Keresés

Részletes keresés

Free D Creative Commons License 2010.02.03 0 0 9052
Minden bunozotol ovja... ;)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2010.02.03 0 0 9051
Az ember legtöbbször tanácstalan, aztán csak nekiveselkedik... és soha sem találja el az ünnepnek megfelelő megfelelő hangot. Aztán önmagába fordulva csendesen emlékezik meg vonatkozó nagyjainkról és munkásságukról. Most sem volt másképpen velem a Magyar Kultúra Napján. Aztán jött egy üzenet... ez most kivételesen pont illik, és mivel nincs Kultúrálódjunk Fradisták! topik, ezért hosszúsága miatt nem másolom ide, hanem továbbküldöm az érdeklődőt...

Kevin Creative Commons License 2010.01.21 0 0 9050
Házkutatást tartott csütörtökön a Budapesti Nyomozó Ügyészség a II. kerületi rendőrkapitányságon sikkasztás gyanúja miatt, szerdán pedig a VIII. kerületi rendőrkapitányságon tartottak házkutatást, ott hivatali visszaélés gyanúja miatt – erősítette meg Skoda Gabriella, a Fővárosi Főügyészség szóvivője.
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2010.01.20 0 0 9049
Legyen ez a következő évtized hozzászólásainak méltó kezdete.
sasmadár77 Creative Commons License 2009.12.31 0 0 9048
Szebb jövőt! Politikai-, cigány- és rendőrbűnözőktől Isten óvja jövőre Magyarországot!
Ljungberg Creative Commons License 2009.11.25 0 0 9046
elefantkillah Creative Commons License 2009.11.22 0 0 9045
megmondom őszintén én annyira nem vagyok benne a nemzeti oldal történéseiben, de biztos van itt valaki aki igen. szóval mi a véleményetek erről?

tomcat:

"No, eleget játszottam, most már elárulom, lassan, hogy mindenki értse: igazából nem látom senkinek az IP címét. Azért mondtam, hogy igen, mert látni akartam, ahogy a beszari névtelenek szétspriccelnek. El is tűnt a nagyjuk, az Index fórum patkányai. Bátrak, bátrak, ahogy vártam...

Ami engem illet, kár velem példálózni. Az én jelenlétem nem vitte semerre a HunHírt. Néhány kommentet teszek, ahogy mások is, és a mocskolódókat vagy helyreteszem, vagy nem. Hogy van-e súlyom? Hát, a Hollán Ernő utcában ezt nem kérdezte meg senki. Sem a Kossuth téren, sem... még néhány helyen. Kétségtelen, hogy nem szerveztem símaszkos betyárbandákat, nekem más útjaim voltak és vannak, de hogy én lennék felelős bármiért is, ami a nemzeti oldalon történik? Uraim, Önök el vannak tévedve, fordítva ülnek a lovon, és a fejükre húzták a gatyájukat.

A nemzeti oldal épp most dől dugájába. Úgy, ahogy bátorkodtunk előre látni a Bombagyáron. Utáltak is minket érte, már akkor is. Gyanúsítgatások, sutyorgások, rágalmak és aljaskodások terepe lett. Ahelyett, hogy nőne, roskad, mint egy neutroncsillag. Igen, ez jó hasonlat, mert a neutroncsillagnak bár egyre nagyobb a tömege, mégis egyre jelentéktelenebb. Az egész mindenség, ami 2006-ban olyan szépen fejlődésnek indult, amitől a hideg futkosott az ellenség hátán, mára egy nevetséges, önmagát marcangoló kis szubkultúra lett. Van néhány veszett sakál, akik mindennél hangosabban üvöltenek, ők nagyon szimpatikusak egyeseknek, de csak mert messziről még mindig oroszlánnak tűnnek.

Nekem a sakál nem barátom, ez az összedőlt kupleráj nem terepem. Nem tartoztam soha igazán ide - ezt nagyon jól látta Budaházy - de az a kicsinyesség és aljasság, ami a nemzeti oldalból süt, nem viselhető el tisztességes ember számára. Tessék, lehet nyugodtan árulózni meg spiclizni, de én a magam útján járok, nem pedig azon, amit egyes önjelölt igazságharcosok számomra kijelölni akarnak. Én ide nem rombolni jöttem, és nem is fogok együtt rombolni azokkal, akik ezt élvezik. Többet áldoztam fel a közös célokért, mint a legtöbben, több eredményt is értem el, mint a legtöbben. A köszönet? Takaroggyinnenmocskosspicli... Igen kevés az, ami még itt tart. Például az, hogy a jelenlétemmel bosszantsam azokat, akik az egészet tönkrevágták."'
papifan Creative Commons License 2009.11.18 0 0 9044
A "sóderklubbos" Kiss Ádámnak volt egy igen jó, ezzel kapcsolatos poénja.
Idézni próbálom. Valami ilyesmi volt: Fletó mikor is jelentette be lemondását? Április 4-én. A 3. évadban volt ez az adás. Sajnos nem jut eszembe, pontosan melyik is volt.
Előzmény: Törölt nick (9042)
B-81 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 9043

Közeledik december elseje, s közelednek a soviniszta románok is Székelyföldre:

 

http://www.erdely.ma/kozeletunk.php?id=61034&cim=felvonulnak_a_roman_szelsosegesek

chopper Creative Commons License 2009.10.24 0 0 9041

Tegnap OKTOBER 23 volt!

Sehol egy megemlekezes.

Szegyen!

DINO Creative Commons License 2009.10.18 0 0 9040
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2009.10.08 0 0 9037
Here we go again... :-((

angolul
magyarul
Pac Creative Commons License 2009.09.28 0 0 9036

Roman Polanskit egy harmincegy éves ügy miatt vették őrizetbe Svájcban.
"Feleségét és gyermekeit nagyon megrázta a letartóztatás híre. Kérvényezni fogjuk a szabadon bocsátását. Aztán a kiadatása ellen vesszük fel a harcot"
"Tűrhetetlennek tartom emberileg, hogy több mint 30 évvel a történtek után egy 76 éves ember, aki nyilván semmiféle veszélyt nem jelent a társadalomra, és akinek művészi és emberi reputációja egyértelműen megalapozott, akár egy napra is börtönbe kerülhet" - jelentette ki az ügyvéd.

 

Érdekes, mást meg 65 évvel ezelőtti ügy miatt rángatnak elő.
Családja neki is van.
És nem 76 éves, hanem 87.

 

Ja, és Polanski annak idején (be)elismerte a bűnösségét, csak éppen megszökött az ítélet elől.

Zentai ügyében bizonyíték sincs és ártatlannak vallja magát.

Előzmény: Törölt nick (9035)
Kevin Creative Commons License 2009.09.17 0 0 9034
Kevin Creative Commons License 2009.09.08 0 0 9033
Meddig tűrjük még, hogy ezek állandóan provokáljanak bennünket: Simon Wiesenthal Központ
chopper Creative Commons License 2009.09.07 0 0 9032

Ki mondhatja,nem eleteros nep a cigany?

Egy "ember"egy darab szar papirral lerendezi a nagy Kanadat!

Kerdes,van-e jogosultsaga erre,valamint ez a fejostehen kanadai allam elfogadja-e

ezt az "okmanyt"??

 

  http://bama.hu/baranya/kozelet/kivandorlo-romak-papirt-kapnak-az-uldozesrol-254908

 

Mondom,a kepet......foleg.

Előzmény: chopper (9031)
chopper Creative Commons License 2009.09.07 0 0 9031

Mindenkivel kiszurnak.

Idejonnek,az itteni adofizetok penzen elnek egy darabig.

(OTTHON is azon eltek,de az itteni adofizetoknek semmi kozuk hozzajuk,aztan van szegeny itt is,eleg.)

Aztan,visszazavarjak oket,akik meg megkapjak a munkavallalasi engedelyt,azok

maguktol,azonnal visszamennek.

 

A vizumkenyszert visszahozzak.Nem fox te,vagy ismerosod csak ugy siman kijonni,megnezni monnyuk a Niagarat.

Az az 50 eves cigany,aki magyarul sem tud irni,hogy fog megtanulni angolul?

Itt a melohoz kell valamennyi nyelvismeret es a munkahoz az esetek 80%-ban auto is.Mit akar itt egy 50 eves cigany(mert sok ilyen jott ki.)dolgozni,aki eleteben meg nem dolgozott?

Vancouverben szeretik a magyarokat,sot egesz Kanadaban,legjobban 56 miatt.

Nos ezeket a ciganyokat is majd magyarnak hiszik.Felmerult mar most bennuk a kerdes,hogy csinaltak ezek 56-t?

Szallodaban tartjak oket.Ott dobjak el a csikket,ahol allnak.A tobbirol nem beszelek.

A kornyeken mindenhol virag van,a viragagyasok tele csikkekkel.

Nyomok kesobb egy linket.A kep lesz a legerdekesebb.

 

Nektek meg azt kellene kitalalni,hogyan jutottak ide,kinek a penzen?Ki koltott feleslegesen ennyit a cigokra,mert a torvenyek alapjan vissza kell menniuk.

Sokat utazok haza,jo elore megveszem a repjegyem.Mar most is megvan a kovetkezo utazasomra.(December eleje.)$1340 Cad.Igaz,oda vissza.de ha hirtelen,napokon belul akarsz akar egyiranyu jegyet is venni,sokkal dragabb.

Toronto-Vancouver 4000 km,velemenyem szerint az egyiranyu jegy is benne van 1200-ban.

Ki fizette ezeket?

Vancouverben 1000 cigany varja a dontest,ugyukben.

Előzmény: Törölt nick (9030)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.07 0 0 9030

Nem kell nekik kb 1 millió cigány ?

Szerintem ha nehéz szível is, de odaadnánk őket, istenem de szép is lenne nélkülük.

 

Előzmény: chopper (9029)
chopper Creative Commons License 2009.09.07 0 0 9029

Igy lehet segiteni,a Kanadaba,most eppen Vancouver-be ozonlo ciganyoknak:

 

A cikkben megszólaltatott cigány elmondta, hogy könnyebben kap munkát akinek valami szakmája van, ezt egyszerűen meg lehet oldani. Kötelezném a MAGYAR rendőrséget arra, hogy kiadjon az elkapott cigányoknak szakmunkás bizonyítványt, pl: a fatolvajnak erdőgazdálkodásit, a vastolvajnak lakatost, a késelőnek műtőssegédit, stb.

 

Forras:Dunantuli Naplo.

Total Creative Commons License 2009.09.05 0 0 9028

Picit off, de máshol még nagyobb lenne.

 

 

Az évezred hülyéje!
B-81 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 9024

Emlékeztek amikor kinn voltunk hokimeccsen Érsekújvárott?

 

http://nol.hu/kulfold/ersekujvar_megszunt_tudni_a_magyarokrol

 

 

Benko_03_03 Creative Commons License 2009.07.20 0 0 9023
Aha, köszi...
Bár ahogy látom a két legnagyobb görög csapat eléggé megosztott(radikál bal-radikál jobb), de simán szurkolnak egymás mellett, kiteszik egymás mellé a zászlójukat... Ez azért furcsa :)
Matt Creative Commons License 2009.07.20 0 0 9022
A Kisgazdákhoz húznak.
Előzmény: Benko_03_03 (9021)
Benko_03_03 Creative Commons License 2009.07.19 0 0 9021
Üdv!
Gondoltam ide írok, mert mégiscsak ti zöldek tudjátok ezt a legjobban...
A Panathinaikos milyen hovatartozású politikailag? Sajnos nem tudok görögül, de pl: találtam olyan videót amiben azt mondják hogy antifa, van ahol azt hogy nacionalista, így össze vagyok kavarodva...
Segítséget előre is köszi!
Ljungberg Creative Commons License 2009.07.14 0 0 9019
http://www.origo.hu/itthon/20090713-tizezren-hatarolodtak-el-interneten-a-jobbiktol.html

Én meg elhatárolódom az összes többitől. Nevetséges.
Pac Creative Commons License 2009.06.29 0 0 9016
Már ne emlékszem hogy ki mondta, de nagyon találó:


- Miért lesz Európa vesztes?
- Mert az európaiak nem hajlandók sem dolgozni, sem harcolni, sem pedig gyermeket nevelni.
Előzmény: Törölt nick (9015)
Pusoma Creative Commons License 2009.06.10 0 0 9011
nyukdijazs tezso

régen izs megoldoták
ezeknek a sidoknak
a naty menyiségbe
történő transzportyát
Előzmény: Nyugdijas_szektor (9007)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2009.06.09 0 0 9009
Nem mondom, hogy nem volt ilyen eset, de ezrével? Nevetségesen abszurd feltételezés.
Mellesleg azt sem értem miért baj, ha egy zsidó a saját érdekeit képviselő pártra szavaz. Minden gondolkodni tudó embernek ezt kéne csinálnia (mármint a saját érdekeit legjobban képviselő pártra szavazni) egy normális demokráciában.
Előzmény: Törölt nick (9008)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2009.06.09 0 0 9007
A legutóbbi parlamenti választáson 270.000 szavazat kellett az 5%-hoz. Az SZDSZ 350.000 kapott. Tényleg idejött 81.000 zsidó Izraelből?
A választójoghoz kell magyar állampolgárság. Ha valaki itthon akar szavazni, akkor kell bejelentett lakcím is. Néhány külföldi rokont esetleg haza lehet rángatni, de 80 ezret?
Előzmény: Törölt nick (9006)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2009.06.08 0 0 9005
Ezen a repülős témán mindig röhögnöm kell, hihetetlen elméleteket ki bírnak találni számolni nem tudó emberek. Találós kérdés: Hány charterjárat kell 200.000 szavazó mozgatásához? Mennyi idő alatt lehet ennyi embert Ferihegy 1-en ki és beszállítani?
Az SZDSZ "végzetét" az okozta, hogy az LMP és az MDF is harcba indult ugyanazért a 10%-ért. Erre a 3 párt már sok volt, az országgyűlésin magas részvételnél már egyik sem fogja az 5%-ot megugrani.
Előzmény: Törölt nick (9001)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!