Ha így lenne akkor nem kéne fideszreszabni a választási törvényt, nem kéne lakájokkal feltölteni a választási bizttságot, és az Alkotmánybíróságot sem kéne csesztetni, a bírókról nem is beszélve.
Figyeld én nagy ívben leszarom a választási törvényeteket, meg a választási bizottságotokat, egyétek meg amit főztetek magatoknak, nekem csak a 100 hektárom kell Tindari és Milazzo között a tengerparton!
Ha így lenne akkor nem kéne fideszreszabni a választási törvényt, nem kéne lakájokkal feltölteni a választási bizttságot, és az Alkotmánybíróságot sem kéne csesztetni, a bírókról nem is beszélve.
Ott van alul, küldd meg Mutual Friend fórumtáérsunknak, azt írja, hogy "kussolj örülj hogy élsz és ha nemdobálod magad" neked is leeshet valami. Azóta egyfolytában kussolok és örülök és csak másokat dobálok. De ha ezek után sem esik le valami, akkor pitsán fogom rúgni! Ha ez így van, akkor Magyarország a lehetőségek hazája, ha mégsem, akkor Mutual Friend sajgó pitsával fog hazamenni.
Lehet választani is? Mert trafikot nem akarok, meg pártíz-száz hektárt sem! Amúgy az pár tíz vagy pedig száz hektár? Azt művelni vagy műveltetni is kellene, csak a gond van vele. Esetleg Szicíliában is kaphatnék száz hektárt? Ha tengerparton lesz, az jó, annak örülnék! A sziget belsejében nem kell! Színigazgagató az nem szeretnék lenni.
Itt a demokrácia arrol szol a nagyok részéről hogy kussolj örülj hogy élsz és ha nemdobálod magad akkor meg esetenként leeshet neked valami. Vagy egy trafik esetleg pártiz-száz hektár, kaphatsz egy szinházigazgatói állást éstleg valami noname zsiros poziciót a jarasnak vagy a megyénél.