Keresés

Részletes keresés

_Pompi_ Creative Commons License 2003.01.05 0 0 540
PhotoShop :) vagy valamilyen célszoftver. A fényképezőgép nem rakja rá. Viszont a képfájlban eltárolódik (exif adatok) és bármikor rá tudod rakni utólag.
Előzmény: Kulecsakr (539)
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.05 0 0 539
Köszi!
Az az igazság hogy már én is rájöttem sokmindnre, de én még amatőr fotosnak sem monthatom magamat, annyira nem értek hozzá:)
Kapásbol lenne 1 olyan kérdésem, a képeken hogy megjelenjen a dátum olyat lehet? ha igen hogyan?:)
Előzmény: SzGyuri (538)
SzGyuri Creative Commons License 2003.01.05 0 0 538
Gratulalok hozza! Orulok, hogy te is eppen olyan gepet fogsz a kezedben, mint en. Biztosan sok oromot fog okokzni es sok jo felvetelt kivanok!
A sajatomat elsokent kaptam az orszagban a hazai Canon egy viszonteladojatol. Ok akkor nem tudtak semmilyen leirast mellekelni arra hivatkozva, hogy tul uj a keszulek es meg a forditas nem keszult el. Kesobb postaztak, ahogyan azt megigertek, azonban alig volt egy-ket olyan funkcio amit ki ne deritettem volna nehany nap alatt minden leiras nelkul es amit nem tudtam annak nagy reszet nem is hasznalom. Bar tudom, hogy mindent tudni akarsz rola, mint ahogyan en is akartam (a baratnommel a gyerekunknek hivjuk - egy kis aberracio), de jelentosege ezeknek tenyleg nem volt.
Hat sok sikert hozza!
Előzmény: Kulecsakr (537)
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.04 0 0 537
ma megkaptam a kicsikét:) edig nagyon bejön, csak hiányzik az a fárnya leírás hozzá:((((
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.03 0 0 536
rendben szólok;)
de ha már it tartunk akkor megvennném a leírást vagy a fénymásolatát, hogy legalább vmi kiinduló pontom legyne, de attol függetlenül kell a G3-as is!:)
mond hogy mennyi lenne és utánvéttel már küldtheted is:)
Előzmény: xgab76 (535)
xgab76 Creative Commons License 2003.01.03 0 0 535
Sziasztok! BUEK!
Esetleg megprobalkozhatsz 1 G2-esevel. Tudom, hogy sokat valtozott a menu, meg a beallitasok, de indulasnak jobb, mint a semmi, szvsz. :)
Amugy mikor akarod lecserelni? :D Szoljal idoben! Nekem meg egy ket kiegeszitom is van hozza, meg magyar leirasom, engem meg nem zavar az angol...
Előzmény: Kulecsakr (534)
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.03 0 0 534
hát ha nem jön be lecserélem 1 G2-re:)
Akinek lenne estleg Magyarnylevű használati utasítása az ne kiméljen!;)
már 3000FT-mál járok:)
holnap jön a gép, és 1 kukkot nem tudok anglul, sőt a gépekhez sem értek:)
Ugyhogy SOS lenne!!!!!
Előzmény: handras (533)
handras Creative Commons License 2003.01.03 0 0 533
Szálkásodásról: :-)
Amikor kijött a G3-om meg voltam őrülve, mert pont azokat a future-ket piszkáklták meg benne, amik nekem hiányoztak. Úgy gondoltam, ha rá kell fizetnem 30-50e forintot akkor megéri a csere. Nagyon nem erölködtem, de mivel a G2-ért nem kínáltak annyit amennyiért szívem szerint odaadnám, maradtam a réginél. Arról nem is beszélve, hogy a tesztek, tesztképek se győztek meg.
SzGyuri Creative Commons License 2003.01.03 0 0 532
Meglatjuk! Ha kuldenek ujat elkuldom a regit. Addig nem igerhetek sokat.
Előzmény: Kulecsakr (531)
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.03 0 0 531
Az nagyon jó lenne, nekem utánvéttel kéne elküldeni de mondom nekem megér 2500Ft+Postaköltséget!
Előzmény: SzGyuri (529)
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.03 0 0 530
én is így vagyok vele, ha G2-t vennék akkor mardna bennem 1 kis "szálka" de végül is holnap veszem 245-ért a G3-at
Előzmény: SzGyuri (528)
SzGyuri Creative Commons License 2003.01.03 0 0 529
A G3-at itthon vettem, kaptam is hozza hasznalati utasitast (hun), de szet is esett egy nap alatt. Bescannelni nem tudom, feltolteni meg plane nem, de megprobalom kicsereltetni, mert hat ocsmanysag, hogy ripityomra esik, ha kezbe veszem, akkor pedig fel tudom kinalni valakinek teritesmentesen. Remelhetoleg el tudom sikalni a jovo heten es akkor kudhetem valakinek...
Előzmény: csati3 (526)
SzGyuri Creative Commons License 2003.01.03 0 0 528
Hm. Mint talan emlitettem ez az elso gepem es igaz, hogy mar volt nehanyszor elotte G2 a kezemben es azzal is meg voltam elegedve, valahogy nem sokta gondolkoztam a valasztason. Ennek ellenere majdnem 100e Ft kulonbozet NEM ERI MEG! Ezt modatja az eszem, meg a zsebem, de amikor en vasaroltam az vezerelt, hogy melyikkel lennek "bolgog". Volt annyi penzem (szantam is ra annyit) es tudtam, hogy maradna bennem szalka, ha G2-ot vennek.
Előzmény: Kulecsakr (522)
amatőr100 Creative Commons License 2003.01.02 0 0 527
Nekem van egy G3-asom, és egy canon s30 után váltottam erre a masinára.
Kezdetben én is azt hittem, hogy ez nem igazán válik be mert azonos menükben, nem volt azonos a kép minősége. de másik beállításokban nagyon szép képeket produkált. pl. az akumlátora kb 3-400 képet bír. Szóval nagyon jó csak meg kell szokni.
csati3 Creative Commons License 2003.01.02 0 0 526
Nekem is megérne egy pár ezrest. Jó lenne ha valaki meg tudna szánni v. esetleg egy fénymásolás erejéig kölcsönadná stb...
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.02 0 0 525
Nekem is ez lesz a bjom, hogy nem lesz hozzá magyarnyelvű használati utasítás:(
ha vki tudna szerezni azt megköszönném, persze nem kérem ingyen, pár ezrest megérne nekem!

handras Creative Commons License 2003.01.02 0 0 524
Kizárólag, ha megszán valamelyik kolléga...
Ha az angol is segít, akkor nézz szét a powershot.com-on.
Előzmény: csati3 (523)
csati3 Creative Commons License 2003.01.01 0 0 523
Sziasztok!

Most kaptam egy Canon G3-as fényképezőgépet Hollandiából. Csak az a baj, hogy a kezelési útmutató is holland nyelvű. Hol és hogyan lehetne kapni magyar nyelvű kezelési útmutatót?
Köszöm a segítségeteket is előre.

Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.01 0 0 522
1 kérdés hamár G3-om tulaj vagy:)
megvagy elégedve a géppel? megérte azt a +pénzt ami különbség van a G2 és a G3-om között?
Előzmény: SzGyuri (515)
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.01 0 0 521
Köszi szépen, majd megnézem merre lehrt kapni ilyet...
Előzmény: SzGyuri (515)
Kulecsakr Creative Commons License 2003.01.01 0 0 520
hát ezek a G3-as gépek elég rosszak lettek, a te G2-es képeid sokkal szebbek, jobbak.
B.Ú.É.K!
de én mégis a G3-at választom:)
Előzmény: _core (505)
_Pompi_ Creative Commons License 2003.01.01 0 0 519
:(((
Sok sikert a Somogyi utcához... bár ha tényleg igaz amit olvastál, akkor ezt talán még korrektül tudják orvosolni...
Előzmény: Dino_ (518)
Dino_ Creative Commons License 2003.01.01 0 0 518
"Szuperül" zárta az évet kedvenc G2-m: tegnap este 9-10 körül úgy döntött, hogy többet nem működik. Csak a zoom egyik iránya működik, az is csak úgy, hogy ha elfordítom a zoom kart, akkor elmegy tele állásig és ott marad. Néha mondjuk - feltéve, hogy nem akarok semmit se átállítani - sikerül vele egy-egy képet is csinálni, de a zoomhoz jobb, ha nem is nyúlok. Ja, és ha folyamatosan nyomom a zoom kart, akkor közben lehet használni a többi gombot is, igaz, utána már tele állásban lesz a gép...
Körbenéztem a neten, külföldi fórumokban találtam nyomát, hogy másoknál is előfordult ilyen eset, így egy kicsit megnyugodtam, hogy nem egy egyedi dolog (állítólag kb. 5 perc alatt meg tudják ezt csinálni a szervizben).
Közületek előfordult esetleg valakivel hasonló?
Az mindenesetre már biztos, hogy holnap azzal kezdem a napot, hogy kiderítsem, nyitva-e a szerviz :)
_core Creative Commons License 2003.01.01 0 0 517
"http://www.fotoschubert.de/shop/pd1037350163.htm"
Pont ilyen taskat kaptam ajandekba a Video kameramhoz karacsonyra.Legalabb tudom az arat;)))
Kulso meretre amugy a G2 taskam ~fele ekkora szelesegben igy hirtelen ranezesre.
Előzmény: SzGyuri (515)
SzGyuri Creative Commons License 2003.01.01 0 0 516
A pontos tipusa Samsonite Biskaya FV 70. Elegge szlavos csengesu, bar nem ertem miert.
Meretei: 205*90*130 (belso), 310*155*180 (kulso)
Tomege: 565g
Nagyon izleses, elegans es elegge vizallo, aztam mar el rendesen vele, de belul nyoma sem volt viznek.
Előzmény: SzGyuri (515)
SzGyuri Creative Commons License 2003.01.01 0 0 515
Nekem is egy G3-om van kb. egy honapja. Vettem hozza a Tescoban egy Samsonite taskat 4900 Ft-ert. Minden tartozeka tokeletesen elfer benne es fele annyiba kerult, mint a mellette allo Trecking sorozat hasonlo meretu kepviseloje. Ugyanakkor semmiben nem kulonbozott tole erdembe, hacsak nem szamitjuk azt kulonbsegnek, hogy a belsejeben a boritas nem Semsonite feliratokkal diszitett.
Illetve talan meg annyi kulonbseg van, hogy ezen a taskan van meg ket oldalzseb sok mas egyeb kiegeszitonek.

Itt van nehany link:

http://www.fotoschubert.de/shop/pd1037350163.htm
http://www.shopping.de/static/3377/473233__5669_1_0.html

Előzmény: Kulecsakr (511)
Dino_ Creative Commons License 2002.12.30 0 0 514
Én egy kicsi táskát szerettem volna, és erre esett a választásom. Eddig bőven elég is volt, igaz, nincs is a géphez sok tartozékom (csak egy nagyon kicsi összecsukható állvány). A belső rész kettéválasztható tetszőleges helyen, és így a gép mellé még pakolható mindenféle, ami épp kell. Az első kis zsebbe meg fér memóriakártya, távirányító, ilyesmi.
Előzmény: Kulecsakr (508)
_core Creative Commons License 2002.12.30 0 0 513
Taskakat itt is tudsz nezni es rendelni de szerintem a legjobb ha viszed magaddal a gepet es ugy vasarolsz.
Nekem a G2-hoz egy SAMSONITE TREKKING D-F/V 2 taskam van ami pici es nekem nagyon megfelelo mivel semmi extram nincs a gephez.
Előzmény: Kulecsakr (511)
_core Creative Commons License 2002.12.30 0 0 512
"honnan tudom meg hogy még sesem volt felbontva vagy nem-e javított"

digit-foto oldalon ezt olvashatod:
Az oldalon található termékek, teljesen újak, bontatlanok és egy év garanciát vállalunk rá!

Amugy en nem itt vettem a gepet de hasonlo modon (magyar papirokkal) es nekem se volt felbontva a doboz.Amugy en is fostam hogy ez meg az lesz de szerencsere jo gepet fogtam ki legalabbis eddig ugy nez ki. KOP KOP KOP

"meg idővel pot aksi+"

Szerintem erre nem igazan lesz szukseged foleg ha a G3 Valasztod;)

Nezd meg a fogyasztasat ITT (Battery life) a lap alja fele talalod)

Előzmény: Kulecsakr (511)
Kulecsakr Creative Commons License 2002.12.30 0 0 511
vsz bármit veszel ezzel mindig jársz....
akkor lehet hogy G3 lesz.
mit kell nézni 1 fényképezőgépnél amikor megveszem, pl most arra gondolok ha nem boltban veszem hanem mint amit belinkeltem helyröl amin állítolag nemzteközi gari van. honnan tudom meg hogy még sesem volt felbontva vagy nem-e javított, meg halottam ilyne pixel hibákrol, azokat hol kell néznem?, kezdő fotos vagyok, semmit nem tudok a digit gépekröl csak amennyit itt olvsatam.
a táskára visszatérve, a gép lenne benne, meg idővel pot aksi+ ami még kellhet idővel...
előre is köszönöm
Előzmény: handras (510)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!