Keresés

Részletes keresés

krsand Creative Commons License 2008.01.11 0 0 31

Szia Boga20! A norvég nyelvvel hogy állsz? Én áprilisban kezdek dolgozni krsandban.Ha tudsz valamennyire norvégul, érdemes megpróbálni a munkaközvetítő cégeket. Pl Adecco, manpower, Proffice, Jobzone

 

 

Előzmény: Boga20 (29)
goahippy Creative Commons License 2008.01.08 0 0 30
helo en anyittudnek segiteni hogy ha ott vagy oslo ba akkor menny be a mollergate 3 ba ez a unginfo hej ez fiataloknak van akik munkatkeresnek es itt tud nak neked segiteni irnak neked oneletrajzot es adnak cimeket munkakozvetito ienek aztan mehecc a NAV ba is ez a norveg hatosag itt vesznek munkanelkulinek fel es ott is segitenek ennyit tudok segiteni helo
Előzmény: Törölt nick (26)
Boga20 Creative Commons License 2007.12.25 0 0 29

Hello mindenkinek! Munkát keresek norvégiában teljesen mindegy hogy mit kell csinálni csak az a lényeg hogy ne legyenek a fönökségben magyarok.Én Kristiansandban tartozkodok takaritoként dolgozok de annyit keresek mint othon kerestem a szakmámban. A személyi számom január közepére megérkezik. Ha valaki tud segiteni irjon. A segitséget elöre is nagyon szépen köszönöm. (nekem már a tanács is segitség) Mindenkinek békés karácsonyt és boldog uj esztendöt kivánok.

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.05 0 0 28

Sziasztok

 

Én is norvégiát céloztam meg és megosztok cimeket veletek.

www.

         gulersider.no

         statoil.com

         hydro.com

        akerkvaerner.com

        conocopillips.no

        snohvit.com

Most egyelőre ennyi ezeket a munkaügyi központból kaptam.

És Figyelem pénzt a munkavállalásért nem kérhet senki sem ez nem törvényes az Unios törvényeknek megfelelően.

Pénzt senkinek se küldjetek.

Még teszek fel cimeket de csak később bárkinek van valami tapsztalata esetleg kérdése ötlete akkor irja meg spillo@vipmail.hu

 

Jó keresést.

kretalin Creative Commons License 2007.11.04 0 0 27

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT AKI ITT OLVASSA A FORUMOT ÉS TUD SEGITENI NEKÜNK.   Dánia, Finnország, Norvégia, Svédország.

Akik jártak már turistaként ezekben az országokban, és  tőlük csupa jót lehet hallani.

És most, hogy már elvileg szabad ezen országokban a munkavállalás, elgondolkoztam, hogy vajon milyen lehetőségeim vannak mindenféle kapcsolati tőke nélkül, ellenben jó angol nyelvtudással, diploma nélkül ezekben az országokban élni és munkát válalni.

Milyenek a kinti munkaviszonyok, a munkaadók, mennyire szeretik foglalkoztatni a magyarokat? Egy magyar munkavállaló normál életmódot élve a magyar viszonyokhoz képest jobb szinvonalon tud kint élni, dolgozni?

 

Szeretnék mindenkitől tapasztalatot, tanácsot, esetleg segítséget kérni ezzel kapcsolatban, aki kint él, élt, dolgozik, dolgozott! mi jártunk turista ként ezek országokban, és nagyon,de nagyon tetszik. HA VALAKI TUD SEGITENI NEKÜNK AZOKNAK ÖRÖK BARÁCSÁG, ÉS MÉLY KÖSZÖNET. KIS ZOLTÁN ÉS NEJE

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 26

Sziasztok!Munkát keresek Norvégiában.Lehet Építőipar vagy szállitmányozás.Vagy ha valaki fúrótorony munkába való jutást tud azt is szivesen veszem.Milyen nehéz elintézni a munka vállalást és a tartozkodási engedélyeket.

Ha tudd valaki segíteni akkor írjon a spillo@vipmail.hu Tudom nem egyszerü a történet de hátha találnék valakit aki tudd tanácsot adni vagy segíteni hogy hol kezdjem a keresést.

Előre is köszönöm.

sladoled Creative Commons License 2007.08.05 0 0 25
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni arendali munkakereséshez. Sajnos norvégul nem tudok, angolul is csak egy kicsit, németül pedig középszinten. Bármilyen (kiv.: erotikus, szex) munkát elvállalnék. Kérem írjon, aki tud nekem ebben segíteni! E-mail címem: sladoled@freemail.hu

Előre köszi!
Dóri
YKUM Creative Commons License 2007.07.23 0 0 24
Szia! Ismersz tuti közvetitőt olajfúróra Norvégiába?
Előzmény: neezoh (23)
neezoh Creative Commons License 2007.07.22 0 0 23
Erosen felejtos nektek az olajfuras. A befizetos ugynoksegek terjesztik a suket dumat hogy nyelv es szaktudas nelkul lehet kijutni, ami sima hazugsag. Valojaban kemenyen kell szaktudas, nyelv + spec kepzes, ami nelkul a toronyra se teheti a labat senki.
<pTs> Creative Commons License 2007.07.22 0 0 22

Helló!

 

Én is szeretnék Norvégiába kijutni mihozzá szintén olajfúróútra és látom ezzel vagyotok még néhányan de nekem is elég kevés információm van ezzel kapcsolatban és talán nektek már sikerült kijutni vagy tudtok olyan munakadót aki legalább 90%-ban megbízható

 

 

köszi szépen

ilo84 Creative Commons License 2007.05.11 0 0 21
Norvégiába szeretnék kimenni dolgozni olajfúró toronyra!Tudna nekem valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet kijutni vagy valami információt szolgáltatni nekem a munkáról?Előre is köszönöm!
m1aya3 Creative Commons License 2006.10.02 0 0 20

hello!

öcsém szeretne elmenni olajfúrótoronyra dolgozni.kérdésem mi kell hozzá?nincs érettségije (ugy hallottam nem szükséges hozzá - ahogy a nyelv sem),nyelvvizsgája sincs,a suliban angolt tanult.remélem tud valai segíteni nekem ez ügyben!előre is köszönöm (öcsém nevében is)!

Perlimpín Creative Commons License 2006.06.02 0 0 19
Egyébként ha van valakinek véleménye, megjegyzése, esetleg tapasztalata skandináv országokban munkavállalásról, akkor nyugodtan "papírra" vetheti itt. Én voltam már egy pár hónapot Dániában, igaz nem dolgoztam, de vissza mennék. Ugyanígy érdekelne Finnország, Svédország, esetleg Izland. Az utóbbi országban egyébként rendszeresen keresnek hotelekbe, halfeldolgozó üzemekre, farmokra külföldi munkavállalókat, és május óta magyarok is könyített feltételekkel vállalhatnak munkát. Van valaki aki esetleg hasonlóképpen érdeklődik eziránt?

Üdv.,

P.
Perlimpín Creative Commons License 2006.06.02 0 0 18
Túszul ejtettek 6 britet, egy kanadait és egy amerikait egy norvég tulajdonú fúrótornyon Nigéria partjaitól délre. (Politiken, Dánia)

http://politiken.dk/VisArtikel.iasp?PageID=457163


A túszul ejtő csoport korábban januárban már 9 embert kivégzett. (VG Nett, Norvégia)


http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=118398
Perlimpín Creative Commons License 2006.05.29 0 0 17

Helló! Látom kicsit régi a topik. Lehet, hogy azóta már egy oljafúró tornyon vagy? Hasonlóan kalandvágyó vagyok én is, észak felé mennék ősszel, vagy Izlandra vagy Finnországba - dolgozni, nyelvet tanulni.

 

Ha esetleg valakit érdekel még ilyen munkalehetőség (és komolyan is gondolja, mert pl. beszél norvégul, dánul stb.) akkor alapíthatnánk itt egy kölcsönös önsegítő csoportot, aztán majd meglátjuk ki.

 

Üdv.

 

P.

nagy1 Creative Commons License 2006.02.08 0 0 16

Helló!szeretném felvenni a kapcsolatot olyannal, aki már járt kinn. én is kaptam lehetőséget, hogy kinn dolgozhassak, de kíváncsi lennék miről szól ez pontosan. Bárki,aki tud segíteni, szívesen fogadom a tanácsait!

kissyfur Creative Commons License 2003.10.14 0 0 15
Köszönöm.
Mindjárt megnézem.
:o)
Előzmény: Zoe21 (14)
Zoe21 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 14
anygolul is lehet olvasni, csak most vettem észre :)
Zoe21 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 13
http://www.gulesider.no/

Norvég aranyoldalak...csak sajnos(?)norvégul van :)

nyman Creative Commons License 2003.10.06 0 0 12
Mostanaban sajnos nem tudom hogy megy. Regebben tele voltak az ujsagok hirdetesekkel, de mar jo ideje nem lattam egyet sem. De elkepzelheto, hogy a neten akad info.
Előzmény: kissyfur (11)
kissyfur Creative Commons License 2003.10.06 0 0 11
Igen. Legfőképp arra gondoltam.
Tudsz róla valamit?
Kissyfur
Előzmény: nyman (9)
kissyfur Creative Commons License 2003.10.06 0 0 10
Nem feltétlen mosolygásnak szántam, csak köszönésképpen írtam(arra, hogy válaszoltál).
Kissyfur
Előzmény: Zoe21 (8)
nyman Creative Commons License 2003.10.05 0 0 9
olajmunka?
Zoe21 Creative Commons License 2003.10.02 0 0 8
Min mosolyogsz?
kissyfur Creative Commons License 2003.10.02 0 0 7
:o)
Előzmény: Zoe21 (6)
Zoe21 Creative Commons License 2003.10.02 0 0 6
Ja, még valami, a norvég nagykövetség azt hiszem tudna segiteni, bár korlátozottak a lehetőségei, de azért érdemes megpróbálni szerintem.
kissyfur Creative Commons License 2003.10.02 0 0 5
Köszi azért a segítséget.
Majd csak lesz valami. :o(
Kissyfur
Előzmény: Zoe21 (4)
Zoe21 Creative Commons License 2003.10.01 0 0 4
Én úgy tudom, van egy vizum oda, 3 hónapos, addig lehet ott munkát keresni. Amúgy nem mindig egyszerű találni, ha nincs ismerős. Nekem ajánlottak ott többször is babysitteri állást, de az is ismerősön keresztül ment.
orKán Creative Commons License 2003.08.25 0 0 3
0 ötletem van

:-)

Előzmény: kissyfur (2)
kissyfur Creative Commons License 2003.08.23 0 0 2
Sziasztok!
Lenne valakinek valami személyes tapasztalata norvégiai munkát illetően?
Vagy nem tud netán valaki vmi konkrét lehetőséget?
Válaszaitokat előre is köszönöm: Kissyfur

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!