Keresés

Részletes keresés

Ferfi Creative Commons License 1998.07.20 0 0 90
Lajos!

Köszönöm az értekezést a himbi-limbiről. Csak nem egészen értem, hogy miért nekem címezted.

(Egyébként szó se róla, tényleg ott van... :-))) )

duck Creative Commons License 1998.07.20 0 0 89
hát fene tudja Zak. Vannak azért itt szakállas férfikollegák is, még a főnők is férfi. Szeretett titkárnőnk bébike biztos nem venné Zak-latásnak, ha ilyen célzásokat kapna. (Viszont nem is visel testhezállóminiszoknyát.)
Filamér Creative Commons License 1998.07.20 0 0 88
Vackor1+BkumiDC: Bocs, tényleg félreértettem a kérdést a 07-18-98 10:33 PM hozzászólásomban. Légyszíves tekintsétek semmisnek. VaCkor1 külön köszönöm, hogy a félreértésre felhívtad a figyelmem.

Zak Creative Commons License 1998.07.20 0 0 87
Te duck! Nem olyan irodában dolgozol véletlenül, ahol csupa ôszinte nô vesz körül, és a kollegina elôszeretettel visel fekete, testhezsimuló miniszoknyát...? Aki úgyis elküld a francba, ha zaklatásnak veszi a bókokat...? ;-)
Valentine Creative Commons License 1998.07.20 0 0 86
Már a kutyának és a lónak is vannak emberi jogai. Ez állati!
Mikor lehet majd összeházasodni egy vizslával? Csak a mássága miatt nem lehet senkit diszkriminálni. A spouse equivalent-be belefér egy fehéregér is, nem?

A kutyám elvenné az angol királynő tehenét, busás hozománnyal. Megdöglene a tehén, a kutyámra hagyná a vagyont. És mivel a kutya gyámkodásra szorul, én rendelkeznék a vagyona fölött. Már talán csak néhány évtizedet kell várni arra, hogy ez megvalósítható legyen.

Val

duck Creative Commons License 1998.07.20 0 0 85
Jackie! nem szeretnék nő lenni előző életemben, bár azt sem szeretném, ha lett volna előző életem. Csak azért gondolom, hogy a nők "elvárják" a zaklatást, merthogy a férfiak - és ebben kompetens vagyok - valamennyire igen.
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.07.20 0 0 84
Férfi!

Állj terpeszpe! A fejedet hajtsd le a föld felé, majd ezután a derekadat döntsd előre egészen addig, ameddig csak tudod. Na. Lyól nyisd ki a szemed és nézd meg, hogy a két lábad találkozásánál középtályon mi helyezkedik el.
Az a himbi-limbi.
Ha minden igaz, régi ismerősödet fogod megtalálni.

(Egy kis segítség: pisilésnél nagy hasznát veszik általában a férfiak.)

Sok szerencsét!

Szörnyeteg

Filamér Creative Commons License 1998.07.18 0 0 82
BlumiDC: Igen, mint az eddigi hozzászólásokból is kiderült jár. Az indok az, hogy a zaklatás áldozatát a zaklatás által olyan lelki sérülés, kár éri, amelyért kárpótolni kell. Mivel az esetet meg nem történtté nem lehet tenni, ezért anyagilag kárpótolják, amit fordíthat pl.: pszichiátriai kezelésre.
BlumiDC Creative Commons License 1998.07.18 0 0 81
Nem tudom, tudjátok-e, hogy vajon az USA-ban jár-e valami kártérítés a nemi erőszak áldozatainak. Mert Mo.-n nem jár, csak annyi hogy örülhet hogy a fickót hűvösre teszik pár évre.

A szexuális zaklatás filozófiája miért tér el ettől? Azt még rendben lévőnek találnám, hogy ha valakit mondjuk anyagi hátrány ér, mert nem engedett a szexuális zaklatásnak akkor ezt a bíróság megítélheti neki (mondjuk mindenki kapott prémiumot, csak XX nem, mert nem hajlandó miniszoknyát húzni). De az "erkölcsi kárt" miért nem CSAK a bűnös büntetésével orvosolják?

Ferfi Creative Commons License 1998.07.18 0 0 80
HJM: Csak egy apó helyesbítés, mivel korábban én azr állítottam, hogy Amerikában a szexuális zaklatások áldozatainak 1/4-e férfi, mert egy magyar újságban ezt olvastam. Most és itt azonban azt találtam, hogy még az 1/3-ot is meghaladja ez az arány. Szóval nem tűnik igaznak az, hogy "az esetek több mint 90%-ban ott is csak nők élnek ezzel a lehetőséggel".
HJM Creative Commons License 1998.07.17 0 0 79
Hát akkor lássuk a medvét.

Példa:
Ha ellátogatsz egy barátodhoz, vagy ismerősödhöz akinek kutyája van érkeésedkor, még ha ismer is a kutya mia a kutya szinte legelső teendője?
Igen, úgy szokták mondani, hogy "beszagol", vagyis tisztázza a nemi (faji) hovatartozást.

Ezt megteszi nővel és férfival egyaránt.

Kérdés:
Az agyondícsért és követendő USA-ban ahol a kutya, macska és mindenféle állat szinte már valós személyiségnek számít(örökölhet természetes személytől stb.) egy ilyen esetben a szenvedő fél beperli-e a kutyát szekszuális zaklatásért.
Nem (legfeljebb a gazdáját!) mert ugye a kutya nem fog fizetni!

És ez itt a lényeg szerintem!

Túlhajszolt feminizmus, haszonvággyal!
(ugyanis az esetek több mint 90%-ban ott is csak nők élnek ezzel a lehetőséggel).

Öltözzenek apácának, viseljenek erényövet és szerezzenek pénzt más módon.

Nem hiszem, hogy az USA-ban egyetlenegy utcai koldust egy konrét tapizásért bepereltek volna, mert semmi értelme, pénze úgysincs!

Jack Creative Commons License 1998.07.17 0 0 78
Kedves Angol Billentyűzet! (vagy magyar.. :))

Igazad van, csak hirtelen úgy meglepődtem, hogy elfelejtettem átugrani oda. Viszont, mi az a himbi-limbi? :o

Tanácstalan Jack

Wágner úr Creative Commons License 1998.07.17 0 0 77
Má´megin´marhára berugtam - mindent soxor többször látok :)))
Parafa Hugó Creative Commons License 1998.07.17 0 0 76
Halihó!
És mit a véleményetek a policeperson és a flying attendant szóförtelmekrôl?

Hugó (aki új)

Parafa Hugó Creative Commons License 1998.07.17 0 0 75
Halihó!
És mit a véleményetek a policeperson és a flying attendant szóförtelmekrôl?

Hugó (aki új)

Jackie Creative Commons License 1998.07.17 0 0 74
duck, te honnan tudod ha férfi vagy ?
emléxel az előző életedból ?
duck Creative Commons License 1998.07.17 0 0 73
a nők kifejezzetten "elvárják", hogy bizonyos értelemben zaklassák őket, ha tényleg "nőből" vannak. Ez az alaphelyzet. A fokozati különbségek persze lényegesek.
duck Creative Commons License 1998.07.17 0 0 72
a nők kifejezzetten "elvárják", hogy bizonyos értelemben zaklassák őket, ha tényleg "nőből" vannak. Ez az alaphelyzet. A fokozati különbségek persze lényegesek.
atomx Creative Commons License 1998.07.17 0 0 71
Ferfi !!!

Az én személyes tapasztalatom az, hogy
ha megdicséred, észreveszed azt ha egy kolleganőd csinos ruhában jön vagy fodrásznál volt stb. és megdicséred akkor örül neki ,kivirul, hogy szemmel is látható és észrevehető a változás rajta.
szerintem a magyar hölyeknek fontos, hogy a férfiak a NŐt lássák bennük és alkalomadtán tudassák is velük.
Valamint egy jól elejtett bók nagyon hatásos lehet...

Amerika persze más, a végletek országa..
Egyebként elítélem én is amikor vezető pozicíóban lévő vissza akar élni a hatalmával és így akar magának nőt szerezni.

Huh.. röviden illetve lehet, hogy nektek hosszan ennyi.

Szegasztok: atomx

Törölt nick Creative Commons License 1998.07.17 0 0 70
És ha azzal inditok, hogy:
-Megfoghatom a ...-t?
Akkor mi van?
Persze ha nemlegas a válasz akkor hagyni kell! :)))))
hant Creative Commons License 1998.07.17 0 0 69
Férfi!
...és ezt is be kell magolniuk vagy közeledés közben mind2en papirról olvassák fel? Előtte tarthatnak olvasópróbát?
Ferfi Creative Commons License 1998.07.17 0 0 68
Jackie: Akkor hoppon marad. :-) Legalább is, ha a srác betartja a szabályokat. Márpedig biztos, hogy betartja, mert egy kézfogásért valószínűleg kevesen kockáztatnák egyetemi karrierjüket.
Jackie Creative Commons License 1998.07.17 0 0 67
és mi van ha Nem et mond, de Igen t gondol ?
mint ahogy az sok nőnél szokott lenni...
Ferfi Creative Commons License 1998.07.17 0 0 66
Hamburgerman: A qrvás öltözködéssel kapcsolatban lásd a "Mitől qrv@ egy nő?" topicot.

josariren: Állítólag Pennszilvánia államban (remélem jól írtam magyarosan) egy egyetemen a kollégiumia szabályzatban feketén-fehéren le vannak fektetve a szexuális közeledés érvényes szabályai. Aki ezeket megsérti, azt kirúgják az egyetemről. A szabályok valahogy úgy hangzanak, hogy mielőtt bármit csinálsz, meg kell kérdezni a "kiszemelt" partnertől, hogy csinálhatod-e. Tehát egy ismerkedés ezen szabályok szerint valahogy így zajlik:
Fiú: Nem zavar, ha nézlek nézhlek?
Lány: Nem, ha nem feltünően csinálod.
*Néhány nap múlva*
Fiú: Megfoghatom a kezed?
Lány: Igen
*Újabb néhány nap múlva*
Fiú: Megpuszilhatlak?
Lány: Igen.
Fiú: Mégegyszer?
Lány: Igen
Fiú: simogathatlak?
Lány: Igen.
és úgy tovább lépésről lépésre, minden egyes mozzanatra újra és újra rákérdezve. Hát nem tudom ki hogy van ezzel, de belegondolva semmi mást nem vesznek ezzel ki a párkapcsolatokból csak éppen az élvezetet.

Leland: Lehet valami abban, amit mondsz. :-)

HAMBURGERMAN Creative Commons License 1998.07.17 0 0 65
Csülök!

Viszont bennem annyira erös a férfiasság, hogy egyszerüen forog a fejem mint a motolla.
Az asszonypajtás mellet pedig elég nehéz kordábatartani az reflexszerü fejmozgásokat.
Es igenis. Néhány nöi példányt simán feljelentenék szexuális zaklatásért!!!!
Lehet igényesen, meg kurvásan öltözködni!

hambi

irokéz Creative Commons License 1998.07.17 0 0 64
Követelem a nők jogát a heresérvhez is!
Csülök Creative Commons License 1998.07.17 0 0 63
Hambiman!
Könyörgök ne tedd! Nincs annál szebb, mint mikor az első nyárias, napsütéses napon lekerülnek a kabátok, vastag pulóverek, nadrágok a lányokról-asszonyokról! Persze nem mindíg :((
Jackie Creative Commons License 1998.07.17 0 0 62
a témához :

Mostanság ez az egész zaklatásos ügy nagyon divatba jött. Azért van mögötte valami.
IMHO egy hölgy felvehet bármilyen kihívó ruhát munkahelyén, de akkor tudja a helyére tenni az apró tekinteteket és megjegyzéseket. (a tapizást már megengedhetetlennek tartom)
Ha viszont 'normálisan' öltözködve is érik inzultusok, akkor az igenis zaklatás.
A normálison a következőt értem : nincs kivillanó mell, melltartó, se láb se comb, nem látszik a nadrág alatt a tanga, nem túl erős a parfüm.

Sajnos egyes férfitársaim nem veszik észre magukat, hogy kellemetlen helyzetbe hozzák a hölgyeket. És innentől szerintem zaklatásnak minősül a viselkedésük. Ha veszik a lapot, akkor már nem. Mivel nem okoznak konfliktust.

Tehát itt valóban a határt kell ismerni, ami egyénenként változik. Nehéz ügy...

Én még nem éreztem, hogy bárkit is zaklattam volna. (legalábbis szerintem nem vették annak)

Jackie

HAMBURGERMAN Creative Commons License 1998.07.17 0 0 61
Hi!

Én rogton a legelsö levélhez szeretnék szólni!

Amerikában manapság minden bünténynek minösül, ha a felperes ebböl anyagi hasznot lát. Ebben a viszonylatban nagyon hasonlitunk rájuk.

Tehát ha a kolléganö úgy látja, hogy ebböl nagyon sok lét/poziciot/elismerést lehet kicsikarni, másnap kapja az ember az idézést.

Ez mindig 2 emberen múlik.

A cukrászda azért nem ulyan yó példa, mivel a munkahelyi szexuális zaklatás a buntetendö.

Munkahelyen kívül meg valahogy ismerkedni kell. Persze it kivételt képeznek a mutogatos bácsik.

A nemi eroszak pedig más téma.

Én inkább azokat a tyúkokat büntetném meg, akik annyira kihangsúlyozzák a nöiességüket, (ultramini szoknya, 5 centi széles top) hogy nem is csodálkoznák ha mindeggyiket jol meg..... az utca kellös közepén. :)))

hambi

Törölt nick Creative Commons License 1998.07.17 0 0 60
Lehet hogy hülye gondolat, de most ugrot be:
A vallás si igyexik/igyekezett kézben tartani az emberek sexualitását, ami nagyon jó ötlet, mert minden ember valmilyen szinten él/élni akar sexuális életet, ha ezt sikerül megfogni akkor igen jól manipulálhatóvá válunk. Most ez történik Amiban!!!
Üdv: Leland

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!