Keresés

Részletes keresés

n0n4m3m4n Creative Commons License 2023.09.26 0 1 21549

mert nagy tanács ez, hogy stresszmentesen kell élni, csak kiváncsi lennék a receptre...

Előzmény: n0n4m3m4n (21548)
n0n4m3m4n Creative Commons License 2023.09.26 0 0 21548

hát én most már hónapok óta ezzel kűzdök és így 3 urologus után kezdek belefáradni, előrébb nem igen jutottam eddig egyikkel sem...őszintén az az érzésem, hogy fingjuk nincs, hogy pontosan mi okozza a tünetet.

Előzmény: PBateman (21547)
PBateman Creative Commons License 2023.09.26 0 0 21547

Mintha írta volna itt valaki korábban, hogy volt neki. Nekem szerencsére nem volt, és nem is tipikus, de előfordulhat, igen. Akkor meg pláne, ha az urológus masszázst alkalmaz. Nem áthúzást, hanem rendes masszázst. 

Előzmény: n0n4m3m4n (21545)
PBateman Creative Commons License 2023.09.26 0 0 21546

Azt írják mindenütt, hogy a prosztata rendszeres ürítése fontos, hisz csak így tud belőle távozni a felgyülemlett váladik. Heti 2 max 3. alkalmat javasolnak. A túlzásba vitt recska vagy kurimuri viszont kontraporduktív, nem javasolják, az megterheli a prosztatát. 

Előzmény: Gravisrota (21544)
n0n4m3m4n Creative Commons License 2023.09.26 0 0 21545

kronikus prosztatagyulladáshoz valakinek társul véres ondó tünet?

 

Gravisrota Creative Commons License 2023.09.26 0 0 21544

2-3 éve sajnos brutális stresszes az életem és mindig is ott motoszkált,de belegondolva lehet akkor erősödött fel,jött ki ez a pánikbetegség amikor elkezdtem szedni a savulint.Fene tudja,de köszönöm többet akkor hasonlót nem fogok szedni. És azt az olajat lehet szedni a tökmagolaj kapszula mellett is vagy inkább cseréljem le arra? Az első 2-3 napban jelentős javulást éreztem a tökmagoljtól,de mintha csak pillanatnyi javulás lett volna. Illetve mennyire ajánlott ilyenkor az "ürítés" ? Sok helyen olvastam,hogy fontos a szex,maszturbáció,de nekem kifejezetten kellemetlen a magömlés és utána sokkal érzékenyebb a herém pár óráig ( heti egy alkalommal csináltam e ddig kb )

PBateman Creative Commons License 2023.09.26 0 0 21543

Szia,

 

Sajnos könnyen lehet, hogy a mentális problémáidat a Savulinnak köszönheted. 

 

  • súlyos idegrendszeri károsodás: zavartság, depresszió, alvászavar, látás- és hallásproblémák, öngyilkossági gondolatok, fáradtság, súlyos memóriazavar, delírium, megváltozott íz/szag érzés.

Tudom, ez most nem segítség, de az lehet, ha a jövőben kerülöd ezt a típusú antibiotikumot.

 

A mellékhere az szinte mindig a prosztata felől fertőződik felül. Baktericid hatású készítmények szedése egy lehetőség, pl. grapefruit mag olaj. 

Előzmény: Gravisrota (21540)
Htttzz Creative Commons License 2023.09.25 0 1 21542

Hali,

 

Ez az sztk-s urológia sajnos egy vicc, a maszek doki akihez jártam sajna nem rendel egy darabig így nem volt más mint az állami hentes bóót... Vittem magammal az eddigi papperokat hogy mégis legyen fogalma az eddigi mozzanataimról. Első sor olvasása után már diktálta is a hölgyikének hogy krónikus bla bla bla és már íratta is be a szentgráltjukat ciprinol és barátját zadex-et. Már majdnem elköszönt mikor céloztam rá hogy nem kéne legalább megujjazni hisz erre vágyok hetek óta, megvóót az aktus többször mondtam hogy a lasztikat is de legalább a balt mert a herén "mondom a herén nem felette a mellékhere" van 2 csomó azt is megnyaggatta de se ultrahang se egyéb finomság, mondjuk az a gép felidézte bennem gyerekkoromat mikor kocsmában nyomtuk a game-t. 

Panaszok a szokásosak

 

Here/derék fájdalom ez is változó délelőtt nem, délután hullámokban jön.

Hyúgyhólyag/cső égés ez nem mindennapos

 

Magamban felhörögtem mikor kinyögte hogy a derékfájdalom nem köthető össze a proszti gyulival, mondom magamban jóvanakkó ez a nőgyógyászat??..

 

Szóval k@rva nagy kitartást mindenkinek aki ebbe a xarba beleesik, egy előnye volt a pénzem megmaradt de előrébb nem lettem de már lassan 10 év után megszokom ezt a .

 

 

Band1ta87 Creative Commons License 2023.09.25 0 1 21541

Hali! Most már 2017 óta fent áll nálam az eleinte bakteriális, majd krónikusan vált gyulladás . Közel 1 éve vettem rá magam az első masszazsra, amit később segedeszkozzel is kipróbáltam. Dobja tok félre az előítéleteket , ez valóban élhető életet segített nekem kialakítani. Ugyan a fajdalom megmaradt ,de egy 10 és skálán már csak 1 es.  Én megint csak leírom ide a tapasztalataimat, mit szedek most amivel úgy ahogy el lehet lenni, hátha segít ez valakinek. Mindig valtoztatok rajta pár havonta, de van ami mindig megmarad és ez a grapefruitmag csepp , meg a prostayol forte 6

 

- c vitamin 3000mg

-prostayol forte 2 szem

- grapefruitmag csepp ezt ugyan csak kúra szeruen, és jo minőséget ( fitotree, mannavita)

-prostamen napi egy szem

-szabalpalma 1 szem

-kisviragu fuzike tea vagy tabletta

 

masszazs heti mostmár csak két alkalom. Ehhez egy picobong tano 2 masszírozót vettem amit kb 15 percig hasznalok és utána , mivel elég hajlékony vagyok így kézzel is attmaszirozom a területet 

 

le kell  hogy írjam ,a gyógyszerek és a gyógynövények ugyan kioltek belőlem a bakteriumokat, 

de a fájdalmat csak a masszázs tudta elmulasztani. Herébe sugàrzó, illetve gàttàjéki erős fájdalom.

 

jaaaa meg én kívülről is szoktam masszírozni a gát területet egy bazi vivamaxos dupla fejes masszirozoval 

 

remelem valamit segít 

Gravisrota Creative Commons License 2023.09.24 0 0 21540

Sziasztok.
Próbálok rövid lenni. Tehát 30 éves vagyok és kb 8 hónapja sofőrmunka közben elkezdett fájni,megdagadni a mellékherém.A város összes magán urológusánál voltam,kaptam gyulladáscsökkentőt,de semmit nem találtak ultrahangon sem,vizeletből sem stb. Végül ondó minta kimutatott Streptococcus mitis baktériumot erre kaptam Savulin 500mg antibiotikumot ami használt kicsit,de nem lett 100% ez a kúra kb 2-3 hónapja volt és most csináltam még egy kúrát a savulin ból .de semmi. ( valószínűleg egy benzinkút wc-n szedtem össze a bacilust ) . Olvastam,hogy lehetséges,hogy prosztatában megtelepedett ez a baci é az sugárzik ki a herékre. Más panasz nincs se vizelettel se semmi max ha pl maszturbálok akkor az ejakuláció közben is kellemetlen érzés van a herémben. Most elkezdtem erre szedni 4 napja tökmagolaj tablettát 3x1 300mg os egy kicsit segített,de nem érzem,hogy ez teljesen rendbe fog hozni. Ja és prosztatát egy orvos sem vizsgált. illetve azóta szinte semmit nem mozgok mert idő közben pánikbeteg,agorafóbiás lettem szóval leginkább csak ülök,fekszek fél éve ami tudom nyilván nem segít. Volt valaki hasonló cipőben, mit lehet tenni ? Sajnos már vissza se tudok menni orvoshoz mert szó szerinte minden megtakarított pénzem ezekre költöttem és már nagyon el vagyok keseredve. Előre is köszönöm a segítséget

sije75 Creative Commons License 2023.09.24 0 0 21539

Van valakinek tapasztalata a Men's Defence készítményről? Fura, hogy nem találok róla semmit a neten.

Renew12 Creative Commons License 2023.09.22 0 0 21538

Szia!

 

Történt azóta valami változás vagy bármi pozitív fejlemény? :)

Drukkolok nektek, remélem jó irányba haladtok.

 

Előzmény: bcp13 (21184)
Phantom9999999 Creative Commons License 2023.09.17 0 0 21537

Nyilván nem a hideg szobában kell aludni ilyen max akkor fordul elő ha elmész síelni, vagy szállodában vagy akkor kelhet a jégeralsó erről a párnáról soha senkitől sem hallottam ilyet magad alá rakni munkahelyen érdekes.... én soha nem láttam ezt munkahelyeken ezt... meg viszed mindennap be magaddal nem túl életszerű...

Előzmény: GabSum (21536)
GabSum Creative Commons License 2023.09.15 0 0 21536

Sziasztok!

 

Még múltkor elfelejtettem említeni, a középen csepp formában kikönnyített prosztatakímélő párnát,

mely nem nyomja gentális területet. A bőséges folyadék természetesen nem csak prosztataváladékot

hígítja, de természetesen a húgyúti rendszert is átöblíti, védi a vesét. Az esti alvásnál észrevétlenül

meg tud fázni a dülmirigy, úgyhogy fontos a jó hőszigetelő ágymatrac, és ha hideg van a szobában téli
estéken, akkor zokni, jégeralsó és derékmelegítő használata jól jöhet. A klímaberendezés miatt is jól
meg tud fázni a prosztata. Hiába takaródzol be, ha bermudában vagy, akkor a sípcsontot úgy áthűti,

hogy azon keresztül fog megfázni.
Szerintem hölgyeményekkel nem szabad prosztatát masszíroztatni, mivel elég ha hosszú körme, és sérülést
okoz, és ezáltal máris fennáll fertőzés veszélye, vagy csak kis felületen a kelleténél nagyobb erővel nyomja
meg a prosztatát -melynek egyébként a külső burka tele van idegvégződéssel-, és emiatt a prosztataszövet sérülhet. Továbbá, ilyenkor a gátizom nem dolgozik. Szerintem a prosztatamasszírozás nem játék, azt csak

orvos végezheti, vagy maga az beteg csinálhatja, egy orvostechnikai segédeszközzel.

Tudom, hogy a Helix Syn nagyon drága, de szerintem ezen nem szabad spórolni.

Amennyiben valaki kipróbálja, nem kell megijedni, ha az első alkalomnál enyhe tompa fájdalmat érez, mintha

megütötte volna a karját, és azt nyomkodná, ez a döglött terület, ahol rossz a vérkeringés, és a zsákocskák
nem működnek megfelelően. Már az első alkalom után is ez elmúlik, és a prosztata olyan lesz, mint egy gumilabda.
Ne haragudjatok, hogy a magömlés folyamatát nagyon leegyszerűsítettem, de a mondandóm lényege az volt, hogy a kilövellésért elsősorban a prosztata izomszövete a felelős, és hogy a mellékhere összeköttetésben áll

a prosztatával. Természetesen az ondóhólyag is injektálja a benne lévő anyagot, ez is zsákocskákból áll, és

még van egy harmadik mirigy is, az is spriccel egy kicsit.

Ami még fontos szerintem, az orvosok a maszturbációról a következőket javasolták: egy nap maximum egyszer

lehet, ha ezt túl léped, akkor annyi plusz pihenőnapot kell beiktatni, amennyivel túllépted azt, viszont

háromnaponta minimum egyszer kell. Hetente pedig a két-három alkalom javasolt. Maszturbációnál,

a magömlést soha nem szabad erőltetni, mert az herevisszérsérvhez vezethet.
Jobbulást kívánok mindenkinek!

Üdv:

Gábor

Phantom9999999 Creative Commons License 2023.09.12 0 1 21535

És legalább van élvezeted amikor masszírozod a prosztatát ha már ilyen sokáig csinálod?

 

Egy héten hányszor csinálod?

Előzmény: GabSum (21520)
KILGORE TROUT Creative Commons License 2023.09.11 0 0 21534

Van esetleg összegyűlt tapasztalat itt a fórumon, hogy prosztata műtét és húgycső tükrözés hol kinél ajánlott és merre ne menjek? (Budapest)

Megapolis Creative Commons License 2023.09.01 0 0 21533

Sziasztok!

 

3 éve vagyok kb ebbe a szarban és volt 2-3 hónap tünetmentes időszak. Jelenleg a walurinal max és a cbd olaj meg a prostaMen nekem a vizelést rendben tartja nincs is égő érzés csak néha minimális, illetve fájdalmam sincs.

 

Ami zavar hogy sex végén az ejakulációnál égő érzés erre nincs valami csodagyógynövény :) Segítsetek pls ...

 

 

Toborko Creative Commons License 2023.08.29 0 0 21532

Most egy pár napja elkezdtem használni egy rezgő masszírozót azon a részen, ahol feszül: végbél környéke, gát tájéka. Érezhető a javulás.

Előzmény: Toborko (21519)
internetezoo Creative Commons License 2023.08.29 0 0 21531

Szeméremcsont élére tapadt izmot kell kezelni "U" formájú mozdulattal. Ülőcsontnál is lehet ezt. Amúgy ha valahol fáj az izom akkor van egy nyomopontos felé masszázs vagyis 20 másodperctől a 2 percig nyomod egy pontban a fájós izmot amíg el nem múlik a fájdalom.

 

Előzmény: internetezoo (21530)
internetezoo Creative Commons License 2023.08.28 0 0 21530

Kívülről befelé nyomod az ujjad az üregbe gáttájon, "U" formát alkot ha elképzeled. Az ülőcsontot is lehet így nyomkodni.

Előzmény: PBateman (21529)
PBateman Creative Commons License 2023.08.28 0 0 21529

Illetve gáttájon is "kampó" módszerrel nyomom a csontra tapadt izmokat, a forgó belső oldalán is lehet csinálni. 

 

Ezt pontosan hogy kell elképzelni?

Előzmény: internetezoo (21527)
Megapolis Creative Commons License 2023.08.28 0 0 21528

Sziasztok!

 

Korábban már vki írta, hogy segített neki a Monural AB. Aki bakteriálissal küzd mért nem ezt tolja már más fórumon is olvastam hogy ez használt (d-mannose , tőzeg helyett). Még adok ennek a szarnak egy hónapot ha nem javul betolom és jelzek mit értem el. Valószínű hogy masszírozót is beszerzek. (történetemmel senkit nem untatnék a megoldást keresem)

 

Hátha tényleg ez a kiút!!

 

 

Szép napot!

internetezoo Creative Commons License 2023.08.24 0 0 21527

Voltam gyógytornásznál ahol trigger pontokat nyomott meg illetve prosztata érzékenységet igazoló pontokon. Nem fájt sehol, de tompult a fájdalom. Illetve gáttájon is "kampó" módszerrel nyomom a csontra tapadt izmokat, a forgó belső oldalán is lehet csinálni. Gáttájon bekenve a kannabiszos alpesi krém hatására is javulást mutatott, de nem biztos, hogy ettől is. Nekem góc okozta residuális maradvány gyulladás van a fogmederben és arcüreggyulladás. Lehet még kering bennem ami a prosztatát gyulladásban tartja. Majd lesz Luc-Caldwell műtét foglezárással.

https://www.biobolt-webaruhaz.hu/termekek/alpenkrauter-alpesi-gyogynoveny-cannabis-krem-200ml

 

Storm81 Creative Commons License 2023.08.24 0 0 21526

Abbahagytam, 1 szemet szedtem be összesen, de amúgy még mindig bizsereg a lábam meg a kezem, igaz sokkal lightosabban, de nem múlt el teljesen.

Azóta folyamatosan szedem a milgammát is...(Amúgy ezt meddig szabad szedni?)

Viszont maga a prosztata gyulladás sajnos nem múlt el, 3 hete nyomatom a kisvirágú füzikét, a tőzegáfonyát, valamint 20 napig ment a proxelan kúp is (de már nem vettem többet, mert drága és szerintem nem sokat ért).

Most az olvasottak alapján próbát teszek urzinollal és walurinal maxxal, aztán remélem jobb lesz. Nem vészes szerencsére, de nem is tökéletes.

Előzmény: PBateman (21523)
GabSum Creative Commons License 2023.08.23 0 0 21525

Köszi Alarrows, ez jól esett!

 

Előzmény: Alarrows (21521)
PBateman Creative Commons License 2023.08.22 0 0 21524

Érdekes sztori, ha gumiztatok, akkor gyakorlatilag kizárható, hogy tőle kaptál volna valami patogént. 

 

Viszont heteken keresztül napi kétszer-háromszor kefélni az kicsit se tesz jót a prosztatának, meg kicsit kényszeres is :-D, valószínű, hogy a nehéz fizikai munka miatt reccsent meg. Ha szerencséd van, és patogén sincs, ennek el kell múlnia idővel. 

Előzmény: NorKe (21493)
PBateman Creative Commons License 2023.08.22 0 1 21523

Hagyd abba, de kurva gyorsan! 

 

Maradandó idegkárosodást okozhat, szóval ez nem játék. 

Előzmény: Storm81 (21506)
PBateman Creative Commons License 2023.08.22 0 1 21522

Pánovics annyira jó orvos, hogy amikor két évvel ezelőtt felírt egy antibiotikumot, amitől nem tudtam aludni, visszamentem, hogy adjon másikat. Miután még kétszer váltott, felírt egy harmadikat, ott rögtön megkérdeztem, hogy ugye ez nem ugyanaz a család, mint az első volt, amitől nem tudtam aludni. Neeeem, mondta kissé gúnyosan, nem ugyanaz. Kiváltottam, elolvastam a betegtájékoztatót, és persze, hogy ugyanaz volt. 

 

Egy szemet nem szedtem be belőle, többet nem mentem vissza hozzá.

 

Előzmény: GabSum (21520)
Alarrows Creative Commons License 2023.08.19 0 0 21521

Köszönjük GabSum ez volt az eddigi legértékesebb hozzászólás a 21520 ból.

GabSum Creative Commons License 2023.08.18 0 4 21520

Sziasztok!

Hátha valakit érdekel:

Prosztata: A dülmirigy 30÷40 db zsákocskából, úgynevezett acinból áll, melyek
az agy indító jelére, rövid idő alatt kipréselik magukból a tartalmukat, a
prosztataváladékot. Ezért kell a bőséges folyadék fogyasztás és a tökmagolaj,
ezek csökkentik a váladék viszkozitását. Továbbá, ezért hívják keleten a dül-
mirigyet a második szívnek is, mivel ez is pumpál. A kiáramló prosztataváladék,
mint a WC tartálynál, szivornya hatás révén leszívja az ondóhólyagban tárolt
spermiumot. Az ondóhóyag összeköttetésben van a mellékherével, tehát ha a
prosztatában elszaporodnak a baktériumok, akkor azok a mellékherében is,
meg fognak jelleni, sőt ha valaki nem űrit rendesen, akkor rámehet a herére is,
ott heregyulladást, az meg heresorvadást okoz.
Prosztatagyulladás: Amikor az acin nem működik megfelelően, nem tud üríteni rendesen,
és a benne termelődő anyag feszíti azt, amitől begyullad. A zsákocska rossz működését,
alapvetően a felfázás okozza.
Prosztatagyulladás fajtái: akut és idült, melyek lehetnek abakteriálisak és bakteriálisak.
Akut gyulladás esetén, a dülmirigy teljes egészében be van gyulladva, a prosztata egyébként
kemény külső fala elvékonyodik, ezért nem szabad ilyenkor masszírozni azt, mert tályog
alakulhat ki. Abakteriális esetben bőséges folyadék, Peponen, diklofenák és melegfürdő,
bakteriális esetben ugyanez, csak melegfürdő helyett antibiotikum. Akut esetben, a baktériumok
úgynevezett lebegő állapotban vannak, tehát még nem alakult ki a biofilm.
Idült állapot esetén, a gyulladás csak a rosszul működőn acinokra korlátozódik.
Abakteriális esetben, bőséges folyadék, Peponen, Pollstimol, melegfürdő és
prosztatamasszírozó használata, hogy a rosszul működő zsákocskákba bedöglött anyagot,
kipréseljük és a gátizom használatával kondicionáljuk a prosztatát. Ez olyan, mintha
egyszerre masszíroznák a dülmirigyet és nehéz fizikai munkát is végeznénk, 2 az 1-ben.
Bakteriális esetben ugyanaz, csak melegfürdő helyett antibiotikum, jellemzően 1-2 hónapos.
Antibiotikum kúra után, amerikai tőzegáfonya és kisvirágú füzike, főleg lefekvés előtt,
hogy kipaszírozott baktériumok nem menjenek rá a vesére. Plusz lehet még alkalmazni,
Uroherb tinktúrát is. Ezeket szerintem abakteriális esetben is érdemes használni.
Természetesen alap a hidegtől, huzattól és a stressztől való védelem, ezek vérbőséget
okoznak, tehát gyulladásfokozóak, de ami rosszabb blokkolják az acinokat.
A masszírozó Aneros Helix Syn, orvossal konzultálni szükséges. Behelyezés, oldalt fekvés,
alsó láb kinyújt, felső alhashoz behúz felemel, és lassan tesszük be, akár több perc is lehet.
Utána jobb oldalra fekszünk, mindkét láb kinyújt, alhas befeszít és gátizom összehúz elernyed,
egyes esetekben 8-10 másodpercig rajta tart, majd hanyatt és baloldalon fekve ugyanez, kb. 3x20
perc erejéig. Én régen csak jobb és bal oldalon csináltam, az is jó volt, azt persze 2x30 percig.
A 3x20 perces változatot még csak egyszer-kétszer próbáltam, elméletben ez még hatásosabb kell,
hogy legyen. Lényeg, hogy amikor átfordulsz egy másik pozícióba, akkor elmozdul az emberben a
masszírozó, és a prosztata egy másik területét fogja megdolgozni. Az alhasat azért kell befeszíteni,
hogy a hatás-ellenhatás révén, a dülmirigy túloldala is átnyomkodásra kerüljön.
A bakteriális fertőzés döntő része a bélrendszerből származik, nehéz székelés, ezért van E. Coli
és Enterococcus. Az esetek kis százalékában nemi úton, ekkor egy a vesekőképződésre hajlamosító
baktériumot nyel be az ember, ugyanis a fertőzéshez szerintem fizikai sérülés szükséges, mivel a
prosztataváladéka maga is antibakteriális hatású.
Szerintem ez utóbbi típus a legrosszabb, azaz a bakteriális idült prosztatagyulladás,
ami valószínűleg felfázással kezdődik, tönkremegy az acin, és a baktériumok, mint a molylepkék
a nem használt ruhát, megtalálják és befészkelik magukat. A döglött területre nem jut be az
antibiotikum, azaz a zárt acinokba, ezért kell használni antibiotikum kúra esetén a masszírozót,
két naponta és utána üríteni, úgy hogy a masszírozót bent hagyja az ember. Illetve a zárt acinok
miatt van, hogyha mintaadás előtt nem masszírozzák meg a prosztatát, középen bal és jobb oldalon,
és a minta típusa vizelet, akkor az eredmény negatív lesz. Ezért jó fokmérő a mellékhere vizsgálata,
mert ha baktérium van a prosztatában, akkor az begyullad. Továbbá, a zárt acinoknak köszönhető,
szerintem már idősebb korban, amkor már nem termel annyit a dülmirigy, hogy az anyag besül, beszárad,
magyarán elmeszesedik, és kialakul a prosztatakő. Előfordulhat, hogy az orvos az ultrahang képén
megjelenő gennygócot prosztatakőnek hiszi, és inkább hozzá sem nyúl. Az urológus masszírozása után,
-ami szerintem inkább rövid idejű préselés, és nem masszírozás- az ultrahang képén apró cseppek
fognak megjelenni, ugyanis a gennygóc felrobban. Szerintem az Aneros használatával is, nagyon
szépen homogénné lehet tenni, az ultrahang képet, ami nem azt jelenti, hogy nincs már baktérium
a dülmirigyben, csak annyit jelent, hogy a prosztata szépen tisztul.
Meglátásom szerint, a legjobb orvos Pánovics doktor úr, lehet hogy már 50 éves gyakorlattal rendelkezik,
ha egyáltalán még rendel. Az ő módszere az igazi férfiakat meg tudja gyógyítani, de a magam fajtát, aki
20 kg-ot nem tud felemelni, és több a maszturbáció, mint a szex, nem. Ugyanis a prosztata egy
férfi szerv, -bár hölgyeknek is van, de az sokkal kisebb- és azért spriccel mert, F=m*a, magyarán
nehéz fizikai munkát kell végezni. Amennyiben használjuk a prosztatamasszírozót, -enélkül idült
gyulladás esetén, nem lehet megszabadulni a baktériumoktól- akkor viszont a kórokozók jelentős
részét kiirthatjuk, a maradékot meg a jól működő prosztata és az immunrendszer megoldja.
A felfázás miatt persze, egy életre érzékenyek leszünk, de a szükséges óvintézkedésekkel ezek
a helyzetek jól orvosolhatók, -jégeralsó plusz térdig érő télikabát, hideg helyre nem ülünk le,
hideg padló mezítláb nem mászkálunk, stb.- de ezek olyan dolgok, amiket az egészséges férfiaknak
is be kell tartani, ha azok akarnak maradni.

Üdv:

Gábor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!