Keresés

Részletes keresés

Ariel Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1211
patmore!

messire csak elso felindultsagomba kerult bele. igazabol o is abba a kalapban van, aki mar elasta magat. nem vitakepes, csak gyulolkodik es szart dobal. aki ugyes az elhajol elole, de mivel o tapicskol benne, nyakig olyan lesz.
nem is tudom az un. jobboldal tagja-e vagy csak egy provokator.

Előzmény: Patmore (1208)
Geyza Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1210
Kösz!

Még hírbe hoznak bennünket itten...

Üdv: Géza

Előzmény: Ariel (1209)
Ariel Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1209
pontosan utana neztem es tenyleg rosszul tudtam az eveket.
ezennel megkovetem ovit, nem a komcsik kuldtek ki, hanem a sorosek.

messire!
toled is elnezest kerek, telleg nem akartam egy EKKORA "magyart" igy hujere venni azzal a linkelessel, de asszem sokat tettel te is az ugy erdekebe. :DDD
amugy meg a stilusod a pol. elvtarsaidra karos.

Előzmény: Geyza (1206)
Patmore Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1208
"patmore kimaradt, bocsi patmore :>"
Ugyan, nem történt semmi.
Részemről megtiszteltetésnek veszem, h a második körbe bekerültem.
Bár ha szabad megjegyeznem, SZVSZ Messire-vel meg Patmore-val /-al egy lapon emlegetni Lujzát ideges túlzásnak tűnik. De hát te tudod, mi bajod vele.
Előzmény: Ariel (1195)
Messire Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1207
GEZA/pszeudokeresztény szektás/politikai mikieger/meg a tobbi, hitesen becsuletes nicked:

Az adataid kozott ez olvashato:

"... a Fideszben nem készülnek pénz- és
hataloméhes pszeudokeresztény szekták tagjai
hatalomátvételre. -- Ez nem az a liberális párt,
amelyben azért nem választanak meg valakit
elnöknek, mert a szülei kommunista zsidók voltak"

Mi kozod neked a Fideszhez? Miert nem ezt irod a bemutatkozasnal?

"A Hit Gyulekezete nem az a destruktiv szekta, ahol azert nem lehet valaki vezer, mert fajgyulolo, mas nemzetek elleni gyuloletre uszit es a tagsag penzet a sajat celjaira kolti."

Ez sokkal jobban illene oda! :))

Előzmény: pszeudokeresztény szektás (1200)
Geyza Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1206
Kedves Ariel,

az tényleg kissé furcsa lenne, hogy OV-t a komcsik küldték volna ki Oxfordba tanulni 90-ben, amikor már sehol se voltak, jutalmul azért, mert 89-ben annyira a szívükből szólt a Nagy Imre-temetésen...

Üdv: Géza

Messire Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1205
ariel, kis hit gyuleve'szem,

megprobalom osszeszamolni a hazugsagaidat, amit egy hozzaszolasban birtal elkovetni:

1. hazugsag: "alaptezis: ti minden mszp-st lekommunistaztok"
2. hazugsag: a multban nem lehetett csak ugy oxfordba menni tanulni. kokemeny engedelyeztetes kellett
hozza, es megbizhato el...ember. amikor sokak utlevelet sem kaptak meg jugoszlaviaba sem" Az igazsag ezzel szemben az, hogy Orban Viktor 1989-1990-ben tanult Oxfordban, a vilagutlevel birtokaban.
3. hazugsag: "tehat ovi-t kicsit kockasan fogalmazva a komcsik kuldtek ki tanulni. Nem kockasan, hanemhitesen fogalmazol. Magyaran: hazudsz.
4. hazugsag: "es akkor csak jozan
paraszti esszel gondolkodtam" - Gondolkodtal? Ugye ez vicc volt? :)
5. hazugsag: "olyan legendekat nemis emlitettem, mint ovi kiszes multja" - Ezt a hazugsagot is attol a fajgyulolo baromtol tanultad, aki par eve meg lepcsohazakban, kezeben a partvissal "predikalt"? :)

"erdekes modon az allitasom masodik felet nem cafoltad, hogy Goncz Arpadot is a komcsik
"kuldtek a bortonbe tanulni"... "

Miert kellene cafolni, hogy Goncz par evig bortonben ult a forradalom utan? Amig szazakat akasztottak, o angolul tanult.

Ebben a hozzaszolasodban osszesen otszor hazudtal. Tekintve, hogy osszesen tiz sort irtal, ez igazan szep, mondhatni goebbelsi teljesitmeny! Ezek utan valamelyik imakommando elere is allhatnal. Csalasban, hazugsagban mar melto parja vagy annak a "hitterito" szelhamosnak. Agyhiany ide, vagy oda.

Előzmény: Ariel (1194)
Ariel Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1204
lujza!

en annyira becsullek teged, hogy ha te is mocskolodasnak erezned, akkor nem irtad volna le. En annak tartom ezeket a szosszeneteket.
sulyos es negativ altalanositasok vannak benne, olyanok amikrol nincs tapasztalatod csak eros eloiteleted. raadasul nem ervelsz csak kijelentesz.

Előzmény: lujza (1197)
Kisgazda Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1203
Hát nem tudom, hogy Németh mennyiben követi a bibliát, végül is el tudom képzelni, hogy nála ez belefér. (Ha egyeseknél az belefér, hogy öngyilkosságra veszik rá a pácienseket, ők meg lelépnek). Nyilatkozatai alapján elég beképzelt palinak tűnik.
Előzmény: pszeudokeresztény szektás (1200)
lujza Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1202
nem a parlamenti képviselökre gondoltam, az pl nem zavarna annnyira, mintha elmegyógyintézetben dolgozna, vagy állami gondozottak lennének a gondjaira bízva pl. A magas rangú köztisztviselöket nem tudom megítélni. Ahhoz kevés az információm.
Előzmény: bubis (1201)
bubis Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1201
Szia lujza!

Szerintem teljesen midegy, ugyanis nem hiszem, hogy az alapjan kell valakit buntetni vagy a jogait korlatozni, amit nem kovetett el. Egyebkent a politikai allasokrol van szo, de hogy ez teljesen pontosan mit jelent, azt nem tudom megmondani. Parlamenti kepviselo nyilvan nem lehet, es gondlom nem dolgozhat a miniszteriumokban sem. Rakerdezek egy megfelelo topikban.

Udv.
Andras

Előzmény: lujza (1158)
pszeudokeresztény szektás Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1200
"Valahol olvastam, hogy Németh leköpi a tanítványokat. Igaz, ez?"

1. Nem igaz. Bemutattak egy videofelvétel-részletet, ahol ráfújt emberekre, de véletlenül nyál került a fújásba. (Te köptél már le valakit - teljesen véletlenül - mondjuk beszélgetés közben?) Ezt aztán úgy tálalták, hogy NS leköpködi az embereket.

2. Azt olvastad a Bibliában, hogy Jézus leköpött embereket, és azok meggyügyultak?

Előzmény: Kisgazda (1180)
pszeudokeresztény szektás Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1199
... Amúgy: van valami hihetetlenül nyomorúságos abban, ahogy hangyaszorgalommal gyűjtik össze a régi hozzászólásainkat... Hogy feletehetőleg felnőtt emberek ebben éljék ki magukat..."
Igazad van, ehhez csak Bartusnak van joga.

Előzmény: Geyza (1173)
lujza Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1198
Te csak ne aggódjál ennyire miattam.
Előzmény: vfo (1191)
lujza Creative Commons License 2000.05.08 0 0 1197
Ariel, melyik ebböl a mocskolódás, szerinted ?
Előzmény: Ariel (1168)
Geyza Creative Commons License 2000.05.07 0 0 1196
Szia!

Kellemes vasárnap estét és jövő hetet!

Géza
P.S. Nyugodtan nyalhatunk egymásnak, már előre ledolgoztuk...:)))

Előzmény: Ariel (1195)
Ariel Creative Commons License 2000.05.07 0 0 1195
geyza!

koszonom, igazan nem gondoltam, hogy messire ennyire a szivere veszi. bar 1 nappal kesobb vette csak eszre, en mar el is feledkeztem a dologrol.
viszont azt is sajnalom hogy az ebben a topikbeli irasomat te es lujza sem vettetek poenra, pedig annak szantam.
igaz hogy eros, de mar nagyon bantotta a csorom, hogy ebben a stilusban fikazzak(tok) a hgyseket. igazabol az nem zavar ha a szervezetet szekaljatok. nem hibatlan. viszont az utobbi idoben itt a tasztalon ervek helyett szemelyek vallasi hovatartozas az amivel kontraznak. (vilagnezeti kritika elmegy, szemelyek fikazasa nem)
sokak eletfilozofiaja: ha vki hgy-s akkor nem lehet igaza.
es hogy pont kettotoket emlitettem (patmore kimaradt, bocsi patmore :>), annak oka, hogy ti mar probaltatok ervelni is, mig ugye masok nem. az o "velemenyuk" nem erdekel.

nem akarok tovabb nyalni, mert ti is ugyjartok mint az mdf. (marmint hogy hirbehoztak az mszp-szdsz-el) :DDD

Előzmény: Geyza (1192)
Ariel Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1194
messire!

lehet hogy erosnek tartod amit irtam, de most gondolj bele..
alaptezis: ti minden mszp-st lekommunistaztok.
a multban nem lehetett csak ugy oxfordba menni tanulni. kokemeny engedelyeztetes kellett hozza, es megbizhato el...ember. amikor sokak utlevelet sem kaptak meg jugoszlaviaba sem. tehat ovi-t kicsit kockasan fogalmazva a komcsik kuldtek ki tanulni. (es akkor csak jozan paraszti esszel gondolkodtam, olyan legendekat nemis emlitettem, mint ovi kiszes multja)

erdekes modon az allitasom masodik felet nem cafoltad, hogy Goncz Arpadot is a komcsik "kuldtek a bortonbe tanulni"...

kulonben en is kedvellek, kulonosen a vita tilusod eredeti. :)

Előzmény: Messire (1193)
Messire Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1193
Vallaskarosult!

A te "vitatkozasod", "vitakulturad" abbol allt, hogy azt hazudtad: Orban Viktort a kommunistak kuldtek Oxfordba. Azt a mondta a takarito a szeanszon, hogy ezt kell itt hazudnod, te agyatlanitott?

Meg van pofad erkolcsrol beszelni, amikor a sajat torz kepeddel manipulalsz? Szegyentelen....

Előzmény: Ariel (1188)
Geyza Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1192
Kedves Ariel,

ahhoz, ahogy Messire-nek visszalőttél, csak gratulálni tudok! Ez szellemes volt.

Aki másnak vermet ás...

Előzmény: Ariel (1188)
vfo Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1191
Nahát, Lujza, megint előkerültél? És hogy-hogy nem ebben a topicban. Micsoda vélatlen! Ráadásul késő este. Mit szól hozzá a férjed?
Előzmény: lujza (1166)
vfo Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1190
Kedves Bruce, élvezet olvasni soraidat. Szerintem az a legnagyobb gond, hogy pont a "hívők" az általuk olyannyira nagyrabecsült szeretet ismeretében képesek a legelvakultabban gyűlölködni egymásra. A harmincéves háború is pl. emiatt tört ki. Annakidején a katolikusok sokkal jobban gyűlölték a protestánsokat, mint mondjuk az akkoriban felfedezett Amerika indiánjait. Az ok - egy kicsit racionalista szóhasználattal élve - elsősorban a hatalomféltés. Nem világi, hanem szellemi hatalomféltés. Ugyanis a szellemi hatalom birtokában biztosítható csak a túlélés évszázadokon keresztül. A történet most is erről szól. A HGY nálunk egy új mozgalom, noha teológiája és hitgyakorlata kb. azonos a valdensekkel, anabaptistákkal, kvékerekkel, pünkösdistákkal, stb. E mozgalmakat a történelem során mindig is üldözték, mert hitüket a mindenkori hatalomtól függetlenül élték meg és - óh, borzalom - szaporodtak, ha békén hagyták őket. Amúgy a HGY által képviselt irányzat a róm. katolikus után a második legnagyobb létszámú világszerte (kb. 600 millió, a lausanne-i bizottság jelentése szerint) és ezt a számot kb. 80-100 év alatt érte el, míg a legnagyobb keresztény felekezet azzal küzd, hogy elvándorolnak a tagjai. A HGY az "orvosi ló" esete kis hazánkban: Európa legnagyobb pünkösdi-karizmatikus gyülekezete lévén rajta próbálják ki a vallásos ellenfelek azokat a módszereket, melyekkel az ilyen mozgalmakat fel lehet számolni, vagy legalábbis kisebb csoportokra széttagolva a jelentéktelenségbe süllyeszteni. Ez találkozik a jelenlegi államvezetés érdekeivel, hiszen a "fiúk" is arra törekszenek, hogy kizárólagos hatalomra tegyenek szert, nemritkán a valós vagy vélt ellenfeleket tisztességtelen módszerekkel elhallgattatva. A módszer amúgy évszázados: Először kriminalizálni kell bizonyos csoportokat, elég sokszor el kell mondani róluk, hogy szemetek, csalók, bálványimádók, hazugok, maffiások, stb., majd miután a sok szidalom hatására elkezdenek magyarázkodni, a válaszaikba kötnek bele, végül levonják a következtetést: Idegenek a társadalom testétől, tehát kivetendők. Jézus sokáig nem véletlenül nem sólt egy szót sem a vádlói előtt.
Előzmény: Bruce (1175)
vfo Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1189
Na mi van? Újra megelevenedett a topic, miután a Népszabiban cikk jelent meg? Ej, fiúk, egy húron pendültök?
Ariel Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1188
messire!

igen! baromi nagy lamer vagy. en viszont nem masolom be egyetlen topicba sem a kepedet mocskolodas celjabol. en vitatkoznek veled, nem pedig szitkozodnek, mint te!
tudod ennyi az erkolcsi kulonbseg kettonk kozott.

Előzmény: Messire (1187)
Messire Creative Commons License 2000.05.06 0 0 1187
Figyelj ide, te HGY-droid!

Lehet, hogy en lamer vagyok a kepberakashoz, de en legalabb nem probalnam panikszeruen eltuntetni a kepemet a netrol ha valaki mas is bekopizza (miutan en mar en foltettem ugyanabba a forumba.) Ejnye, ezt tanitja neked az a fajgyulolo takarito? :)

Ja es en azt sem elveznem, ha lekopdosnenek! Dehat izlesek es pofonok...

Előzmény: Ariel (1170)
Geyza Creative Commons License 2000.05.05 0 0 1186
Ne keseredj el, pajti!

Nyomulj, nyomulj, nyomulj!
Csinálj magadból hülyét egy nap egyszer, tízszer százszor!
Értelmes munka helyett verd bütykösre az ujjadat, hogy előbányászd, mit írtam másfél éve, fordítsd ki az értelmét és írd ide!
Csinálj statisztikát a hozzászólásaimból!
Majd ha ezt mind elvégezted, akkor eljutsz arra a szintre, hogy NS is leköp...

Előre!

Előzmény: Ariel (1184)
Kisgazda Creative Commons License 2000.05.05 0 0 1185
Elég nehéz elhinni.
Előzmény: Messire (1181)
Ariel Creative Commons License 2000.05.05 0 0 1184
geyza!

kepzeld el PAJTAS (hehe, ez uj katolikus megszoitas a testver helyett?), NS meg nem kopott le, mig te most is azt csinalod, pajtas.

Előzmény: Geyza (1183)
Geyza Creative Commons License 2000.05.05 0 0 1183
Pajtás!
Mivel én nem köptelek még le, még mindig toleránsabb vagyok, mint Németh Sándor, mán pedig ő egy szent.
Előzmény: Ariel (1179)
Messire Creative Commons License 2000.05.05 0 0 1181
Igaz.
Előzmény: Kisgazda (1180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!