Keresés

Részletes keresés

shu14 Creative Commons License 2021.08.29 -3 0 209

X: VV Béla egy szemét zsarnok, már utálta mindenki a Barátok köztben is, hogy enné meg a fene, mit csinál ő itt?!!!

 

Y: VV Béla egy előre megírt szerepet játszik, amivel megpróbálják fogyaszthatóvá tenni ezt az erőlködést.

 

X: Fogyaszthatóvá? VV Béla elfogyasztotta BB Józsi ebédjét, hogy rohadjon meg a szemét zsarnok!!!

 

Y: *facepalm*

Előzmény: Ilhilla (207)
Magdi60 Creative Commons License 2021.08.29 -2 1 208

Sok színész szereti a negatív szerepet, meg különben is, ha színész, akkor játszik és nem azonosul vele.

Itt viszont a saját egyéniségét utáltatta meg.

Milyen ember az, hogy ott alszanak a többiek és felzörgeti őket? Több mint két órán keresztül hajnalban?

Viccelődnek, húzzák egymást a fiúk és azt mondja nem tetszik a lányoknak ez a kisóvodás viselkedés?

Előzmény: Ilhilla (207)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.29 -8 8 207

Konkrétan arról, hogy a BK alatt több évtizeden át "bálványozta" a közönség, sokak szerint ő vitte a sorozatot a hátán. Majd váratlan fordulatként elkezdte nyilatkozgatni: nem érzi jól magát a rosszfiú szerepében, ez távol áll az ő univerzumától és megvált a sorozattól!

A sorozat rajongói még mindig mindenkit hibáztattak azért, mert "Mikit kiírták", pedig szerintem inkább az emberben volt a hiba, ő változott meg, ő "tért meg" és kezdett hülyeségekre hivatkozni, értelmetlen dolgokat beszélni (ferdíteni)!

Színészileg a BK után sem bizonyított (lásd Mazsola hozzászólását), majd jött a hír: egy vidéki művelődési ház igazgatója lett.

 

Ebben a játékban rögtön bizonyította: az ő készülékében lehet a hiba, nem tud kijönni másokkal, van egy saját "univerzuma" és nagyon furcsa életszemlélete, értékítélete stb. Amint lehet, a többiek ki is zárták maguk közül!

 

A rajongói meg csak néznek: hát tényleg ez lett belőle?

 

Nos, erre értettem, hogy az ő "toteme" ledőlt!

 

Hiába jöttek a mínuszok, akkor is ez a véleményem!

 

 

Előzmény: shu14 (206)
shu14 Creative Commons License 2021.08.29 -3 3 206

Te most miről beszélsz?

Előzmény: Ilhilla (204)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.29 -1 2 205

Eddigi TV2-s szereplései alapján borítékolható volt, hogy itt is elsőként távozik a csapatából.

 

Bagolyként is elsőként "repült" az álarcos énekes műsorból, és Bödörék Zoliként sem sok vizet zavart, a megjelenése után nem sokkal dobott egy hátast a macskaszaron és ettől rögtön bekómált (nehéz nem észrevenni a párhuzamot, gondolom itt csak azért jelent meg, hogy visszaszúrjon egyet az akkor még futó BK-nak, ahol Berényi Mikiként szintén kómában volt).  

Előzmény: Ilhilla (204)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.28 -7 3 204

(ledől a totem, vagy nem dől le)

 

Azt hiszem, az agyon bálványozott "Szőke totem" ledőlt! Maradjon csak müv. ház igazgató, bár ilyen "elvarázsolt" felfogással rövid idő alatt tönkreteszi!

Nem csak ebben a játékban volt ilyen, már a Barátok köztből távozása indoka is nagyon furcsa volt a részéről, mostanra egyértelmű: ilyenné vált a személyisége!

Előzmény: shu14 (203)
shu14 Creative Commons License 2021.08.28 -5 2 203

Persze, értem én, de ez a műsor az egész formátum szánalmas paródiája, gyakorlatilag egy értelmezhetetlen "verseny", kiegészítve az előre megírt karakter scriptekkel. Az X faktor és társai legalább mutatnak valami kézzelfogható teljesítményt (jót, vagy inkább rosszat), az Exatlon pedig a megrendezettsége ellenére mégiscsak kézzel foghatóan mutat be egy sportteljesítményt (ledől a totem, vagy nem dől le). Ha lenne ebben a formátumban valami plusz, valami értelmezhető egyéni vagy csapatteljesítmény, akkor a megrendezett scriptek is fogyaszthatóbbak lennének.

Előzmény: szuszetti (201)
Magdi60 Creative Commons License 2021.08.28 0 2 202

Ötletes volt az a seprű, de nem értem miért ne kaphattak volna, ha kérnek.

szuszetti Creative Commons License 2021.08.28 -3 4 201

Veled együtt tesszük ezt sok-sok éve ;)

 

Vagy talán mégsem csak azt - fórumozáskor a többiek véleményére reagálunk, ahhoz képest olyan VVBéla, amilyen.

De hisz' tudod :)

Előzmény: shu14 (200)
shu14 Creative Commons License 2021.08.28 -5 0 200

Annyira aranyosak vagytok, ahogy a megrendezett színészi teljesítményeket és szerkesztői döntések alapján megírt dramaturgiát elemzitek, hogy VV Béla ilyen, BB Józsi olyan. :)))

 

Ahogy olvasom a topikot, tisztán látszik, hogy a forgatókönyv egy az egyben a másolata a tavalyi Farmnak.

Előzmény: szuszetti (196)
Run run run, a kasszához? Creative Commons License 2021.08.28 -3 0 199

Mi a probléma?

Valakinek ez zárt életrajz klub?

Szeretlek hamis belépőt tudok nyújtani:)

Csak  véleményező vagyok.

Leírtam, mik a tapasztalok, ilyen műsoroknál, mikor robbanak igazán a nézői érzelmek.

Nem garantáltan a futásra.Versenyre .

Persze  a győztes utáni érdeklődés létezik.

 

 

Nemrég  nézem vissza, annyira megvadultak a kamerától, mint àllatok és már az első nap a  Zalán fejére húzták a természetet:)

 

Nekem ide a Szőke kellett volna.

Ez gáz, hogy nem kapott generációja játékos védelmet.

Így lehetett sakál támadás.

 

Nem látok más témában és jelen figurákban  valódi drámát.

Kreált lehet.

 

szévike Creative Commons License 2021.08.28 0 2 198

Talán Simon tért vissza egy-két hozzászólásra?

Előzmény: szuszetti (197)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.28 -3 0 197

(Neked nem volt régebben egy egyszavas nicked?)

Előzmény: Run run run, a kasszához? (195)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.28 -1 0 196

Aranyos a két tesó, de nem kavarják fel az állóvizet, elég lett volna egyikük a csapatba.
Amúgy nekem nincs gondom a castinggal (Busa Pistát leszámítva). A többiek érdekesek is lehetnek akár a háttértörténet szempontjából.

Leót nem ismertem a VVből, így nullkilométeresen tetszik sokszor, amit mond, csak az ahogy-on kellene csiszolni még
Szőke Zoltán köszönje meg, hogy kieshetett, amit linketél, anélkül is gáz volt a viselkedése. :/ Nem szívesen nézném végig, ahogy nullára írja le magát...

Előzmény: Ilhilla (193)
Run run run, a kasszához? Creative Commons License 2021.08.28 -3 0 195

Szerkesztők vagy Leó kezdte, aki oroszlánnak  képzeli magát 

Vannak olyan erők a csapatba akik munkálkodnak le  és föl- mondja már az ismerkedő napon az ördög előtt:)

 

Egy banda csinálja?Survivor Varga ..

Talán ezért vállalták egyszerre, a kettő  együtt  kassza bombát hoz.

Visszanézés, a play-ek is játszanak.

 

Lővések, futás stb? Olimpia.

Kiszavazás. A sátornál filmes érzelmek.kufirc, kiközösítés, vita.

Ennyi kell.

Alvás előtti alap.Máshol is probléma van. mindenhol sok a gci.

 

Pedig a tv2 vezet, nem jön jól neki a Survivor logó előnye és hogy a Szöke/ Leó elpárolgot.

20 centi miatt:)

Másnál nem látok ekkora valódiságot.

Lesz cicaharc, de amikor a bikák mögé sorakozik az amazon, azt még a nők is jobban szeretik.

Lehet összejönnek a krizisben:) hááh.Keanu/Sandra

 

 

Ha nem is teljesen azonosan csapnak össze,de hasonló időben.

Évszak.

Ez az 50+  kettő vs  2 alatti oroszlánok kellett volna a Tv2-nek.

 

Marad a pica nézés.

Ez is néző:)

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.28 -4 1 194
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.28 -4 0 193

Nem a bomlasztás miatt! Egyszerűen: ilyen kis létszámú csapatba sok három ilyen bombázó, nem biztos, hogy ez az ő játékuk!

Előzmény: gombóc63 (191)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.28 -1 0 192

Mindenki a fa alatt allt, bogi kapta el a vesszot, aki elkapja, aze.

 

Ez is faek egyszerusegu.

 

Előzmény: Noilein (188)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.28 0 3 191

Egyik szavadat ütöd a másikkal. A cicababák nem bomlasztanak, tehát miért is kellett volna őket kiválasztani.

Előzmény: Ilhilla (190)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.28 -5 0 190

Igazad van, de az is szempont, hogy ha az állandó ellenségeskedés miatt nem tudnak csapatként együtt dolgozni, váljanak meg attól, aki mindenkinek szálka a szemében. Ha rosszul döntenek, úgy jártak! Szerintem is valamelyik cicababától kellett volna megválni (ha már a sérültet nem akarták bolygatni). A sérült egyébként nem vett részt semmiben (keresés és játék)? Ha nem, akkor miért nézik el neki, hogy pihenget és "üdülni" jött?

Előzmény: Magdi60 (187)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.28 0 0 189

Azt nem tudhatjuk, hogy a többiekkel miben állapodott meg, mert amúgy mindenki Szőkére szavazott. És ha ő egyedül Bogit jelöli meg mennyivel lett volna jobb?! 

Előzmény: Noilein (188)
Noilein Creative Commons License 2021.08.28 0 0 188

Pedig Leó hogy mondta a végén, hogy milyen álszentek és képmutatóak a többiek, amiért öleléssel búcsúztak Szőkétől. Neki is elég volt a nyílvessző, amit Bogitól kapott, hogy ne rá szavazzon, pedig nagyon ezt sugallta előtte. 

Egyébként hogy került Bogihoz a nyílvessző, miért ő rendelkezett vele? Mert pont ő állt a fa alatt amikor leesett?

Előzmény: Magdi60 (187)
Magdi60 Creative Commons License 2021.08.28 0 2 187

A csapat szempontjából rosszul döntöttek, nem Szőke Zoltán a leggyengébb, ha nyerni akarnak akkor nem őt kellett volna. Érdekes, hogy Zsolt előtte mondta is, hogy csak a csapatot nézi és Bogira gondol, hogy őt választja, mert gyenge.

Előzmény: Ilhilla (186)
Ilhilla Creative Commons License 2021.08.28 -6 1 186

Én csak annyit láttam belőle, hogy Krausz nagyon osztotta Völgyesi Gabit (legalábbis nekem ez jött le), Szőke belegabalyodott valamibe, de nem értettem, mit és miről szövegel, pedig magyarul beszélt. A többieknek elege van a pasasból.

Férjemtől tudom: ismét nyilaztak és Szőke ment haza. Mondjuk ez várható volt!

 

Nem spoiler, de a játék eleje óta azt érzem: Krausz fogja megnyerni, mert ezzel méltó(bb) lesz a nagy nemzeti, magyar ősanyához és lehet majd róla sztorizni! :D

Előzmény: kelso82 (184)
Magdi60 Creative Commons License 2021.08.28 0 0 185

A Játék határok nélkül az nagyon jó volt!

Előzmény: shu14 (183)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.27 -1 1 184

Hat igen, nem erkezett komment a musor alatt es ota sem. Nincs is nagyon mit beszelni errol valoban.

 

Talan csak annyi megjegyzes, h melysegesen megdobbent hs ez igy fog vegigmenni. Msrmint az,h van 2 fele jatek/verseny es tenyleg a musor teljes egeszeben ezt a kettot fogja valtogatni?

Dobbenet lenne, nem akarom elhinni.

 

shu14 Creative Commons License 2021.08.27 -3 3 183

Olyan szuper lenne végre, ha nem ezek az egy kaptafa kiejtős műsorok lennének végre a csatornák fő attrakciói. Miért olyan fontos, hogy valaki mindig kiessen? Mitől lesz ez izgalmasabb, mint ha tournament szerű játékokat, versenyeket szerveznének, ha már ennyire divat lett az egzotikus tájak bemutatása meg a sportversenyek.

 

Miért nincs pl. egy olyan vetélkedő, hogy mondjuk 19 megye + Budapest játszanának valamit, mindig más megyében. Lehet akár az Exatlon szerű, Játék határok nélkül szerű, bármilyen, még valóságshow elemeket is lehetne beletenni. De ha a 20 csapat nem kivitelezhető, akkor mondjuk legyen 6.

 

És ez csak egy példa volt. Tényleg nem értem, hogy ezt a kiejtős valósáshow formátumot miért kell a végletekig erőltetni minden ilyen műsorban, legyen az éneklős, táncolós, sportolós, kincskeresős, szimplán túlélős, bármilyen.

Előzmény: Ilhilla (178)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.27 -1 0 182

Vedd le a szemed Bogiról, még a milliomos török férje rád küld valakit:-)))

Előzmény: kelso82 (180)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.27 -1 1 181

Sztem amugy a tv2es farm ezerszer latvanyosabb volt mint ez. Na ott olyan vagokepek voltak, h soknal megallitottam es neztem a kepet vagy visszaugralgattam. Kegyetlen szep vagokepek voltak ott.

 

Csak azert nem gifelgettem meg oket, mert a gifnel mar a kepmimoseg sokat romlik egy hdhez kepest.

Előzmény: Ilhilla (179)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.27 -1 0 180

Valoban,  innen is tudtam, h vkik osszeyzurtek a levet.

Csak nem emlekeztem kivel Amugy fogalmam sincs ,h melyik az eszter a 2 teso kozul, de mindketten igen jo bőrök:) szoval mind1 is.

Valamint bogi is nagyon csini, sot a masik csapatbol dori sem rossz. Egyszoval direkt modell alkatu, kinezetu csajokat valogattak ossze

Előzmény: gombóc63 (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!