Keresés

Részletes keresés

mammamija Creative Commons License 2005.10.19 0 0 45
Holnap jobban megqkkolom....köszi!
Előzmény: FOCUS (44)
FOCUS Creative Commons License 2005.10.19 0 0 44

Az említett minisztérium honlapján találtam 2005 ös távmunka támogatásról szóló pályázati eredményeket.

 

Ez alapján 136 cég 771 távmunkahelyet és ezzel 410 millió HUF bér- és képzési támogatást nyert el.

 

Szerintem ennek túlnyomó többsége távmunkásnak veszi fel az amúgy külsős/számlás/megbízásos dolgozókat partnereket.

 

Pl OTP Garancia  kapta a legtöbb (49) helyet és 26 milliós támogatást, de van itt még biztosítási alkusz cég is meg a tiszavolán stb.

 

 

FOCUS Creative Commons License 2005.10.19 0 0 43

Elég valószínü, hogy a munkaügyi minisztériumhoz :)

 

Előzmény: mammamija (39)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 42

 

Otthon végezhető munkára jelentkezett egy sándorfalvi fiatalember. Kiss Imre, miután több ezer forintot kifizetett a hirdető cégnek, rájött, szó sincs munkáról, átverték. Történetét azért osztotta meg velünk, hogy mások ne fizessenek ki feleslegesen ennyi pénzt.

http://www.delmagyar.hu/cikk.php?id=70&cid=103521

 

Előzmény: Törölt nick (35)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.10.19 0 0 41

Nem semmi cég ez az EDO::))

 

"Már elnézést de magatok sem tudjátok hogy mit beszéltek!!!Az Edo-Fer Bt nem kamu cég!!!!!Tályékoztatásúl közlöm a hitetlenekkel hogy ha vennétek a fáradságot és jobban utánajárnátok, akkor rádöbbennétek hogy pl.: van baba cd értékesítése MUNKA IS!!!Tehát igenis vannak konkrét munkák is!Azokat akik pedig azt mondják hogy az edo-fer bt igy el vett 450-1500 stb forintot, azok nézzenek egy kicsit magukba,ugyanis azt nem az edo-fer bt rakja zsebre, hanem azok az emberek akik az edo-fer bt -nek dolgoznak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szerintem egy kicsikét rosszúl látjátok a dolgokat + nem értetek hozzá!!! Gusztustalannak tartom hogy úgy hogy utána sem néztek a dolgoknak úgy nyilatkoztok rola!!! Csak nehogy megüssétek a bokátokat az ilyen nyilatkozatokkal!!!Ez ugyanis rágalmazás!!!Tályékoztatásul közlöm hogy ugy ahogy egy újságot úgy eszt az internetes oldalt is be todnám perelni ezért!!!!Nem kevés pénzt követelve természetesen. Tisztelettel:Edo-Fer Bt.  "

http://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=90&na_step=30&t=9013916&na_order=

 

http://www.aranykatalogus.hu/edo-fer/

Előzmény: Törölt nick (35)
lacabo Creative Commons License 2005.10.19 0 0 40

Sziasztok!

Telefon marketinges munkatársat keresek, otthon végezhető munkára. 30/2216306

vagy abo@axelero.hu vagy www.elsocsok.hu

Abo Laca

mammamija Creative Commons License 2005.10.19 0 0 39
SZia:)

Azt nem tudod véletlenül, melyik minisztériumhoz tartozik effektív a távmunka bonyolítása?
Előzmény: FOCUS (38)
FOCUS Creative Commons License 2005.10.19 0 0 38

Én szerettem volna távmunkát közvetíteni, de a munkát biztosító cégek egyszerübbnek és biztosabbnak találták, ha egy másik céggel végeztetik el a feladatot.

 

(adatrögzítés, adatlapokat háztól házig szállítottam volna, de ráadásul adatvédelmi elvek is játszanak, megbízás szerződés megint cikis stb)

 

 

Előzmény: Bence007 (36)
mammamija Creative Commons License 2005.10.18 0 0 37

Szia:)

jól kidühöngted magad - én ezen már régen túl vagyok:(

Hol van a támogatásból származó munkalehetőség???

 

 

erre válasz: sehol.

 

 

Vajon miért nem írt még ide senki, aki az elmúlt hónapkban-években normál távmunkát tudott végezni, és azt nyugodt szívvel tudná ajánlani forumtársainak?

 

erre válasz: azért, mert nem tudott ilyen munkát végezni.

 

egyébként a tavmunka.hu is egy kalap sz@rt ér, mondjuk fenn vannak azok a cégek AKIVEL NE állj szóba.

 

Akikkel meg szóba kéne állni..... hát.....no comment.

Előzmény: Bence007 (36)
Bence007 Creative Commons License 2005.10.18 0 0 36

Sziasztok!

Állítólag a fejlett világban már elég jól működik a távmunka! Nálunk ezen a retkes balkánon csalók karmai közé keveredhetsz csak! Legalábbis úgy tűnik számomra! A neten bárhova megy az ember álláshírdetést böngészni, ezrével találkozik a "dolgozz otthon, keress sok pénzt" jellegű hírdetésekkel! Már szinte bele is fájdul a fejem. A naívabbak még fel is adnak pénzt, így válnak sértettjévé egy csalásnak! Nem értem a bűnüldöző szerveket, miért nem indulnak rá ezekre a szégyentelen cégekre. Ha nincs tényleges munka a tarsolyukban amit kiszervezhetnek, akkor megvalósítják a csalás törvényi tényállását. Igaz kicsi a kárérték, de a sorozatjellegre tekintettel a büntetési tétel jó magas lenne. Az összes ilyen csalót le lehetne sittelni!

Ja, az állam meg állítólag a távmunka létrehozására még támogatást is biztosít. Hol van a támogatásból származó munkalehetőség??? Vajon miért nem írt még ide senki, aki az elmúlt hónapkban-években normál távmunkát tudott végezni, és azt nyugodt szívvel tudná ajánlani forumtársainak?

A szegény munkanélküli vagy kispénzű emberek átverésére alakult csaló cégek pedig zavarztalanul működnek, holott ennek a tevékenységnek a társadalomra való veszélyessége szerintem egyenlő a terrorcselekményekkel. Emberek életét teszik tönkre, teljes kétségbeesésbe kergetnek tömegeket

 

ui Ha van olyan ember, aki valaha is dolgozott távmunkában, az írja le a tapasztalatait, és nyugtasson meg minket, hogy létezik ilyen( és nem az MLM-re gondolok, mert ügyfél legyen a talpán, aki az MLM-es értékesítőhöz elmegy, csak azért, hogy vásárolhasson!)

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.17 0 0 35
Köszönöm a segítséged és a tanácsotokat!
Akkor úgy néz ki nem fizetem ki a csomagot amit küldenek majd.
Mégegyszer kösz!
Előzmény: Zottjoghurt (34)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.10.17 0 0 34

EDO-FER  Bt.

Főtevékenység: Bútor, háztartási áru, vasáru ügynöki nagykereskedelme

Gépjármű-kereskedelem, Gépjárműjavítás

 

A bírósági végrehajtás adatai

A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2004/03/01

A végrehajtás ügyszáma: 8822536451

Hatályos: 2005/07/07  Megjelent a Cégközlöny 2005/31. számában

 

 

Előzmény: Törölt nick (31)
FOCUS Creative Commons License 2005.10.17 0 0 33

Kurvagyorsan felejtsd el. Vagy ha van időt, pénzed, ügyvéded, bézbólütőd tegyél ellenük valamit :)

 

Nekem Spam ként küldték az ajánlatukat.

 

Alapszabály: Soha senkinek ne fizess előre semmiért. Még a diákszövetkezetek is meg tudják csinálni, hogy levonják az első munkabérből az 1000 ft-os regisztrációs költséget.

 

Előzmény: Törölt nick (31)
team5 Creative Commons License 2005.10.16 0 0 32

En101 küldetésében az interneten alapuló cég:

vagyis az "Egy világ,egy nyelv" online módján segíti elö a világ embereinek egymáshoz való közeledését.

Csak alig 6 hónap alatt több mint 35,000 ember csatlakozott eröfeszítésünkhöz, hogy e hihetelen oktatási lehetöséget továbbadják azoknak, akiket ismernek.

Ön segíthet "Az egy világ-egy nyelv" elvének földkörüli elterjedésében - a fény sebességével!

En101 maga a haladás. A cél kettös:

1. Tanulni az angolt könnyen, gyorsan, élvezve azt, kényelemben az otthonod tagjaival.
2. Kiépíthetsz egy üzleti lehetöséget, amely felbátorítólag hat, és szinte kínálja hogy tudasd mindenkivel akit csak ismersz.

Legyünk partnerek! -  Nézd meg a weboldalam! http://angoltanulas.en101.com

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.16 0 0 31
Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni,én is kiszeretném próbálni ezt az otthon végezhető munkát konkrétan az Edo-Fer Bt. adná a melót nekem persze 1650ft-ért kapnék munka csomagot töllük.
Hallotatok már erről a cégről vagy valaki próbálkozott esetleg náluk?
Balázs
PrivatCopo Creative Commons License 2005.10.07 0 0 30
Ha feladod a pénzt akkor azt többet nem látod viszont.
Az Oriflame-s és az Energetix-es valamint egy igen gyatra minőségű szórólapokat kapsz cserébe érte. Egyébként az Oriflame-s és az Energetix-es anyagokat bármilyek ennek a cégnek dolgozó ügynöktől ingyen is megkapod. Ezen kívül van a csomagban szórólap minták és munkaleírás hogy te is ilyen ügynök lehessél és másoknak is ezt az otthonvégezhető munkát kínáld, és nálad jelentkezzenek az ART stúdió munkájára.
Előzmény: ádipeti (29)
ádipeti Creative Commons License 2005.10.07 0 0 29

Nem tudom érdekes-e még a dolog, de én tegnap kaptam egy munkalehetőséget kínáló levelet az ART STÓDIO nevével. Van a levél végén adószám, cím, vonalas telefonszám, mobil telefonszám, de egyik alapján sem találtam meg a céget. Ugyanis gondoltam mielőtt feladok 4760,- Ft-ot kicsit tájékozódom! Ezért cégnyilvántartásban, telefon számok szerint kezdtem keresni, de egyik alapján sem találtam meg! Végül (örömömre??) erre a topikra jutottam.

Ezek szerint ne adjam fel a pénzt!??? :))

Előzmény: PrivatCopo (28)
PrivatCopo Creative Commons License 2005.05.14 0 0 28
Olyanok jelentkezését várom, akik becsapva érzik magukat az alábbi cég által:

Generation-World International Kft.
1056 Budapest, Váci u. 78-80 félem/4
1027 Budapest Margit krt. 48. 1. em. 8.

Ügyvezető: Szabó Zoltán
9741 Vassurány, Táncsics köz. 8.

Jelentős befolyású tulajdonos:
Nemes Fanni
1025 Budapest, Cserje u. 3 1/2

Ehhez a céghez illetve ennek a cégnek az érdekeltségi körébe tartozik vagy tartozott többek között a:
Fortuna Stúdió
Work-Center Iroda
Art Stúdió

Jellemzően az egész országot átfogó ügynökhálózat segítségével Otthon végezhető munkát ígértek és egy Tájékoztató/Jelentkezési lapot juttattak el az érdeklődő részére. Ezért a jelentkezési lapért már eleve pénzért 400-900 forint közötti összeget kellet fizetni.
Ezután 4.700, 4.760, illetve 4990 forint + postaköltség fejében postai utánvéttel megküldtek az azt megrendelők részére egy gyakorlatilag értéktelen és használhatatlan „munkacsomagot”
Ezzel a módszerrel az egész országból kb. 20-30 ezer !!! embert csaptak be.

Egy jogsegélyszolgálatot nyújtó alapítvány, bíróság elé szeretné állítatni az elkövetőket ezért jelenleg az Ő megbízássásukból, végzek nyomozást a fenti cégek ellen.

Ha bárki tud bármilyen használható információt, akkor kérem, hogy küldje el a részemre a privatcopo@freemail.hu e-mail címre.

Kérem, hogy azok is jelentkezzenek akik az elmúlt 3 évben megrendelték a munkacsomagot a fenti cégektől. Írják meg, hogy mikor milyen körülmények között kerültek kapcsolatba a céggel mit ígért a cég és mit kaptak meg ténylegesen. A reklamációlyukat hogy kezelték és milyen eredménnyel zárult. A legjobb az lenne ha meglennének a jelentkezési lapok és a befizetési csekkek illetve a megkapott csomagok és ezt valahogy eltudnák juttatni a részemre.

Megnyugtatásul közlöm, hogy mindenki akár névtelenül is bejelentést tehet ezen az e-mail címen. Mindenki részére biztosítom az anonimitást a névtelenséget.

Üdv.: PrivátCopo
sweetbear Creative Commons License 2005.04.01 0 0 27

Egyetértek Velcsivel!!!

Egy időben én is ráhangolódtam az otthoni munkák keresésére, rengeteg hirdetésre jelentkeztem, mindenki küldte a tájékoztatókat.

A Kelet Média Kft. nekem 2x küldte ki a csomagot, 2x fizettem ki a díjat, de előre nem tudtam, mert 2 különböző cégnév volt a feladó, csak a tartalom volt ugyanaz. Szóval engem is bepaliztak, remélem boldogan élnek az én pénzemből is....

Én nem is kezdtem el dolgozni nekik....

Előzmény: velcsi25 (26)
velcsi25 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 26

Sziasztok!

 

Én a Kelet Média Kft-nél próbálkoztam. 2 munkát vállaltam el: hitelt felvevenni szándékozó embereket kerestem ill. munkaközvetítő voltam. 1 évig bírtam...

 

Hitel ügyben 70 ügyfelet találtam fél év alatt. Mindig tovább kellett adnom az adatokat a Kelet Médiának (név, tel.szám, mire kell a hitel és mekkora összegben). Ők visszahívták az ügyfelet és megbeszélték a dolgokat. Nos, a lényeg az volt, hogy csak azután az ügyfél után kapsz jutalékot, aki felveszi ténylegesen a hitelt. SENKI NEM VETTE FEL. Egyet nem értek: úgy hirdeti magát a cég, hogy szabaduljon meg anyagi gondjaitól, plusz még érzékelteti Veled, hogy azzonnal pénzhez juthatsz, de a bővebb infó megrendelése után (pénzért rendelhető csak meg, enélkül nincs munka) küldött anyagban már az van, hogy leghamarabb csak 6 hónap után lesz fizetés, mert ha az ügyfél fel is akar venni hitelt, a banki papírok intézése sok időt vesz igénybe.

 

Munaközvetítésből szedtem be egy kis pénzt: 6000 Ft.ot.

 

Egy szó, mint száz: A kelet média nem megoldja, hanem megduplázza anyagi gondjaidat.

Remélem más szerencsésebb volt vele, én nem ajánlom senkinek!

agytorzsy Creative Commons License 2005.03.21 0 0 25
Helló mindenkinek!
Ha valaki tényleg komoly jövedelmet szeretne othonról, akkor szerintem érdemes ide ellátogatnia:
<a href="http://www.magyarmilliomos.hu/index.php?upi=3384" target="_blank">KLIKK IDE!</a>
De ide is ellátogathat, ha mellette röhögni is akar:
IDE IS KILIKK!
Sok Internetes hülyeséget kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb.
Sok sikert!
Plantago Creative Commons License 2005.02.24 0 0 24

Nem szeretnék senkit vigasztalni, de elég sokat kerestem otthoni munkát és nem igazán van ilyen. Aki ismerősöm otthon dolgozik, az ismerősökön keresztül szerzezte a munkát. Egyszer elpasszoltam egy ilyet, még úgy 5 éve és azóta sokat átkoztam magam miatta. De olyanról még nem hallottam, hogy valaki otthon végezhető munkát ajánl és nem szab határidőt. Viszont, ha valaki nem tudja vállalni, hogy határidőre dolgozzon, annak szerintem meg kellene fordítania a dolgot. Pl. programozónál, utána néz, hogy mi van olyan terület, amibe nincs telítve a piac (pl. nem számlázó program), megírja és beviszi egy kereskedésbe, ahol jutalék ellenében eladják, még ha nem is megy, akkor is csak a ráfordított időt bukja el. Vagy pl. ír egy útvonal nyilvántartó programot és felkeresi az ismerettségi körében lévő könyvelőket nem akarnak e venni egyet, illetve megkéri őket, hogy ajánlják tovább a termékét. Mindenesetre szerintem kisvállalkozókat érdemes megcélozni. Nem mondom, hogy holnapra meg lehet belőle gazdagodni, de hoz némi mellékest, hosszabb távon, ha jól csinálja az ember, többet is.

 

Üdv.: Plant

pocokanya Creative Commons License 2005.02.19 0 0 23

Sziasztok!

 

Én kismamaként otthon végezhető munkát keresek..Angol szakmai gazdasági nyelvvizsgával illetve nemzteközi nyelvvizsgával rendelkezek..Adatrögzitést vállalnék...Korlátlan internet eléréssel,biztos Word Excel tudással...

 

Az előre csekken befizendő utólag ajánlott munka nem érdekel!!!!!!!!!

 

Köszi előre is

pommaci Creative Commons License 2004.12.18 0 0 22

Alapvetően nem vagyok sikeres, amit keresek jelenleg csak mellékesnek mondható, mert pontosan attól félek, ami veled történt. A sikerért nem vagyok hajlandó minden t feláldozni, így az üzlet miatt fél év alatt 1 délutánt nem voltam csak velük. Persze ehhez jó szponzorvonal kell, akik nekem rokonok, így többet vállalnak helyettem. a bemutatók nálunk vannak, addig a gyerekekkel én a másik szobában, plusz aki nem tudta hová tenni a sajátját, arra is vigyázok. ezért írtam, hogy nem lehet valaki így a csúcson pár hónap alatt, de az a 6 év, amíg jár a gyes az ikrek után talán elég lesz egy alkalmazotti bér pótlásához.

Bármilyen más ajánlatot kaptam eddig, adatbázis programozás, honlapkészítés, az mind határidős munka lett volna és azt nem vállalhatom be...

Informatikus vagyok, és a jelenlegi munkahelyem nem nagyon vár vissza kisgyerekkel folyamatos műszakba, 6 év kiesés pedig azt jelenti, hogy jobb, ha meg sem említem a diplomám ebben a szakmában..

Előzmény: cm anglia (19)
Bogie Creative Commons License 2004.12.17 0 0 21

Hát ez nem egy karácsonyi történet:(

 

Előzmény: cm anglia (19)
Pistike Creative Commons License 2004.12.17 0 0 20
Az MLM-en kivül nincs más ajánlat?
cm anglia Creative Commons License 2004.12.17 0 0 19
1 eves volt a fiam, amikor belevagtam, mert elhittem, hogy mukodik otthonrol. 3 honap alatt elertem a legmagasabb szintet es sokat is kerestem. DE! Szinte egyetlen estet nem tudtam veluk lenni, dolgozatam, bemutatokat tartottam, napkozben konzultaltam az uzlettarsakkal, hetvegeken tovabbkepzeseken ultem. Ma, egy ev utan a fiammal kettesben elek es alkalmazott lettem ismet. De a regi eletemet pedig mar nem kaphatom vissza. Egyet biztosan ki merek allitani: kisgyerek, csalad mellett nem tudsz sikeres mlm-uzletet felepiteni, mar ha nem szeretned oket elvesziteni...
Bogie Creative Commons License 2004.12.17 0 0 18
Megvitatni dolgokat alapvetően hasznos. Én például nem gondoltam volna, hogy az mlm-es dolgokat otthonról simán lehet csinálni. Márpedig, ha neked ikrek mellett megy, akkor lehetséges.
Előzmény: pommaci (17)
pommaci Creative Commons License 2004.12.17 0 0 17

Én éppen kismama vagyok, két másfél éves gyermekemmel vagyok itthon mivelhogy ők ikrek. tehát az és időm abszolút be van osztva, és nem általam. Tapasztalat mondatja velem, hopgy az mlm ilyen körülmények között folytatható otthoni tevékenység a mai világban internet és telefon hazsnálatával. Mert ugye az ügyfelek tudnak járni, és el tudnak jönni hozzám, ha személyesen kell beszélnem velük.

Abban igazatok van, hogy nem alkalmazotti munka, és ezért sokak szerint nem munka. De ha jobbat ajánlatok kíváncsi vagyok rá. ajánlatokért jöttem ebbe a topikba, nem volt szándékomban vitát kezdeményezni:)))

 

Bogie Creative Commons License 2004.12.15 0 0 16

Gondolatodat folytatva vagy mert nem akar minden nap 3 órát autókázni vagy esetleg, mert alapvetően szereti az otthona kényelmét...

 

Szerintem ez nem egyszerűen rokkant nyugdíjasok és kismamák kérdése, bár helyzetüktől fakadóan nálunk talán égetőbb a szükséglet. 

 

Nagyon sokféle munkát lehetne otthon is végezni, ráadásul a számítógépen és telefonon végzett munkák még nem is tartoznak a rosszul fizetettek közé. Sajnos még nem következett be az ehhez szükséges szemléletváltás. Pedig mindenki érdeke, hogy minél több embert foglalkoztatni tudjunk, azok közül, akiknek erre igénye van. Ehhez viszont be kellene látnunk, hogy nem csak az dolgozik, aki bemegy az irodába. Nagyon nehéz feladat, hiszen a céges folyamatokat sokkal jobban meg kellene tudni szervezni ahhoz, hogy a vezetők kényelmesen érezzék magukat attól függetlenül, hogy nem "nézhetnek rá" az embereikre.

Előzmény: Doadoa (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!