Keresés

Részletes keresés

fcf Creative Commons License 2000.07.08 0 0 49
Ja.

Hajrá AJAX!!!

50.!!!

Előzmény: Wác (48)
Wác Creative Commons License 2000.07.05 0 0 48
Hogy lehet ennyi 11-est kihagyni? Az olasz válogatott az egész EB-én extra béna volt. Ha hollandok bejutnak a döntőbe megverik a soviniszta franciákat.

Hajrá Ajax és Oranje!

ADAM17 Creative Commons License 2000.07.04 0 0 47
HAJRA AJAX!!!!

...na szoval a folytatas.

---EB---AJAX---utolso "fejezet" 2. resz (2/2)

Tehat azert Van Vossennek es Seedorfnak az egesz EB-n tobb lehetoseg kellett volna. Ronaldra visszaterve pedig csak annyit, hogy o aztan igazan megmutatta, mikor behozta ot a kap. a hajrara, hogy milyen hasznosakat tanult Amszterdamban!
Van Der Sar, Frank, Davids es Kluivert az elodontoben regi varosukban vegig jatszhattak az olaszok ellen. Edwin es Edgar vegig nagyon jok voltak, mikent az egesz EB-n, rajuk nem is "erdemes" tobb szot vesztegetni, aki nem latta, mekkorat jatszottak, az focivak. Mindketten lohettek volna batran 11-est, ok belottek volna. A masik 2 klasszis sajnos kihagyott 1-1 buntetot a rendes jatekidoben, de ez szerintem 100 esetbol max. 2-3-szor fordul elo veluk. Teny, hogy ebben hibaztak. Frank megismetelte hibajat a hajraban, Kluivert javitott. Ezen a meccsen mindketten jok voltak, de nem annyira, amennyire toluk az itt tanultak alapjan elvarhato. Az egesz tornat tekintve mindenesetre kivaqloan teljesitettek, Kluivert nem csak a jugok ellen volt fantasztikus. Frank pedig vedomunkaja mellett emlekezetesen bekoszont Lamanak, s az elso holland meccsen pedig magabiztos volt 11 m-rol is.
Overmars is jol jatszott a eldontoben, az EB-n vegig brillirozott, ha palyan volt, a jugok ellen hintett 2 aprot.
BERGKAMP az olaszok ellen kapufaval nyitott, majd jo szokasa szerint hintett par extrapasszt. Remek jateka lattan erthetetlen a lecserelese.
S bar Frank es Kluivert is jo tizilovo, a legjobb talan az lett volna, ha DENNIS lovi. A vegen persze mar nem volt palyan...
Az EB-n sajnos nem lott golt, csak kapufakat, de ezzel egyutt is oriasi volt. Osszjateka, passzai, beadasai elmenyszamba mentek. Nagyon boldog lennek, ha korabbi kedvencunk nem vonulna meg vissza a valogatottsagtol, de felo, hogy ez mar visszavonhatatlan.

AJAX!!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.07.03 0 0 46
HAJRA AJAX!!!

: )

Most nezem! Szoval javitok:

Miert nem lott WINTER 11-est? : )
Mindenesetre rutinbol beb.szta volna.

---EB---

Az elodontoben a hazai WINTERNEK nem a 95. percben kellett volna bejonnie. Rijkaard bacsi igazan ismerhetne ARON erenyeit. Az egesz EB-n keveset jatszott, pedig...
Az exek kozul Ronald es Reiziger siman befernenek, mindketten rohadt jok voltak, mikor palyara leptek, igy rejtely, miert nem jatszottak az elodonton.Ok is alig kaptak lehetoseget.
Van Vossen es Seedorf ismet keves lehetoseget kaptak, akarcsak vegig az EB-n. BERGKAMP lecserelese a hajrara oriasi hiba!!!!!
Es a tiziket is ra lehetett volna bizni batran!
Ne vonulj vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
folyt. kov.

fcf Creative Commons License 2000.06.30 0 0 45
Igazad van!

Hajrá AJAX!!!

Előzmény: ADAM17 (44)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.30 0 0 44
AJAX!!!!

A hazai palyan jatszo WINTER miert nem lott 1-est?
Pl. Stam es Bosvelt helyett?

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.29 0 0 43
HAJRA AJAX!!!
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.27 0 0 42
HAJRA AJAX!!!

Az olaszok ellen LOBONT mar megint nem jatszott, helyette az ugyetlen Arnold Stelea vedett.....

CHIVU ismet paradezott helyenkent.

Egyebkent GRONKJAERHEZ csatlakozva ok is kiestek.
GRONKJAER ugyes volt nagyon, CHIVU is nagyon jo benyomast tett ram, eretten jatszik!
LOBONT pedig tuti jobb lett volna Steleanal.

WINTER nem jatszott a jugok elleni galan, ez idegesito.

A 10 ex kozul Van Vossen, Seedorf, Reiziger egyaltalan nem, R. De Boer nem sokat jatszott sajnos. Frank jo volt, BERGKAMP es Overmars extrajok voltak. Van Der Sar es Davids szinten remekeltek.
Kluivert zsenialis volt!!!

AJAX!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.26 0 0 41
HAJRA AJAX!!!

fcf

Irgum-burgum, csunya rosszhir. A CHIVU irant tilos mindenfajta erdeklodes. CHIVU marad 2034-ig, addig szol a szerzodese, amit sem o, sem a klub nem akar felbontani. HAJRA CHIVU!!!

Inkabb a Jeno irant erdeklodnenek kulfoldrol, valami eldugott szigetrol, ahonnan nincs visszafele semmilyen kozlekedesi eszkoz...

AJAX!!!!!!!!!

fcf Creative Commons License 2000.06.24 0 0 40
A Knézy szerint Chivu iránt a Juventus és az Inter érdeklődik.

Hajrá AJAX!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.23 0 0 39
HAJRA AJAX!!!!!!!

EB-helyzet-----------------------

GRONKJAER a danokkal kiesett, de

a tobbiek nem.

Igy a varhato ajaxosok es exajaxosok a negyeddontokben!

--roman-olasz
LOBONT es CHIVU (Romania)

--holland-jugo
WINTER es 10 exgyerek a hollandoknal.
Seedorf, Van Vossen, Frank es Ronald De Boer, Reiziger, Kluivert, BERGKAMP, Overmars, Van Der Sar es Davids

AJAX AMSTERDAM!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 38
HAJRA AJAX!!!

Wac

Sajnos, en se ertem, es sajnod nem o az egyetlen kidobott, ha jol tudom, mar e topicban is szerepelt par tavozo neve korabban, bar most nem vagyok kepben, de vissza lehet keresni.

GRONKJAER tegnap vegig palyan volt, es bizonyara kivaloan jatszott.
WINTER 83. valogatottsagahoz gratulalok, de miert nem jatszik mar tobbet? Pl. Stam helyett, vagy Bosvelt, Van Bronckhorst, esetleg Numan helyett.....

Reiziger, Seedorf es Ronald De Boer is jatszhatott volna...
Westerveld pedig "bebizonyitotta", hogy Van Der Sar az 1. szamu kapus, ha egeszseges. Overmars jo volt, s ahelyere beallt Van Vossen mas helyen talan tobbet jatszhatott volna.
Kluivert golja es jateka onmagaert beszelt, BERGKAMP kapufaja balszerencses volt, o tud ennel jobban jatszani es fog is.
Talan ha nem cserelik le oket.
Davids jo volt, bar kicsit neha tulporgott a vilagbajnok ellen, persze neki talan ez is kell a gyozelemhez. Frank pedig ugy lotte be a keson eszmelo kapus mellett a szabadrugast, ahogy az az AJAX-nagykonyvben meg van irva.

HAJRA AJAX!!!

Wác Creative Commons License 2000.06.21 0 0 37
Elég sok változáson ment keresztül a DK amióta nem voltam itt.
Az új edzo miért dobta ki az Ajax-ból Verlaatot?
Hollandia megynyeri az EB-t. Az új mezek közül csak a hazai néz ki jól, az idegenbeli az ronda.
Hajrá Ajax és Oranje!
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.21 0 0 36
HAJRA AJAX!!!

LOBONT sajnos nem vedett, de meg lesz lehetosege a kapitanynak betenni ot. CHIVU iszonyu jo valtozatlanul, most mar golt is rugdos!
Remelem, GRONKJAER, WINTER es a 10 exajaxos holland jatszik ma, BERGKAMP pedig igazan formaba lendul.
Ja, max. 9, mert Van Der Sar serult. Remeljuk, felepul mielobb!

HAJRA AJAX!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.20 0 0 35
HAJRA AJAX!!!

Remelem, ma LOBONT es CHIVU is jatszik!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.19 0 0 34
HAJRA AJAX!!!

QQRYQ

Lehet, hogy a szukitesnel kerult ki TOBIASEN, nemtom, mindenesetre o is beferne siman tobbek kozott.

EB

A QQRYQ altal reszben emlitettekhez csak par szo.
Az exajaxosok kozul a hollandoknal nem jatszott Seedorf es Van Vossen, pedig mindketten erdemelnenek nemi lehetoseget. BERGKAMP, Overmars, R. De Boer (cserekent is foszereplo ismet !)vegig jatszhatna!!!!!
Remelem, exkapusunk, Edwin vedhet a franciak ellen.
A masik 4 ex, Reiziger, F. De Boer, Davids es Kluivert ismet jok voltak. Michael- onzetlen golpassz, Patrick - higgadt gol, s a masik 2 is kifogastalan.

Ugyanezen a meccsen WINTER es GRONKJAER nagyon jol nyomtak. Elobbi tobb idot erdemel, utobbi pedig berugta volna a tizit...
CHIVU nagyon jo, LOBONT beallhatna vegre!

HAJRA AJAX!!!

QQRYQ Creative Commons License 2000.06.17 0 0 33
nesze99!

Én klub tag vagyok és ha részletesen tudni szeretnél a feltételekről, menj el a honlapomra a (ami a Baráti Kör hivatalos honlapja), a http://www.extra.hu/qqryq, itt (ha még nem jártál) olvashatsz a klubról. Egyébként miről szeretnél tudni?

ADAM!
Igazad volt Tobiasen nincs kinnt, de miért????????????
Valahol még azt olvastam azért irtam.

Egyéb (már ha az EB-t annak lehet nevezni):
Winter tegnap végre játszott a meccsen ami fantasztikus 2. félidőt produkált. Az elsőben majd beszartam, hogy megint az lesz mint ami a csehek ellen volt, de szerencsére nem.
Winter végülis nem játszott rosszul, mindíg jól ért labdába, de hát sokat nem tett hozzá, igaz kevés ideig volt bennt. Egyébként ezen a EB-n még biztos játszik egyszer-kétszer, már csak azért is hogy ő legyen a legtöbbszörös holland válogatott, ha jól emlékszem 83 a jelenlegi "rekord" Winternek még 1 meccs kell a 83-hoz...

Gronkjaer is jól játszott, sokszor veszélyt teremtett a holland kapu elött. persze nem olyan nagy veszélyt dehát valamekkorát mégiscsak. Párszor a frászt hozta rám...

HAJRÁ AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq

Előzmény: nesze99 (26)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.16 0 0 32
HAJRA AJAX!!!

Remelem, ma jatszik WINTER, GRONKJAER es a 10 ex a hollandoknal!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.15 0 0 31
HAJRA AJAX!!!

LOU!

Ugye ezt nem kerdezted komolyan?
Persze, hogy van ra igeny!!! : )
Fokent, hogy en a LAZIOVAL is ki vagyok bekulve!
Egyebkent mi lett a torna vegeredmenye?

AJAX!!!

LOU Creative Commons License 2000.06.15 0 0 30
Valaki még az elején azt írta, hogy az igazi az mégiscsak az ArenA-ban lenne, ha Ajax meccset akarnánk nézni. Én szerencsére 1999 nyarán kint voltam, és sikeült jegyet szerezni az Amsterdam Tournament-re, ahol a következő csapatok voltak:Ajax, Lazio, Santos, Atletico Madrid. Vannak fényképek is, ha igény vn rá, kkor felrakom valahova.
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.15 0 0 29
HAJRA AJAX!!!

AJAX-EB------------------

Ha jol szamoltam, bar az exeket nem konnyu szamon tartani, az EB-n 4 AJAX-meno van, es 10 exajaxos.

A 10-es:

Mind holland!

Seedorf
Van Vossen
Overmars
BERGKAMP (o nekem kulonosen kedvenc)
Van der Sar
Davids
F. de Boer
R. de Boer
Reiziger
Kluivert

BERGKAMP zseni, ha igazan belejon, nincs, aki megallitsa.
Van Vossennek kicsit tobb lehetoseg kene, pl. Van Bronckhorst vagy mas helyett, mert o nagyon jo.
Seedorfnak es Overmarsnak szinten meg tobb jatek kell, bar utobbi most talan serult. A tobbi 6 kozul Ronaldnak is tobb ido kellene, hogy bizonyitson, bar golveszelyesseget igazolja, hogy a cseh vedo nem merte elengedni a mezet...

A 4 ajaxos

LOBONT /Romania
CHIVU /Romania
GRONKJAER /Dania
WINTER /Hollandia

LOBONTOT meg nemigen ismerem, de latatlanban is jobb Steleanal, ugyhogy alljon be! : )
CHIVUT igazan nem sikerult megfigyelnem, csak felig-meddig neztem a meccset, de tutijo, ha mar ilyen stabil!
GRONKJAER tetszett, ugyes gyerek.
WINTER pedig olyan rutinos klasszis, akit vetek kihagyni! RIJKAARD, ebreszto!

S akik meg az AJAXBOL ott lehetnenek az EB-n? Nos egy kis izelito:

DANI (portugal) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejtely, hogy hol van?
REUSER!!!
SIER
NIEUWENBURG
DE CLER
KNOPPER!!!
WITSCHGE!!!
VERLAAT!!!
VAN HALST
VIERKLAU
GRIM
es
TOBIASEN, valamint B. LAUDRUP (ha nem vonult volna vissza) Daniabol

S meg par exajaxos is beferne tan, pl. Bogarde, stb.

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 28
HAJRA AJAX!

Lattam Bergdolmot, bar a riporter nem mondta, hogy az AJAXBA megy, de kicsit jobban megbizom bennetek, mint a ... riporterekben...

Szoval jo jatekos.

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 27
HAJRA AJAX!!!

nesze99

ha jol sejtem tolem kerdezted, s ha igy van, a valaszom nem
Nem vagyok klubtag, es nem ismerem oket. De az AJAXOT birom.

HAJRA AJAX!!!

nesze99 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 26
Ajax club tag vagy? Ismersz valakit ezek kozul az emberek kozul? Nicsinger, Torok Imre? Irj ha van valami.Szevasz
Előzmény: ADAM17 (25)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.13 0 0 25
HAJRA AJAX!!!

Sose ertem, miert kell ennyit igazolni, hisz tele vagyunk jobbnal jobb jatekosokkal + az utanpotlasunk se rossz...
No mindegy, el kell fogadnom, s persze szeretettel udvozlom az uj fiut!

QQRYQ

Egyebkent Tobiasen nincs jelen az EB-n, ha jol sejtem. Gronkjaer jo, eddig meg nem lattam, de tetszik. Chivubol nem sokat lattam, mar csak azert se, mert kozben beszelgettem valakivel (a galad zavart).

Egyebkent pedig a holland csapat dugig van exekkel...

HAJRA AJAX!!!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.13 0 0 24
bird ma ki hogy nem a tied az utolso szo vagy te is 6 eves vagy akkor irja erre megegyet bar ugyse olvasom el...
Előzmény: fcf (22)
QQRYQ Creative Commons License 2000.06.12 0 0 23
Újabb igazolás egy rakás pénzért (17 millió norvég pénz):

Andrč Bergdřlmo - Norvég válogatott balhátvéd a Rosenborgból. 1971. október 13-án született. Még a Derby "versengett" érte.

HAJRÁ AJAX (és MTK)!!!

QQRYQ
www.extra.hu/qqryq

fcf Creative Commons License 2000.06.09 0 0 22
nzl_d!

Senki nem kérte,hogy ide irogass,úgyhogy ha unalmasnak találod,akkor légyszives többet ne irj ide,és ne is olvasd el(végül is minek olvasnál egy unalmas topic-ot...).Byebye...

Hajrá AJAX!!!

P.S.:a szidalmaidat e-mail-ben várom,ott legalább tudok törölni...

Előzmény: nzl_d (21)
nzl_d Creative Commons License 2000.06.09 0 0 21
legalabb zajlik az elet ebben a topicban :))
mos aztan mar tenyleg nagyon unalmasak vagytok..
HAJRA FRADI!!
nem irok tobbet bar en ezt egyszer mar lezartnak tekintettem, igaz ha belegondolok qqqriqqba ugyse lesz vege na pa edeskeim!!
fcf Creative Commons License 2000.06.08 0 0 20
nzl_d:
".. fenyegetni meg ne fenyegess, tenyleg semmi kozod ehhez az egeszhez..reszemrol lezarva a dolog , de qqqriqqq valaszat meg mindig varom..."

-Nem tudom,mivel fenyegettelek,remélem elmondod,mert én semmi fenyegetőt nem találtam a hozzászólásomban,persze ettől még számodra lehet az.Másrészt ha meg szerinted semmi közöm az egészhez,akkor különösen nem értem,hogy miért ide irtál,ahol mindenki olvashatja akinek "semmi köze hozzá".Ha viszont ide irsz akkor igenis közöm van hozzá és ha ez nem tetszik,akkor máskor ne ide irogasd a privát üzeneteidet,egyrészt mert senki nem kiváncsi rá EBBEN A TOPIC-ban,másrészt ettől még nem fog itt válaszolni QQRYQ!
Köszi előre is,és remélem a megértésed jeleként nem válaszolsz.

Előzmény: nzl_d (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!