Keresés

Részletes keresés

Prof Creative Commons License 2010.11.03 0 0 2646
Volt minden. Asszem az Aviva is csak valamikor a nyár elején jelentett exitust.
Bocsánat, márciusban.

De ettől még volt egy halom kombinálható termék.

Én kíváncsian várom.
Előzmény: Törölt nick (2645)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.03 0 0 2645
2010 majusrol beszelunk egyebkent.

Megvolt a talalkozo.

Ha lesz erom, leirom, mi volt. En tudok pofatlan lenni, lattam is mar par dolgot, de ekkora pofatlansaggal kombinalt aljassaggal nem talalkoztam a 10 ev alatt, amiota csinalom. Vagy csak nem lattam ilyen kozelrol.
Előzmény: Prof (2644)
Prof Creative Commons License 2010.11.03 0 0 2644
Válaszolt is.
PSZÁF előírás az összes meglévő (valaha értékesített) megoldás információinak
részletes közzététele (feltételek). Ha ráklikkelsz és megvárod a PDF letöltését,
akkor látod, hogy három kivétellel az összesen ott van, hogy 2010. október 2-ától
nem értékesített termék.

No, ezt is elboronáltuk.
Előzmény: Prof (2643)
Prof Creative Commons License 2010.11.03 0 0 2643
Ne fáradj, szóltam a fiókhálózati igazgatónak.
Egyébként három termék van, amit be lehet kombinálni, mind AXA-s. Átmeneti
megoldás.
Előzmény: Törölt nick (2640)
Prof Creative Commons License 2010.11.03 0 0 2642
Hm...

Erre nem nagyon lehet bármiféle kommentet írni. Én a találkozóra vinném az előre
kinyomtatott, nagyjából kitöltött és aláírt papírt, amivel a kötvényátvételhez képest
rendelkezésre álló 30 napos felmondással búcsút intek a szerződésnek.

Kb. egy éve volt hasonló történet, szintén OVB, érdemes visszaolvasni. Igaz, az nem
AXA volt, hanem Generali.

Prof
Előzmény: Törölt nick (2640)
Prof Creative Commons License 2010.11.03 0 0 2641
Hali!

Nem tudok én németül, kéremszépen.

Másfelől meg a fene sem tudja, hogy ezek az emberek itt valaha is tanúbizonyságot
tesznek-e valamiféle korrektségről vagy sem. Én tartok tőle kicsit, hogy nem fognak.

Az meg, hogy ezeket a szerencsétleneket hogyan ütik a németek, osztrákok és
magyarok, szerintem irreleváns... Teljesen, jórészt.

Prof
Előzmény: Törölt nick (2639)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.02 0 0 2640
A sztori ujabb elemekkel egeszult ki :D

Beszeltem az uzletkoto vezetojevel, kiderult, hogy azert kapott az ugyfel Zeuszt, mert az AXA semmi mast nem fogad el a hitele melle. Csak ezt. Szolok is nekik, hogy a honlaprol ( innen ) szedjek ki az osszes tobbi termeket, mert azok nem jok, de az AXA ezt meg biztos nem tudja.

Kozben az is kiderult, hogy az ugyfel szegeny onnan nem fog hitelt kapni, de persze addigra, amikorra kelleni fog neki, biztos enyhulnek a feltetelek annyit, hogy megis. Es akkor jo lesz a Zeusz. Na persze..

Hogy a kotvenyatvetelre ( pontosabban arra, hogy az ugyfel 5 honapig meg a sajat ajanlati peldanyat sem kapta meg ) miert nem kerult sor, es hogy tulajdonkeppen az a kotveny vajon hol is van, nem tudok bizonyossaggal szolgalni, de holnap talalkozok az uzletkotovel es a vezetojevel, es akkor okosabb leszek. Gondolom, a pszaf-et is ertesiteni kene rola, hogy ennek a diszes OVB-s kompanianak eszebeok sem jutott, hogy azt a kotvenyt at kellene adni az ugyfelnek. Vajon mit fognak hozza szolni?

Szivem szerint videokonferencia formajaban kozvetitenem a holnapi talalkat, hogy mindenki okosodjon...

Ja, es a vezeto megkerdezte, hogy most ilyen agresszivbe' nyomom? Mondom nem, csak veletek ellentetben az ugyfel erdeket tartom szem elott, es egy egy ev mulva esedekes lakasvasarlasra nem egy husz eves futamideju, chf-alapu befektetest ajanlok, aminek a tkm-je ugyan nem a legmagasabb ( hogy egy masik OVB-s zsenit idezzek ) de azert a legmagasabbak kozott van :D
Előzmény: Törölt nick (2636)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.01 0 0 2639
Olyan szomoru vagyok, hogy nem jelentkezett senki, es igy teljesen elbizonytalanodtam, hogy most szandekosan basztak at az ugyfelemet, vagy szandekosan es rosszindulatbol, esetleg szandekosan, rosszindulatbol es kizarolag a magasabb jutalek miatt.

Nagy bizonytalansagomban talaltam egy ilyen oldalt ( na jo, igazabol veletlenul, de nem baj ), hogyaszongya: exovb

Nem vagyok tul jo nemetbol ( der stuhl, die tur, majne klajne kacce ) de a google translate azert segitett. Valaki megnezhetne, hogy vannak pontosan ezek a munkatarsi presszionalasok meg reszvenyarfolyamos bennfentes kereskedesek.. meg az osszes stikli.

Prof, te olyan okos vagy, ugye nemetul is? ;)
Előzmény: Prof (2637)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2638
Lehet csatlakozi Pazolához (nem harap, egész barátságos népség), és élő
egyenesben, az ügyfél előtt megvédeni a mundér becsületét. Igen, esetleg a többi
OVB-s emberke ellenében. Vállaljátok?


Gondolom, e miatt a nagy, meleg, barna gondolat miatt szokott konny a szemedbe,
es ezert vetettel tobb helyesirasi hibat egy hsz-ben, mint iden eddig az osszes tobbiben... te, orok optimista, te! ;)

Amugy a vezeto vezetoje az egyik radermedt, a vezeto vezetojenek vezetojenek a vezetoje meg a masik. Persze ezt csak mi ketten ertjuk, meg maguk az erintettek sem, pedig olvasnak :D
Előzmény: Prof (2637)
Prof Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2637
Épkézláb válasz?

Nyilván bármire azt mondhatod, hogy nem épkézláb. Az más kérdés, hogy mi az
igazság, min az, amit nem tudunk, meg mennyi hiányzikmég abból, amit tudunk.

Sejtéseink lehetnek arra, hogy:
-- szakmailag fogalma sem volt, mit csinál,
-- távirányítással történt az esemény,
-- tesznek rá, hogy az ügyfél érdekeinek megfelelő dolgot értékesítsenek,
-- tesznek a hatásoly jogszabályokra,
-- sok pénzt akarnak keresni magas jutalékú termékekkel.

Ez nem indíttatás kérdése szerintem, hanem elveké, szabályoké, szokásjogé, etikáé,
fegyelemé, gerincességgé és még sorolhatnám.

Mielőtt itt ismét megjelenne a nagyszámú hangos OVB-t védő sereg, csak annyit,
hogy ebből az egész történetből nyugodtan ki lehet szedni az OVB-t, mint céget.
A maradék ígyis-úgyis posvány (ha helyettesítjük másvalamivel, ha nem), gerinctelen,
aljas, öncélú és súlyosan etikátlan.

Az meg, hogy egy kötvénytelen szerződéssel mit kell csinálni, gondolom nem kell
sokáig magyaráznom, magad is rájössz.


Kedves OVB-s kollégák! Most lehet jönni és javaslatokat tenni, hogy az ügyfél mi tévő
legyen! Lehet csatlakozi Pazolához (nem harap, egész barátságos népség), és élő
egyenesben, az ügyfél előtt megvédeni a mundér becsületét. Igen, esetleg a többi
OVB-s emberke ellenében. Vállaljátok?

Prof
Előzmény: Törölt nick (2636)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2636
Ma talalkoztam egy.. na, ki talalja ki? Ugyfellel, igen!

Az ugyfel nemregiben talalkozott egy.. na, ki talalja ki? OVB-sel, igen!

Az ugyfel lakast szeretne egy ev mulva, es kotottek neki egy.. na, ki talalja ki? Befekteteshez kotott eletbiztositast, igen!

Az ugyfel fel evvel ezelott kototte meg, es atvette a.. na, ki talalja ki? ( Figyelem! Most trukk jon! ) Nem, nem a kotvenyet! Az ajanlatat!

Fel ev utan. Kotveeeny?! A kutya sem mondta neki, hogy olyan is lesz.

Az OVB-s tanacsado azert ezt ajanlotta, mert neki is olyan van! Nagyon jo dolog, mert befektetik a penzet, es meg adokedvezmeny is jar ra!

( Kinek van mar elege a sok felkialtojelbol rajtam kivul? )

Vajon mi motival egy OVB-s vezetot abban, hogy azt mondja a munkatarsanak, figyi, igaz, neked OVB69-ed van, de ennek az embernek kossel mar inkabb egy Zeuszt, mert lakascelja van? Csak nem a jutalek?

Aki tud epkezlab magyarazatot adni ezen kivul, vendegem egy.. gyakorlatilag barmire.

Javasoltam, hogy a kovetkezo alkalommal hozza magaval a tanacsadojat, a tanacsadoja vezetojet, sot, a vezetoje vezetojet is. Szivesen beszelgetnek olyannal, aki azert nem tudott honapokig ugyletet leadni, mert nem volt meg a pszaf altal kovetelt vegzettsege. Persze addig is dolgozott, csak nem a sajat neven adta le..

.. biztos, hogy jol van igy ez az egesz sztori?
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.22 0 0 2635
Apa tulmozgasos pajzsmirigye vagy.
Előzmény: egykerdescsak (2634)
egykerdescsak Creative Commons License 2010.10.22 0 0 2634
Nem tegeződünk még, ha jól gondolom.
Egy ügyfél lennék.
(És nem az előttem hozzászóló tippjei közül.)
Előzmény: Törölt nick (2632)
Prof Creative Commons License 2010.10.20 0 0 2633
Tom, az a médiatestületes nő biztos.
Vagy mégjobb. Kostevc úr?
Ö, nem...
Tyler Durden.
Előzmény: Törölt nick (2632)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.20 0 0 2632
Te ki vagy?
Előzmény: egykerdescsak (2631)
egykerdescsak Creative Commons License 2010.10.20 0 0 2631
Jó napot!

Beleolvastam a topikba, szégyen ami itt megy!
Egymás segítése helyett csak az osztás...

Szép napot minden kiskakasnak!
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.19 0 0 2630
Hagyd.. nem tanitanak nekik TKM-et. A 90%-nak fogalma sincs rola, mi az, vagy mire valo. Biztos rosszul emlekszem, de nem ovb-s volt az a hozzaszolo, aki azt mondta, hogy azert jo az OVB72, mert ugyan nem a legnagyobb a TKM-je, de az elsok kozott van?

Ugye de?
Előzmény: Törölt nick (2628)
Prof Creative Commons License 2010.10.19 0 0 2629
Bandesz!

Tőmondatokban tényleg, másnak nincs értelme.

Elismerés: olvasd el Bruce Campbellnek írt válaszomat.

Ami itt folyik, az nem fröcsögés, hanem érvelés. Mi a magunk számára elfogadható,
ismert, védhető tényeket sorolunk fel, ezekre várunk tőled releváns, elfogadható
válaszokat, indokokkal egyetemben. Ilyen nem nagyon akar jönni.

Egy szóval sem írtam, hogy a Bnetes barátom sügérkedett volna, ezt te tetted hozzá.
(Úgy hívják a jelenséget, hogy általánosítás.)
Igen, beszéltünk a 30-40%-ról. Bár nekem is van itthon, ő maga is megmutatta
a Bnet hivatalos értékesítési segédletét, amely az ügyfélcél megvalósításának, illetve
megvalósíthatóságának elemzésére szolgál. Van benne 80%-is: a rövid távra,
alacsony kockázatvállalási hajlandóság mellett befektető ügyfelek
portfóliódiverzifikációjában ilyen arányban javasolják a pénzpiaci típusú
befektetéseket.
E mellett a legmagasabb becsült hozam nettó (TKM-mel módosított) 15%, de ő maga
még ezt is túlzónak tartotta használni.
A 30-40-több százalékokról azt mondta: semmi köze a hivatalos, elvárt technológiához,
és ők maguk is (élükön K. P.-vel) harcolnak ellene.

Nézd. A fórumos élet nem fenékig tejfel. Soha senki nem mondta, hogy az lesz.
Ez az OVB topik, nyilván az OVB-t fogja benne ütni, aki éri. Aki meg OVB-s itt van,
az próbálja védeni a mundér becsületét. Most vagy felveszed a kesztyűt, vagy
sírsz tovább. Melyik legyen?


Prof
Előzmény: Bandesz85 (2626)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.19 0 0 2628
Már ne haragudj, de ezeknek a megtakarításoknak a TKM-je közel azonos, hasonló, kicsi a különbség, tényleg ezt számolgassam az ügyfélnél, hogy figyu ez olcsóbb 20 zlotyival, akkor ez lesz a jó???

A 20 éves ovb72 tkm-je 3,03-5,93%. A szintén wl 20 éves allianz életprogram 1,49-2,25%. Az általad becsmérelt univerzum pedig 1,26-2,08%.

A tkm-ek alsó határával számolva 20 évre az ovb72 költsége 35%-kal több, mint az allianz-é, és 42%-kal az univerzumnál. A felső határral számaolva pedig 106%-kal, illetve 113%-kal.
Előzmény: Bandesz85 (2627)
Bandesz85 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 2627

Kedves Pazola!

 

Én meg azt tudtam rólad, hogy bármit írok, az csak rossz lehet. Igazából tök mindegy én hogy csinálom, mivel ovb-s vagyok, nem lesz jó, vagy én, vagy a termék, vagy a hangsúly, vagy valami..

 

A táblázattal minden rendben, jók az információid.

 

Nem értem igazából a többi dolgot, univerzum? Mit szeretnél vele? Kivülről szép, olcsó, csili-vili, csak a belsejében van sok-sok etikátlan dolog, amivel elég szépen szívhat az ügyfél. De ügyes fiú vagy, járj utána a dolgoknak!

 

Igen, kötöttem 20.000-nyi cuccot és mind szar, mert én kötöttem. Teljesen védhetetlen! Szerencsére az ügyfeleim másképp látják ezt, a te véleményed meg egy a sok közül a másik oldalról, őszintén szólva nem érdekel. Te is csak egy lelkisérült vagy, akinek nincs más dolga, mint itt élje ki beteges hajlamait.

 

Már ne haragudj, de ezeknek a megtakarításoknak a TKM-je közel azonos, hasonló, kicsi a különbség, tényleg ezt számolgassam az ügyfélnél, hogy figyu ez olcsóbb 20 zlotyival, akkor ez lesz a jó??? 

 

Tudom azt, hogy jók a termékekink, nem drágák, számítson az, hogy milyen célja van az ügyfélnek és melyik termék lenne a megfelelő!

 

Fülignek meg üzenem, hogy további szép napot!

 

Na pá.

Előzmény: Törölt nick (2624)
Bandesz85 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 2626

Prof!

 

Nézd, én amióta ide tévedtem, azóta fröcsögve beszéltek az ovb-ről, az ovb-sekről. Komolyan. Ez hogy te bárkit is elismernél aki ovb-s, hát ilyennel nem nagyon találkoztam, de igazad van 48 oldallal előbb lehet írtál ilyet.

 

Ez az általam nem ismert személyt negatív jelzővel való illetésnél kire gondolsz? A bnetes emberre? Ő volt az aki sügérkedett, nem? 

 

De tényleg Prof! Válaszoljál már, hogy ha ennyire jó spanod a bnetes emberke, nem beszéltetek ezekről a 20-30-40%-os hozamokról?  Mert erre speciel soha nem válaszolsz, hogy csinálják?  Tudom, hogy meglehet, de az téged nem zavar, hogy biztos 20-30%ról beszélnek, vagy téged csak az ovb-s 10% aggaszt?

 

A probléma az, ahogy te és a játszótársaid itt véditek a "becsületet", attól inkább elmegy az ember étvágya az egésztől, nemhogy "óóó Józsikám, legközelebb jobban ügyelj.."   - ez csak te hiszed, hogy így csapódik le..

 

Nem szoktam elfordulni az ilyen esetektől, ha tudom a tényleges dolgot, ismerem az ügyfelet, tudom mit szeretett volna és mást kapott, akkor lépek, mint ahogy már megtettem amikor tudomást szereztem róla. Az illető más struktúrában volt és már nem dolgozik nálunk. Ennyi.

 

Valóban hagyjuk a zabhegyezést, én véletlenül sem szeretnék nektek megfelelni.

 

Üdv.

Előzmény: Prof (2621)
Prof Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2625
Holnap felhívok valami biztosítót és megkérdezem, hogy egy átlagos pazola
avult értéke mostanában mi lehet. :-D
Előzmény: Törölt nick (2624)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2624
Ez jo, ezt mar eddig is tudtuk, hogy te nagyon rendes vagy, es kizarolag az ugyfel erdekeit nezed, viszont azt nem teljesen ertem, hogy te ennek miert nem szamoltal utana sosem. Azt irod, hogy megbizol azokban, akik leoktattak. Ez rendben van. En nem tudok szamolni, meg el is vagyok avulva, viszont nekem ilyen adataim vannak:

Kezdeti koltseg Nyilvantartasi Eladas-veteli

merteke / hany eves dijbol / hany evig / ho minden befizetesbol

OVB69 6% 2 10 450 5%
OVB70 6% 3 15 450 5%
OVB72 4,75% 3 15 450 5%

Nezd mar meg a tablazatot, es javitsd ki. De tenyleg. Kosz.

Nem akarok tul sokat papolni a tobbivel kapcsolatban, de azt mondjuk akkor elmondhatjuk, hogy azok a munkatarsaid, akik ezek szerint nem mondjuk Univerzumot kotottek, azok nem az ugyfel erdeket nezik? Persze kivancsian varom az erveidet ( ujakat ) az OVB72 mellett, de akar a 69 mellett is.

Mert abbol, amit irtal, az kovetkezik, hogy aki most mar ilyeneket kot, annak nem fontos az ugyfele.

Ennek fenyeben pedig kulonosen erdekesnek tunik az, hogy kotottel 20.000 egysegnyi cuccot, aminek a donto tobbsege teljesseggel vedhetetlen. Hacsak nem azt feltetelezzuk, hogy direkt, a jutalek miatt kotottel mast, mint amit kellett volna. Mert akkor ertheto.

Gondolom, az utolso par havi napi uzletidet vagy mit nem szivesen tenned kozze.. es ha a fenti gondolatmenetet nem tudod megcafolni, akkor tobbet nem nagyon szamit a velemenyed abban az ugyben, hogy mi a megfelelo az ugyfelnek, es mi nem.. meg csak utana sem szamoltal.. piha!

Ennek fenyeben is meg kell kovetnunk azokat, akikre azt irtuk, hogy hazudoznak, es kozben kiderul, hogy tenyleg? Mi alapjan lehet valamit elvinni az ugyfelnek, amirol nem tudom, hogy mashoz kepest milyen koltsegei vannak? A ti strukturatokban altalanos ez, vagy mindenhol mashol? Hiszen azt is irtad, hogy ti nagyon figyeltek arra, hogy az ugyfel erdeket es csakis az ugyfel erdeket nezzetek, mig mashol ez lehet, hogy nem igy van. Akkor a tobbi helyen meg ennel is rosszabb a helyzet?

Előzmény: Bandesz85 (2620)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2623
A További szép napot! egy felesleges udvariassági formula, amelytől kiver a hideg veríték.
Előzmény: Bandesz85 (2620)
Prof Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2622
Én ilyen helyzetben fogom magam, leveszem a terméket a polcról, kinyitom, megnézem
a feltételeket és a függeléket, kijegyzetelem, gyártok egy XLS-t és letesztelem.
Az eddigi modelljeim 0,1-0,2%-os pontossággal működtek.
Előzmény: Bandesz85 (2620)
Prof Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2621
Bandesz,

Ez egy vicc. Komolyan. Leírom lassan, mert a jelek szerint jobb, ha lassan olvasod.

Én itt egy árva szóval _sem_ írtam, hogy az OVB nagy általánosságban kóklerek
gyülekezete lenne. Sőt, az esetek túlnyomó többségében, ahogy teszem azt
a kollégáddal folytatott beszélgetésben is, elismerem, hogy az OVB-nél
dolgozhatnek elhivatott, etikus, a szakmájukat a körülményekhez képest
korrektül végző munkatársak. És nem azért, mert én ilyen rendes gyerek vagyok,
hanem azért, mert ez a tény. Azokat én meg szeretem, igazán jó barátaim.

Node, kedves Bandesz! Egy általad ismeretlen embert személyiségként korábban
negatív értelemmel felruházott jelzővel illetni nemhogy arcátlanság, de jelzőkkel
nehezen fokozható tirpákság. Engedtessék meg megjegyeznem, hogy ha a nickedben
lévő szám a születési éved, akkor a kollégát én már akkor ismertem (sőt, igen jó
barátságban voltunk), amikor te még csak pajzán gondolat sem nagyon voltál.
Nem utolsó sorban pedig felettébb korrekt.
Háborogsz az általánosítás ellen, miközben folyamatosan általánosítasz.

És hogy ki, mit és hogyan véd, engedj meg kérlek két gondolatot.

Egyrészt: azzal vajon kit védek, hogy egy ügyfelet lebeszélek egy számára nyilvánvalóan
(szakmailag indokolhatóan) rossz, sőt, káros termékről? Mert szerintem, hangsúlyozom,
szerintem kis részben az OVB-t is, mert ez esetben az ügyfél maximum azt mondja
majd a nála érdeklődő ismerősének, hogy "figyelj, én majdnem rosszul jártam, úgyhogy
légy óvatos", és nem azt, hogy "eszedbe ne jusson, én kötöttem náluk 3 éve és több
százezer forintom bánja". A különbség cseppet sem árnyalatnyi.
Ja, hogy közben az OVB elesett egy kellemes jutalékbevételtől?! Hát kérem. Ilyen
az élet. Tisztességes pénz csak tisztességes munkáért jár.

Másrészt írod, hogy "Az általad leírt esetre nem akarok válaszolni". Miért is nem?
Egyszerűbb elfordulni és nem tudomást venni róla? Vagy egyszerűbb azt mondani,
hogy "ilyen úgysem történhet meg"?

Nem látom értelmét a további zabhegyezésnek. Az utóbbi tizenpár hozzászólásoddal
nemhogy erősítetted, de egyenesen gyengítetted a magadról alkotott képet.


Pá!

Prof
Előzmény: Bandesz85 (2616)
Bandesz85 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2620

Hy!

 

Nem tudom, hogy ő ezeket a számokat honnan vette, én csak miattad olyan emberekkel beszélgettem erről, akikben megbízom, szerintük nincs ennyi, nem lehet ennyi. Én nekik hiszek, velük dolgozom.

 

További szép napot!

Előzmény: Törölt nick (2619)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2619
Egy ovb-s írta ide ezeket:

http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=95468013&t=9126975

Vagy ő nem mondott igazat a költségekről, vagy te. Én nem akarok egyet sem eladni, mert ügyfél vagyok. Egy olyan ügyfél, akinek az alap generalis kötvénye van. Igaz, hogy az eurós aranyszárny.
Előzmény: Bandesz85 (2618)
Bandesz85 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2618

Ne aggódj, nem felejtettem el!

 

Szóval, nem igaz, hogy az ovb 72 kezdeti költsége másfélszerese a 69-nek, ha így lenne akkor az nagyon "csúnyán" látszana a TKM értékeknél.

 

De hogy neked is adjak igazat, igen valamennyivel drágább termék a 72-es és több egység is jár rá (ezt már írtam, hogy nem érdekel), de a kettő költsége közti különbség egy szokásos túlzás részetekről..

 

Amiért mégis jobb az ügyfél számára, az az előrehozott részleges elérési szolgáltatás kihasználása, a hitelhez való felhasználhatóság (20/10 helyett 20+5).

 

Vannak még kisebb technikai lehetőségek, de azokat hagyjuk. E két fenti dolog bőven elég az ügyfélnek!

 

A lényeg, hogy én nem ezek alapján szoktam egyiket vagy másikat értékesíteni, egyiket rövid (egy pénzügyi cél eléréséhez) másikat hosszabb távra érdemes (több pénzügyi cél elérése) megkötni.

 

Szóval egy szó mint száz, jó termék a 72-es! Semmi baj nincs vele, maximum nektek fáj, hogy nem tudjátok értékesíteni.. 

 

Legjobbakat.

Előzmény: Törölt nick (2617)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2617
Van egy kérdésem, amire még nem válaszoltál.
Előzmény: Bandesz85 (2616)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!