Keresés

Részletes keresés

goldwind Creative Commons License 2002.06.30 0 0 2230
_ráadásul az egyik nő és sokkal szebb, mint Editor_

Egy 60. évéhez közeledő vénasszony...

A szoknyavadász fórumon éppen elég ember baszogat titeket,ezért nem kell mellébeszélni.
Ahogy olvasom a hozzászólásaidat,Te is becsapod
hamis beszámolókkal az olvasókat.Ezért ez az álLHV.
A hozzászólásaidból az is kiderül,hogy egy ronda kopasz ember vagy,aki alkoholbeteg.
Mivel nézitek a hostokat,józan pillanatodban rájöhetnél hogy lehuzott szolgáltatók floodolnak a fórumon.
Ha kiadják részükre az adataidat akkor arra sem lesz időd hogy összeszard magad.


Előzmény: SeeMc (2229)
SeeMc Creative Commons License 2002.06.28 0 0 2229
goldwind!

Biztonságban vagy! Az legalábbis tuti, hogy az eszedért nem fognak elrabolni a terroristák. Sikerült egy pár (ami nem páros számot jelent) embert összegyúrnod, ráadásul az egyik nő és sokkal szebb, mint Editor. Mondjuk ez nem nagy kunszt, mert Edi tényleg szakállas, habár nem tudok rájönni, miért fontos ez neked.
Nyugtasd meg feszült idegrendszeredet, hogy Öreg nick-kel csak Öreg irogat, és vsz. nagyon felháborodna, ha valaki más próbálkozna ezzel. Az Oreg nevet, meg egy idegenbe szakadt hazánkfia használja.

Ha az internetet nem csak arra használnád, hogy hülyeségeket írogass, hallottál volna a Klez vírusról. Ha egy keveset olvasnál a működéséről, tudnád hogyan terjed: a fertőzött gép címlistájáról választ magának feladót. Kevés számú, de annál betegebb írásaidból ítélve, kétlem hogy valaki azzal fárasztaná magát, hogy Neked vírusokat küldözgessen. Hidd el nekem, hogy még a Klez is csak véletlenül talált hozzád. Ha tudta volna hova érkezik, akkor valószínűleg már útközben kiirtotta volna önmagát, attól való félelmében, hogy magaddal viszed az APEH-be.

Más, Te mennyiért csinálnál egy honlapot, ha véletlenül értenél hozzá? Mennyiért tartanád karban, és tárolnád azt egy szerveren? Mi kifogásod van a munka, és az ezzel járó pénzkereset ellen? Gondolod, hogy pl. ezt a fórumot szívjóságból hozták létre, hogy Neked legyen hól fröcsögnöd? Kiábrándítalak, ez is csak egy üzlet.

Végezetül, nem vagyok se Editornak, se másnak az ügyvédje, nem is érdekelnek, egyszerűen csak bosszantott a sok baromság, amit itt összehordtál. Ja, és mielőtt szétkombinálnád megint az agyadat, a szexfórumokon az "ego" nicket használom, csak az index-re még ezzel a névvel regisztráltam.
gyógyulást! ego

Előzmény: goldwind (2228)
goldwind Creative Commons License 2002.06.22 0 0 2228
Carella

Miért nem hagytok békén? Nem érdekelsz sem te sem pedig Bors Máté és Proxi sem.
Tavaly amikor kiírták a nevedet a fórumodra,akkor ideges voltál ugye?
Elegem van a vírusküldéseidből.
BUD SPENCER-CARELLA-LHV-USER-EDITOR-EDI-MADAME-MME-MODERA-bors- stb.
Miért hazudozol,hogy úgy nézel ki mint Bud Spencer?
Nincs is szőr az arcodon, csak a p..felett,akárcsak nekem.

Máté azt mondta,hogy amíg volt párod rendszeresen cipóra vert téged,de ő sem bírt elviselni.Először otthagyott aztán feldobta a pacskert.
Szombaton azért nem csinálsz semmit,mert tartod magad a vallási előírásokhoz?

Nem lehetséges hogy kétszer vagy beregisztrálva,
mert a leveleiden röhög a fél fórum?????????
Az Öreg nevében is Ti írtok,csak Oreg-néven?
A PLPK-t onnan találtad ki,hogy egy 20 emeletes koszos panelban éled le a nyomorult életedet?

Ne írj több levelet mert kitépen a maradék rőzsét a fejedből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;0)

Előzmény: borjúként újkapura bámuló (2227)


borjúként újkapura bámuló Creative Commons License 2002.06.11 0 0 2227
Kaptál már választ a feljelentésedre, vagy megszűnt a bűnügyi igazgatóság, mielőtt kézbesítették volna?
Előzmény: goldwind (2226)
goldwind Creative Commons License 2002.05.16 0 0 2226
Keresd meg. Nekem nem fizetnek érte,ezért nem reklámozom őket.Az LHV-Editornak(Karella) írj egy levelet,hogy fel akarsz kerülni a szolgáltatók közé. A válaszlevelet pedig küld el az Apeh Bünügyi Igazgatóságra, ahogy én is tettem.

Látod a piroslámpa is eddig ingyenes volt,most kiderült mégsem.

Szerintem a nyomozók a töküket megtekerik egy kicsit.
Én évek óta várom,hogy megbukjon ez a stricikből és más ingyenélőkből álló társaság.
Az utóbbi időben már szervezett bűnözői csoportokat is sikerült magukra haragítani.

borjúként újkapura bámuló Creative Commons License 2002.05.15 0 0 2225
hol van ez a csúcscsajok hirdetés?
Előzmény: goldwind (2224)
goldwind Creative Commons License 2002.05.15 0 0 2224
Csúcscsajok
a legígéretesebb, feltörekvő, erotikus szolgáltatókat képpel, telefonszőámmal(de ciki)felvonultató honlap.
Érdemes Vivivent megnézni,(honlap: 60 ezer Ft.)

Carella!

Nem sül le a képetekről a bőr?

lhv_user Creative Commons License 2002.05.14 0 0 2223
Elnézést kell kérnem tőletek,hogy a buta arcomat rajtafelejtettem az első lemezen.Azért nem kéne honlapokat készíteni rólam.Éppen elég baj hogy rosszul megy az üzlet.
Az LX-re ki tette fel ezt a borzalmat?

http://www.nexus.hu/carella/

lhv-user Creative Commons License 2002.05.14 0 0 2222
no mi van, kicsi babám, mire jöttél rá most megint, hogy elölről kezded a homokozást? :))))
Előzmény: lhv_user (2220)
faron1 Creative Commons License 2002.05.13 0 0 2221
Hi all!
Videkre leutazo szolgaltatok is vannak?
lhv_user Creative Commons License 2002.05.13 0 0 2220
Örömmel értesítek mindenkit,hogy megrendelhető az LHV-II.új lemeze!
Ára:2K
Rendeléshez ismét postacímet küldjetek.
Tartalmaz:fotókat,hírdetéseket,az LHV-team levelezését.
Így olvasott formában megtudhatjátok, hogy mennyi pénzt kell fizetnie a kurváknak,hogy kedvezően szerepeljenek oldalainkon.
Továbbá,hogyan basszuk át a tisztelt makktársadalmat.
A lemezen szereplő címekre írhattok is,akár személyes találkozó is lehetséges.

Tisztelettel várjuk megrendeléseiteket!

Carella

lhv-user Creative Commons License 2002.05.10 0 0 2219
Előzmény: atco (2218)
atco Creative Commons License 2002.05.10 0 0 2218
Debrecenről van valakinek tapasztalata?
carlton Creative Commons License 2002.05.10 0 0 2217
Szerencsére hamarosan bezár az Üteg utcai kupi.
A piroslámpán szereplő csoffadt libák új manager után nézhetnek.:-)
Addig is a XIII.kerület ezen részét saját érdekemben elkerülöm.
lhv-user Creative Commons License 2002.05.09 0 0 2216
carlton Creative Commons License 2002.05.05 0 0 2215
Hello Carella

Küldtem neked egy mailt, én is vennék az uj lhv-cd-ből. Azt sejtettem hogy pénzért reklámoznak prostikat,de a levelezési listáról nem tudtam.

bubus Creative Commons License 2002.05.05 0 0 2214
Hitelbe dolgoznak a román prostituáltak

Hitelkeretet nyitnak vendégeiknek a román örömlányok: hozomra is rendelkezésre állnak a pénzszűkében levő ügyfeleknek. Fizetésnapon a férfiak a futtatónak róják le adósságukat. Egy megkérdezett bukaresti kerítő elmondta, hogy tízszeresére duzzadt a forgalom, mióta bevezette az új számlakiegyenlítési formát. Hozzátette, hogy az ügyfelek túlnyomórésze megbízható, és hónap elején megadja tartozását. A csábító lehetőségnek azonban többen nem tudnak ellenállni, és többet látogatják a lányokat, mint azt egyébként tennék. Egyikük elpanaszolta egy helyi lapnak, hogy mikor kézhez kapja havi jövedelmét, az majdnem egészében rá is megy a cemendeszámlára.

Forrás: National, 2001., december 6.

link

üdvözlettel PinaBubus

goldwind Creative Commons License 2002.04.29 0 0 2213
Orulok mate hogy ezt mondod.
A mostani LHV oldalon rajta van a levelezolista linkje, ezert gondoltam, hogy van kozod hozza.
Ha nincs az jo, mert igy biztosak lehetnek a makktarsak, hogy nem fogjatok penzert arulni a beszamolokat, mint azt a join.at/lhv-n tettetek. Te, proxy es karella.

Abban viszont tovabbra sem lehet biztos senki, hogy nem nyomtatod ki a beszamolokat es nem jarsz veluk ingyen kefelni, meg azt sem garantalja senki es semmi, hogy nem hoztok nyilvanossagra olyan adatokat, amiket bennetek megbizo emberektol tudtok meg.

Abban sem lehet biztos egyetlen makktars, hogy ha megismered a nojet, aki nem tud az illeto kurvazasarol, akkor nem nyomtatod ki a beszamoloit es adod at a no csaladjanak, hogy lejarasd az illetot.

Abban sem lehet biztos senki, hogy nem hamisitod meg a linkjet vagy irkalsz a neveben mindenhova, mert ellenseget sejtesz mogotte, vagy csak siman meg akarod bosszulni a vilagon, hogy olyan gecinek szulettel, mint amilyen vagy.

Remélem végre befejeztétek a szemétkedést,mert elegem van belőletek.

Előzmény: béééla (2211)
Big (the real) Creative Commons License 2002.04.29 0 0 2212

nemreg betettem ide a nemet fkk-hazak cimlistajat, de eltunt...

kar...

béééla Creative Commons License 2002.04.28 0 0 2211
Istenem, ha tényleg annyira ki szeretnél innen szállni, hát ne olvasd a topicot, de gondolom, ott van a kedvencek között és egyből meglátod, ha valaki hozzászól.
Hát így nehéz lehet kiszállni, tényleg. Remélem, nem bántottalak ezzel.
Előzmény: hWindy (2210)
hWindy Creative Commons License 2002.04.28 0 0 2210
Sajnálom, nem fogok tudni erre korrekt infot adni (abban sem vagyok biztos, hogy adnék-e ha tudnék), de tényleg nem emléxem. Két éve egy éjjel a reptér felől a kocsimban hangzott el az illető neve, aki P. beleegyezése nélkül árulta a CD-t és akkoriban abban a 3-4-es legszűkebb csoporotban volt benne aki az LHV magja volt. Engem akkor P. érdekelt, mert vele jártam és nem a hobbija, az annyi mint mikor bármelyikünk hazaérve elmondja a munkahelyét a másik meg "igen drágámoz" és vagy tud figyelni vagy ő is olyan fáradt, hogy nem. A topikból meg tényleg ki szeretnék szállni, túl sok mocskolódás és amúgy is rég nincs már közöm hozzá, csakhát mindig jön vagy egy beregisztrálás valahová ahol a nevemben valaki dugnivágyó nőstényként kortól-nemtől-humánfajtól függetlenül kefélni akar, vagy valakinek itt jutok eszébe fél év távlatából.

Ennyi.

Előzmény: dr.kerekes (2208)
dr.kerekes Creative Commons License 2002.04.28 0 0 2209
Kedves Ismeretlen!

Mindenekelőtt köszönöm a konfessziót.
A könyvet nem olvastam, de elmondása alapján Önt jogdíj illeti meg.
Amennyiben kétséget kizáróan bizonyítani tudja "hozzászólása" eredetét, abban biztos lehet, hogy a levelében említett Kft. peren kívül fizetni fog Önnek.

A CD-n megjelent fotóival kapcsolatban amíg nem avizál tényszerűen, addíg nem tudok az Ön segítségére sem lenni.

Tisztelettel Kerekes

Kedves Dr. Kerekes,

ugyan nem nekem címezte, de engedje meg, hogy én is reagáljak a hozzászólására.
Mondhatni, a kezdetektõl fogva figyelemmel kísértem az LHV topicot, és webes mutációját, ahol a hozzászólásokat összegyûjtve, azokat CD-n meg lehetett venni.
Amennyiben emlékezetem nem csal, erre utánvéttel volt lehetõség, s mindössze 3 db-ot rendeltek meg belõle, 1500 FT+ postaköltség áron.
Sajnálatos módon a szóban forgó CD-n az én fotóim is rajta vannak, természetesen ehez nem adtam a hozzájárulásomat, a megkérdezésem nélkül történt mindez. 100% biztonsággal nem tudom állítani, hogy ki volt az, aki a CD-t árulta, de azt hiszem a sejtéseim mégis jók.

Nemrégiben megjelent egy könyv is, 2001. decemberében.
Abban a könyvben (XXX- alcím: XXX, XXXX, riportok a XXX írta XXX, Kiadó: XXX Kft) többek között az én hozzászólásaim is benne vannak, amihez én nem járultam hozzá.
Az "író", még a könyv megjelenése elõtt e-mailben kérte, hogy dolgozzunk együtt, amire én kategorikusan nemmel válaszoltam, és õ ennek ellenére szerkesztette ilyen módon a könyvet.

Tudom, ez nem éppen adózással kapcsolatos, de szeretnék valamiféle jogorvoslatot találni ebben az ügyben, és, lévén az internet jogi szabályozása mondhatni jelenleg is elég hézagos, nem tudom, kihez is fordulhatnék.
Amennyiben tud, és kérem válaszoljon.

Üdvözlettel,XXX

Előzmény: dr.kerekes (2208)
dr.kerekes Creative Commons License 2002.04.27 0 0 2208
hwindy!

Nekem írj levelet légyszíves a CD-ről.
Örülnék annak ha felvilágosítanál,hogy milyen nevű cég árulta,illetve kik azok a tisztességes állampolgárok,akik hírdetik az interneten a személyes adatokat is tartalmazó lemezt a mai napig???

lhv-user Creative Commons License 2002.04.27 0 0 2207
"Az LHV és Proxy rég nem érdekel, nemtom mit mondjak, "

ha komolyan kérded, akkor én megmondom: semmit ne mondj. Ez épp ölég bizonyíték lenne.

Ha mindig azt bizonygatod, hogy mennyire nem érdekel, azzal mást sem bizonyítasz, mint pont az ellenkezőjét.

Ez ennyire egyszerű.

Előzmény: hWindy (2206)
hWindy Creative Commons License 2002.04.26 0 0 2206
Nagyon sajnálom, hogy idegesítelek... Magam is az vagyok az mindeféle szájtokra való beregisztrálásomtól ami kapcsán zsinórban kapom a facér és dugni vágyó pasik paramétereit. Mivel nem ilyesmiben utazom, idegesít kissé a hódolatnak/utálatnak ez az alpári és gyáva módja. Az elkövető pedig egyértelmű, senki másnak nincs oka. Kértem, hogy mellőzzétek a kommentálást. Magyarán provokáció...

Megnyugtatlak a téged érintő témában is. Proxy két éve nyáron is azon törte a fejét, hogy hogyan csinálhatna az LHV-ból pénzt. Azidőtájt mesélte el, hogy valaki a gárdából CD-t gyártott az ő beleegyezése nélkül és forgalmazta (azaz asszem fel van mentve, nem mert imádom, csak az igazság kedvéért), de ezzel együtt fogalmam sincs azóta ki is mire használja fel pénzszerzési célzattal, beleértve őt is.

Remélem némileg ellensúlyoztam a hiszti képet, nem mintha számítana. Jókat neked is vagy beléd is (opcionális:))), remélve hogy el leszek végre felejtve, tudod ilyen minimális emberi jóérzésből, ami azért tán nem hiányzik mindenkiből. Az LHV és Proxy rég nem érdekel, nemtom mit mondjak, hogy ezt olyan mértékig hihetővé tegyem, hogy egy döglődő és szánalmas project miatt ne legyek előcitálva 4 hónapos távlatból is - kínotokban.

Üdv.

Előzmény: valahavoltvoland (2201)
dr.kerekes Creative Commons License 2002.04.26 0 0 2205
A beszámolók eladása Cd-n törvénysértő.
Az ebből befolyó pénz után pedig adót kellet volna fizetni.
Előzmény: valahavoltvoland (2201)
bubus Creative Commons License 2002.04.24 0 0 2203
Üdvözletem

Megfigyeltétek már hogy a stop apronet.hu hétvégén és ünnepnapokon általában az erotikus szolgáltató hölgyek hirdetnek, hétköznap meg a konszolidált társkeresők. Hmmm....

PinaBubus

valahavoltvoland Creative Commons License 2002.04.20 0 0 2201
Fotiszteletem

Mi folyik itt emberek?
cca. fel evente egyszer visszanezek a forumra, hogy megnezzem mi van?
A levlistarol kidobtak, ugyhogy ennyi fer bele...
De azert az tulzas, hogy allandoan a windy hisztizeset kell olvassam, ami most mar effektiv idegesit...
Masreszrol olvasom ezen a join.at honlapon, hogy valakik CD-n arultak a regi hozzaszolasokat??
Ki volt az a suttyo???
Mi az, hogy hozzajarulasom nelkul penzert elad valaki olyasmit, amiben lehet az en hozzaszolasaim is benne vannak???
Most meg olvasok valami konyvrol is...
Hat mi ez kerem alassan??
Mi folyik itt??

valahavoltvoland

carlton Creative Commons License 2002.03.30 0 0 2198
Ez a Carella?

http://www.nexus.hu/carella/carella.jpg

hWindy Creative Commons License 2002.01.16 0 0 2195
OFF:
Őszintén reméltem pedig, hogy nem kell itt megszólalnom többet.

Nagyon szépen kérlek fejezd be és fejezzétek be!!! Tudom, hogy süllyed a hajó, az alapján, amit most itt hirtelen átfutottam, de nem az a megoldás, hogy mindenféle szar helyekre beregisztráltok és így kiprovokáljátok, hogy _történjen_ már valami.
Pl. szólaljak meg itt mert én ugye _valós_ és így hiteles nikk vagyok.

Épp eleget ártottál. Hagyj békén és szedd le a slepped is rólam. Nemtom ki Karel Lavit, de 90%-ig igazat adok neki - ami az eszközeiteket illeti és amit én is jórészt igazolni tudnék ha akarnék.

És előre is megköszönöm, ha a jövőben mellőzöd, hogy a polgári mélemmel és a nevemben regisztrálsz (vagy regisztráltok) be. Fel tudok állítani "szerverről" töröld rules-okat, de UNOM Proxy. Unom a gonoszságod, a kicsinyességed, az örökös zaklatásod, a háttérből induló, bíróság előtt be nem bizonyítható kis mocskos akcióidat, amikre sokáig reagáltam, de többé nem fogok. Unom tudod mindazt, ami Te vagy (vagy amivé lettél)... De mi közöm hozzá? Megmondom: Semmi. És neked sem hozzám. Soha többé.
És nincs közöm az LHV-hez, sem semmi szennyhez ami téged saját akaratodból/hülyeségedből körülvesz.
Mit nem bírsz elviselni? Hogy kezdenék talpraállni? Miért??? Bocs, és ezredszer: Nem én b@sztam el. Úgyhogy hagyj békén.
És nem kérek a hozzászólásra reagálást. Senkitől és semmilyen formában, belértve a Borsmátét, a "megújult" Carella_-t, és téged is (mindegyik létező vagy bekövetkező nikkeden).
Senki másnak nincs oka mostanság ugyanis. És senki más nem is ismeri a címem, csak a megbízható barátaim (+Te +akinek esetleg kiadtad).

Kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!