Keresés

Részletes keresés

Trebitsch Creative Commons License 1997.12.20 0 0 2
Wagner úr,

kedves sztrovacsek kollégám: Leveledre válaszolván (inkább itt, látom, ide is betetted) magamról én is, röviden:
37 éves villamosmérnök/informatikus vagyok, egy nanoszkopikus méretű kis saját számítógépes céggel. Fentiekből következőleg kis híján állandóan gép előtt ülök; és számomra is kikapcsolódást jelentenek a különféle fórumok. Ezek közül az Internettó, lassan egy évvel ezelőtt, egyetemi hangulatot adott nekem valahogy. Sokkal fiatalabb volt a törzsközönség, mint most... De aztán ideszoktam, annak ellenére, hogy lassan talán átlagéletkort képviselek. Ez talán természetes, ez IRL is így van, mér pont itt ne???
Ezenkívül van egy rögeszmém, ami kicsit finomodott a kezdetek óta: Ahogy Zsófi elkezdte, szeretném idecsalni valahogy, itt tartani, és folyamatosan kommunikálni/elszámoltatni/lecseszni/javaslatokkal bombázni/neaggyisten megdícsérni az összes létező politikust. (A Gyula, a Horn például mondjon le! Ez a rögeszmém nem finomodott.)
A demokrácia természetes továbbfejlődési irányának látnám, ha sikerülne.
Mindenesetre: részemről a fáklyásmenet, rejtői stílus és nyelvhejesség ügyében...
Arnoldot üdvözlöm!

Ügetö Creative Commons License 1997.12.20 0 0 1
Wagnerur maga fóni.
Cserfa Creative Commons License 1998.03.02 0 0 0
Köszöntök mindenkit!
Későn vettem észre, hogy sokan itt mutatkoztek be, de most én is megteszem. Még nős (tehát férfias) ember vagyok, három gyermekem és egy feleségem van. Erről és többi dolgaimról részletesebben az "Új ember" cím alatt olvashatok, ugyanis hamarjában ott mutatkoztam be először itt. Ha itt zavaros, ott még zavarosabb vagyok, mert közalkalmazott lévén csak éjjel tudok Netezni (hála a jó Matávnak!), nappal meg dolgozom, aludni alig van/volt időm, hisz ez egy Új játék!! (Nekem). Így hát nem vagyok valami összeszedett.
E-mail címem igazi.
Sziasztok!
Törölt nick Creative Commons License 1998.07.23 0 0 topiknyitó
Lehet, hogy kapni fogok a fejemre, hogy "Ijjen má' van a tasztalon, minek nyitogatsz".
De legyen itt is ilyen. Film, színház, muzsika későbbiekben legyen csak Mű.
Mi legyen itt?
- Ha érdekel egy mű, de nem akarsz zsákbamacskát. Kérdezz!
- Láttál egy fergeteges művet és ajánlod másoknak is. Ne tartsd vissza magad!
- Láttál egy selejted, és lebeszélsz mindenkit. Gyorsan tedd meg, nehogy még ma megnézzem!
- Műkritikusnak készülsz és ujjgyakorlatokat végzel. Na jó, állunk elébe. :)
- Van egy-két fölösleges jegyed és szeretnél túladni rajta.

McAl

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!