Keresés

Részletes keresés

berkut14 Creative Commons License 2019.02.05 -1 0 38873

https://index.hu/kulfold/2019/02/05/holokauszt_tulelo_toronto_temetes/

 

Egyedül halt meg egy magyar holokauszttúlélő Torontóban, 150 idegen ment el a temetésére

 

Egyedül, hozzátartozók nélkül halt meg 85 éves korában egy magyar származású holokauszt-túlélő Torontóban, akinek 150 idegen ember ment el a búcsúztatására a mínusz 27 fokos hidegben január végén, számolt be a megható történetről az Akibic.hu.

Eddie Ford Budapesten a Dohány utcai zsinagóga kórusának tagja volt fiatalon, a holokauszt idején egy keresztény családnál bujkált, majd Kanadába menekült, ahol hét hónapja rákot diagnosztizáltak nála.

Az idős férfi betegsége idején fordult újra a zsidó vallás felé, így ismerkedett meg Zale Newman rabbival, aki az elmúlt hónapokban minden héten meglátogatta őt. Eddie Ford utolsó kívánsága az volt, hogy zsidó temetést kapjon.

Mivel a férfinek egy Amerikában élő unokaöccsén kívül nem volt családja, a rabbi a temetés előestéjén a Facebookon kérte meg a híveket, hogy ha lehetőségük van, vegyenek részt a szertartáson. Mint írta, "a szertartás nem lesz hosszú, de öltözzetek melegen".

 

Mivel a posztra csak hárman reagálták azt, hogy elmennek, Newman rabbi nagyon meglepődött, amikor másnap odaért a Pardes Chaim temetőbe, hosszú kocsisor állt ugyanis a temető bejáratánál, és mind Ford búcsúztatására érkeztek. Mint köszönőposztjában írta, jó sokat kellett sétálnia a hideg szélben, hogy csatlakozhasson a 150 emberhez.

Nagyon meghatott, hogy ilyen zsidó emberek között lehetek, akik minden feladatukat félretették, hogy megadhassák ennek a számukra ismeretlen, Budapestről származó férfinak a végtisztességet.

De hogy még meghatóbb legyen a történet, a temetésen részt vett Eddie Ford régen eltűntnek hitt testvére is egy kis ontariói városból, miután egy ismerőse a Facebookon olvasott a búcsúztatásról.

Kód 001 Creative Commons License 2019.02.05 -1 0 38872

Cionista kisgömböc napi 10 millió dollár árban van az usa adófizetőinek. 

 

Ideje lenne ezt az élösdizés megszüntetni...... Szegény amerikaiak, ha tudnák, hogy mire pazarolják el az adójukat....... 

Előzmény: Furnicator_2 (38870)
berkut14 Creative Commons License 2019.02.05 -1 0 38871

ezt a hülyeséget honnét vetted, testvír ?

 

milyen fegyverek ?

Előzmény: proszim (38855)
Furnicator_2 Creative Commons License 2019.02.05 -10 0 38870

Nem kaphat minden segélyt Orbán fasizálódó állama.

Előzmény: Kód 001 (38859)
sat-tellik-a Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38869

A "lembák" akár zsidók is lehetnének?

a koheniták genetikája nem bizonyítja, mondja szakember, de azt is mondja azt gondolja talán közép keletrő való a környző négerektől eltérő etnikai dns szekvencia.l?

Ez a bizonyítási módszer nagyon érdekes. A nagypöcsét nagyon ingatag, de zsidóérdek.

Előzmény: satellik (38867)
satellik Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38868

Amerikai kiválasztottak?

Előzmény: Kero Forever (38866)
satellik Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38867

Megtudtam a DQ műsorából, hogy a lembák "hatalmas" városokat építettek. Ők építették ZIMBABWÉT, ami Afrika legnagyobb állama volt.

Csupa lehet, csupa posztulátum. A valóság, hogy találtak kúpszerű kőtornyocskákat, - ez a "bizonyíték" a legenda épításhez.

A műsor a csúsztatás teteje.

Vigyázni kell, a zsidókkal, mert ők ahol jártak, az már elég, hogy rájuk hivatkozzanak, ősi jogosítványok érdekében.

Elég egy legenda az "elveszett zsidó törzsekről".

 

Kero Forever Creative Commons License 2019.02.04 -1 0 38866

martinaxe7 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38865

Bocsi, nem ide jött volna

 

Bár who knows ?

martinaxe7 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38864

A Belügyminisztérium adatai alapján az esetek felében Pintér ­Sándorra hivatkozva csalnak ki tízmilliókat a sértettektől, akik nem tudják, hogy a miniszter már első hivatalba lépésekor, 1998-ban kihirdettette: nem tűri, hogy visszaéljenek a nevével, közhatalmi funkció­jával, ezért arra utasította a rendőrséget, hogy a nevével, illetve a tárcával kapcsolatos leghalványabb gyanú esetén a törvény teljes szigorával járjanak el.

 

De hogy mi köze hozzá ?

 

Mármint a zigasságszolgáltatáshoz......

martinaxe7 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38863

martinaxe7 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38862

WWII

 

Shanghai

Kero Forever Creative Commons License 2019.02.04 -1 0 38861

?

Előzmény: martinaxe7 (38860)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38860

Kód 001 Creative Commons License 2019.02.04 -1 0 38859

Vagyis újabb - végtelen, persze - segilyke megy az apartheid államnak. 

Előzmény: proszim (38858)
proszim Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38858
martinaxe7 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38857
martinaxe7 Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38856

Legnagyobb biznisz, ha 2 harcoló félnek nyomják a muníciót

 

Lehetőleg arányosan...

proszim Creative Commons License 2019.02.04 0 0 38855

JFK apja Joe  erősen antiszemita volt, fegyvereket is adott el a náciknak

proszim Creative Commons License 2019.02.03 0 0 38854

Mindenki Akadémiája! Mindenki Akadémiája, Gerő András: Zsidóság a monarchia Magyarországán. 2018.12.04.

https://www.youtube.com/watch?v=GB6VgF5JaAQ

liberális demokrata Creative Commons License 2019.02.03 0 1 38853

"A jövőben nagyon sokat fogunk hallani a zsidók Nyugat-Európából való kivándorlásáról"

 

A napokban jelent meg a Migrációkutató Intézet tanulmánya a bevándorlás és az antiszemitizmus kapcsolatáról. Az elemzésről Veszprémy László Bernátot, az intézet kutatóját, a tanulmány szerzőjét kérdeztük. Szóba került az "importált" antiszemitizmus, a nyugat-európai hatóságok statisztikai trükközései, valamint az is, hogy a helyi közösségek által az antiszemita támadásokról felvázolt kép nem egyezik a "hivatalos" állásponttal.

g-m Creative Commons License 2019.02.02 -1 2 38852

 

Vártam egy kicsit, hogy ritkuljon a tömeg. Letérdeltem a táskámmal és kiraktam a cipőimet. 

 

 

Bekapcsoltam a gépemet és a keresőben elkezdtem komponálni. Néha felnéztem a gép mögül. Újra nőni kezdett a tömeg. A szemem sarkából láttam, hogy többen is azt nézik, mit csinálok.

 

Elkészült a fotó, amiért mentem. Kezdtem visszapakolni a táskámba, közben egy idős hölgy, kissé aggódó tekintettel megszólított. Kérdezett valamit, de még egy kicsit a fotóban ragadtam, és nem értettem, hogy mit mond. Újra megszólalt angolul, de utána mindjárt tört magyarral azt kérdezte, hogy mit csinálok. 

A magam rossz angoljával próbáltam elmagyarázni neki, hogy zsidó vagyok és az én cipőm volt, amit a szobrok mellé tettem, és ez a fotó azért készült mert… 

Közbevágva csak annyit mondott: – Az antiszemitizmus miatt. 

Kérte, hogy mutassam meg a képet. Megmutattam és közben sorra vettem a részleteket, hogy a fotó fekete-fehér lesz, de a cipőm megmarad pirosnak, mint… 

Megint közbevágott, és befejezte a mondatot helyettem. – Mint a kislány kabátja a filmben. – Elsírta magát és megölelt.

Miközben elpakoltam a felszerelésemet, elmesélte, hogy gyakran eljön New York-ból, mert a rokonait a Dunába lőtték. Minden nap kéri Istent, hogy ez a borzalom soha többet ne történjen meg.

 

A kezét a karomra tette és egy halk, kissé elcsukló salommal elköszönt tőlem.

sat-tellik-a Creative Commons License 2019.02.02 0 1 38851

Jogos a kétely, mert a DQ műsorában láttam, hogy a frigyláda keresése közben, az afrikai Lemba törzs genetikai vizsgálatát is elvégezték, pusztán azért, mert zsidó szájhagyományaik szerint, ők a "Szentföldről" kivándoroltak leszármazottai. Szerintem se szép dolog titkolózni a kiválasztottság előjoga miatt?

Furi dolog, hogy a Margit-Hídnál is zsidók csontjait keresték, állítólag nem találtak ilyeneket, és elmentek.

És a csontokkal mi lett?

Apropo csontok. A Széna téri építkezéseknél sok csont maradványt találtak  a Budapest ostromából és a 1956 ból, - simán elszálították építési sittként! Ennyit a kegyeletről?

Előzmény: kontrapont (38850)
kontrapont Creative Commons License 2019.02.02 0 1 38850

Vajh összefügg ez a tapintat azzal, hogy a Pápa Jézust veszélyesnek és kerülendőnek mondja. Összefügg e azzal, hogy a New-Yorki múzeum nem tartalmazza Jézus történelmét, pedig az ó, - és Újszövetségi dokumentumokat kanonizálják?

Egyetlen Qumráni ásatag csontot sem vizsgáltak volna? Nem hiszem, - de akkor miért titkolják az eredményt?

Előzmény: karacsányi (38849)
karacsányi Creative Commons License 2019.02.02 0 0 38849

Tudják ők nagyon jól, ezért nincsenek genetikai vizsgálatai az őslakos Jerikó környéki ásatag cscntoknak? Hallott valaki ilyenről? Mahgarya barlanglakó nép, mondá Eusébió püspök

Vöös Győző átadja "kegyeleti okokból" a Mghaerusi Heródes palota ásatásnál talált csontok vizsgálatát izraeli szakembereknek. Jordániában? Bion, ilyen tapintatos, mióta megdolgozták? A thébai szentély kiásása óta, ahol minő szenzáció? A szentkorona pantokrátorának tűpontos mása került elő, szakrális hun-szkíta hieroglifákkal, ami kizárja, hogy hamisítvány legyen. Mindkettő ORIGINÁL, és egymást igazolja.

Győző bátya most már világhírnevével tapintatos, és nem rombolja a hamisított mítoszokat.

Már a Qumráni fehér testvériség őslakosait sem akarja szakérteni. Tudja ő nagyon jól, hogy őskeresztények voltak ők, a Bor és kenyér rítusa szerint, - Napisten hívők Nem esszénusok, és nem zsidók.

Előzmény: satellik (38837)
Furnicator_2 Creative Commons License 2019.02.02 -10 0 38848

Lüke vagy.

Előzmény: Kód 001 (38843)
Kód 001 Creative Commons License 2019.02.01 -2 1 38847

Ne vergődj, dick......most nem osztottam neked lapot.

 

DDD

Előzmény: Kero Forever (38846)
Kero Forever Creative Commons License 2019.02.01 -3 0 38846

min pattogsz má megint te kis kripli :)

 

-röhög-

Előzmény: Kód 001 (38843)
g-m Creative Commons License 2019.02.01 -1 0 38845
g-m Creative Commons License 2019.02.01 -1 0 38844

Szines Nácik

 

https://www.vintag.es/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!