Keresés

Részletes keresés

_Scream_ Creative Commons License 2015.12.10 0 0 3311

27” Class Slim IPS LED Monitor eladó!

Ára: 80.000 ft

 

Tipusváltás miatt válok meg imádott és újszerü, hátul még fóliázott 27"-os LG IPS277L-BN monitoromtól.

 

Extra vékony és könnyű (4kg), káva nélküli, gyárilag kalibrált.
A garija most járt le pont, hogy megnéztem.

Doboz, papirok, minden szériatartozék megvan.

 

Ajándékba adok hozzá egy !egyedileg! esztergáltatott rozsdamentes acél betétet amivel fali konzolra lehet szerelni, mivel nem gyártott hozzá az LG.

 

Specifikáció:
Size: 16:9
Panel Type: IPS
Resolution: 1920x1080 Full HD
Contrast Ratio: 5,000,000:1 (DFC), 1000:1 (Normal)
Response Time: 5ms (G to G)
Viewing Angle: 178/178 (CR≥10)
Supported Colors: 16.7M Colors

Dimension (WxDxH)
With Stand: 62.3 x 16.8 x 44.9cm,
Without Stand: 62.3 x 3.1 x 37.3cm

 

Weight:
With Stand: 5.3kg,

Without Stand: 4.4kg

tel: 06húsz264harminchét-harmincnyolc
mail: scream@t-online.hu

foto-k Creative Commons License 2015.12.08 0 0 3310

Eladó egy EIZO FlexScan S2331W monitor 45e Ft-ért

SN 43569078

 

Info itt: http://www.eizoglobal.com/support/db/products/model/S2231W

Magyarul: http://prohardver.hu/teszt/22_huvelykes_eizo_monitor/a_kakukktojas.html

 

Mail publikus vagy Telenor 934 1O59

 

 

 

flacheva Creative Commons License 2015.09.19 0 0 3309

LG 24MB67PY-B

Van valakinek tapasztalata erről a monitorról? Fotokidolgozáshoz használnám.

Mokshamann Creative Commons License 2015.04.10 0 0 3308

Én is hasonlót néztem ki, de a LED IPS-t nem ajánlották munkára  a szakik. Még nem kiforrott technológia szerintük és nem színhelyes a cucc. Ennyit tudok. :P 

Előzmény: davidrs (3307)
davidrs Creative Commons License 2015.04.09 0 0 3307

Sziasztok!

Dell p2715q fotós/grafikai munka felhasználásra szerintetek milyen?

Nem a legolcsóbb kategória, megéri ilyet venni, vagy van olcsóbb vagy jobb megoldás szerintetek?

 

Kb ez lenne a max amit kiadnék érte!
Válaszokat előre is köszönöm!

OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3306

ha végignézed a reklámhsz-it, akkor egy albérletben lakó diák és kezdő grafikus egy asztmás kisfiúval :-)

Előzmény: mckmester (3300)
OPi Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3305

jé, és tényleg Medi Marktos reklámnick vagy, ez tetszik a legjobban: "Sajnos asztmás a kisfiam, ami miatt sokat küzdünk, főleg éjszakánként. Azt hallottam a párásító tud segíteni, könnyíteni a helyzeten. Ezért kinéztem egyet a Media Marktban: Sencor ultrahangos párásító."

Előzmény: kareszfos (3296)
zohan Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3304

Nézz körül itt:http://prohardver.hu/temak/monitor/listaz.php

 

Jobban pörög.

Előzmény: Csacsiterelő (3303)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3303

Igazából az adott mérethez ideális felbontást kéne megtalálni.

Én most 23-24 körüliben gondolkodom, felfelé akár lehet kicsit nagyobb is. Szóval ebben a méretben mi érdemes és mit nem választani?

Előzmény: Csacsiterelő (3301)
zolacko Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3302

Ekkora egy tróger boltot :D

Előzmény: mckmester (3300)
Csacsiterelő Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3301

Kb én is itt tartok, mint akinek válaszoltál.

Mitől használható egy IPS? Mire érdemes figyelni?

Nálam még kicsit a felbontás kérdéses. Mekkora kéne?

Előzmény: zohan (3292)
mckmester Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3300

Bedőltél egy reklám nicknek :-(

Hidd el, nem vár választ. A hsz csak arra kellett, hogy a boltot megemlíthesse. 

 

Előzmény: KTTech (3297)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3299

Tökéletesen jó hozzá, gyakorlatilag ez egy i1 Display Pro kiherélve (kb. 5-7x lassabb, de a pontosság kb. azonos).

Előzmény: lendvaizs71 (3293)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3298

Ha tényleg komoly monitort keresel, akkor nézz szét az Eizo CG szériájánál. Az való grafikusoknak :) (meg a Dell-nek, HP-nek és NEC-nek is vannak megfelelő modelljei).

Előzmény: KTTech (3297)
KTTech Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3297

Nem igazán jó erre a célra...

Előzmény: kareszfos (3296)
kareszfos Creative Commons License 2015.03.03 0 0 3296

Sziasztok!

 

Kezdő grafikusként dolgozom és hobbi fotós vagyok és ehhez keresek minél jobb monitort. Mit gondoltok a samsung ívelt WQHD monitorja megfelelő erre a célra? A Media Markt oldalán, a magazinban ezt ajánlották a "fajtámnak". Ti is egyetértetek ezzel?

 

Előre is köszi a válaszokat!

Bogi

zohan Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3295
Előzmény: lendvaizs71 (3293)
zohan Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3294

Teljesen jó hozzá,én is ilyet használok.

A gyári szoftvere kicsit lebutított,de működik a dispcalgui programmal is. (ehez majdnem pilóta vizsga kell:) )

Előzmény: lendvaizs71 (3293)
lendvaizs71 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 3293

Sziasztok!

 

Monitor kalibráláshoz milyen berendezést ajánlanátok?

Az X-Rite ColorMunki Display-t néztem. Mennyire jó laptophoz? (Asus Aspire V3 771G)

 

Köszönöm

zohan Creative Commons License 2015.02.15 0 0 3292

Van két db ilyen monitorom:http://www.arukereso.hu/monitor-c3126/lg/22mp55hq-p-p218992608/

Kb itt kezdődik a használható ips-monitor.

Ha feljebb szeretnél lépni kb 50-55 nél kezdődnek a Dell ips -ek.

Előzmény: Guinness-Gives-Strength (3291)
Guinness-Gives-Strength Creative Commons License 2015.02.15 0 0 3291

Sziasztok!

 

50e-ig bezárólag mit ajánlanátok fotószerkesztéshez? Tudom, hogy nem sok, de eddig 10éves laptopon nyomtam, úgyhogy már ez is előrelépés lenne:)

 

Előre is köszi!

Béla Bakó Creative Commons License 2015.01.30 0 0 3290

Új, éppen csak kipróbált Dell U2713HM (AH-IPS), 2560x1440 (WQHD), 178°/178°, 1000:1 - 2000000:1 kontrasztarány, 15 tűs analog VGA / DVI-D (HDCP) / HDMI / DisplayPort / 4x USB 3.0, max.350 cd/m2 fényerő, 8ms (G-G), SecurityLock slot & StandLock, forgatható és állítható magasságú állvány, EPEAT Gold & ENERGY STAR 5.1.

Grafikusoknak, videósoknak ideális.

3 év garancia a Pcland-nál, de a hivatalos Dell Magyarországhoz is lehet fordulni garancia ügyben, gyorsabbak.

Nettó áron adom, 132000(176000 most a pclandon)

Nem postázok, személyes átvétel Budapesten, 6 kerület.

06303402584

antaland Creative Commons License 2015.01.22 0 0 3289

Eladnám csak kipróbált DELL 3214Q rev. A02-es 31,5", 4k monitorom. Windows 8-cal, HDMI-n nem tudtam 4k-n használni (nem találtam megfelelő drivert a videókártyához), egy másik gépen linux-szal display porton szépen működik. A gond csak az, hogy a képfeldolgozást a windowsos gépemen csinálom...

 

Ára: 390eFt (e-bay-en vettem, gyári csomagolásban érkezett, de számlám nincs róla, azért ennyi az ára)

somblero Creative Commons License 2014.12.29 0 0 3288

Sziasztok !

 

24”  RGB monitor HP LP2475w H-IPS panellal, kalibrálva, kiváló műszaki és esztétikai tulajdonságokkal dobozával eladó. Bővebben:http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm

Sn: CNC02901YS / 45e Ft

 

horvath.balazsistvankukacchello.hu

/ 20.51.99.26három / Szombathely, de postázom is ha kell.

 

Monitor-TV-Projektor kalibrálás, ingyenes diagnosztikai felméréssel, x-rite Display Pro1 műszerrel. Csak a kalibrálásért kell fizetni: 5eFt. Szombathely és környékén.

 

Köszönöm!

Erinaceus Creative Commons License 2014.12.17 0 0 3287

mail ment

Előzmény: hokk (3281)
somblero Creative Commons License 2014.12.15 0 0 3286

Sziasztok !

 

24” Grafikai RGB monitor HP LP2475w H-IPS panellal, kalibrálva, kiváló műszaki és esztétikai tulajdonságokkal dobozával eladó. Bővebben:http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm

Sn: CNC02901YS / 60e Ft

 

horvath.balazsistvankukacchello.hu

/ 20.51.99.26három / Szombathely, de postázom is ha kell.

 

Monitor-TV-Projektor kalibrálás, ingyenes diagnosztikai felméréssel, x-rite Display Pro1 műszerrel. Csak a kalibrálásért kell fizetni: 5eFt. Szombathely és környékén.

 

Köszönöm!

 

 

BNSfoto Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3285

köszönöm, kedves vagy, közben már meglett samsung S27A85

Előzmény: ktamas2 (3284)
ktamas2 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3284

Szia. Dell 2412M

Előzmény: BNSfoto (3278)
swarc09 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3283

az a program elég egyértelmű, nyugodtan próbálgasd, igen szép eredményt lehet vele elérni! bár tény, hogy kell egy kis idő, próbálgatás hozzá az elején.

Előzmény: Konstansvalue (3279)
swarc09 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3282

vidd el bekalibráltatni (ha fővárosi vagy, több helyre is lehet, ha nem, akkor neccesebb), azok az optimális beállítások! a gyári kalibráció nagyon fals is tud lenni, és szerintem magadnak ne állítgasd. 5e ft egy kalibrálás, annyit megér, és ajánlott kb félévente újrakalibráltatni, mert elmászik a szín.

Előzmény: Törölt nick (3280)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!