Keresés

Részletes keresés

tig Creative Commons License 1999.03.07 0 0 18
Bodnar Attila, Korda Gyorgy, Zambo Jimmy, FLM, Pap Rita, Csiszar Elod, meg egy kicsit a Lagzi Lajcsit is komalom.
(ja es techno minden mennyisegben, 1000-el!)
Supercow Creative Commons License 1999.03.07 0 0 17
Anima SS, Metallica, Offspring, Clawfinger, Faith No More, The Gathering, Tiamat, JM Jarre, Enya, regebbi Tankcsapda, Beatles, Paradise Lost, Pulp Fiction Soundtrack stb.
Eclipseboy Creative Commons License 1999.03.07 0 0 16
A "langyos" zenét utálom, azon kívül szinte minden jöhet, főleg igazi kis house, jazz és rap. A lényeg, hogy igényes legyen.
donvito Creative Commons License 1999.03.07 0 0 15
The Police, The Smiths vagy Morrisey, Tom Waits, Dave Mathews Band, PJ Harvey, Red Hot Chilli P., kd lang, Alison Moyet vagy Yazoo, Seal, Metallica, Joy Division, Paul Weller vagy Jam vagy Style Council, Portishead, Tricky, Massive Attack, Soundgarden etc. etc. etc.
na meg Stevie Ray Vaugh, Jimmy Hendrix, BB King, JL Hooker, John Mayall, Buddy Guy, Rory Galagher, etc.
aztán Nat King Cole, Peggy Lee, Miles Davis, Al Jarreau, Harry Conick Jr., Aretha Franklin, Ella és Louis, Dave Brubeck, etc,
és nem utolsó sorban Chopin, Tchaikovsky, Rimsky-Korsakov, Mozart, Beethoven, Musorgsky, Rachmaninov, Haydn,
zizi Creative Commons License 1999.03.07 0 0 14
King Crimson
Bill Bruford egyedül, a KC-nal, az Earthworks-sel, bárkivel, bárhol, bármikor
Müller Péter Sziámi bárkivel, bárhol, bármikor

Nézz át a kultúra Konzervativ zene topicba, ott +találod :-)

Noname Creative Commons License 1999.03.07 0 0 13
Number one: Pa dö dö /bocs,rossz vicc volt/
Nálam az igényes elektronikus zene a tuti: J.M.jarre, Vangelis/Blade Runner/,Giorgio Moroder/Midnight Expressz/ és persze a KRAFTWERK.
hula Creative Commons License 1999.03.07 0 0 12
Én a jó zenét szeretem. Azonkívül csak egyféle zene van: rossz zene. Aztat nem szeretem. Illetve van még nagyon jó zene is: Az ír, kelta, alul már olvastam. Persze vannak a nagyok, akiket nagyon szeretek. Itt aztán jöhet a Floyd, Deep Purple, a különböző westcoast zenék (miért ne?) Stevie Ray Vaughan (ha még nem hallottad, okvetlenül!) Genesis (az egész régi, meg az egész új, közbe egy ideig nem szerettem), lehet, hogy egyszer majd tovább sorolom...van még sok.
Dun Ringill Creative Commons License 1999.03.07 0 0 11
Jethro Tull, Dave Brubeck, klasszikusok, elsősorban barokk.
E. Tamás Creative Commons License 1999.03.07 0 0 10
Mai korunkban is imádom a középkori zenéket. pl a Mátyás kora beli. A klasszikusokkal is kibékülök. De a modern zenét sem vetem meg. Ez utóbbiból a gondolatébresztő zenéket szeretem, amely ritmusa, hangszerelése stb.. jó hangulatot csinál és meghozza a munkakedvem. Így ha bármikor előveszem, ez a hangulat előjön. Doppingol. Van még így valaki?
kornel Creative Commons License 1999.03.07 0 0 9
A PINK FLOYD az joooooo!!
Pucros Mackó Creative Commons License 1999.03.07 0 0 8
PINK FLOYD, forever... kicsit azért kimerült, odavissza az egészet tudom régóta.

Most Camel és Cocteau Twins.
Imádom Brufordot (az egy dobos és 1 zenekar is)
Kedvenc nótám történetesen Caravan: Winter Wine (1971). Richard Sinclair rulez!

Delfina Creative Commons License 1999.03.07 0 0 7
Nagyon széles a zenei érdeklődésem, mert mindig a hangulatomtól függ, hogy milyen zenét hallgatok. Gondolom, sokaknál így van. Nagyon szeretem a régi rock´n´roll számokat (főleg, ha boogie-zni megyünk), de épp úgy szeretem a disco-t és house-t is. Ha pedig elegem van a körülöttem lévő rohanásból, káoszból, akkor keményebb zenéket hallgatok.
realdoko Creative Commons License 1999.03.07 0 0 6
PINK FLOYD, a megunhatatlan. Pearl Jam, akik mindent beleadnak. PLACIBO, ami zsong belül és ki akar törni.
Kispál, ami megrémít, elgondolkodtat, megríkat.
Cseh Tamás, ami nyugalmat ad, emlékeket, hangulatokat.
Vangelis, ami röpít, lebegtet.
Kula:Shaker, amire meg kell mozdulni. :)
(Vagy néha klasszikus, kelta zene, Quimby, King Crimson, Mike Oldfiled, Enya vagy akár Metallica vagy In Flames vagy akármi más.)
Most a Placibo lüktet.
Hangulatfüggő, mindig más.
De aztán megint és újra és újra... Pink Floyd.
SirOmega Creative Commons License 1999.03.06 0 0 5
OMEGAAAAA!
Thor Creative Commons License 1999.03.06 0 0 4
Írből volt olyan ami nagyon, volt olyan is, amitől visíthatnékom lett.
Részemről a XVII századtól ne igen jöjjünk errefelé zenében. Bach a csúcs!
Előzmény: r_bendegúz (0)
originalqszi Creative Commons License 1999.03.06 0 0 3
Minden zenét, csak jó legyen:-))))9
Neil Creative Commons License 1999.03.06 0 0 2
Nekem is marha sok van!
LGT, dIRE sTRAITS, Faith no more, Asia, Jean Michel Jarre, Mike Oldfield, Sting, Edda, Kitaro, Kern András, Presser, Zorán, stb
Neil
mash Creative Commons License 1999.03.06 0 0 1
huuuuuu sok van
ir-keltamskót nekem is bejön
magyar alter:PUF FOS
magyar punk: Kretens
magyar skin? Fejbör
külföld: mindegy csak kemény legyen
Metallica, Susters of Mercy, New Model Army, Ramstein
teknő: Scooter, Faitful
r_bendegúz Creative Commons License 1999.03.06 0 0 0
0-ás

amúgy meg: ír-kelta, skótkocsma, latin

kornel Creative Commons License 1999.03.06 0 0 topiknyitó
Hat, reszemrol:
KoRn,Black Sabbath,Green Day,Offspring,NIN,FatBoy Slim,REM,Anima Sound System,etc.
Es TI?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!