Keresés

Részletes keresés

rocher Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1606
Naaaaaa, ez azért ippeg így nem jár:-)))))
hóember Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1605
Engem is kérem szépen felvenni. Ha addig el nem olvadok:-))))))))
Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1604
Semmi, stoki, csak ez a két hölgyemény (petra és juci) nem bírja idegekkel, hogy más leányzókhoz is hozzászóltam (:-)D)))))))))
stoki Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1603
....Naaaaa most mi vaaaaan ???
Hol olvassak utánatok ???
architect Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1602
Hacsek!!! Állj már le!

Egyébként ki vett fel a bulis listára?
Bár ha el bírtok viselni, szívesen megyek!

Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1601
Kedves petra!
Én értem a viccet, csak nem szeretem! (:-))

Calliope? Hát nem is tudom, de most én kezdek itt úgy feltűnni, mint a Nagy Szívtipró Nőcsábász? Pedig nagyon nem úgy van!!!
De a féltékenység, az igen, az jólesik!!

rocher Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1600
Jesszusom, ez már a viccet se érti.:-))) Calliope?
Na komolyra fordítva a szót, engem is tényleg érdekel, és ha még nem mondtam volna kb. 1 évig néztem a tasztalt, amig először beírtam a házépítős topicba. Valószínű azért ide, mert itt csupa jó fej látszott a nickek mögül. Ilyen névvel, mint Hacsek nem is olyan nehéz, de képzelj el engem, rencergazdák réme, csupa z, y, ékezet a nevem.
Na erről ennyit. És senki nem vet semmit a szemedre!
Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1599
Nagyon szívesen, Laci.

Számíthatunk rád elvileg a mi kis bulinkon? (bár tkp. ezt tacsának illene kérdezni)

Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1598
Hú, ez itt most nagyon offtopic lesz!
Kedves petra! Engem tényleg érdekel, hogy lehet-e egy ilyen törzsasztalon nyíltan őszintének lenni, mély barátságot kötni, ne adj isten nőt szerezni stb. Ezért mentem el a saját teljes nevemmel egynémely magánéleti topicba is.
De ezt csak akkor vethetnéd a szememre, ha "itthon" nem válaszolnék valakinek a komoly kérdésére.
Laci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1597
Köszi Hacsek. Én azért reménykedem, hogy valaki megcsinálja nekem olcsóbban, főleg, ha verseny van a piacon. Egyébként van kályhánk is! Túró a gázosok fülébe! :)
rocher Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1596
Én. Mert én szoktam a mások lelkével is foglalkozni.
Hacsek, te most nősülni készülsz, vagy itt hochbauzol ?
Ja, majdenem elfelejtettem, a holstén még mindig a hűtőben van.

Dátum már van?Jó lenne tudni, hova nyomul a nép:-)))

Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1595
Ne butáskodj, Rémusz!
Min sértődtél meg? Hisz nem is szólt hozzád senki hetek óta! Vagy pont ezért? Ha jól emlékszem, valaki még hiányolt is!!
Rémusz bácsi Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1594
Bocs, de engem felejcsetek el! Meg se vagyok hívva... Meg különben is megsértőttem!
Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1593
juci!
A tervezési versenynek még nincs vége, mert:
1. Arabella valószínűleg még nem is látta az én változatomat.
2. Az eredeti kihívás szerint a verseny csak akkor dől el, amikor Arabella lakása kész lesz.

Egyébként lefoglalózták a lakást, mint az lentebb olvasható.

juci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1592
Hacsek, ez így lyó lesz!
1.juci 2.Hacsek 3.Arcsi 4.Rémusz bácsi Ja, és persze TACSA!!

Kár, hogy Arabella szabin van. Hogy áll a lakással? Megvették már? Likthófja meg vagyon tervezve? Ki győzött a tervezési versenyben? Szomszédöregasszony él még?

juci, kíváncsifáncsi

Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1591
Én nem vagyok még vértelen profi sem, de meg tudom csinálni az idelinkelést az új topicból.
Csak az a probléma, hogy mit válaszolok, ha majd valaki újra kérdezi pl. a rönkházakat? Mondjam neki, hogy ez már volt, nézze meg itt valahol?
Inkább elijeszti szerintem...

A szervezéshez: Indítsunk egy listát, hogy:
Tacsa-buli, Csobánka
1) juci
2) Hacsek

Aki jelentkezik, kikopizza a listát, hozzáírja magát, és be egy új ablakba.

stoki Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1590
juci
ARABELLA szabin van 2 hétig, ezen a héten kezdte a szabiját, bár lehet, hogy benéz időnként...hétfőn ezt meg is tette már egyszer (ha jól emlékszem)...
juci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1589
Természetesen az előbbi hozzászólásból le kell vonni az elírásaimat.

Most Architect kedvéért egy kis ontopic: konyhaberendezésünk (lehendő) további története:

pénteken voltam Hungarolap kft-nél és Kastor kft-nél munkalap ügyben. Ez utóbbinál végre találtam egy ojan, de ojan sötétzöldet, amijenről álmodtunk. Még mintát is kaptam, Sz. Noémi kereskedelmi munkatárstól. Otthon az uram megdícsért, bár már éreztem, hogy nem tejjesen kóser a dolog. Nézegette, méregette hozzáfele a fenyőbútorunkhoz, majd estére kimondta, amit már sejtettem: ez a zöld mégse a legjobb szín a fenyőhöz.

Szóval a legújabb verzijó szerint fehér munkalap (matt felületű), a fehér járólap miatt, meg fehér fogantyúk a fenyőszínű ajtókon.

Egyelőre itt tartunk.

juci

juci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1588
Kedves Tacsa!

Szívesen vállalom a szervezést, ha isten - és a rúterünk is - úgy akarja, hogy most más akadálytalanul bejuthatok mindig. 1ébként most kültölte szét a rencergazdánk, hogy van internet. Gyorsak a reflexei.

Szóval: Hol és mikor, és ki ??

A topic hosszúsága azér zavaró, mer ha túl korán stoppolom le, akkor kevés láccik, ami amúgy nem baj, csak most, hogy sokmindenről lemarattam, ha meg túl későn, akkor összefolynak a betűk, és mehetek vissza a Törzsasztalra, majd megint vissza. Amúgy is baromi lassú ez a gép, nem győzöm kivárni a letöltést, főleg most, hogy ijen eufórikus állapotban vagyok. Úgy kéne csinálni, hogy 1 vérprofi az új topic elejére belinkelné eztet, és akkor a kecske is jóllakna, meg a káposzta is.

Vérprofik, idegyertek!!!

Arabella, verárjú?

Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1587
Na itt vagyok.

Üdvözlünk újra a fedélzeten, Juci!

Laci!
Nem lehetetlen, hogy tényleg ennyibe kerül a gáztartály töltése. Elég pofátlan módon azt a nyomort használják ki ugyanis, hogy valaki megcsinálta a házában a fűtést meg kazánt, meg bojlert, de még nem ért oda a vezetékes gáz. Ha nem akarod, hogy a kazánodat csak nagykabátban nézegesd, kénytelen vagy úgy gázhoz jutni, ahogy tudsz!

Juci és Petra! Nem aggódni, csak beneveztem egy lovagi tornára!

Na most, ami a technikát illeti...
Nincs egyszerűbb, mint nyitni egy új topicot, bár nekem speciel gyorsan lejön az utolsó kb. 1-2 hét.
Igaz, hogy eszembe sincs újraolvasni az egészet!
Akkor nyissuk meg az "Építkezés 2." topicot? Vagy mi legyen a címe?

Hacsek Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1586
Nemsoká jövök, csak intézkednem kell Calliope ügyben.
Saca Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1585
Figyejjetek mán emberek !

Olvasom, hogy sokan panaszkodtok, hogy hosszú már a topic.
Ti nem úgy csináljátok, hogy amikor beléptek, letöltötök vagy 100K-t és aztán lelövitek ?
Szerintem max a keresésben kényelmetlen ez a nagy méret, amiatt télleg hiányzik az upgrade.

Rizo: Köszi a szagértést !

Saca

tacsa Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1584
Ja! Nem válaszoltam a "végedre"
1. Csónak nem kell, a sziklák alatt lakunk.
2. Zoltán Erika nélkül is szinte mindenhonnan látni a hegykarélyból a falv közepét.
3. A házalakítással kapcsolatos KONZÍLIUM-ot rendezünk max., fizikai teherről szó sincs!

Üdv
tacsa

tacsa Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1583
Kedves juci!
Nélküled nem lenne buli a buli, persze!

tacsa

Laci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1582
Kedves szakértők!

lehetséges-e az, hogy 200.000 Ft-ba kerüljön egy ilyen nagy gáztartály feltöltése? És akkor az még csak a feltöltés, erre jön kezdeti költségeknek a telepítés, stb. Ez így drágább, mint a villany! Vagy csak már megint kifogtam valakit, aki palira vesz?

tacsa Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1581
Kedves TTT1!
Profi a dolog, jó kis összefoglalás, én is izgatottan várom a tapasztalataidat. Rögtön egy apró hozzászólás: a hajópadló nagyon kellemes megoldás, én a most tervezett átalakításomnál a fürdő-WC kivételével MINDENHOBÁ azt teszek. Részben: magam tudom csinálni, részben meg mosható stb.

Üdv
tacsa

Laci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1580
Köszi Saca!
tacsa Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1579
Kedves Hacsek és Mindenki!

Én szeretnék Vendéglátói státuszban tetszelegni, és nem szervezőibe, úgyhogy Valaki felvállalhatná a Szervezői státuszt. Önként jelentkező? ( Persze szoros együttműködésben a Vendéglátó részéről ! )

Üdv
tacsa

juci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1578
Kedves 1000mesterek!

Ímhol vagyok. Ma már be se kapcsoltam a gépemet, mondván, úccsincs Internet, a munkámat meg már vót időm elvégezni ezalatt az idő alatt, amíg nem tasztaloztam, tehát minek. Erre áttelefonál valaki, hogy ijenmegijen emilt kapott, nézzem má meg. Na, mondok, ijen nincs. Vagyis hogy van Internett!!

Saca: bocs, hogy a küldött emilben megismételtem azt, amit itt írsz, dehát előbb neked válaszoltam, csak asztán jöttem ide.

1ébként télleg nagyon hosszú már a topic, nem is jött be tejjesen, csak júli 20-tól, úgyhogy ami előtte volt, azt sajna nem tudom felidézni...:(((

Tacsa! Csobánkára én is mehetek? Pár hónapja voltam ott kirándulni, és a völgyben éppen Zoltán Erika adott koncertet, úgyhogy a kirándulás alatt mindig tuttuk, merre van a falu. 1ébként szerintem Csobánka a lexebb fekvésű magyar települések között is élen van. Szerintem. Ápropóó: csónakot vigyünk, esetleg a házadat segíccsünk rendbe rakni? Vagy eleve azér megyünk??

Hacsek! Mi van Calliopéval? Lemarattam valamiről???

TTT1: örülök, hogy kedvezően nyilatkozol a laminá/lt/tos parkettáról, ez jó ómen (vagy az ómen csak rossz lehet?)

Egyelőre ennyi, lehet, hogy át sem tudom küldeni. Még láttok!!

Ja, és hol van Arabellácska?

rocher Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1577
T. Mindenki!
Épitkezésből kimaradt fürdőszobai termosztátos csap és valami zuhanyállitó kütyű(baromi jól néznek ki, csak én lámer vagyok hozzá) csak ma-holnap d.u. eladó. Ár megegyezés szerint. Nem árt, ha a jelentkező már látott ilyet boltban, mert értékelni fogja a kedvezményes direkt marketinget.
Érdeklődni a lelőhelyről és egyebekről emilben.
üdv.petra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!