Keresés

Részletes keresés

NS68 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 119

Nekem messze van Monor, többe lenne a benzin mint a gerle ára. Milyen érdekel ? Elküldöm  a számom e-mailben.

Előzmény: Agalamb (118)
Agalamb Creative Commons License 2010.04.04 0 0 118
Helló!

Tavaly beszéltünk telefonon.

Most jössz Monorra van eladó Kacagód?

Küld el a telszámodat!
Előzmény: NS68 (115)
NS68 Creative Commons License 2010.04.01 0 0 117

Csak a képen  látszik úgy. A valóságban a hagyományos szürke olyan koszos barnás szinü mellettük. Ezek ezüstös színüek.

Itt a topikot olvasta egy szarvasi srác és küldött e-mailt.

Előzmény: Norbi0131 (116)
Norbi0131 Creative Commons License 2010.04.01 0 0 116
Sziasztok!

Na ez szuper! Bár én csak az egyiken látom a kék árnyalatot! A másik sima vadasnak tűnik.

Honnan tudtad beszerezni őket?
NS68 Creative Commons License 2010.04.01 0 0 115

Sikerült kék gerléket vennem.

Springdale Creative Commons License 2010.04.01 0 0 114
Szia, megkaptad a mailt?
Előzmény: tanuló13454545 (111)
Adam18 Creative Commons License 2010.03.29 0 0 113

Sziasztok!

Eladó egy 2009-es babos kacagógerle testvérpár! 1000 Ft/db

Érd.: allat18@freemail.hu v. allatbarat19@freemail.com

Helyileg Pilisvörösváron vannak. Monorra feltudom vinni őket. Üdv.

Springdale Creative Commons License 2010.03.29 0 0 112
Mail ment :)
Előzmény: tanuló13454545 (111)
tanuló13454545 Creative Commons License 2010.03.29 0 0 111

Szia Springdale

 

Bizony,érdekelnének,ha írsz egy e-mailt,és tudunk időpontot,helyszínt és árat egyeztetni indulhat az üzlet.

 

(Hát én is remélem jól fogják érezni magukat)

Előzmény: Springdale (110)
Springdale Creative Commons License 2010.03.29 0 0 110
Egyébként ők is kalickában nőttek fel, nem is túl nagyban, de rendszeresen voltak röptetve, szerintem jól éreznék magukat nálad - remélem :)
Springdale Creative Commons License 2010.03.29 0 0 109
Szia! Megvannak még és sürgősen gazdit keresnek! Érdekelnek?

Előzmény: tanuló13454545 (106)
NS68 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 108

Nem odu kell  nekik, elég egy kis kosár vagy virágalátét amibe bele tud ülni.

 

Előzmény: sultiii (105)
tanuló13454545 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 107
Bár én mondjuk,ha hozzám kerülnek,nem tudnák röpdét adni nekik,egy kalitban lennének a szobámban,de gyakran lennének reptetve,ahogy a többi madaram is,ha van kedved,nézz át a kanáris fórumba,rengeteg fotót töltöttem már föl a madaraimról.
tanuló13454545 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 106

Sziasztok,

 

Springdale,eladó még a kacagó testvérpárod?

(ha nem,akkor ha szabad,lecsapnák rájuk)

sultiii Creative Commons License 2010.03.27 0 0 105
hali
valaki megtudná mondani mekkora odu kell a kacagó gerlének?

szélesség magasság meg a röpnyilás
Norbi0131 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 104
Persze, már meg is van! :)
NS68 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 103
Nem tudok rárjönni, hogy kell képet feltenni a peceli fórumra. Te feltudnád oda tenni ezeket? Ha valaki tud ilyen gerlét engem érdekelne.
Előzmény: Norbi0131 (102)
Norbi0131 Creative Commons License 2010.03.22 0 0 102
Sziasztok!

Én is jártam már így kacagókkal és postákkal is, hogy egyik éjjel kinyírta őket valami.
Volt, hogy patkány húzta ki az egyik legnagyobb postámat, pedig a galambokban már van elég erő!

Az a baj tényleg, hogy ha egy görény bemegy, akkor akkora riadalmat kelt, hogy az összes galamb egyből elkezd mindenfelé repkedni és simán elkapja őket!

Egyik haveromnál az egyik galamb még egész délelőtt ott volt felkapaszkodva a drótra, annyira megijedt, de legalább nem ölte meg! ez volt a szerencséje. Valószínűleg besokkolt és mozdulni sem tudott.
H . B a l á z s Creative Commons License 2010.03.21 0 0 101
az nagyon szar , mert nekem is régen bement a galambokhoz és az volt a szerencse, hogy csak pár db volt, de újrakezdtem erősebb ólakkal.
szerintem nyest volt, mert az a gyakoribb és ügyesebb vadász.
ez itt a baj, hogy a görényfélék úgymond "élvezetből" ölnek. ha bemegy egy nagy galambólba ahol van 150 db galamb és nem ülnek magasan és letudja szedni őket, akkor bizony mindegyiket megöli és rohadjon meg 2 db galambbal simán jól tudna lakni
Springdale Creative Commons License 2010.03.21 0 0 100
Ez elég szörnyű, de hogy tud átmenni a rácson? És mi lehetett az?
NS68 Creative Commons License 2010.03.21 0 0 99
Nekem régebben egy nagy röpdében volt 20-30 kacagó, vettem alá törpe cochinokat de nem bírták. Állandóan tüsszögtek és a kakas elpusztult, akkor vettem másik kakast de az is elpusztult, a  tyúkokat odaadtam a szomszédnak rövid idő a alatt meggyógyultak. Úgy gondolom hogy a gerlék porát nem szerették. Aztán egy reggelre az összes gerlét lefojtotta valami görény, csak néhánynak a fejét ette meg a legtöbbet csak megölte. Akkor megerősítettem a röpdét egy másik sor hálóval és mindent kifújtam pur habbal, de kb fél év múlva csak bement és újból megölte az összest. Azóta külön kissebb kalitkákban tarom őket párokba szétrakva.
Előzmény: H . B a l á z s (98)
H . B a l á z s Creative Commons License 2010.03.20 0 0 98
hello
hát nekem kb 1 éve vanak együtt a 3 db, majd, ha kialakul a pár, akkor a 3.-at eladom.
nekem fácánokkal vannak és kacagókkal, a kacagókkal jól elvannak egymás mellett, hát lehet, hogy nagy madár és minél nagyobb hely kell neki, de szerintem senki nem tud olyan nagy helyet nyújtani neki, hogy a nászrepülését és a köreit tudja röpülni!!
ugyan azt eszi mint a házi galamb, csak (legalábbis szerintem, én ugy veszem észre) sokkal kevesebbet eszik.
én hiába neveltem fel ugyan ugy visszavadult, de ez m mindenkinél így van.
mivel én pl kézzel neveltem fel, nem hiszem, hogy tudni fognak nevelni. szerintem nagyon szépek , szeretem őket, de nagyon vadak tudnak lenni, ha nagyon megközelíted.
Előzmény: Springdale (94)
Norbi0131 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 97
Sziasztok!

Még mindig szépek a madaraid! :)

Dehogynem kellenek ők is! Két párt szeretnék belőlük!

Reményeim szerint egy akkora röpdében, amiben most vannak eltűrik majd egymás jelenlétét!
Springdale Creative Commons License 2010.03.20 0 0 96
Új képek az majdnem egy éves testvérpárról:



Springdale Creative Commons License 2010.03.20 0 0 95
Az előző persze Balázsnak ment, nem tudom, miért nem linkelte az eredetit... Ja és látom, az örvösök persze nem csak nekem tűntek fe :)

Norbi, ha vettél két kacagót akkor az enyémek már nem kellenek?

Egyébként a lemon dove a wikipédia szerint São Tomé-i citromgalamb :)

http://hu.wikipedia.org/wiki/S%C3%A3o_Tom%C3%A9-i_citromgalamb
Springdale Creative Commons License 2010.03.20 0 0 94
Szia!

Szépek a gerlék! Ha jól látom az utolsó képen, örvös galambot is tartasz! Milyen a viselkedésük, van valami speciális igényük? A helyen kívül, mert ha jól tudom, európa legnagyobb szárnyfesztávval rendelkező galambféléje :)
H . B a l á z s Creative Commons License 2010.03.19 0 0 93
az jó
nekem meg kiderült, hogy a 4 gerlémből mind a 4 hím :S
Előzmény: NS68 (92)
NS68 Creative Commons License 2010.03.19 0 0 92
Kikelt az első kis gerlém, még nem láttam csak az üres toljáshéj van kidobva a fészekből.
H . B a l á z s Creative Commons License 2010.03.17 0 0 91
hát igen nem nagyon kell a kacagó senkinek sem, de én szeretem őket, szépek és az egész gerle tetszik úgy ahogy van:D de nem vagyok oda a selyem meg a kontyosokért:S
inkább simán csak a szürke (balkáni színű) + ez a babos ami nekem van= ezek tetszenek kacagóból. már regisztráltam a másik fórumra is:) elolvastam az egész "egzotikus galambok" topicot, szerintem krv jó!!
Előzmény: Norbi0131 (89)
H . B a l á z s Creative Commons License 2010.03.17 0 0 90
megnéztem az oldalt és jó, majd regisztrálok és írogatok én is
Előzmény: Norbi0131 (89)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!