Keresés

Részletes keresés

tihizs Creative Commons License 2010.10.15 0 0 8099
Össze kéne má'eccer gyünni,nem?Nem jár az Úr mostanság errefelé? :)

Előzmény: roth_ur (8098)
roth_ur Creative Commons License 2010.10.15 0 0 8098
mindenki egyetért, jeee (valamint ördögvilla).
Előzmény: tihizs (8097)
tihizs Creative Commons License 2010.10.15 0 0 8097
Hát ez az!

Gyerekek! Szerintem zárjuk rövidre ezt a Facebook-os témát és mutassuk meg,hogy mi különbek vagyunk nála.Ezzel az egész téteményével önmagát minősíti.
Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek,hogy ilyen egyetértés van közöttünk ebben a témában.

Borella!
Mail ment Neked.

Üdv mindenkinek!!!
Előzmény: Borella (8096)
Borella Creative Commons License 2010.10.15 0 0 8096

Nagyon szívesen Zsolt, egyébként néha kukkants be az Illés fórumra Tibiékhez, mert Tibi kérésére most már automatikus archiváló módra állatm be, és onnan hozom át ide a zsuzsás linkeket:). Amit Tibi talál meg, azt is:-))). Most Etrám megelőzött a másik RTL-es anyaggal, ügyes lány! Köszönjük Etrám!

És hál 'Istennek Etrám isteni videókat rak fel a hálóra, nagy a gyűjtije.

Hogy ti miket tudtok faktorosokról meg megásokról! Nekem kínai :-))))). A másodperc töredéke alatt elkapcsolok mindről, mert nem bírom a hangzavart, szín- és fényvillogást, a műőrjöngést és gerjesztett hangulatot. Az a lánykát is csak a Koncz-riportban láttam azokra a rövid pillanatokra.

Ez a fészbúk-história nem semmi, én csak egy pillantást vetettem rá, az is elég volt, hogy lássam: ilyet bárki feltehet, neten található képekből. Zsuzsának kéne letiltatni az oldal működtetőinél szerintem. Ilyet ezek szerint lehet csinálni, csak ízléstelen és pofátlan, szerintem. Én meg felteszem a pápát és áldást osztok.

Előzmény: tihizs (8069)
rumci Creative Commons License 2010.10.15 0 0 8095
Nekem a második fele is már bőven elég lenne. Nem is a megtévesztés miatt, mert szerintem annyira azért nem megtévesztő, inkább egyszerűen iszonyatosan giccses ez a szerepjáték.
Előzmény: Glóriaa (8094)
Glóriaa Creative Commons License 2010.10.15 0 0 8094
Szerintem meg simán oda kéne írni, hogy egy rajongója vezeti az oldalt, és nem írni első személyben.
Előzmény: Fonografikus (8092)
rumci Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8093
És Palo Altóban mit kezdenének egy magyar személyi igazolvány másolatával? (NB. Igen durván diktatórikus eljárásnak tartanám adatvédelmi szempontból.)
Előzmény: Fonografikus (8092)
Fonografikus Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8092
Ez elég durva, valószínűleg messzire vezető és a jövőben egyre gyakrabban előforduló problémával állunk szemben. Úgymond hivatalos regisztráció során az a minimum lenne, amit elvárnék, hogy szig-másolat és aláírás - pont úgy, mint a domainregisztrációnál. Megpróbálok én is utánanézni, mit lehet tenni.
Előzmény: Kisvirág21 (8091)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8091
Nekem nem ismerősöm...az a helyzet, hogy valaki "belebújt" egy előadóművész bőrébe, akivel én személyes jó kapcsolatban vagyok. Az illető tőlem tudja, hogy valaki regisztrált a nevében a facebook-on. Az kérte, hogy jelentsem, tiltassam ki. Hogyan lehet ezt elérni? Vagy mit kell tenni az illető előadóművésznek, hogy az ál-ját kitiltsák onnan? Ebben tudtok segíteni? Ha már itt is hasonló a téma...
Előzmény: Fonografikus (8084)
Fonografikus Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8090
bár én még viccből sem írnám azt egy dalom belinkelése elé a népnek, hogy "Hogy legyen egy jó napotok! :-)"

Leventétől hallottam már koncerten (igaz, szűkebb körűn), hogy unja már ezt az egészet, és most is csak azért jött el, hogy nekünk legyen egy jó esténk. :)

no, Te aztán mélységesen tisztelheted a művésznőt! "Olyanabbak", ahh, nem akarod felhívni a blikk valamelyik emberét?

Nem akarok, mert ahogy írtad is: mélységesen tisztelem a Művésznőt.

Az imént megpróbáltam létrehozni XXX nevű zenész hivatalos oldalát. Ki kellett pipálnom egy rubrikát, miszerint jogom van hozzá.

Ezek szerint tévedtem, bocs.
Előzmény: roth_ur (8086)
Fonografikus Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8089
Ez durva, soha nem gondoltam volna. Akkor elnézést kérek, nagyon ügyesen csinálja, akárki is csinálja. :)
Előzmény: worsi.971 (8087)
roth_ur Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8088
Hol?
Előzmény: worsi.971 (8087)
worsi.971 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8087

Lehet, hogy nem voltam múltkor elég egyértelmű, most kicsit konkrétabb leszek.

Zsuzsitól tudom, feltett kérdésemre, saját szájából .

Se neki, se általa felhatalmazott személynek nincs köze az oldalhoz.

Nem is járt fent soha.

Remélem ez így elég meggyőző.

Inkább azon csemegézzünk, hogy itt a kertek alatt az új CD!

Előzmény: Fonografikus (8082)
roth_ur Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8086

Kedves Fonografikus,

a helyzet az, hogy a KZS oldal készítője beismerte, hogy őt nem Koncz Zsuzsának hívják. Aztán kisvártatva kitiltotta azt, aki eme beismerésig "idegesítette", törölte az addigi hozzászólásait, letiltotta további hozzászólásoktól.

(ez így kissé ellentmondásos, de az illető tudott újralájkolni, de hozzászólni már nem).

Szerinted még mindig KZS a róla elnevezett oldal működtetője?

Tolcsvay valóban nagyon ügyesen löki egyes szám első személyben, bár én még viccből sem írnám azt egy dalom belinkelése elé a népnek, hogy "Hogy legyen egy jó napotok! :-)". Kulisszatitkokat bárki tudhat, aki egy kicsit is közelebb van a tűzhöz, én is tudok jónéhányat, pedig én távol vagyok.

"mivel nemrég szerepelt az X-faktorban, nem értem, miért meglepő, hogy belinkel egy Palya Bea-videót" hopp, ezt a gondolatmenetet nem tudom követni.

"Csinált ő már ennél sokkal olyanabbakat is, csak nem tudtok róla. :))" no, Te aztán mélységesen tisztelheted a művésznőt! "Olyanabbak", ahh, nem akarod felhívni a blikk valamelyik emberét?

"ezek hivatalos oldalak, amelyek regisztrációja máshogy történik, hivatalosabb úton" Az imént megpróbáltam létrehozni XXX nevű zenész hivatalos oldalát. Ki kellett pipálnom egy rubrikát, miszerint jogom van hozzá. Megtettem, már kérte is a további adatokat.

Fonografikus Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8085
Igen, ez is lehet. De az biztosra vehető, hogy semmiképp sem "vadidegen" kezeli az oldalakat.
Előzmény: Lappantyú (8083)
Fonografikus Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8084
Szia Virág!

Te nem tudsz letiltani senkit, legfeljebb a saját ismerőseid köréből tudod kitiltani, de ettől még mások látni fogják. Szerintem csak az a lehetőség marad, hogy "jelented", jobb ötletem nincs.
Előzmény: Kisvirág21 (8080)
Lappantyú Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8083
nem történik másképp a regisztráció, pont nemrég csináltam valakinek egy ilyen hivatalos oldalt, semmiféle kérdés nem érkezett azóta sem a fb felől, hogy van-e erre engedélyem vagy bármi. én amúgy simán csak azt gondolom, hogy tudtukkal, engedélyükkel megy az fb oldal vezetése, bródyénál simán azt gondolom, hogy az asszony csinálja pl. vagy krisztina, a többinél is közeli, személyes ismerős.
Fonografikus Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8082
Nem szeretnék fenntartani semmiféle látszatot, pláne nem szeretnék bárkit félrevezetni. Mindössze hangosan gondolkodtam, és elmondtam a meglátásomat. Én továbbra is azt gondolom, hogy Zsuzsa szerkeszti az oldalt, de ha netán kiderülne, hogy tévedek, elismerném, hogy tévedtem, bár én döbbennék meg a legjobban. Személyesen ismerem mindhárom művészt, látom, hogy a feliratkozottaik között olyanok vannak, akik kimondottan szoros, mindennapi kapcsolatban vannak velük, ezért kizártnak tartom, hogy ha hamisítványok lennének a fészbúk-oldalak, ne szólt volna valaki nekik. Az egyikükről teljesen biztosan tudom, hogy ő kezeli a saját oldalát, ezen kívül ezek hivatalos oldalak, amelyek regisztrációja máshogy történik, hivatalosabb úton. El nem tudom képzelni, hogy Zsuzsa bárkinek hagyná, hogy visszaéljen a nevével, és mivel nemrég szerepelt az X-faktorban, nem értem, miért meglepő, hogy belinkel egy Palya Bea-videót. Csinált ő már ennél sokkal olyanabbakat is, csak nem tudtok róla. :)) Egyúttal megkérdezném, hogy melyik rajongó tudhat pl. ilyeneket?

"30 évvel ezelőtt épp Koncz Zsuzsa Menetrend című lemezét vettük fel, amikor jött a hír, meggyilkolták John Lennont. Zenéjével, gondolataival, mindazzal, amit tett, megváltoztatta a világot. Ma lenne 70 éves!
(Épp ezt a számot rögzítettük, amikor megkaptuk a hírt. Az alábbi változat a Fehér zaj című lemezemről származik...."
Előzmény: Glóriaa (8076)
roth_ur Creative Commons License 2010.10.14 0 0 8081

talán próbálkozz Szalai Annamáriánál:-)))

A facebook-osok nyilván KZS-n vagy a Hungarotonon kívül nem sok ember panaszát fogják figylembe venni.

Az, hogy a rajongói oldal túlaktív gonnoka nem érzi, hogy ő nem KZS (engem a helyében zavarna, ha a hozzászólásom mellet más neve, képe szerepelne) és iszonyú rajongásában csak azt a minimálisat nem tudja Zsuzsáról, hogy nincs oda a filemegosztásért, vagy az, hogy a mindezt nehezményező klubtagot egyszerűen kitiltja, vagy megvonja a hozzászólási jogát, az...

No, akkor ideje otthagyni, ahová küldeném.

Előzmény: Kisvirág21 (8080)
Kisvirág21 Creative Commons License 2010.10.13 0 0 8080
Kedves Fonografikus!

Megosztanád velem, hogyan is lehet letiltatni valakit, aki egy másik ember bőrébe bújva regisztrál a facebook-ra, és gyűjtögeti a másikhoz kapcsolódó ismerősöket? Mert most éppen egy ilyen ügy kellős közepén vagyok, és úgy tűnik, hogy a facebook kezelői füleik botjait sem mozdítják a "Jelentésekre"!
Megköszönöm, ha megteszed :)
Virág
Előzmény: Fonografikus (8046)
etrám Creative Commons License 2010.10.13 0 0 8079
Elnézést ez nem a hozzászólásom -  „Koncz Zsuzsa visszatért!” - a video címe volt.  

Előzmény: etrám (8078)
etrám Creative Commons License 2010.10.13 0 0 8078
Glóriaa Creative Commons License 2010.10.13 0 0 8077
:))))
Előzmény: hajnali lány (8075)
Glóriaa Creative Commons License 2010.10.13 0 0 8076
Na, végre, látom már, mire gondolsz. És tényleg. Amúgy ebben az a gáz, hogy valaki (pl. az itt megjelent nick) szándékosan megpróbálja azt a látszatot kelteni, sőt, fenntartani, hogy tényleg ő írja. Ami meg tényleg gáz. Na jó, puffogás off.

(De mire összeraktam azt a mondatot, meg hogy mit kell nézni...:) )
Előzmény: roth_ur (8073)
hajnali lány Creative Commons License 2010.10.12 0 0 8075
Nem tudom, mindenesetre az anekdota szerint Örkény István nem szerette, ha mesternek szólították:
"Mester? Hány éves egy mester? Száz..."
Előzmény: roth_ur (8056)
amikor Creative Commons License 2010.10.12 0 0 8074
Hát elég nehezen bújt ki a szög a zsákból.
roth_ur Creative Commons License 2010.10.12 0 0 8073
No, amikor + tihizs csak kiráncigálta a szöget a zsákból:-))))
Előzmény: Fonografikus (8055)
tihizs Creative Commons License 2010.10.11 0 0 8072
Jaj de alulművelt vagyok :)))))) Kössz az infot.
Most hogy mondod már dereng valami.
Előzmény: roth_ur (8071)
roth_ur Creative Commons License 2010.10.11 0 0 8071

az x-faktort, állítólag az benne van az emberben, he benne van, de megasztrából jobb vagyok, pedig azt se nézem.

Előzmény: tihizs (8070)
tihizs Creative Commons License 2010.10.11 0 0 8070
Mármint Wolf Katiba látták bele KK-t,nem?
Előzmény: roth_ur (8068)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!