Keresés

Részletes keresés

Okos Árnyék Creative Commons License 2022.04.04 0 0 4531

Ez egy régi sci-fi akciós vígjáték . Alig emlékszek rá, szeretném még egyszer megnézni .

Arról szól, hogy ...

 

 

A földönkívüliek megérkeznek a Földre, azt hiszem 1 db Földönkívüli . Valami tüskés labdacs formát öltenek, ami lenyel mindent . Az események e labdacsok és a földi hősök vicces küzdelméről szól .

 

A többire csak bevillanásokként emlékszek, nem akarlak megtéveszteni vele titeket .

Mákati3 Creative Commons License 2022.04.02 0 0 4530

Sziasztok!

 

Gyakorlatilag pár percet láttam a filmből, így túl sok mindent nem tudok megosztani, de hátha. Jövőben játszódik. Azzal kezdődik, hogy a valószínűleg főszereplő pasi megérkezik egy reptérre, ott várja egy másik férfi, (barát, testvér, apa ki tudja),  bepakolnak a csomagtartóba, miközben kiesik egy darab szemét talán chips-es zacskó, repjegy ...  nem veszik észre, viszont egy öreglány megy a járdán bevásárló kocsit húzva, pont észre veszi a szemét kiesését, miközben elhajt a kocsi, lefényképezi  a szemetet és a rendszámot. Következő jelenet a kocsiban beszélgetnek, amikor jön egy üzenet vagy jelzés, hogy büntetése érkezett szemetelés miatt, fizessen be azonnal x összeg büntetést, de nem találja a kártyáját. A sofőr felhívja a feleségét, hogy fizesse be a büntetést, de az mondja neki, hogy nem tudja befizetni, és ő is gyalogol a bevásárló szatyrokkal, mert neki is letiltott az autója. Eddig láttam.

Köszönöm, ha valaki felismeri és válaszol

warr Creative Commons License 2022.04.01 0 1 4529

Eden Lake

Előzmény: Okos Árnyék (4528)
Okos Árnyék Creative Commons License 2022.04.01 0 0 4528

Ez egy jó minőségű régebbi horror film . Arról szól, hogy ...

 

 

Egy pár elmegy piknikezni . Később melléjük kerül egy bulizó fiatalok társasága, akik mellettük piknikezek . A pár férfitagjának nem tetszik valami a fiatalokon, talán hogy hangosan szól a rádiójuk . Összeszólakozznak . Vagy azonnal vagy később {már nem emlékszek rá pontosan} a fiatalok elfogják a pár férfi tagját . Megkínozzák és megölik . Megkövetelik egymástól a fiatalok, hogy mindegyikük öljön rajta, hogy közös legyen a bűnük . Ezt a pár női tagja meglesi, ill. észre veszi . A fiatalok meg őt veszik észre, vagy csak a nő nyomait veszik észre . Elkezdődik a vadászat, a fiatalok vadásznak a nőre . Ez a vadászat horrorisztikus . A végén a nő majdnem megmenekül, de belefut a fiatalok szülői házába, ahol az apa a fürdőszobában megöli . A fiatalok vezére egyedül maradva, elgondolkodik a végkifejleten . 

karikaska Creative Commons License 2022.03.10 0 0 4527

Talán A háborús özvegy (The War Bride) című 2001-es film.

Előzmény: Új Gerzson (4526)
Új Gerzson Creative Commons License 2022.02.21 0 0 4526

Sziasztok!
Régi (azt hiszem, Hallmark-) romantikus filmet keresek. A háború vége felé játszódik egy farmon. Egy katonafeleség utazik férje családjához a farmra, amíg a férj a fronton van. Ő városi lány, a család eddig nem ismerte, nem is akarták elfogadni, sok a konfliktus, amíg a lány beilleszkedik közéjük. A végére persze kölcsönösen megismerik és elfogadják egymást a családdal. A végén hazaér a férj is.
Tudja esetleg valaki a címet?
Üdv!

tom3333 Creative Commons License 2022.01.26 0 0 4525

Sziasztok !  A film címére és a szereplőkre sem emlékszem. Tud esetleg segíteni valaki?. Egy apa a kisfiával lelép a feleség elől és új életet kezd egy szigeten, vagy tengerparton. A fiú búvároktató lesz és az anya sok év után talál rá. A végén valami motorcsónakos üldözésben a férj meghal.

warr Creative Commons License 2022.01.10 0 0 4524

Nem a 2005-ös Bújócska (Hide and seek) Robert de Niroval? 

 

Előzmény: stolaz (4523)
stolaz Creative Commons License 2022.01.10 0 0 4523

Sziasztok!

Milyen meglepő, egy filmet keresek, amiből csak a következőkre emlékszem: egy kislány folyton arról panaszkodik az apjának (aki egyébként pszichiáter orvos), hogy egy fréfi, állandóan zaklatja, meg terrorizálja. Az apja nem hisz neki, de szeretné megvédeni. Híres színész játsza az apát, de sajnos az sem ugrik be, hogy ki.

A film végén jön a csattanó, hogy az apa kettősszemélyiségű, és ő az, aki tudtán kívül a saját lányát terrorizálta.

kannibál Kovács Creative Commons License 2022.01.06 0 0 4521

Kedves topiktársak!

 

Valaki meg tudja mondani, hogy ez a részlet melyik filmből való?

 

Előre is köszönet a válaszért.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_dQKdT7s9R0&t=23s

tt-ths Creative Commons License 2022.01.01 0 0 4520

Ez az, köszönöm!

Előzmény: Tomatotomato (4519)
Tomatotomato Creative Commons License 2021.12.31 0 0 4519

Szia!

 

Esetleg erre gondolsz?Eléggé passzol a leírásodra: https://muveszmozi.hu/filmek/mig-vilagvege-el-nem-valaszt

Előzmény: tt-ths (4516)
Tomatotomato Creative Commons License 2021.12.31 0 0 4518

Sziasztok!

A napokban láttam egy előzetest,de nem jegyeztem fel a címét.Kis tinik tangli limonádénak tűnt.  Arra emlékszem,hogy egy azt hiszem herceg várt valakire egy teremben,amikor belibbent egy balettruha alapú jelmezbe öltözött fiatal lány.Kiderult,hogy a férfi által várt nő húga, el is mondja,hogy nem nem szabadna itt lennie és megigerte a noverenek,hogy nem mutatkozik,hogy nehogy elijessze, de épp a Szentiván éji álom próbáját tartják és át kell mennie ezen a termen. Mondja mindezt óriási szobanövények mögé bújva.A fickó persze kutató tekintettel kelleni,megigeri,hogy nem mondja el.Majd megjon a nővér,a fickó azzal kezdi,hogy találkoztam a húgoddal.Ó a kis fruska,teljesen odavan érted.Valoban?-fordul vissza a fickó majd vége a trailernek :) Valami most futó dolog lehet szerintem. Beugró valakinek?Köszönöm.

Black Ur Creative Commons License 2021.12.31 0 0 4517

Sziasztok!   Ha volt már akkor elnézést, egy vasúti balesetes filmet keresek, 2 momentum rémlik belőle. Az egy h este a mozdonyon bizonyitási kísérlet történik s egész más mint előzőleg a vallomás a másik a vége az ügyész hibázott s a vádlott rámered h magával mi lesz? Nem a hivójel azt most néztem meg. Köszönöm.

tt-ths Creative Commons License 2021.12.30 0 0 4516

Sziasztok!

Keresek egy világvége filmet, nem jut eszembe a címe.

A Földet elpusztítja valami (meteor?), mindenki tudja az időpontot és az emberiség utolsó óráit láthatjuk, hogy ki mit csinál.

Nem az új film a Don't Look Up, nem a Melancholia és nem is Bruce Willis-es akciófilm. Ez inkább elégikus, szomorú film, kb 10 vagy több évvel régebbi. köszi

neofrix baszmacs Creative Commons License 2021.12.29 0 0 4515

Megtörtént az újranézés tegnap este. :) A filmet abszolút számon tartom (az egyik wifi hálózatom neve Se7en), ezért is fájt, hogy ez a részlet kiesett. Úgy látszik, a korral szitul az agyam.

Előzmény: V.Gy. (4514)
V.Gy. Creative Commons License 2021.12.28 0 0 4514

Zseniális film. Must be seen. Nézd meg újra. Nyomasztó, súlyos, de látni kell.

Előzmény: neofrix baszmacs (4513)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2021.12.28 0 0 4513

Köszönöm, ez lesz az! Meg kell néznem újra, mert ilyen filmet azért nem kéne elfelejtenem...

Előzmény: Replay (4512)
Replay Creative Commons License 2021.12.28 0 0 4512
Előzmény: neofrix baszmacs (4510)
Charlie Fineman Creative Commons License 2021.12.28 0 0 4511

Ezt a filmet keresem, ha meg volna valakinek:

https://port.hu/adatlap/film/tv/emelet-emelet/movie-80580

neofrix baszmacs Creative Commons License 2021.12.28 0 0 4510

Sziasztok! Emlékszik valaki, hogy melyik filmben volt fontos tényező az, hogy egy nonfiguratív képet valaki fordítva akasztott fel a falra? Ebből derült ki, hogy valaki hozzányúlt, vagy valami ilyesmi.

Pünkösdi Kató Creative Commons License 2021.12.25 0 0 4509

Köszönöm a dátumot, linket, továbbra sem emlékszem a sorozatra. Már a 10 évvel ezelőtti brazil sorozatokat is visszakerestem, láttam eleget, ráértem du suli után, azokra simán emlékszem, de erre a Víztükörre nem. Mindenesetre beállítottam a porton ez emlékeztetőt, hátha adják.  

Előzmény: Törölt nick (4488)
Dr Dee Creative Commons License 2021.12.21 0 0 4508

Magyarul A fivér. Elírtam az előbb.

Előzmény: Dr Dee (4507)
Dr Dee Creative Commons License 2021.12.21 0 0 4507

Üdv Mindenkinek!

 

Keresem magyarul a Brat 1-2. Fivérek 1-2.

Segítségeteket előre is köszönöm.

 

hiper fizikus Creative Commons License 2021.12.19 0 0 4506

Hogy lehet ilyen agyament filmet egyáltalán legyártani ?

Előzmény: Törölt nick (4505)
Törölt nick Creative Commons License 2021.12.19 -1 0 4505

Hatha valaki emlekszik meg egy regi muveszfilmre, valoszinuleg olasz, es talan meg a fekete-feher korszakbol.

 

Csak az elejere emlekszem, hogy egy kis falu temetojet atepitik, ezert a pap felszolit mindenkit, hogy a sirokbol a halottaikat temesek mashova, majd az egyik sirbol egy kisgyerek epen kerul elo, mire egy ferfi vonatra szall, hogy bevigye egy nagyvarosba valamiert tobbre nem emlekszem.

 

F1 Hierro Creative Commons License 2021.12.14 0 0 4504

Köszi!

Előzmény: warr (4503)
warr Creative Commons License 2021.12.14 0 0 4503
Előzmény: F1 Hierro (4502)
F1 Hierro Creative Commons License 2021.12.14 0 0 4502

Fekete-fehér francia film, egy Juju nevű részeges fickó és egy "Művész" néven szólított zenész rejtegetnek egy Barbier nevű körözött bűnözőt.

vermont6 Creative Commons License 2021.12.13 0 0 4501

A Sátán eljött a Földre, de valami ilyen drogos párba lépett be harmadiknak, és koreai boltosok fejét lőtték le shotgunnal, utána a fejek meg mindig ilyen moslékba hullottak és még tátogtak mert mi akarták mondani a Sátán nevét.  ezt keresem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!