Keresés

Részletes keresés

QQRYQ Creative Commons License 2000.06.02 0 0 2
Na akkor most ide is beteszem az új hazai Adidas mezt:


Ha nem műxene itt egy link: Katt ide!

Szerintem egész jól néz ki.

HAJRÁ AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq

QQRYQ Creative Commons License 2000.06.02 0 0 1
ADAM17!

Nem én másoltam át az eddigi hozzászólásokat hanem fcf, őt illetik a kérdések, egyébként szerintem "Copy-Paste"-olt. Másrészt pedig jó ötletnek tartom.

HAJRÁ AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

Előzmény: ADAM17 (0)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.02 0 0 0
HAJRA AJAX!!!

QQRYQ!!!

Ezt te magad masoltad at sima copy/paste modszerrel, vagy a moderatorokat kerted? S ha utobbi, akkor azt hogy lehet? S ha elobbi, akkor ugye rovid ido volt? Mert en is tervezek hasonlot.

HAJRA AJAX!!!

fcf Creative Commons License 2000.06.01 0 0 topiknyitó
Itt vannak a régi hozzászólások,remélem működik.
Hajrá Ajax!!!!!

QQRYQ 2000.06.01 19:13 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Bocs ADAM16 elfogott a hév!!!
Tényleg sorry az AJAX16 miatt. Bocsesz...
QQRYQ

QQRYQ 2000.06.01 19:12 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
AJAX16!
Én se értem hogy miért nem sikerült se a képet se a linket beraknom. Képet még nem azonban linket már többször is beszerkesztettem (alul láthatod is). Én ezt az egy módszert ismerem, majd még lehet hogy próbálkozom!

Zelepoci!
Kösz az infókat!
Na, ilyen szurkoló tárakat szeretnék többet is látni a kocsmában, nem szid hanem inkább segít az építésben. Ezért is drukkolok majd a Vasasnak az UEFA-ban. Pl. tavaly a fradi esetében ezt nem tettem meg...

Biztos ami biztos itt a link mindenkinek:
Új Adidas hazai mez:
http://www.extra.hu/qqryq/ajax2000shirt.jpg

HAJRÁ MTK (és Ajax)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt


ADAM16 2000.06.01 16:09 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
Zelepoci, jo neked, hogy voltal ott!!!

QQRYQ

Kosz a cimet, azert megneztem, es nem is tudtam, hogy uj mezunk lesz. Most mar tudom.
Ha belegondolok, mostanabn, az utobbi 1-2 evben jopar kedvencem cserelt markat, ugy latszik, most az AJAX a soros. Nemreg 2 umbros kedvencem volt, mar egy sincs.
Hat remelem, az uj AJAX-mez hoz minimum egy bajoki aranyat es egy kupagyozelmet!!

Meg valami. QQRYQ, en is ezt a 2 modszert olvastam linkre/kepre. A link korabban osszejott, de ujabban, mikor egyszer akartam, nem. A kepet csak mostanabn probaltam, de nem jott ossze. Te ugyanezzel a modszerrel mar raktal fel kepet, esetleg elirtal valamit? Szoval leci vilagositsd fel amator baratodat, hogy hogyan kell, mit kell pontosan beirni, es miert nem sikerul (neked/nekem)!

Elore is kosz!

HAJRA AJAX!!!

Zelepoci 2000.06.01 03:16 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
QQRIQ!
Bár én nem vagyok Ajax-szurkoló, az Arénában láttam a NAC Breda elleni 1-0-as meccsüket.
A Stadion elképesztöen gyönyörü, a hangulat meg csodás volt. Valószínüleg nem tudjátok, hogy a stadionnak saját fizetöeszköze van.
Sört, csokit stb. csak egy Aréna nevü chipkártyával lehet fizetni, amit automatákból lehet venni guldenért. Eredeti!

Minden Ajax-szurkolónak egy sikeresebb évet kívánok!

Hajrá Vasas!
Zelepoci

QQRYQ 2000.06.01 12:01 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Valamit elírhattam:
--------------------------------------------------------------------------------
Érdekes kinézetű lett a 100. :)
Azt hiszem ObudaFan megnyilvánulásához nem érdemes hozzá szólni,ezzel sikerült lesüllyednie KrisztiánkaSmidéliuszUté**stb szintjére,gratulálok hozzá.
fcf' 2000.05.24 22:13 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Itt a 100.!!!!!!!!!!!!Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!
Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!
Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!
Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fcf' 2000.05.24 22:09 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
99.......
QQRYQ 2000.05.24 20:16 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Eldöntöttem obudafan-nak nem irok semmit, mert ugy se jön ide vissza soha többet(remélem) ergo nem olvassa el válaszainkat a humorosnak aligha nevezhető képi megnyilvánulásáról.
Eddig ebben a topicban nem voltak hasonló "attrocitások" remélem a jövőben elkerül minket a hasonló értelmi színvonalat képviselők köre. Hiszen ebben a topicban mi se a többi Holland csapatot szidtuk, hanem csak a sajátunkról írogattunk. Na mindegy...

Lassan itt a 100. hozzászólás... (remélem valami emelkedettebb hangvételű lesz)

HAJRÁ AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

ADAM16 2000.05.24 17:40 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
ADAM16 2000.05.24 10:12 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
ObudaFan, ez nem volt fair, mondhatni eleg nagy bunkosag ezzel osszepiszkitani a topicunkat. Ha mindenki ellensegeskedo kepeket rakna be a nem szeretett csapatainak topicjaiba, jol neznenk ki. Ha mar mindenaron le akartad tenni a nevjegyedet, es igy, akkor talan eleg lett volna vmi link ehhez a kephez. Persze a legegyszerubb, ha ellenerzeseid kifejezesekent tavolmaradasoddal tuntetsz...

HAJRA AJAX!!!
HAJRA AJAX!!!
HAJRA AJAX!!!
HAJRA AJAX!!!
HAJRA AJAX!!!
HAJRA AJAX!!!
HAJRA AJAX!!!


ADAM16 2000.05.23 12:08 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
A merleg: AFC AJAX 1999/2000

A szezon sajnos nem ugy sikerult, ahogy szerettuk volna.

1. UEFA - 32

Sajnos a legjobb 16 koze jutasert eleg nagy halat kaptunk ki, s bar jobbak vagyunk, mint a Mallorca, s jobbak voltunk akkor is, ez az eredmenyben nem mutatkozott meg. 0-1 itthon, majd 0-2 kint, s vege. A Mallorca megverte utana ugyan a Monacot, de a kesobbi gyoztes Galatatol csunyan kikapott.

2. AMSTEL CUP/Holland Kupa - 16

A 16 kozott szalltunk be, s rogton ki. Az 1 meccset idegenben jatszottuk le a Rodaval, s 1-0-ra kikaptunk a 90. percben kapott gollal, miutan Chivut kiallitottak (nem volt egyedi eset a szezonban ...). Igy sajnos nem jutottunk be a legjobb 8 koze, a Roda viszont megnyerte a kupat helyettunk.

3. BAJNOKSAG - 5.

Sajnos a bajnoki cimet viszonylag koran elvesztettuk, tul sok volt a meglepo botlas a bajnoksagban. Az ezustert sokaig harcban voltunk, s azutolso forduloban egy gyozelemmel akar meg bronzot is szerezhettunk volna, s mehettunk volna a BL-be. Ehelyett kikaptunk szomoru pontot tettunk igy erre a szezonra. Az 5. hely meg epp feljogosit minket az UEFA-ban valo indulasra.

Remelem, a csapat egyutt marad, es jovore mindharom fronton tarolunk!!

HAJRA AJAX!!!


fcf' 2000.05.22 21:53 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
A Szine Sportból:
"Cruyff az Ajax-ban:
Az amszterdami klub hivei talán máris eufóriába bódultak a hir olvasatán,a régi szép időket felemlegetve.Fájdalom,nem a nagy Johan,hanem a fia Jordi készül az amszterdami piros-fehérek szolgálatába állni.A MU-tól távozó középpályást -elmondása szerint- meglepte az Ajax hivása,a klub új edzője,Co Adriaanse ugyanis korábban meglehetősen hűvös viszonyban volt Johan Cruyff-fal.A valaha volt leghiresebb holland futballista azzal vádolta fia leendő fönökét,hogy működése alatt szétzúzta a klub méltán világhirű utánpótlás-iskoláját."
ADAM16 2000.05.22 16:09 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
gee

Bar a mostani szezon kisse felresikerult, azert meg ez a generacio, ill. a mostani jatekosok is allat jok. Es ezt remelhetoleg mielobb bizonyitjak is.

HAJRA AJAX!!!

Gee 2000.05.21 20:34 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Üdv! Nem vagyok nagy Ajaxos ( de még mennyire nem! ), de QQRYQ kolléga jó ismerősöm. Senkinek nnem akarok nyalni, de mintha ti Ajax-szurkolók egészen kultúráltak lennétek, és nem csak a többi csapat gyalázásában merülnétek ki. Vagy csak nekem tűnik így? Ja és fel a fejjel, 15-20 éven belül megint összejön egy amszterdami csodageneráció...
fcf' 2000.05.21 20:25 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Hajrá AJAX!!!
(néha irjatok ide,mert különben különben eltűnik a topic...)
ADAM16 2000.05.19 16:09 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
ADAM16 2000.05.18 20:42 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
QQRYQ 2000.05.17 21:18 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Helló mindenki!
Honlapomon (www.extra.hu/qqryq) új szolgáltatás indul:
INGYEN @afc-ajax.zzn.com végződésű e-mail címet regisztráltathattok!
Siessetek mielött valaki elorozza előletek a jó kis login neveket!

Biancoblu: mail ment!

HAJRÁ Ajax (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

Wác 2000.05.17 13:09 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
FC Utrecht - Ajax 3-1 (2-0)
1-0 Touzani 8'
2-0 Van der Gaag 37'
3-0 Chivu (e.d.) 67'
3-1 Knopper 70'
FC Utrecht
Wapenaar, Vreven, Van der Gaag, Zwaanswijk, Bosschaart, Oliseh, Lucius (81' Zuidam), Groenendijk (73' Cairo), Kuijt, Robbemond, Touzani.
Ajax
Grim, Vierklau (65' O' Brien), Van Halst, Winter, Witschge, Laudrup (59' Wamberto), Gronkjaer, Knopper, Chivu, Arveladze (58' Hose), Yakubu.
Kaarten
Vreven, Gronkjaer.
Eindstand KPN-Telecompetitie
1. PSV CL 34 27 3 4 84 105-24
2. H'veen CL 34 21 5 8 68 65-36
3. Feyen'rd vCL 34 18 10 6 64 66-42
4. Vitesse uefa 34 18 9 7 63 67-43
5. Ajax uefa 34 18 7 9 61 72-51
6. FC Twente 34 16 12 6 60 57-37
7. AZ 34 17 4 13 55 69-59
8. Roda JC 34 16 7 11 55 62-53
9. Willem II 34 13 9 12 48 55-65
10. FC Utrecht 34 14 4 16 46 55-61
11. RKC Waalwijk 34 12 6 16 42 44-67
12. Fortuna Sit. 34 10 8 16 38 47-54
13. Sparta 34 11 4 19 37 48-75
14. Graafschap 34 8 9 17 33 41-60
15. NEC 34 7 6 21 27 35-62
16. MVV # 34 6 7 21 25 38-68
17. Cambuur/L. # 34 6 7 21 25 35-66
18. FC Den Bosch 34 4 11 19 23 36-74

fcf' 2000.05.15 22:40 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
QQRYQ!
Köszi!!!

QQRYQ 2000.05.15 22:26 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
fcf'!
jelentkezésedet továbbítottam!
a hírlevelet most küldöm 2 perc múlva!
Biancoblu!
mail ment!
túra: egyenlőre még odébb van (tudom, hogy ilyenkor kell tervezni és nem az utoló pillanatban, de ...), ugyhogy nem tudom hogy ráérek-e. Persze első számú prioritást élvez, csak ezt még a család többi tagjának is meg kell értenie... Amúgy MTK meccsre én is hazajönnék.

HAJRÁ AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

ADAM16 2000.05.15 19:58 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
Nemsoka szezon utani merleget keszitek, rovidet.

fcf' 2000.05.12 22:57 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
QQRYQ!
Küldtem az emailt!
Hirlevél miért nem jön mostanság??
Az amszterdami túrában én is bennelennék,de most még nemtudom,hogy ráérek-e.

Biancoblu 2000.05.12 18:57 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Akkor most megyünk Amszterdamba augusztusban? Megnéztem, én a torna elődöntőjére tudnék menni, mert 5-én játszik az MTK. Egy pár embert szerintem ki tudnék vinni a Frontból. Szóval, el kellene kezdeni szervezni!
HAJRÁ MTK (+AJAX)!!!!!!!

QQRYQ 2000.05.12 18:40 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
fcf' kiegészítés:
Küldj egy mailt!
!Kérés mindenkinek:!
keresem a www.extra.hu/ajax ill. a www.nexus.hu/ajax tulajdonosát ha valamelyikötök "tulajdonában áll" az egyik, dobjon egy mailt a buleris@egyon.gyaloglo.hu-ra!
Kösz!!!

Hajrá AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

QQRYQ 2000.05.12 18:31 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Biancoblu!
mail: megjött
jelentkezésedet: továbbítottam
válasz: majd lesz a jövőhéten, (az igéretek szerint)
fcf'!
lehet a honlapon is jelentkezni, volt már rá példa. Azonban az utobbi időben pár embernek nem sikerült, hogy miért azt nem tudom. Így egyszerűbnek láttam, ha megadok egy mail címet.

Hajrá AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

Biancoblu 2000.05.11 22:24 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
QQRYQ!
Mail ment!

fcf' 2000.05.11 21:49 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
QQRYQ!
A honlapon miért nem lehet jelentkezni?
Akkor küldjek egy email-t?

Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!!!!!!

ADAM16 2000.05.11 16:00 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!
Irany a bajnoki bronz!!!

ADAM16 2000.05.11 09:53 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
HAJRA AJAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
QQRYQ 2000.05.10 20:37 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Helló mindenki!
A jelentkezőknek csak annyi, hogy én továbbítottam a "kérelmet" a Baráti Körhöz, a válasz remélhetőleg 1-2 héten belül meglesz. (ha nem, szóljatok!)
Izgalomra egyébként meg semmi ok.

Hajrá AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

ADAM16 2000.05.10 18:41 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
AJAX!!!!!!!!!!!!!
Hollandia legjobb, a vilag 3. legjobb csapata!!!!

HAJRA AJAX!!!

www.ajax.nl a hivatalos honlap, es van millio meg, pl. www.ajaxmania.com ,...

Wác 2000.05.10 16:18 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Mohai Márton!
Örömmel üdvözöllek a többi Ajax szurkoló nevében is itt az Ajax topicban!
Hajrá Ajax+(Vác FC)

Wác 2000.05.10 16:16 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
QQRYQ!
Elküldtem a jelentkezésemet neked, hogy beléphessek az Ajax baráti körébe. Meddig tart amíg bevesztek?
Hajrá Ajax(+Vác FC)

Mohai Márton 2000.05.10 15:28 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
hajrá Ajax!!!!!!!!!!!
Én is nagy Ajax drukker vagyok imádom szeretem és az életem az Ajax. Mondjuk nemrég jelentkeztem az Ajax klubba de nem kaptam választ tőlük,hogy most "felvettek-e vagy nem?"

egyenlőre ennyi: üdv Marci

Wác 2000.05.10 14:00 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
QQRYQ!
Csak azért kérdezem, hogy szoktál-e onnan anyagot meríteni a honlapodra.
Következő meccsünk: Utrecht-Ajax
QQRYQ 2000.05.09 20:43 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Wác! Persze hogy ismerem az ajax.nl-t, sőt van még egy király Ajax oldal: www.ajaxmania.com (hollandul és angolul)
Elég sűrűn frissítik!
Egyébként miért kérdezted?

Hajrá AJAX (és MTK)!!!!!!!!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt

Wác 2000.05.09 15:47 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Ajax - MVV 1-0 (0-0)
1-0 Chivu 87'
Ajax
Grim, Vierklau (73' Kanu), Van Halst, Winter, Witschge, Laudrup (57' Babangida), Gronkjaer, Knopper, Chivu, Arveladze (46' Wamberto), Yakubu.
MVV
Snelders, Van Bogaert, Vonk (75' Moonen), Tomasic, Falix (83' Heymans), Meert, Emerson, Mutsaers, Van der Weert, Taiwo, Vaessen (28' Nuyts).
Sárgalap:
Vonk, Meert, v/d Bogaert, Mutsaers, Babangida
QQRYQ!
Az www.ajax.nl honlapot ismered?
QQRYQ 2000.05.08 19:13 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Ajax-MVV 1-0
lehet hogy már mindenki tudja, de azért legyen írásba foglalva is.
Más:
Ahogy látom már többen is sikertelenül próbálkoztak a Baráti Körbe belépni így ajánlok egy egyszerübb verziót:
küldjetek egy mailt a buleris@egon.gyaloglo.hu címre.
Fontos! a levélben írjátok meg neveteket, címeteket, korotokat és esetleg a telefonszámotokat. Az adatokat persze óvatosan kezelem. (pl. nem adom tovább illetékteleneknek, stb.)

HAjrá Ajax (és MTK /4-0 Győr/)

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq
www.extra.hu/audi-tt


Wác 2000.05.08 15:40 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
A csapat lehet, hogy elbénázta a BL helyet, így megint csak az UEFA kupában indulhatunk.
Még van esély a BL-re, de nagyon kicsi. Csak úgy sikerülhet, ha a Feyenoord és a Vitesse kikap, és mi nyerünk.
Hajrá Ajax
QQRYQ!
Én is próbáltam belépni az Ajax Baráti Körébe csak nem sikerült.
fcf' 2000.05.06 22:30 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
A mai NS-ből:
"Az Ajax ötéves szerződést kötött Tomas Galasekkel,a WillemII középpályásával.A cseh futballista 1996 óta játszik Hollandiában."
QQRYQ 2000.05.06 20:13 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Helló mindenki!
Van egy másik AJAX fórum is, nem mintha el akarnám venni ettől a kedveteket, sőt
ez a legjobb topic itt a Drukkerben.
DE!
Ez csak AJAX fórum, tehát ti is létrehozhattok új témákat és hozzászólhattok a már létezőkhöz is.
A fórumhoz két út is vezet:
1.: A honlapomról: van rajta egy link alul két felkiáltójel között.
2.: itt az URL: http://www.swi.hu/forum/forum.swi?f_id=Ajax

Hajrá AJAX!!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq


Biancoblu 2000.05.06 15:26 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Bocs, a vége kicsit furcsára sikeredett!
Biancoblu 2000.05.06 15:25 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!
Részemről rendben van a torna, tudnék vinni pár embert, de Augusztus 5-én én már nem tudnék kint lenni Amszterdamban, mert akkor játszik az MTK. Részemről O.K., a többit privát mailben!

HAJRÁ MTK (+AJAX)!!!

Rann 2000.05.06 12:10 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Leverkusen 4eva!Ma szarrá verné az Ajaxot.
ccccccc 2000.05.05 16:57 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Hajrá Maastricht!!!
Vesszen az Ajax!

Hajrá Fradi!!!!!!!!!!!!!!

Wác 2000.05.05 15:17 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Bocs, ez kétszer ment.
Wác 2000.05.05 15:10 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Hétvégén Ajax-MVV meccs lesz. Remélem nyerünk, mert pillanatnyilag csak UEFA kupás helyünk van, és ez is veszálybe kerülhet. Két évvel ezelött az Ajax bajnok volt, megdöntötte a bajnokság gólcsúcsát, a BL-ben még is elvérzett a csoportmeccseken. Ellefelei voltak: Porto, Olyimpiakosz Píreusz, Croatia Zágráb.
Wác 2000.05.05 15:06 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Hétvégén Ajax-MVV meccs lesz. Remélem nyerünk, mert pillanatnyilag csak UEFA kupás helyünk van, és ez is veszálybe kerülhet. Két évvel ezelött az Ajax bajnok volt, megdöntötte a bajnokság gólcsúcsát, a BL-ben még is elvérzett a csoportmeccseken. Ellefelei voltak: Porto, Olyimpiakosz Píreusz, Croatia Zágráb.
am2000 2000.05.05 13:37 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Új hír!
Ma kaptam az ajaxmail-től e-mail-en. Igazán hollandul jött, de beszélek angulul, németül, hát annyira nem, mindenesetre a lényeg, (qqryq és lazio szurkoló barátunknak egyaránt érdekes lehet) hogy augusztus 3-5-én lesz egy torna az ArenA-ban. Négy csapat vesz részt a tornán : ARSENAL (gondolom Bergkamp és Overmars miatt), BARCELONA (gondolom sokak miatt) lazio (gondolom azért mert jó csapat) AJAX mert úgy olvastam, hogy 100 éves évfordulót ünneplünk.
Srácok akár erre is kimehetnénk, mert egyszerre ennyi jó csapatot ritkán lát az ember, ráadásul gondolom erre könnyebb lesz jegyet szerezni, mint valamelyik európai kupameccsre, vagy bajnokira.
Szurkoljunk a vasárnapi győzelemért, tudjátok, 14,30!
HAJRÁ AJAX!

QQRYQ 2000.05.04 21:56 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
1.: Hajrá AJAX!!!
2.: Ajax Fanpage + Ajax Baráti Kör hivatalos honlapja: http://www.extra.hu/qqryq
3.: Hajrá MTK!!!
4.: Tényleg ki kéne már menni egy Ajax meccsre, szervezkedjünk. Persze ez majd igazából csak ősszel lesz ez újra téma.
5.: fcf*! felveszem veled hamarosan a kapcsolatot a Baráti Körös jelentkezéseddel kapcsolatban.
6.: Danger! Mocskos Lazio!
7.: Én egyébként Ajax Baráti Kör tag vagyok! valaki kérdezett ilyesmi is, hát válaszoltam.
QQRYQ
www.extra.hu/qqryq

Danger 2000.05.03 23:26 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
mocskos ajax!
Hogy tudjátok szeretni ezt a .... ????
Remélem egyszer összekerül az ajax valamilyen
kupában az SS Lazio-val, mert biztos jó móka
lenne.

Egyébként azt tisztelem az ajax fanokban hogy
felvállalják a másságukat. (pl. a drapik tele
vannak david-starral stb.) Talán az mtk is
fel kéne venni.

Wác 2000.05.03 14:11 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Vitesse - Ajax 3-0 (3-0)
Arnhem, 26000 néző
1-0 Van Hooijdonk 9'
2-0 Van den Brom 27'
3-0 Van Hooijdonk 39'
Vitesse
Jevric, Van den Brom (70'Grozdic), Van Hintum, Kreek, Van Hooijdonk, Laros, Sikora, Jochemsen (19'Diarra), Wisgerhof (46'Nanu), Veldman, Zongo.
Ajax
Grim, Winter, Van Halst, Verlaat, Witschge, Gronkjaer, Knopper, Chivu, Babangida, Arveladze (77'Wamberto), Yakubu.

fcf' 2000.04.28 23:40 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
A hétfői TeleSport az EB stadionjait bemutató
sorozatában az ArenA következik.
Nézzétek meg!!!!!!!!!!!
Wác 2000.04.26 16:43 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Itt az 50. hozzászólás.
Wác 2000.04.26 16:07 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Az AFC Ajax egy évszázad alatt bekerült a hazai és a nemzetközi labdarúgás élvonalába. A klub 100 éves története során 56 trófeát nyert meg: 27-szeres holland bajnok, 15-szörös Holland Kupa-gyoztes, 3-szoros holland Szuper Kupa-gyoztes. 4-szeres BEK (BL), 1-szeres KEK, 1-szeres UEFA Kupa-, 3-szoros európai Szuper Kupa- és 2-szeres Interkontinentális (Világ) Kupa-gyoztes. A Juventus mellett az Ajax az egyetlen csapat, amely mind az 5 nagy nemzetközi kupadöntőben gyozött legalább egyszer. Európában a megszerzett nemzetközi trófeák számát tekintve a Milan után a 2., az Európa Kupák számát tekintve a Real Madrid, Barcelona és a Milan után a 4., a BEK (BL) győzelmek számát tekintve a Real Madrid és a Milan után 3. helyen állnak. A France Football 6-szor választotta az Ajax-ot az "Év csapatá"-nak (1969, 1971, 1972, 1973, 1987, 1995).
Kattints ide a további történelmi összefoglalóért.
Wác 2000.04.26 15:55 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Squad List

Goalkeepers
1 Fred GRIM 12 Stanley MENZO 28 Serge VAN DEN BAM

Defenders
2 Ole TOBIASEN 3 Ferdinand VIERKLAU 5 Frank VERLAAT
15 Tim DE CLER 17 Cristian CHIVU 30 Mitchell PIQUÉ
36 Quido LANZAAT 37 Aaron MOKOENA

Midfielders
4 Jan VAN HALST 6 Aron WINTER 8 Richard P WITSCHGE
10 Brian LAUDRUP 13 Richard KNOPPER 14 Daniel CARVALHO DA CRUZ
16 John NIEUWENBURG 18 John O'BRIEN 22 Jason CULINA
23 Martijn REUSER 25 Chris Ogbonna KANU

Forwards
7 Wamberto SOUSA CAMPOS DE JESUS 9 Nikolaos MACHLAS 11 Jesper GRŘNKJĆR
19 Tijjani BABANGIDA 21 Pius IKEDIA 24 Shota ARVELADZE
26 Brutil HOSE 27 Cedric VAN DER GUN 29 Kevin BOBSON

Wác 2000.04.26 15:54 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
European Record

Competition AP MP W D L GF GA
ECCC 19 112 63 23 26 196 100
ECWC 5 28 18 2 8 53 22
UCUP 7 40 21 8 11 72 41
Fairs 0 0 0 0 0 0 0
Total 31 180 102 33 45 321 163

AP = Appearances -- MP = Matches Played -- W = Won -- D = Drawn -- L = Lost -- GF = Goals For -- GA = Goals Against

Note: These statistics are based on results in UEFA club competitions from the 1990/91 season.

Wác 2000.04.26 15:53 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Goalscoring record Jari LITMANEN 25
Appearances record Frank DE BOER 71

Wác 2000.04.26 15:52 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------

Cím:
Arena Boulevard 29 Postbus 12522 NL-1101 AX AMSTERDAM ZO
Telephone 0031 20 311 1444
Fax 0031 20 311 1480
E-mail info@ajax.nl
www www.ajax.nl
Stadium Amsterdam ArenA
Capacity * 50833


Wác 2000.04.26 15:32 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Den Bosch- Ajax 1-1 (1-0)
1-0 Uneken 2'
1-1 Knopper 90'
Den Bosch
Aerts; Wielaert, Uneken, Schenning, Graff, Van de Hoorn, Mourad (79. Losada), Van de Hoorn, Deckers, Van de Laan (60. Jones), Van de Gun, Vos (84. Bociek).
Ajax
Grim; Mokoena, Winter, Van Halst, Chivu, Nieuwenburg (42. Yakubu), Knopper, Van der Vaart, Wamberto, Arveladze, Gronkjaer.
Arbitrage
Scheidsrechter: J. Uilenberg
Kaarten
Gele kaart: Bociek (Den Bosch)
Toeschouwersaantal
4467

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------


Wác 2000.04.26 15:30 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
KPN Telecompetitie
Seizoen 1999-2000
Wedstrijden met een sterretje (*) zijn in de loop van het seizoen gewijzigd.

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

zo 15 augustus Ajax - SC Heerenveen 3-2 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

vr 20 augustus MVV - Ajax 2-6 (1-2)

--------------------------------------------------------------------------------

vr 27 augustus Cambuur - Ajax 0-3 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

vr 10 september Ajax- Feyenoord 2-2 (1-0)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 19 september RKC Waalwijk - Ajax 1-1 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

vr 24 september Ajax - Vitesse 3-1 (1-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 03 oktober Willem II - Ajax 3-6 (1-3)

--------------------------------------------------------------------------------

wo 13 oktober Ajax - Fortuna Sittard 4-1 (2-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 17 oktober NEC - Ajax 1-3 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 24 oktober Ajax - FC Den Bosch 6-1 (2-1)

--------------------------------------------------------------------------------

vr 29 oktober Ajax - Roda JC 1-2 (1-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 07 november Sparta - Ajax 1-2 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 21 november Ajax - FC Utrecht 2-0 (1-0)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 28 november AZ - Ajax 1-2 (1-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 05 december Ajax- RKC 1-2 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

wo 15 december Ajax - PSV 0-2 (1-3)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 19 december De Graafschap - Ajax 1-1 (1-0)

--------------------------------------------------------------------------------

Winterstop

--------------------------------------------------------------------------------

wo 02 februari SC Heerenveen- Ajax 1-1 (1-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 06 februari Ajax - Cambuur Leeuwarden 3-1 (3-0)

--------------------------------------------------------------------------------

do 10 februari PSV - Ajax 4-0 (3-0)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 13 februari Ajax - Willem II 3-1 (1-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 20 februari Ajax - De Graafschap 2-1 (2-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 27 februari FC Den Bosch - Ajax (uitg.)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 05 maart FC Twente - Ajax * 0-0 (0-0)

--------------------------------------------------------------------------------

wo 15 maart Fortuna Sittard - Ajax * 2-0 (2-0)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 19 maart Ajax - FC Twente 0-1 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 26 maart Ajax - NEC 5-2 (1-2)

--------------------------------------------------------------------------------

vr 31 maart Roda JC - Ajax 3-0 (2-0)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 09 april Ajax - Sparta 3-2 (1-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 16 april Ajax - AZ 4-1 (1-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 19 april FC Den Bosch - Ajax 1-1 (1-0)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 19 april Feyenoord - Ajax 1-1 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 23 april Feyenoord - Ajax (14.30 uur)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 30 april Vitesse - Ajax * (14.30 uur)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 07 mei Ajax - MVV (14.30 uur)

--------------------------------------------------------------------------------

zo 14 mei FC Utrecht - Ajax (14.30 uur)

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
Wijzigingen en tijden voorbehouden!
--------------------------------------------------------------------------------


Wác 2000.04.26 15:28 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Amstel Cup
Seizoen 1999-2000

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
vr 28 januari Roda JC - Ajax 1-0 (0-0)


Wác 2000.04.26 15:27 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------

UEFA Cup
Seizoen 1999-2000

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
do 16 september Ajax - FC Dukla Banska 6-1 (2-1)

--------------------------------------------------------------------------------

do 30 september FC Dukla Banska - Ajax 1-3 (1-0)

--------------------------------------------------------------------------------

do 21 oktober Hapoel Haifa - Ajax 0-3 (0-2)

--------------------------------------------------------------------------------

do 04 november Ajax - Hapoel Haifa 0-1 (0-0)

--------------------------------------------------------------------------------

do 25 november Ajax - Real Mallorca 0-1 (0-1)

--------------------------------------------------------------------------------

do 09 december Real Mallorca - Ajax 2-0 (1-0)

--------------------------------------------------------------------------------


Wác 2000.04.26 15:24 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Feyenoord - Ajax 1-1 (0-1)
11. Laudrup 0-1 47. Bosvelt 1-1
Feyenoord
Dudek, Van Gobbel, Konterman, De Haan, Rzasa, Tomasson, Bosvelt, Pauwe, De Visser, Kalou (Van Vossen), Cruz
Ajax
Grim, Mokoena (Yakubu), Verlaat, Van Halst, Chivu, Winter, Knopper, Witschge, Laudrup, Arveladze (76. Wamberto), Gronkjaer
Bijzonderheden
Scheidsrechter: Jol
Toeschouwers: 44.000
Gele kaarten: Verlaat, Mokoena en Knopper (allen Ajax), Bosvelt (Feyenoord)

Stand

1. PSV 31 24 3 4 75 94-23
2. Heerenveen 31 20 3 8 63 61-34
3. Ajax 31 17 7 7 58 70-45
4. Feyenoord 31 16 9 6 57 58-38
5. Vitesse 31 16 8 7 56 61-41
6. FC Twente 31 15 11 5 56 50-33
7. AZ 31 17 4 10 55 64-50
8. Roda JC 31 13 7 11 46 54-48
9. Willem II 31 13 7 11 46 52-59
10. FC Utrecht 31 13 3 15 42 51-57
11. RKC Waalwijk 31 11 6 14 39 40-58
12. Fortuna Sit. 31 9 7 15 34 42-50
13. Sparta 31 10 4 17 34 45-64
14. Graafschap 31 8 8 15 32 38-52
15. NEC 31 7 6 18 27 35-56
16. MVV 31 5 6 20 21 35-66
17. Cambuur/L. 31 4 7 20 19 29-62
18. FC Den Bosch 31 3 10 18 19 28-71

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------


Wác 2000.04.26 14:31 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Brian Laudrup volt a legjobb a meccsen. A Feyenoord sokkal gyengébben játszott, győzelmet szalasztottunk el.Arvaladze, ha nem hagyja ki a nagy helyzetét akkor nyerünk.
Egyébként Varlaat is jól játszott.
fcf' 2000.04.23 22:57 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Feyenoord-Ajax 1-1
Gólszerző:Laudrup('11)
Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fcf' 2000.04.22 23:23 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Nincs mit,jó meccsnézést!!
Ja,és Real Player szükséges hozzá.
Hajrá AJAX!!!!!!
fcf' 2000.04.22 23:23 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Nincs mit,jó meccsnézést!!
Ja,és Real Player szükséges hozzá.
Biancoblu 2000.04.22 23:02 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
'fcf!
Nagyon kösz az infot!

fcf' 2000.04.22 22:55 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
MINDEN AJAX SZURKOLÓNAK!!!!!!!!!!!!:
Holnap(23.-án) élőben a Feyenoord-Ajax meccs
a http://www.kpn-telecompetitie.nl/live cimen 14 órától.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fcf' 2000.04.21 23:58 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Természetesen AJAX baráti körre gondoltam.
Én az interneten keresztül jelentkeztem még a
télen,de azóta nem kaptam semmiféle visszajelzést,úgyhogy megpróbálom mégegyszer.
A baráti kör honlapjának cime,ha érdekel:
http://www.extra.hu/qqryq
am2000 2000.04.21 12:44 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
fcf', milyen Baráti Körre gondoltál, MTK vagy AJAX? Ti a tagjai vagytok? Szerinetm legközelebb errefelé legkorábban a nyáron, egy-két edzőmeccsre, vagy az őszi kupafordulókban jön a csapat. Mindenesetre engem érdekel egy kirándulás, sőt ha kell a szervezésbe is beszálok.
fcf' 2000.04.20 23:14 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
A Baráti kör nem szervez ilyen utakat?
Biancoblu 2000.04.20 16:32 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Ha az Ajax netán valahol a környéken játszik, meg kéne nézni. Én már Pozsonyba is elmentem volna, de ezt két okból sem tehettem meg. Először is, éppen akkor jöttem ki a kórházból, másodszor pedig akkor játszottunk Isztambulban (MTK).
HAJRÁ MTK (+AJAX)!!!!

am2000 2000.04.20 14:02 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok,
a forum legújabb AJAX szurkolója megérkezett, előítéletek ide vagy oda kitartás fiúk (vagy van itt lány is?) és meg lesz a BL hely, bár a tegnapi meccs ezen olyan sokat nem lendített.
Nyáron talán sikerül összehozni egy ettől jobb csapatot. Szerintetek miért volt a szezon közepén az a látványos visszaesés?
Hajrá AJAX!

Biancoblu 2000.04.19 14:53 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Meglesz ez a Bajnokok Ligája!
Wác 2000.04.19 14:21 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Honlapunk:
www.Ajax.nl

Wác 2000.04.19 13:49 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Megvertük a AZ Almaart 4-1-re 10 emberrel.Most jelen állás szerint a 3.-ak vagyunk a bajnokságban 56 ponttal. A Psv már bajnok lett a 72 pontjával, a második Herenveen 60 pontjával,
3. Ajax
4. Utrecht
5. Feyenoord
6. Vitesse
mind a négy 56 ponttal. De az Ajax egy meccsel kevesebbet játszott, mint a másik három, és ha nyer 59 pontja lesz. Már pedig a Den Bosch ellen nem lesz túl nehéz. A Nemzeti Sport is miért okoskodik, hogy 4 csapat verseng a 3. helyért, mert az Ajax még második is lehet, ha nyer a Den Bosch ellen.Még 4 forduló van még hátra, még nem reménytelen a helyzetünk.
Egyébként az első 3 helyezett Bl-ben indulhat, az 4. és 5. helyezett + a kupagyőztes ami vagy a Roda vagy a NEC, ezek UEFA kupában indulhatnak.
Hajrá Ajax!

fcf' 2000.04.13 22:37 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Wác:
Remélem úgy lesz bár sajnos hétről hétre kevesebb az esély...
Ráadásul az idei csapat nem is nagyon alkalmas a BL szereplésre.

Hajrá AJAX!!!!!

mütyür 2000.04.12 15:04 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Nem akarok okoskodni, de a Hollandiában töltött másfél év után egyértelműen állíthatom, hogy az Ajax nemzeti intézmény. Minden város úgy néz ki, hogy a fele az Ajaxnak szurkol, a másik fele pedig megoszlik a helyi csapat, a Feyenoord és a PSV között. Fiygelem! Kicsit hasonló a szitu, mint itthon a Fradival. Hozzáteszem, hogy nekem ez a legkevésbé szimpatikus a csapatban.
A vallási mellékzöngékről csak annyit, hogy ez Hollandiában (a világ egyik legszabadabb és legtoleránsabb országában) egész egyszerűen nem téma.
Én a játék miatt szeretem az Ajaxot, de ha nem az Ajax az ellenfél, akkor mindig alapvetően a Holland csapatoknak szurkolok. Kivéve jövőre a Bajnokok Ligájában a Vasas ellen.... Hajrá Vasas!
Wác 2000.04.12 14:20 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
fcf'!
Végre megint nyert az Ajax. Remélem egy BL helyig eljutunk a bajnokság végére!

fcf' 2000.04.09 23:32 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
AJAX-Sparta 3:2!!
Gólszerzők:S.Arvaladze,F.Verlaat,B.Laudrup
fcf' 2000.04.06 21:13 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Hajrá AJAX!!!!!!!!!!!!!!
Kondor 2000.04.04 16:54 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Nincs semmi Biancoblu, csak megjegyeztem. Nem lepett meg. Egyépként az Ajax nem a legnépszerubb csapat Hollandiában, ott valahogy nincs ilyen. Bár az tény, hogy nekik van az egyik legtöbb szurkolójuk, de nem a legjobb.
mash 2000.04.04 10:13 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Wác ezt te irtad!!!!!
"Polyák and mash!
Lehet, hogy most jobb a PSV meg a Feyenoord, de ez a két csapat csak egy-egy BEK-et nyert, szemben az Ajaxszal, aki 4-et vagy 5-öt. Meg egyébként is, az Ajax a legnépszerűbb csapat Hollandiában, és világon is népszerűbb mint a Feyenoord és a PSV."
Hajrá Fradi
Forza Juve!


Biancoblu 2000.04.03 20:33 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Kondor!
Na és akkor mi van?

Kondor 2000.04.03 19:13 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Biancoblu, naná hogy szereted az Ajaxot, a vallás összeköt. Tudom, hogy eléggé elkéstem a válasszal. És maximálisan egyetértek Polyákkal.
Hajrá Fradi(Feyenoord)

Polyák 2000.04.03 17:01 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Az Ajaxal semmi bajom nem lenne, csak hát az emlékek....(FTC)
Velünk keménykedtek a huhogás miatt, nem vitatom, primitív dolog volt, a reál szurkolók horogkeresztes alkotása után meg mély csönd........én ezt egy kicsit gyáva dolognak érzem.
De felőlem annak szurkoltok, akinek akartok.

Wác 2000.04.03 16:47 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Az igazi meccs nézés az Amszterdam ArenaA-ban lenne!
ADAM16 2000.04.03 16:39 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
AJAX!!!!!!!!!
Az AJAX a a legjobb holland csapat, es a 3. szamu kedvenc. ToFe, Mutyur, orulok, hogy ebben is egyetertunk!!

Biancoblu 2000.04.03 16:35 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Ajax szurkolók!
Egyszer ki kéne menni egy Ajax meccsre, néha egész közel játszanak (pl. idén Pozsonyban, pár éve Mariborban).

HAJRÁ MTK (+AJAX)!!!

Wác 2000.04.03 15:40 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Lorinc!
Tudod mikor utálja egész Hollandia az Ajaxot! A németek pedig nem érdekelnek!
mash!
Nem mindig a legnépszerubb csapatnak drukkolok. Louis van Gaal már nem dolgozik az Ajaxsznál. Egyébként angolul csak ezt tudod?
Egyébként:
Roda JC-Ajax 3-0
Nem tudom, hogy a játékosokkal van baj, vagy az edzovel? Az biztos, hogy az Ajax csak a 5.
mash 2000.04.02 23:11 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Wác!
akkor te miért nem vagy Fradi-Ute v. Mtk szurkoló, ők itthon a legsikeresebbek
Gödöllöi vagy ha jól olvastam valahol
Hajrá Fradi
Who the fuck is Ajax???
I hate Ajax!!!!
disznó fejű van Gaal

fcf' 2000.04.02 23:07 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Hajrá Ajax!!!!
Amúgy van köztetek Ajax Baráti Kör tag?

Lorinc 2000.03.31 16:43 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Ajax a legnepszerubb? Hollandiaban szinte mindenki utalja oket. Meg Nemetorszagban is.
Wác 2000.03.30 14:02 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Becks!
Nem szoktam megvenni a SztárSportot cak a Nemzeti Sportot.

Polyák and mash!
Lehet, hogy most jobb a PSV meg a Feyenoord, de ez a két csapat csak egy-egy BEK-et nyert, szemben az Ajaxszal, aki 4-et vagy 5-öt. Meg egyébként is, az Ajax a legnépszerűbb csapat Hollandiában, és világon is népszerűbb mint a Feyenoord és a PSV.
Punkie 2000.03.29 20:39 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
csáóóóó végre 1 yó témaaaaaa hajrá AJAX!!!
Becks 2000.03.29 19:40 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Wác!
Veszed a SztárSport-ot? Onnan vetted a témát? Ha nem, akkor a mostani számban van egy Ajax-os összeállítás!

Tofe 2000.03.29 17:25 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Az Ajax a 3. kedvenc csapatom.
A VASAS es a Milan utan!!!

Polyák 2000.03.29 17:05 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Okádék.
Hajrá Feyenoord!

mash 2000.03.29 15:56 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
hányinger
hajrá PSV

mütyür 2000.03.29 15:53 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Volt szerencsém Amszterdamban tölteni egy hosszabb időt. A világ egyik legjobb városa! A világ egyik legnagyobb csapata!
Hajrá VASAS! (+AJAX)
Biancoblu 2000.03.29 15:27 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Úgy tűnik már ketten vagyunk Ajax fanatikusok itt.
HAJRÁ MTK (+AJAX)!!!

Wác 2000.03.29 15:27 adatok | e-mail
--------------------------------------------------------------------------------
Ajax a legjobb Holland capat! Nem véletlen többszörös BEK győztes.Írjatok, ha ti is így éreztek!

Új téma Válasz Törzsasztal.Szeged:>> SzegedDrukkerkocsma 2.0Az olvasó ír

A szoftver alapja: Ultimate Bulletin Board, Freeware Version 5.10
© Madrona Park, Inc., 1998.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!