Megyünk sőt én is megyek a csapattal. És kinek szurkolok: Pestszentlőrinc Elektromos Rév.
Pont jövöhét pénteken megyünk Nyiregyre meccsre.
rich.mond Creative Commons License 2003.10.26 0 0 102
Nem is rossz eredmény,én is gratula nekik!
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.25 0 0 101
33-28 -ra kapott ki a csapat Szegeden. Gratula a fiúknak, a tisztességes eredményhez!
rich.mond Creative Commons License 2003.10.18 0 0 100
Az a jóképű Kechmar is hiányzik nekem.Ha nem nagy kérés még őt is szerezd meg:))
Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.18 0 0 99
Megpróbálom, bár nem lesz könnyű.

Az előbb kefelejtettem egyik kedvencemet, Krivokapicsot.

Szóval, ha enyém lesz az a temérdek lé, az alábbi csapattal szállunk harcba a bajnoki címért:
Sterbik - Harsányi, Krivokapics, Mohácsi, Torgovanov, Perunisics, Matics. Cserék: Lencsés, Nagy Cs, Bécsi, Habuczki, Sándor, Papp, Tóth E.

Előzmény: rich.mond (98)
rich.mond Creative Commons License 2003.10.18 0 0 98
Sterbiket is vedd meg!
Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.18 0 0 97
Ha nyerek a lottón, megveszem a csapatot. Visszahozok néhány régi nagy kedvencet(Mohácsi, Habuczki), pár nyíregyházi nevelésű játékost(Tóth E., Harsányi, Sándor), és természetesen egy-két rutinos nemzetközi sztárt(!), például Torgovanovot, Manaszkovot, Perunisicset, vagy Jovicsot. No meg egy jó kapust(Szathmári vagy Stochl).
__Tibi Creative Commons License 2003.10.10 0 0 96
"Bécsi - Mint régen: a nagyok ellen nem mer vállalkozni.(5)"

Az idén már a kicsik ellen sem...egész évben egy rakás szar ez az ember, pedig ilyen alkattal zsákszámra dobhatná a gólokat, ha egy kis esze és bátorsága is lenne.

Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.10 0 0 95
Hát, kissé túlbecsültem a fiúkat. Az újváros klasszisokkal jobb csapat.

Az első félidőben nagyon gyengén muzsikáltak, mindent középen erőltettek a fiúk, egy darab figurát nem láttam. Fekete formán kívül volt, a szélsők nem kaptak labdát, kapusaink semmit nem fogtak, indításból egy gólt sem lőttünk.

Fordulás után 11-el elhúzott a Dunaferr, szerintem lélekben már le is tudták a meccset Rostáék. Erre ráéreztek a mieink, belelkesedtek, feljöttek 5 gólra. Ekkor már láthattunk szép megoldásokat, a beállós Papp remek gólokat dobott, kapusaink is találkoztak a labdával, Nagy Csaba pedig szebbnél-szebb gólokat lőtt.

Összességében az első félidei elképzelés nélküli játékot leszámítva nem volt rossz meccs, a második 30 percet megynerte a csapat. A hangulat néha már a 3-4 évvel ezelőttire emlékeztetett, tetszett, hogy többgólos hátrányban is szurkolt a közönség, minden egyes gólnak nagyon örült.

Van fantázia ebben a gárdában, Kovács Mihály lelkes, mindenkit feltüzelni képes edző, akinek irányítása alatt lehet fejlődni. Néhány poszton el kéne az erősítés - gondolok itt a balátlövőre és a balszélsőre - de végeredményben a kitűzött célt minden gond nélkül meg lehet valósítani.

Egy kis egyéni értékelés:

Lencsés - Ő kezdett, a második félidőben már védett is.(5)
Nagy Cs. - Technikás, gyors szélső, fizikai hátrányát fürgeségével pótolja. Sokszor nem kapott labdát, pedig hányszor állt üresen...Ügyes gólokat dobott, a válogatott Benét párszor nagyon becsapta. Szép jövő előtt áll.(7)
Bécsi - Mint régen: a nagyok ellen nem mer vállalkozni.(5)
Fekete - Sokkal többet vártam tőle. Semmi értékelhetőt nem produkált(3).
Papp - A második félidőben szinte minden helyzetét értékesítette. Erőszakos, jó fizikumú, kissé forrófejű játékos. Jó igazolás(7).
Medve - Úgy harcolt, mint régen, átlövésből viszont - még mindig - gyenge.(6)
Bartha - Alig játszott, Kertészt viszont tartani tudta(4).
*
Csaba - Csak védekezett(5)
Jano - Jókat hallottam róla, nem kápráztatott el. Ő sem mert vállalkozni.(5)
Varga - Egyszer került helyzetbe, azt értékesítette(5).
Tarnavölgyi - Kissé merev, kapkod, izgul, nagyon rutintalan. Viszont bátor(6).
Nagy Z. - Bedobott és kihagyott egy hetest(0)
Nagy L. - Testvérével ellentétben nem látni benne az alázatot és az akarást. Inkább egy diszkóhercegnek tűnik. Az a gól, amit az első félidő végén kapott...(4)

Ja, és kikaptunk 31-25 -re.

Előzmény: Törölt nick (94)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.09 0 0 94
Kovács Mihály szerint elkaphatjuk a Dunaferrt, különösen, hogy Krivokapics nem játszhat.

Szerintem már a szoros eredmény is szép lenne. Papírforma alapján 4-5 góllal jobbak az újvárosiak.

Előzmény: Törölt nick (92)
ricard.o Creative Commons License 2003.10.04 0 0 91
Ez biza benne volt a pakliban,bár a 18 gól azért igen sok.Szerintem még két súlyos ruha jön,gyors egymásutánban.Lehet,hogy könnyű meccsek voltak,de három ilyen csapat ellen játszani zsinórban azért elég súlyos.
Előzmény: xabi (90)
xabi Creative Commons License 2003.10.04 0 0 90
18 góllal kikaptak Veszprémben a kézisek (ha jól értem az smst).. :-(
gondoltam, hogy elég sokkal kikapnak, de azért 18-cal nem vártam..
na sebaj, csak ne törjenek össze!
pénteken jön a Dunaferr, aztán meg mennek Szegedre. nem túl jó sorsolás, bár az elején legalább könnyű meccsek voltak
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 88
NYKC-Pécs 33-24.

Sajna nem lehettem ott, de nem is baj, mert a hírek szerint nem volt valami nagy meccs. A lényeg a győzelem!

Nagy Csaba és Fekete 7-7 gólt szerzett.

ricard.o Creative Commons License 2003.09.26 0 0 87
Bazzeg,ezért kár volt:((
Félidőben el kellett mennem,e szerint nem is baj,hogy nem láttam a második félidőt.Hogyan húzhatott el az a fogalmatlan tatabánya???
Amúgy annyi surmó csákányagyú parasztot még nem láttam csarnokban,mint ott.
__Tibi Creative Commons License 2003.09.26 0 0 86
jaja, várható volt, sőt én még rosszabbra számítottam a gólkülönbséget illetően.
Előzmény: xabi (84)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.26 0 0 85
Épp most akartam hívni a kollégát. :-)

Nem baj, Tatabányán ki lehet kapni öt góllal.

xabi Creative Commons License 2003.09.26 0 0 84
sajnos 5 góllal kikaptak Tatabányán a srácok.
szünetben még egyel vezettek.
na sebaj, szvsz várható volt..
ricard.o Creative Commons License 2003.09.22 0 0 83
Amúgy nézve a sorsolást, a pécsi meccs után jobb,ha ki sem állunk:((
Megyünk Veszprémbe,jön a Dferr,és megyünk Szegedre.
Előzmény: _LaJoS_ (82)
_LaJoS_ Creative Commons License 2003.09.22 0 0 82
Grat a fiúknak, remélem, a Pécs elleni meccsre már én is kijutok.
Előzmény: ricard.o (81)
ricard.o Creative Commons License 2003.09.21 0 0 81
Bravó,bravó!!!Három meccs,hat pont,ez már igen!Mi szándékozunk menni a köv. fordulóban Tatabányára,ahol sanszos egy verés,bár ők sincsenek a legjobb formában,tehát akár-akár- elcsíphetők.Bízom benne,hogy lesznek még rajtunk kívül nyíregyiek,én teszek róla:)))
Amúgy egy ottani bravúr után jön a Pécs...azután meg verések sorozata a Pick,meg a Veszprém ellen.De sebaj,HAJRÁ NYÍREGYHÁZA!!!
__Tibi Creative Commons License 2003.09.20 0 0 80
Nem volt túl jó a mai teljesítmény a védekezésben és a kapuban.
Kicsit könnyedén vették szvsz a meccset a srácok, de a lényeg a győzelem.
__Tibi Creative Commons License 2003.09.20 0 0 79
mert bizotsan meséltél nekik Matyikáról, a pesti gengszterek vezérbikájáról:-)
Előzmény: ricard.o (74)
__Tibi Creative Commons License 2003.09.20 0 0 78
most már okés:-)
Előzmény: _LaJoS_ (77)
_LaJoS_ Creative Commons License 2003.09.20 0 0 77
Én még szept. 1. előtt megírtam a modiknak, azóta még egyszer, de hát biztos roppant elfoglaltak :(
Előzmény: __Tibi (58)
ricard.o Creative Commons License 2003.09.18 0 0 76
Kit fikáztam?
Amúgy 37 gól alapján akár fikázhatnék is.
Előzmény: lateral1 (75)
lateral1 Creative Commons License 2003.09.18 0 0 75
Azért várd meg a meccset, mielött fikázol. Bár a Pécs magyar rekordott döntött az biztos!:-)))))
Előzmény: ricard.o (73)
ricard.o Creative Commons License 2003.09.18 0 0 74
Amúgy megjegyezném,hogy innen az egyetemről mintegy 10-15 szabolcsi fogja kísérni a csapatot a pesti, ill. pest-környéki meccsekre.Bezzeg Szpari meccsekre egy sem akar jönni!