08.03 0 0 81
Így igaz jogod van hozzá. Kutyából meg ugyis van elég.
meg nyávogó macskákból.
meg rikoltozó papagájokból.
meg sárgákból.
meg négerekbol.
Gyötör Creative Commons License 1999.08.03 0 0 80
DogKiller,
szerintem korai a bunkó szomszéd miatt egyből a kutyát nyúvasztani, teccik az ultrahangos megoldás, de egyszerűbb ha felveszed a kutyavonyítást, és pár amúgy sem alvással töltött éjszakádon hangszórót-magnót telpítve a szomszéd ablaka alá -lehetőleg a telekhatáron kívül,- max. hangerővel nyomatod neki kedvence ugatását, vonyítását, hátha besokal és rájön, hogy változtatnia kellene valamin.
Persze az adok-kapok módszert csak a tárgyalásos rendezési lehetőségek kimerülése után ajánlom. :-)
oldskool Creative Commons License 1999.08.03 0 0 79
dog killa

vazze, ha nincs annyi vér a pucádba' te picsaszájú, hogy odaállj a szomszéd elé és megmondd neki hogy mi a bajod (esetleg megfenyegesd veréssel, és azt be is merd váltani), akkor sz'ted az a megoldás hogy megmérgezed a kutyát? a szomszéddal beszélj b+, ne az állatot öld meg. vagy ha olyan nulla primitív vagy hogy csak erre telik a kőagyadból, legalább ne tedd közzé. mindenki talál mérget, csak tudni kell hogy hol keresd. ezzel kérkedsz, hogy meg bírsz mérgezni egy kutyát? szarfaszú gerinctelen csúszómászó meztelencsiga vagy bazmeg, az ilyeneket kell megmérgezni, nem az állatot aki (aki!) senkinek se ártott.

": Nem vagyok az a megtestesült nyers erő, inkább az eszemet használom..."

ne haragudj, midet? ész? haha.

ha nem vagy az a megtestesült erő, akkor ne is kísérletezz, mert a mérgezés után lesz kromofággal leöntött, cukrosbenzinnel üzemelő ablaktalan kocsid, meg (ha én lennék a szomszédod) egy pépesre zúzott fejed fogak nélkül. a kanálisban.

állaton állni bosszút emberi faszság miatt, ez kiakasztó.

"eszemet" - hahahahaha! :-))))))))))))))))))))))))))))))

o.

DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 78
Lolek, olvasd el figyelmesen a topicnyitómat.

DogKiller

DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 77
Az emberekhez és növényekhez egészen máshogy állok hozzá. A saját (és gyerekeim) éjszakáinak nyugalmát pedig jogom van megvédeni.

DogKiller

tetet Creative Commons License 1999.08.03 0 0 75
Rettenet
Utána meg nézheti a szomszéd vakolattól megkopaszított falát.
A másik oldali szomszéd meg ilyen indokkal vesz három még hangosabban ugató kutyát, a következő szomszéd négyet....... Uram atyám mi lesz ott?
Eközben az első jó nagyokat szundít, mert esetleg nagyot hall.
DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 73
KissMe: Aranyos vagy. Kösz a hozzászólást.

DogKiller

DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 72
Hm. Járható útnak tűnik. Egy kapszulányi ferrobon tuti elég?
Szamuráj Creative Commons License 1999.08.03 0 0 71
Már valahol leírtam, és azóta többen is megerősítettek. Kis, maroknyi magasfrekvenciás kutyarisztó távkapcsolóval. Persze, ha a kutya nem süket. Gondoljátok el, a használati útmutatóra az van ráírva, hogy fajtatiszta kutyáknál hatásos igazán. Talán a keverékek rosszabul hallanak? Én kipróbáltam, de minden kutyus meglepődött.
Még ki lehetne próbálni egy kis nyugtatót. 1 seduxen nem árt meg a kutyának. Én is adtam már az enyémnek, fél napig aludt, igaz akkor a fülét vágattam.
DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 70
Tetet: Hol lehet ilyet kapni? Komolyan érdekel.

DogKiller.

DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 69
Káposzta: Nem érdekel, hogy ki lehet-e mutatni vagy sem, úgysem megy senki semmire a feljelentéssel ebben az országban (kivéve ha eleve nem a peres ügyről van szó)

DogKiller

Rettenet Creative Commons License 1999.08.03 0 0 68
Nem feltétlenül. Mi már jártunk úgy, mikor rosszul tettük le a telefont
DogKiller Creative Commons License 1999.08.03 0 0 67
Csülök: Nem vagyok az a megtestesült nyers erő, inkább az eszemet használom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!