Keresés

Részletes keresés

fasírt Creative Commons License 2000.06.22 0 0 341
én már baromi rég nem voltam semmi majoros dolgon. (októberben voltam Rómában Major-tours, azóta semmi)sőt nem is nagyon találkozom senkivel így direktbe. ja, dehogynem! voltam a negyedikes búcccsssúbulin (2perc) de utána tisztességgel elmentem a Ludasba Sharon Stones-t meg sósdaniékat - meg nem mondom mi a formáció neve - hallgatni.

off
én úgy tudom nem lehet, de próbálkozz csak.
mondjuk én még anno a számtech-tagozatról (hihi) indultam el...

Előzmény: idared (339)
idared Creative Commons License 2000.06.22 0 0 340
ja, es ha valaki esetleg emailt kuldene nekem, azt ne az itt fent lathato emailre tegye, mert azt mar reg nem hasznalom. A mostani ilyen celokra: ktorok@myflat.com

OFF
Hogy lehet megvaltoztatni az indexnel az email cimet ami fent latszik? Kinek kell irni?
/OFF

idared Creative Commons License 2000.06.22 0 0 339
hat akkor en le vagyok leplezve. Es most mar a bulira is emlekszem. :) Az a hanyas sokszor elojon mindenfele beszelgetesekben... :)

Kati (mostmar igy is lehet...ha mar egyszer elarultam)
UI: Ma a zene unnepen a Mechwart Ligetben eleg nagy volt a Majoros jelenlet)

Előzmény: fasírt (329)
Tamás Creative Commons License 2000.06.22 0 0 338
Na, megnéztem, ez szerintem tök jó lett Árni. Bár be kell vallanom, első nekifutásra rögtön orraestem (hiába próbáltam, nem sikerült meggyőznöm a dolgot arról, hogy 5 alapú logaritmus 25 egyenlő öttel :-D...) de aztán kis elméleti ismétlés után (hiába rég volt az a matek, no) tök jól elvoltam vele. Külön tetszik, ahogy meg van oldva, hogy a framekben folyamatosan jön a segítség, ha valaki olyan ööööö, hiányos és nem stabil ismeretekkel rendelkezik logaritmusból, mint én. :-)

Szóval klassz!

Tamás Creative Commons License 2000.06.21 0 0 337
Nahát, ez a link tökéletesen működik. Szóval mi nem működik rendesen az indexen, kedves Árni? :-DDDDD
Előzmény: Tamás (336)
Tamás Creative Commons License 2000.06.21 0 0 336
Gratulálok! Gondolom, Te is úgy érzed most valahogy, hogy "na végre...". :-) Külön grat a jeleshez (mindig is stréber voltál... :-DDDD, na jó, nem is). Nem is tudtam, hogy osztanak még (nem neked) veres színű diplomát... mondjuk valszeg azért, mert a közelébe sem kerültem soha... :-)))

Ami a hivatalból linkelni tudást illeti, úgy gondoltam, hogy ha ugye a szakdogádat a netre otimalizáltad, egy href tag beírása nem okozhat gondot. Bár ugye aki homesite-hoz szokott, hehe... na jó asszem rettenetes módon egy jogász fogja megmutatni hogyan kell:

Árni barátunk szakdogája, vagy valami izé, amit meg akart mutatni nekünk. Nézzétek meg! :-)

Előzmény: árni (335)
árni Creative Commons License 2000.06.21 0 0 335
Jelentem Árni hétfő óta papíron is matektanár, szerzett egy jeles diplomát! (A veres szín az egyik szigorlaton elbukott..)
Hat év alatt mindketten a Tamással összehoztuk, csak csak.

Amúgy tudok Tamás linkelni (bár nem kell hivatalból egy matek tanárnak ugye) de itt az indexen ez nem működik rendesen (valéptechnek sem igazán ment a dolog). De neki az a mentsége legalább megvan, hogy bölcsész, ez igaz.

Mindenkinek előre is jó nyarat kívánok, legközelebb ha minden jól megy, (Budapestről nézve) a világ másik feléről jelentkezem.

Árni

árni Creative Commons License 2000.06.21 0 0 334
Köszi Venom a dicsérő szavakat.

Árni

Előzmény: venom (310)
Tamás Creative Commons License 2000.06.21 0 0 333
Na most figyelmesen elolvastam jól. :-)
Előzmény: fasírt (332)
fasírt Creative Commons License 2000.06.21 0 0 332
FIGYELMESEN TESSÉK OLVASNI AZ ALÁBBIAKAT.
nem baj, nem veszem a szivemre.
mondom, hogy már voltam a honlapodon, kb. 1000-szer mindenféle letöltések ürügyén, szóval kénytelen-kelletlen már régóta körvonalazódik számomra a személyiséged. egyébként mai nappal abszolváltam az utolsó elsőéves szigorlatomat is, úgyhogy, ha isten is úgy akarja, mostantól számítva már csak 4 év és szintén beléphetek a drjogászfogászok üdvös ill. kevésbé üdvös kötelékébe.
FIGYELMESEN TESSÉK OLVASNI A FENTIEKET.
Előzmény: Tamás (331)
Tamás Creative Commons License 2000.06.20 0 0 331
Öööö, nem olvasunk figyelmesen... :-)))
Előzmény: fasírt (324)
Tamás Creative Commons License 2000.06.20 0 0 330
Ez így van, a nemjogász doktori cím tényleg értékesebb, mert azért csinálni is kell valamit, a jogit meg csak úgy utánadvágják ahogy pánikszerűen menekülsz az intézményből, merthogy már évszázadok óta van, na. :-)

Mindazonáltal nem nálam reklamálni, ha nem lesz dr. prof. valéptech kult.ant. masternek szolgálati jármű meg sofőr meg hasonlók... :-)))

Előzmény: Törölt nick (326)
fasírt Creative Commons License 2000.06.20 0 0 329
ja, és amint az előzmény rublikában láthatod, egyszer hanyag mód alá is írtad a nevedet (Kati)...
Előzmény: idared (33)
fasírt Creative Commons License 2000.06.20 0 0 328
adatok/emailcím/.....
az enyém ennél talán árulkodóbb...

arról a buliról én is csak arra emlékszem ám, hogy H.B., aki nem Balázs, de osztálytársad volt, lehányta a táskámat. egyébként biztos jó volt... dehát valahogy mégiscsk be kellett azonosítanalak, de nem írhattam azt ide az éterbe, hogy "Jé, szia [teljes név, születésnap, érdekességek]!!!" hátha őrizni akarod az inkognítódat.

Előzmény: idared (325)
venom Creative Commons License 2000.06.20 0 0 327
Bár a kérdés nem nekem szólt...
Az e-mail címed elég nyílvánvaló :)
Előzmény: idared (325)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.20 0 0 326
hihih, akkor ez azt jelenti, hogy az enyim sokkal értékesebb lesz:
valóságépítő technikum, a kulturális antropológia doktora, és akkor megdobálnak jobbnál jobb állásajánlatokkal, szolgálati kocsi + sofőr,
;-)))

dr. prof. valéptech

Előzmény: Tamás (322)
idared Creative Commons License 2000.06.20 0 0 325
igen, nyertel V.O., en vagyok az. :) (A bulira csak halvanyan emlekszem, a datumara meg egyebkent sem, de azert tudom, hogy ram gondolsz.) Mibol jottel ra? Bocs, kicsit keso van, es nincs idom visszaolvasni, hogy milyen infokat csopogtettem magamrol... :)

idared

Előzmény: fasírt (324)
fasírt Creative Commons License 2000.06.19 0 0 324
nem, a beazonosítás az IDARED nevű voltéffolyamtársra vonatkozik, ha figyelmesen olvasunk...
Előzmény: Tamás (323)
Tamás Creative Commons License 2000.06.19 0 0 323
Asszem egy picit félreazonosítottál (bár ez nem könnyű a megadott dolgok alapján), nem a takimarihoz jártam, sőt, vele nem is találkoztam soha. Én a Beöthy-hez jártam (ami már lentebb a topicban ugyancsak kiderült), és nem emléxem, hogy 98 májusában hazibulit tartottam volna, szerintem akkor épp PP-szigorlatra izmoztam. :-)

Gratula a rómához!

Előzmény: fasírt (320)
Tamás Creative Commons License 2000.06.19 0 0 322
nnna, de milyen jó! :-)))

Most ne kezdjünk ezen nyavalyogni, volt már erre topic is, a lényeg az, hogy mivel minden jogász alapból dr., ezért ennek a doktori címnek az értéke 0. Úgyhogy nem kell elirigyelni. :-)

Előzmény: Törölt nick (321)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.19 0 0 321
nna, ez pl. igazságtalan
;-)
v.t.
Előzmény: Tamás (317)
fasírt Creative Commons License 2000.06.19 0 0 320
Szerintem az már megvan mindegyikünknek.
Egyébként azt tudtam, hogy majoros vagy, (en voltam felevkor az a szerencses, akinek ukázba kiadtak, hogy azonnal töltsön le valahonnan rómaijog tételeket, és az alatvista téged hozott le elsőnek a Római Jog keresőszóra. Úgyhogy akkor néztem is, hogy nini! majoros)

eddig viszont nekem csak idaredet sikerült beazonosítanom (!!!) nem a takimari osztályába jártál véletlenül és nem szoktál 1998 májusában házibulit tartani?????

Előzmény: Tamás (319)
Tamás Creative Commons License 2000.06.18 0 0 319
No, isten hozott Titeket! :-) Különösen szorítok a római jog szigorlathoz... + köszönöm a gratulációt.

Remélem, hasznos marad a jegyzettár, a továbbiakban is fennmarad, sőt. Mivel pillanatnyilag erősen úgy tűnik, hogy oktatóként és Ph.D.-ként az egyetemen maradok, asszem újabb hasznos dolgokkal is ki fog egészülni az oldal... idővel. :-) Most pihizek.

Előzmény: fasírt (318)
fasírt Creative Commons License 2000.06.18 0 0 318
nahát, ezt a topicot is most veszem észre.
tavaly végeztem, Buzásnénál (iskola eddigi talán legjellegtelenebb osztálya). azóta meg mondjuk voltam benn három alkalommal. viszont tennap szembejött velem Brassói - most vmi díszfasz az OM-ben, néha fel lehet fedezni mindenféle újságban amint nyilatkozik félmondatokat, ez azért szomorú mert tényleg az egyik legjobb tanár volt - + pereputty a Bgyöngye bevásállóközpontban.

Tamásnak gratulálunk, reméljük honlapján továbbra is szorgosan és lelkiismeretesen helyet biztosít mindenféle kidolgozott tételnek. (mi most 7-en vagyunk az elsőn VMG-sek)

Tamás Creative Commons License 2000.06.18 0 0 317
Hát úgy, kedves valéptech, hogy a jogászokhoz alapból hozzávágják a címet, erre utalt Árni barátunk a jó öreg "jogász-fogász nem doktor" rigmussal, melynek lényege, hogy e két szakma képviselője a doktori címével csináljon, amit akar... :-)))))
Előzmény: Törölt nick (316)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.16 0 0 316
én meg számolgatok itten, de hogyaizébe bírtok ilyen gyorsan doktorálni??

még 4 év és én is a kulturális antropopológia doktora leszek
addig meg sörözgetek
valéptech

bokor Creative Commons License 2000.06.15 0 0 315
Kedves Árni,
Neked is gratulálok, majd legkésőbb szombaton személyesen is, gondolom, az évzárót nem hagyod ki. (én azért kicsit szkeptikus vagyok, nem tudom, hányan lesznek ott...)
Jut eszembe, most már lassan nem kell azt beírnod, hogy legmagasabb végzettsége: érettségi.
Csók:
bokor
Tamás Creative Commons License 2000.06.15 0 0 314
Az oké, de Árni bácsinak hivatalból tudnia kéne linkelni, ugyebár... ehhe, ehhe... :-)))
Előzmény: Törölt nick (313)
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.15 0 0 313
jóvanna,
én bölcsész vagyok,
vagymi
;-)
v.t.
Előzmény: Tamás (312)
Tamás Creative Commons License 2000.06.15 0 0 312
Ugy latom, a linkelgetessel meg kis problemak vannak, hehehe. :-)

Gratula, Arni! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!