Keresés

Részletes keresés

Alamuszi* Creative Commons License 2006.10.26 0 0 5607

Hali!

 

...de rég jártam erre....talán mert beléptünk a skorpió jegybe, ezért néztem be...:))

Közeleg az év azon napja, mikor az én szülinapom lesz....november 17! És már negyvenedszer!:)))

De előtte még az én "kis" skorpió fiam ünnepel, október 27-én, holnap, 19,30-kor.

 

Szép napot mindenkinek!

MERLINN Creative Commons License 2006.10.25 0 0 5606
No, három napja mi vagyunk soron, oszt sehol senki?
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.14 0 0 5605
hát..., annyira nem passzol, velem legalábbis, hogy még az ismerőseim között is csak elvétve akadnak. Én szoktam reggelizni, néha ikreket, ezért fogynak körülöttem vészesen. :)
Előzmény: lucille (5600)
lucille Creative Commons License 2006.09.12 0 0 5604
Igen, ez nem kizárt, sőt... Csak attól tartok, hogy nem akaródzik tudomásul venni azt, amit kéne.
Előzmény: Celtic Moon (5602)
lucille Creative Commons License 2006.09.12 0 0 5603

Sok sikert Nektek, inkább mást nem is írok ezzel kapcsolatban :-)) De szurkolok, hogy összejöjjön!

Előzmény: barbekju (5601)
Celtic Moon Creative Commons License 2006.09.10 0 0 5602

Szlószínűleg meg kell(ett) tanulnod tőlük valamit.

Előzmény: lucille (5600)
barbekju Creative Commons License 2006.09.06 0 0 5601

Hát ez jó! Nekem a második ikerek pasim van! Az előző két és fél év után vége lett! BAromira jól megértem magam velük, de nagyon nehéz kijönni velük! Ja és mindenki azt mondja, hogy az egyik legrosszabb párosítás a skorpió-iker! Na ez jó mi??!! De mi a párommal ezen csak nevetünk,hiszen ő lesz a férjem és mindig azt mondjuk,hogy majd mi bebizonyítjuk, hogy ez nem igaz!

Előzmény: lucille (5600)
lucille Creative Commons License 2006.09.02 0 0 5600

Sziasztok!

 

Mit szóltok a skorpió (nő) és ikrek (pasi) kapcsolathoz??? Én vagyok a skorpió, most leszek 32 éves és immáron a 3. ikrek pasim van... Minden komoly kapcsolatom ikrek jegyűvel volt, az egyikhez hozzá is mentem, de már elmúlt :-)) Ez a mostani kb. 5 éve tart, de én attól tartok, hogy ez is a végét járja. Nemtom, hogy mi lehet a karmám, ha van egyáltalán olyanom, de nem akarok több ikreket, ha ennek is vége lesz. Ismertek olyan párt, akiknél ez működött, vagy legalább valakit, aki hallott már arról, hogy életképes hosszú távon egy skorpió-ikrek kapcsolat :-))?? Pedig nem is szoktam reggelizni :-)))

MERLINN Creative Commons License 2006.09.01 0 0 5599
Uhh, csak az aji szót ne írtad volna.
Előzmény: st.judit (5578)
Celtic Moon Creative Commons License 2006.09.01 0 0 5598
Én is hasolókat tudnék mesélni. Nagy szerelem, nagy sebek...
Előzmény: Törölt nick (5597)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.31 0 0 5597

A bikával örök harc volt az életem, hiába a nagy szerelem. Egyebet sem csináltunk, csak osztogattuk a sebeket. Lehető legmelyebb nyomokat hagyókat. Azán felrepítettük egymást a mennybe. Vele a legmagassabb régiókig jutottunk, de onnan volt a legnagyobb az esés is. DE azért, amit megtanultunk, azt egymástól tanultuk és mai napig barátok maradtunk.

Előzmény: Celtic Moon (5596)
Celtic Moon Creative Commons License 2006.08.30 0 0 5596

Én úgy látom, de ezt már mondtam, hogy a többi vízjegy a legjobb és jók még a földjegyűek közül a bak.

A bika is jó volna, de ő túl lassú, túl materiális, szószerint földhözragadt nekünk.

 

Előzmény: liás (5595)
liás Creative Commons License 2006.08.29 0 0 5595

 

 

Szóval működik jól a Skorpió-Rák a Skorpió-Bakkal?

 

Még kivel működhet jól a Skorpió-Rák? Egyáltalán mik a javaslatok arra, hogy a tapasztalati tényezőitek alapján, kivel működünk jól. Mégegyszer ennyi évre nem szeretnék melléfogni......:-) 

 

 

Előzmény: pétercár (5593)
Celtic Moon Creative Commons License 2006.08.28 0 0 5594

És ez elviekben így ahogy van nagyon jó... a gyakorlatot meg hozza a 32 év.

Jól gondolom? :)

Előzmény: pétercár (5593)
pétercár Creative Commons License 2006.08.27 0 0 5593
Hmm, adva egy Skorpió-Rák meg egy Skorpió-Bak, oszt 32 év...
Előzmény: garvan (5592)
garvan Creative Commons License 2006.08.25 0 0 5592
Szia!

Érdekes, hogy pont Bakot írtál, mivel én teljesen meg vagyok arról győződve, hogy a Skorpónak a legjobb párja csak Bak lehet. Én személy szerint Bak vagyok a párom Skorpió, immáron 6,5 éve együtt vagyunk, és teljesen jól.
És alóban az élet minden területén a legjobban a Skorpiókkal jövök ki, mondjuk nagyon sok vesz körül. :)
Érdekes egy jegy vagytok Ti :-) nagyon összetett, de imádnivaló!
A Skorpió szerintem egy külsőleg nagyon határozott és büszke makacs jegy, de belül mégis annyira hamar össze lehet törni még ha nem is mutatja! :)
Szóval minden egybevéve valóban a Skorpió a Bakkal tud igazán harmónikus kapcsolatot kialakítani.
Előzmény: R2R (5590)
liás Creative Commons License 2006.08.21 0 0 5591

 

 

Te 16 évet rúgtál fel!

 

Én 25-öt, vagyis papíron még volt a 26. is!

 

Megfogadtam, szűzzel ilyen téren szóba sem fogok állni, túl sok a negatív tapasztalatom velük. Tudom az aszci is számít, de kettőnek még az aszcija is szűz, a harmadikét nem tudom. / birtokló, beteges féltékenység ellenőrzés, minden ilyen/

 

Én is olyan vagyok mint egy börtönből szabadult, végre!

 

 

Előzmény: Celtic Moon (5586)
R2R Creative Commons License 2006.07.25 0 0 5590

Sziasztok!

 

A szabadságvágyat nem lehet legyőzni, de amint lentebb írták, megfelelő partner kell.

volt egy csajci, 3hét után elmondta hova nem mehettek, kivel nem találkozhatok...Hülye vagy vazzeee??? másnap kuka...

mostani párom bak, és teljesen korrekt, nem korlátoz, így vagyunk együtt 3 éve

Celtic Moon Creative Commons License 2006.07.16 0 0 5589

Próbálkozz a többi vízjegyűvel, ők jók nekünk.

És megfelelő lehet még a földjegyűek köre.

Előzmény: typeonegative (5588)
typeonegative Creative Commons License 2006.07.15 0 0 5588

Nálunk én vagyok skorpió(lány), a párom oroszlán. Nem a legjobb párosítás. Épp most vagyunk elválóban, házasok nem vagyunk, de van egy gyermek, aki 9 hónapos, meg nekem vagy még egy 8 éves egy előző kapcsolatból.

Sajnos bennem nagyon megvan a birtoklási vágy, amit az előző párom is nehezem bírt, a mostani meg kifejezetten. Sok haverja van, akiknek nincs párjuk, ő meg mindig menne velük.

A szabadságvágya mindkettőnknek nagy, de én két gyerekkel már nehezebben mozgok. Ebből aztán adódnak súrlódások rendesen, de most úgy néz ki, vége.

Én nehezem küzdöm le, hogy ne tudjam, épp merre van, kivel mit csinál, holott fordított esetben én se bírnám az állandó ellenőrzéseket.

 

Úgy látszik, én nehezen tudok megfelelő partnert találni.

adapter Creative Commons License 2006.07.14 0 0 5587
Szia:
Érdekes dolgot boncolgatsz,feleségem skorpió és én is, 25.éve vagyunk házasok.
Persze nállunk is voltak viharok,de tudom,hogy ekkora szabadságot egy nö sem tudna adni.
Ha elmentem otthonról,azt kérdezte,mikorra csinálja a vacsórát,nem azt, hogy miért,hova,minek megyek.
Én csak akkor jeleztem nemtetszésemet,ha az anyóshoz ment,meg egy barátnöjéhez,akit nem birok.
Mind a két helyröl ugy tért haza,hogy királykodik és kritizál.
Amúgy jól elvagyunk.
Szerintem a tartos kapcsolat titka a partnerek szabadságvágyának kölcsönös kielégitése.

ennyi.
Előzmény: sajtkukac_ (5585)
Celtic Moon Creative Commons License 2006.07.14 0 0 5586

Tudom miről beszélsz. Szerintem mind tudjuk.

 

Ha azt mondom, hogy ennek a kapcsolatnak így nincs jövője és előbb vagy utóbb de lelépsz akkor most újat mondok?

Nem veled van a baj, mindenkinek való a párkapcsolat és az együttélés a megfelelő partnerrel.

Mondanám, hogy egy másik skorpió jó lenne, mert az az általános, de mindig vannak kivételek pl. az én példám.

Az én férjem szintén skorpió de másfajta mint én.

Birtokló, féltékeny, otthonülő és nincs szabadság igénye... ezek mind-mind benne voltak abban, hogy 16 évet felrugtam.

Most boldog, elégedett, kiegyensúlyozott és szabad vagyok egy másik kapcsolatban.

A barátaim szerint tényleg olyan vagyok, mint aki egy börtönből szabadult.

 

Én azt mondom ne keseregj, fogadd el magad és add meg magadnak azt ami jár, ami nélkül tényleg megfulladsz... lehet, hogy ennek ára van / lesz mert mindennek ára van. Már csak az a kérdés, hogy hajlandó vagy ezt az árat megfizetni vagy sem.

Előzmény: sajtkukac_ (5585)
sajtkukac_ Creative Commons License 2006.07.14 0 0 5585

Köszi a választ!

 

Nem lehet neki semmit elmagyarázni, mert még úgy sem érti meg, hogy megsértődik. Neki nincsen igénye szabadságra. Állandóan velem akar lenni. Amikor meg együtt vagyunk, látványosan unatkozik. Én meg megfulladok. A baj az, hogy ezen már nem lehet segíteni szerintem. A dolog kettőnkön múlt. Nyilván én is hibás vagyok. Annyira jó volt, amikor volt egy pici magánéletem, amikor egy nap legalább egy órán keresztül azt tehettem, amihez kedvem volt, nem kérdezte meg senki, hogy MIÉRT? . Sokkal több türelmem volt, sokkal toleránsabb voltam, sokkal több mindent elnéztem. Ez ma már egyre inkább nem megy. Belefáradtam a küzdelembe, meg ebbe az egészbe... az a baj.

Nem való nekem az együttélés, sem semmiféle emberi kapcsolat. Most már belátom.

Előzmény: Celtic Moon (5584)
Celtic Moon Creative Commons License 2006.07.05 0 0 5584

Hát nehéz de szerintem kezelhető a dolog.

Ha párodnak eltudod magyarázni (és ő meg is érti), hogy ez neked létszükség és ne vegye magára, akkor nem lehet gond a kapcsolattal.

Természetesen az az igazi, ha a párodnak is meg van ez az igénye.

Na persze még akkor sem egyszerű.

 

Mi a konkrét gond?

 

Előzmény: sajtkukac_ (5583)
sajtkukac_ Creative Commons License 2006.06.29 0 0 5583

Sziasztok!

 

Azt szeretném megtudni, hogy ki mit csinál a szabadságvágyával ahhoz, hogy normálisan tudjon párkapcsolatban élni? Lehet egyáltalán csinálni vele valamit?

 

És még azt kérdezném, hogy alapvetően más-e a helyzete egy skorpiónak a szabadságvágyának visszaszorításával kapcsolatban akkor, ha nem arról szólt az egész addigi élete, hogy mindig mindenki korlátozta és elnyomta? Tehát ilyenkor van némi remény arra, hogy európai ember módjára képes legyen párkapcsolatban élni, és ne érezze azt, hogy megfullad?

 

Próbálom a saját hibáim felől megközelíteni a dolgot, mielőtt a másikban keresném a hibát. Segítsetek, lécci. Köszi szépen.

Kisrozsdás Creative Commons License 2006.05.30 0 0 5582
Kösy, ez jó.. én ugye nem emlékszem, meg anyum se, de jó..
typeonegative Creative Commons License 2006.05.30 0 0 5581
Ahhoz tudni kell, hány óra hány perckor születtél.
Kisrozsdás Creative Commons License 2006.05.29 0 0 5580
Syastok, október 29-én születtem, honnan tudhatom meg, mi az aszcendensem?
Celtic Moon Creative Commons License 2006.05.23 0 0 5579
Ez nem egy rák?
Előzmény: st.judit (5578)
st.judit Creative Commons License 2006.05.23 0 0 5578

Ugyan én nem vagyok skorpio,de sokáig volt skorpióm. sajnos némelyik skorpió saját magát is megmarja halálosan....

hoztam azért egy képet ajiba nektek!

Boris

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!