Keresés

Részletes keresés

Anditilly Creative Commons License 2013.03.08 0 0 206

Kedves Mackota!

Olvastam a hírdetésedet. Én nem tanítvány lennék,hanem angol nyelvtanár. Szerettem volna kérdezni,hogy érdekelne-e egy angol nyelvi klubvezetői munka. Nyelvoktató cégem van. A munka lényege ugyanaz,amit csinálsz,a tanítás. Amennyivel talán több,hogy klubbomba keresnék angol tudással és tanítói gyakorlattal rendelkező klubvezetőt. Ha érdekel kérlek hívj a 06 30 6262995-ös telefonszámon. Hétköznap du.14 óra után bármikor,hétvégén bármikor. Üdvözlettel:Domaniczky Andrea

Előzmény: mackota (168)
Anditilly Creative Commons License 2013.03.08 0 0 205

Kedves Ikcar!

Én angol nyelvtanár vagyok és beszédcentrikusan oktatom a nyelvet. Van is egy jól kidolgozott módszerem,ami intenzív és bizonyos óraszám után a nyelvi klubbomban még egy kis jövedelemhez is juthatsz. Annyit még magamról,hogy egy iskolában is dolgozom és van egy nyelvoktató cégem. A részletekért hívj a 06 30 6262995-ös számon lehetőleg du.2 után,mert akkor végzek az iskolában. Remélem felkeltettem az érdeklődésedet. Ha személyesen tudnánk találkozni,akkor egy kötetlen beszélgetés keretein belül elmondanám a módszerem lényegét. Üdvözlettel:Domaniczky Andrea

Előzmény: lkcar (199)
NoMiss Creative Commons License 2013.03.07 0 0 204

Szia! Mit jelent a "segédanyag"?

Előzmény: tran88 (203)
tran88 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 203

Angol szakmai nyelvvizsgára való intenzív, beszédközpontú felkészítés Budapesten az alábbi típusokból: Oeconom, Zöld út, Gazdálkodó, BGF, KITEX.

A 60 perces óra díja 2000 Ft, ez magában foglalja a segédanyagokat is. Budapesten ingyen házhoz megyek, agglomerációba költségtérítéssel.

További információért várom az emailt: translatorana@gmail.com

lkcar Creative Commons License 2013.03.04 0 0 202

Hello
Te nyelvtanár vagy?
Milyen módszerrel tanítassz?

Előzmény: Gézah81 (201)
Gézah81 Creative Commons License 2013.03.04 0 0 201

hello

én elvállallak, hívjál fel, ha érdekel a dolog!

TEL:0620-503-3833

üdv

Előzmény: lkcar (196)
lkcar Creative Commons License 2013.03.04 0 0 200

Hello

X. kerben kb. merre?

Mik a részletek? (ár, módszer, stb.)

Előzmény: NoMiss (198)
lkcar Creative Commons License 2013.03.04 0 0 199

Nem gondoltam semmilyen szintre.

Egy használható beszédcentrikus angol nyelvtudást szeretnék elérni.

Előzmény: davidildiko (197)
NoMiss Creative Commons License 2013.02.27 0 0 198

Ha a X. ker jó, akkor tudok. :)

davidildiko Creative Commons License 2013.02.27 0 0 197

milyen szintre gondoltál?

lkcar Creative Commons License 2013.02.27 0 0 196

Sziasztok

Esetleg tud valaki beszédcentrikus angol nyelvtanárt Bp. XVIII ker és környékén?

köszi.

TiffanyMary Creative Commons License 2013.02.25 0 0 195

Angol magánórákat vállal türelmes, kedves, fiatal, diplomás tanárnő, segédanyagokkal, nagy gyakorlattal.

Személyre szabott tanítási terv, sok éves tapasztalat, oldott hangulatú, hatékony nyelvórák.

Korrepetálás, nyelvvizsga felkészítés, állásinterjú stb. Alsó tagozatban minden tantárgyból vállalok korrepetálást, leckeírásban segítségnyújtást, illetve amire igény van.

Az óra 60perces, 1900ft.

DEBRECENBEN, HAJDÚSÁMSONBAN, SÁMSONKERTBEN HÁZHOZ MEGYEK.

Hívjon bizalommal, (70/ 33-44-842) vagy írjon e-mailt. (szamatim@gmail.com)

studyenglish Creative Commons License 2013.02.05 0 0 194

Angol nyelvtanárként segítek abban, hogy gyorsan fel tudj készülni a nyelvvizsgára,legyen az középfokú, vagy szakmai felső,esetleg a kétszintű angol érettségivel vagy hadi lábon?Egyeni nyelvtanfolyam keretében átnézzük a hiányosságokat,fordításokat gyakorolunk,sokat beszélgetünk különféle érdekes témákról,teszteket töltünk ki,valamint fogalmazásokat írunk,ezzel is növeleve a szókincsedet.Ha netán külföldre mennél dolgozni,vagy munkádhoz kell az angol nyelvtudás szivesen segítek az állásinterjúra való felkészülésben is. www.tanuljangolt.hu

Előzmény: melkoo (188)
kriszti0409 Creative Commons License 2013.01.31 0 0 193

Sziasztok!

Angol tanítást, korrepetálást, érettségire, nyelvvizsgára felkészítést vállalok kezdőtől a felsőfokig. Óráim személyre szabottak és a tanuló igényihez igazodnak.  Az ELTE angol szakán végeztem éss több éves magántanítási tapasztalattal rendelkezem. Ha érdekelnek a részletek, akkor írj a christy.varga@gmail.com címre!

Horváth János angoltanár Creative Commons License 2013.01.30 0 0 192

Több mint két évtizedes egyetemi oktatói, fordítói / szakfordítói, magántanári és tanfolyamokon szerzett tapasztalattal rendelkező angol-orosz szakos tanár vállalja magánszemélyek, 2-4 fős csoportok életkortól független tanítását, bármilyen szintű általános és szaknyelvi (orvosi, műszaki, gazdasági) vizsgára történő igényes felkészítését. (Céges tanfolyamok esetén a csoportlétszám nagyobb is lehet.)

Vállalja továbbá fordítások / szakfordítások készítését, valamint szakcikkek lektorálását szakegyetemi oktatóktól beszerezhető referenciával, magas impaktfaktorú folyóiratokban megjelent közlemények megtekinthetőségével – elérhető áron és óradíjakon.

A tanórák színhelye vagy a Semmelweis Egyetem Nagyvárad téri Elméleti Tömbje (a 3-as metrótól 2-3 perc gyalogosan) vagy a diák / diákok által választott budapesti vagy Budapest-közeli helyszín.

További információk a 06-20-983-3831-es telefonszámon. 

Leillas Creative Commons License 2013.01.30 0 0 191

Sziasztok!

Angol korrepetálást vállallok kezdőtől haladó szintig Budapesten vagy Dunaújvárosban (házhoz megyek, vagy megbeszélt helyszínen).

Felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem, illetve PROFEX jogi szaknyelvi nyevvizsgával. Továbbá 1 évig tanultam külföldön is a nyelvet és jelenleg is sok tantárgyat angolul hallgatok az egyetemen.

Ha nyelvvizsgára szeretnél felkészülni, vagy a szóbeli tudásodat szeretnéd magabiztossá tenni, vagy csak egyszerűen érdekel a nyelv és szívesen tanulnád, akkor írj egy e-mailt a lilla.munkacsi91@gmail.com-ra és megbeszéljük a részleteket.

jefflynn1974 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 190

Sziasztok,

angol tudásomat szeretném felfrissíteni, ehhez keresek tanárt.Nagyobb óraszámra, szuperintenzív jellegű tanulásra gondoltam, pl heti 4x4 óra vagy valmi hasonól, időbeosztástól függően. Zuglóban lakom, és jó lenne, ha nem a város másik végére kellene járnom :) Email címem jeff1974@windowslive.com

annmarthy Creative Commons License 2013.01.25 0 0 189

Főiskolán tanítok angolt és magyar mint idegen nyelvet. Jelenleg gyesen vagyok, szívesen vállalok nyelvvizsgára, érettségire való felkészítést, beszédgyakorlást. A 12. kerületben tartom az órákat. Részleteket emailben.

annmarthy@yahoo.com

melkoo Creative Commons License 2013.01.20 0 0 188

Sziasztok!

Olyan budapesti angoltanárt vagy angoltanár jelöltet keresek akivel a beszédet tudom gyakorolni.

kb B2-es szinten vagyok a nyelvtan viszonylag jól megy, de nem nagyon tudok megszólalni.

Az elképzelésem az, hogy olyan témákról beszélgessünk ami a nyelvvizsgákon is előfordul, szókincset fejlesszünk, és ha szükséges akkor a nyelvtant is átismételhessük. De a fő tevékenység a beszélgetés.

Kérlek, a következő email címre írjatok: balog.melinda89@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.15 0 0 187

Olyan angoltanárt kerek, aki Amerikában/ Angliában is élt vagy tanult.

Szlenggel együtt szeretném tanulni a nyelvet, amolyan beszélgetős tanulásra gondoltam, és a közben felmerülő nyelvtani részeket is újra átvehetnénk. 

Házi feladatokkal én már nem szívesen bajlódom.

Nyelvvizsga előkészítőig jártam az Euro nyelviskolába kétszer is végigcsináltam a 400 órát.

Olyan tanárt keresek, aki arra tanít meg külföldön hogyan beszéljek tökéletesen angolul, úgy hogy én is értsem őket, ők is engem  és ne tűnjek külföldinek a szemükben. 

diana35a@gmail.com-ra írhattok 

salty sl Creative Commons License 2013.01.09 0 0 186

Fiatal, diplomás tanár

vállal vizsgaelőkészítést, korrepetálást, angol, német, olasz nyelven az Infopark mellett (11.kerület BEAC pálya) minden szinten,

beszédcentrikusan, a tanulók egyéni igényei és tudászintje alapján, a leghatékonyabb módszerekkel és tananyaggal.

http://angol-nemet-olasztanar.blogspot.hu/

Vivienn83 Creative Commons License 2013.01.07 0 0 185

I'm searching for English mother-tongue teachers for a language camp in the summer of 2013. This will be in Velence, from June-August, for kids with the age between 9-14. Are you interested for this chance?? Would you teach children in this summer? I hope so! Let's talk about the details, if you prefer!

Please contact me, on my e-mail address: domotorvivien@gmail.com

angoltetel Creative Commons License 2013.01.03 0 0 184

angol felsőfokú ECL kidolgozott témakörök, rendkívül kedvező áron! ingyenes minta kérése: e-mail: angoltetel500@gmail.com

Csabalacko Creative Commons License 2012.11.14 0 0 182

Sziasztok!Én történelem-angol szakot végeztem a Szegedi Egyetemen bachelor képzésben, jelenleg master képzésre járok, szabadidőmben szívesen tanítanék angolt diákoknak és felnőtteknek egyaránt. Diákoknak érettségire és nyelvvizsgára való felkészítést vállalok valamint korrepetálást. Felnőtteknek nyelvvizsgára felkészítést(alap és középfok), társalgási órákat, külföldi munkára való felkészítést vállalok. Otthonomban Békéscsabán a Penza lakótelep 11/B alatt vállalom a tanulnivágyó jelentkezőket. Mindenkit szerettel várok, speciális igényeknek is megpróbálok eleget tenni. Óradíjam olcsóbb mint a tapasztalt tanároké. Nálam 60 perc 1000 forint. Ha további kérdése van az angol tanítással kapcsolatosan, érdeklődik a képzés iránt, esetleg szeretne jönni akkor hívjon fel a 06305915441-es telefonszámon és megbeszéljük a további részleteket.Hétvégén is vállalok órákat.

Tehát még egyszer tömören a leglényegesebb információk

ár:1000/60perc

igényelni lehet:érettségire felkészítést, korrepetálást, társalgási órákat, nyelvvizsgára felkészítést( alap és középfok)

Telefonszám:06305915441

Helyszín:Békéscsaba Penza lakótelep 11/B 2. emelet 25

Ivarun Creative Commons License 2012.11.13 0 0 181

Sziasztok everyone!

I have been teaching English for several years for;

-Exam preparation

-Business English

-General English

-English for children

I am located in Budapest and I would help those who would like to improve their level in English, with pleasure.

I would like to offer a one-hour trial class for free, so you may see how useful it would be for you. 

Please feel free to contact me for the details below;

ihsanunuvar@gmail.com

06 30 6032131

Horváth Tímea Beatrice Creative Commons License 2012.11.08 0 0 180

Angol korrepetálást vállalok középsikolások,alsó tagozatos diákok részére. Felsőfokú nemzetközi angol nyelvvizsgával rendelkező egyetemista vagyok.

Az órák helyszíne(Budapest): -házhoz megyek ( előny :8./9./5. kerület)

-vagy megbeszélt helyszín

időpont: hétfő és szerdai nap délután megbeszélt időpont,esetleg hétvége

korrepetálás díja: -2-3fős csoportok esetén/1500Ft/60perc/fő

- 1fő esetén /2000Ft/60perc/fő

Érdeklődj e-mail-ben és egyeztetünk! :)

e-mail: horvathtimi@freemail.hu

K. F. Creative Commons License 2012.11.07 0 0 179

Középiskolai tanuló vagyok, angol középfokú nyelvvizsgával rendelkezem.
Korrepetálást vállalok angol nyelvből diákok részére.
Ill. vállalok még japán nyelvoktatást.
A tanulónak házhoz kell jönni, a IV. kerületben lakom.
Díj: 1000ft/60 perc (angol) 1500ft/60 perc (japán)
Az első órát 60 % kedvezménnyel tartom.

noctuam Creative Commons License 2012.11.03 0 0 178

Kaposváron angol oktatást (általános és szakmai), korrepetálást, szintentartást, társalgást, nyelvvizsgára ( TELC, ECL, Origo-ITK, EURO), érettségire (emelt és közép szint), külföldi munkára felkészítést vállalok alaptól felsőfokig. Honlapfordítás, üzleti levelezés és fordítás.  Csoportos oktatás kedvezményesen.  noctuam@freemail.hu  06703948614

Lakatos Nóra Creative Commons License 2012.10.28 0 0 177

Sziasztok!:)

Az ELTE-BTK Anglisztika szakának vagyok első éves hallgatója. Angol korrepetálást/nyelvvizsgára való felkészülést vállalok, elsősorban középszinten.

Kifejezetten egyénileg, nem csoportokban 1500ft/óra.

Akit érdekel, írjon nekem egy e-mailt (lnora92@gmail.com) és megbeszéljük a részleteket!

Nóri

Hangolka** Creative Commons License 2012.10.05 0 0 175

Figyelem, Éjjeli bagoly találkozó !!!

Ha már tanultál valamennyit angolul, de nem tudsz/nem mersz megszólalni rajta, és nincs időd a munka, család mellett napközben vagy délután angolra járni, vegyél beszédcentrikus, kommunikációs angol órákat tőlem Skype-on az ország bármely pontjáról.
Csak egy szimpla netkapcsolatra és egy Skype azonosítóra van szükséged, valamint egy max. 3 ezer forint értékű Skype-os mikrofonos fejhallgatóra.

Ha ezek mellé még éjjeli bagoly is vagy, az a legjobb, mert én is az vagyok, így ha már alszanak a gyerekeid, és a háztartás is rendben, jöhet az esti Skype-os csevegés minden olyan témában, ami érdekel Téged! :-) 
Minden este 21.00 - 24.00 óra között vehetsz órákat, akár a hétvégén is.

Témakörök szerint haladva, szókincsedet folyamatosan bővítve, kötetlen, laza hangulatban beszélgethetsz képzelt angol barátnőddel (velem). A helyzet az, hogy szinte csak angolul fogok hozzád beszélni, így nincs mese, válaszolnod kell. Párhuzamosan üzeneteket is váltunk, pont mint egy igazi chatnél. Az üziváltásokat le tudod menteni, az lesz a szótárad.

Adott témában képeket küldhetsz nekem, és arról beszélünk, valamint szituációs helyzeteket is eljátszunk, de főleg: csevegünk! :-)

Ez a módszer rendhagyó, de életszagú, és  ami a lényeg: nagyon gyors haladást tesz lehetővé!

Hogy mennyibe kerül ez Neked?  2 x 45 percet tartok együtt, az első 90 perc 3.000 Ft, de utána már csak 2.500 Ft minden további 90 perc. 

Ha tudod, érzed az első órák után, hogy velem szeretnél tanulni még vagy 2-3 hónapig, egy sokkal kedvezőbb tanfolyami díjban is meg tudunk egyezni.

Kellő számú jelentkező esetén megszervezem a Skype-os chat klubunkat, ahol összekapcsollak Benneteket hetente egyszer 1 órában, és egymással is tudtok - ingyen - angolul beszélgetni! Mindezt úgy, hogy otthon ülsz a foteledben :-)

A díjat átutalással tudod rendezni, a számlát postán kapod meg.

Jelentkezni itt tudsz: angoltanar@c2.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!