Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 4389
A snapshotok:
Kicsit rossz helyre tettem a kamerát, mivel sikerült telibepisilni a nadrágon átfolyó pisivel. (alsó két kép) :-) Szerencsére semmi baja sem lett.
12345678910
Előzmény: Törölt nick (4387)
Kanis Creative Commons License 2008.11.17 0 0 4388
Szerintem ez is a "Kész átverés" témakör. Jucus-t Balázsnak hívják...
Előzmény: Jucus 29 (4375)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.17 0 0 4387
Nekem csütörtökön sikerült összehozni egy minit. Lásd első kép. Erről van mini viedó is, majd teszek fel belőle snapshotokat.
Pénteken meg egy nagyobb sikeredett. Néhányan észre is vették. Főleg autóból, mert nekik szemmagasságban volt. Aztán egy félreesőbb helyen szemrevételeztem az eredményt az alsóbb ruházaton (utolsó két kép). Aztán pedig durr. Most nem tartottam vissza magam...

123456789
Előzmény: Törölt nick (4385)


un uomo onesto Creative Commons License 2008.11.17 0 0 4386
Van pár kép, csak a hölgy még kéreti magát egy kicsit. De majd meggyőzöm egy finom vacsorával... ;) Én is szeretnék feltenni róla képe(ke)t, de seemi esetre sem a belegyezése nélkül...
Előzmény: oldman2 (4383)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4385
Igen, ez nekem is eszembe jutott utólag. De abban a helyzetben hirtelen nem nagyon tudtam, hogy mit csimáljak. NAgyon zavarban voltam. Ha egy fiatal, jó nő tette volna ugyan ezt, egyáltalán nem zavart volna. Sőt! :)
Nem ismertem a nyanyát. Valószínűleg soha nem is fogom látni. Köszi, majd túlteszem magam rajta. Csak ez most egy időre levette a kedvem a nyílvános helyen történő bepisiléstől, mert amíg friss az élmény, olyan helyzetben mindig eszembe jut.
Előzmény: oldman2 (4384)
oldman2 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4384

 Nehéz ilyen helyzetben feltalálni magát az embernek. Talán énekelned kellett volna, hogy :

          Vörös bort ittam az este,

          angyalom, csillagom...stb.

 Részegeknél meg ugye előfordul, hogy a hólyag önállósodik.

 Ha nem ismerős banya volt, ne emészd magad miatta, mert minden csoda csak három napig tart. Legközelebb mindenestre készülj fel, hogy hasonló eset ne érjen váratlanul. Én is lebuktam tizenéves koromban, azóta nem szeretek "nem biztonságos" helyszínen erotikus enyelgésbe bonyolódni.

Előzmény: Törölt nick (4382)
oldman2 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4383
 Bocs, az általad régebben a baránődről ígért fotókról érdeklődtem:-)
Előzmény: un uomo onesto (4378)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4382
A napokban elég megrázó élményben volt részem bepisilés szempontjából. Ezért most egy kicsit meg vagyok szeppenve. :(
Pénteken a közeli parkban bepisiltem és egy öregasszony kiszúrta. Nem tudom, hogy a fenébe vette észre, mert több száz méterre volt tőlem. Mindenesetre, mikor meglátott, rögtön engem vett céljába a biciklijével. Esélyem se volt Kitérni előle. Aztán elkezdett beszólni. Elkezdett pampigni, hogy nem az utcán kell wc-zni, meg hogy ez milyen pofátlanság, stb. Én nem válaszoltam neki, inkább otthagytam.
Mindenesetre nagyon nem esett jól, hogy ott az utcán elkezdett cseszegetni. Még mindig egy kicsit a hatása alatt vagyok. :(
Veletek volt már ilyen vagy hasonló?
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4381
Ezt a visszatartós topikot én eddig mért nem ismertem??? Ezentúl rendszeres látogatója leszek. :)
Előzmény: Törölt nick (4367)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4380
Fújj, ne haragudj, ez baromi gusztustalan!
Tudom, egy kívülállónak a bepisilés is az lehet. A szilárd dolgokat régebben én is kipróbáltam. Nekem nem jött be.
Előzmény: Aurora5 (4362)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4379
Úgy, hogy tócsa legyen alattam biztos nem mernék én se. REgyszer törént, hogy bepisiltem Tescoban, da akkor fekete gatyában voltam és csak egy ici-picit mertem becsurrantani.
Előzmény: oldman2 (4376)
un uomo onesto Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4378
Képek sajnos nem készültek... Elég nehéz lett volna megmagyaráznom, hogy a gyakorlat közepén miért fényképezem őt rögtön azután, hogy bejelenti, majd' bepisil... :DDDD
De ha tudsz jó kifogást, vagy magyarázatot egy ilyen szitura, szívesen hallgatom a jövőre való tekintettel... ;)
Előzmény: oldman2 (4353)
oldman2 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4377
 Peelóta talán, de tócsát csinálni nem hiszem, hogy merne.
Előzmény: oldman2 (4376)
oldman2 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4376
Akkor bátrabb vagy mint itt sokan, mert áruházban bepisilni sztem senki sem merne közülünk. Én még skótszoknyában sem:-)
Előzmény: Jucus 29 (4375)
Jucus 29 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4375
sorok kozott nezelodtem kellett pisilni szoknyaban voltam kis terpeszbe alltam ugy csinaltam mintha neznem az arut kiengedtem kozbe! alatta nagy tocsa lett tovabbmentem mintha semmi nem tortent volna
oldman2 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4374
 Még valami: ha Jucus tényleg Jucus, és megtörtént, amit ír, az csak késő este a parkolóban történhetett, és vevői minőségben járhatott ott. És valszeg a környéken lakik. Talán elmeséli ő maga a történteket.
Előzmény: Törölt nick (4370)
oldman2 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4373
 Pedig mint látod, van, akit érdekel. Ennyi karaktert nem pazarolt volna egyébként. Csak megírta volna: fúly, mijen guzstustaland huje kocsogok vattok. :-)
Előzmény: Törölt nick (4371)
oldman2 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4372

 Rólad mintáztam valóban, kicsit meglódult a fantáziám. Így is történhetne :-) Már csak a másik szereplő kiléte talány.

 

  U.i: Ma voltam a Tescoban, de nem pisiltem be :-)

Előzmény: Törölt nick (4370)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.16 0 0 4371
Szerintem a bekakilás topic azért szűnt meg, mert a 'hígabb" téma átfolyik a szűrőn, de a kézzelfoghatóbb anyag fennakad.

Régi szép idők...
oldman2 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 4369

 Szia! Kicsit szűkszavú vagy, de a lényeg, az információ benne van a hozzászólásban. :-)

 

 Megírom hát én, hogyan történt:

 

 -Már hosszú órák óta ültél a pénztárban, folyamatos, fogyni nem akaró sorok, régen itt a váltás ideje, kínzó pisihetnék gyötör, de Gizi, akivel nem csípitek egymást, nem hajlandó kijönni váltani. Már a széken ülni is csak keresztbetett lábakkal tudsz, úgy érzed, ha felállsz, menten összepisiled magad. Szorítod a comboddal hát rendesen, kicsit fel is izgulsz tőle, csiklód akkorára duzzad, mint az ujjam.

 

 S egyszercsak megjelenik a pasi. Véletlenül veszed észre, amint odanyúl a nadrágjához. Nem egy világrengető dolog, más is odanyúl néha, láttál már ilyet. És most megint odanyúl, s milyen különös: mintha egy apró folt jelenne meg ott, ahol a farka vége lehet a nadrágban. Nahát! A kedves vevő sorba áll, és közben, hogy kellemesebben teljék az idő, maszturbál egyet. Pont a te sorodban, és közben téged bámul. De nem: megint, mintegy véletlenül végigsimítja magát, és a folt ismét nagyobb lett, már majdnem tenyérnyi. Ezt csak te látod, és azt is, hogy a pasi fizetés közben le sem tudja venni a szemét rólad, nagyon bejössz neki. Lányos zavarodban megpróbálod kerülni a tekintetét, de minduntalan a foltra téved a szemed, ami már jó két tenyérnyi. Ez itt pisili össze magát a szemed láttára!

 

 Hirtelen te is erős, szóró pisilési ingert érzel. Végső erőlködéssel sikerül visszatartani, még idejében, mert az öledben növekvő foltot azonnal észrevenné. De csak pár másodpercig örülhetsz: a kellemes meleget már nem csak a csiklód körül érzed, hanem kezd terjedni a hasad felé, és a feneked körül. Lenézel, és rémülten látod, hogy sötét folt növekszik a farmereden a combjaid közt, hiába szorítod össze őket. Villámgyorsan körülnézel, nem-e látja valaki, és ekkor összetalálkozik a pillantásotok. És ő mosolyog. Te is elneveted magad, lebuktál, meglátott. Nem is szorítod már, teljesen ellazítod meggyötört izmaidat, folyjon, aminek folynia kell, különben is Gizi a hibás, nem te. 

 És kedvesen megszólít: -Picúr, megvárhatlak? 

 Szerintem így történhetett. Aztán felébredtél.        

Előzmény: Jucus 29 (4368)
Jucus 29 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 4368
bepisiltem a tescoba ma
oldman2 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 4364

Tisztelt  Eltántoríthatatlan Törzstagok!

 Motoszkál a fejemben a gondolat, hogy itt vagyunk öten-hatan állandó érdeklődők, és ott van Mriya a másikban, aki hajlamai szerint voltaképpen ide tartozik, ráadásul valóban nő.

 Szóval mit szólnátok, ha ide édesgetném, átcsábítanám hozzánk?

 Meg tudnánk becsülni Őt?  

oldman2 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 4363
 Kész beszarás, hogy mik vannak! Ezzel a hsz-szel fel tudtad vona hozni a süllyesztőből  a "bekakilás...c."topikot, Bekuki (fedőnevén  Bekiki, Bekaki) kollégánk legnagyobb örömére :-)
Előzmény: Aurora5 (4362)
Aurora5 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 4362

Kicsit offtopic történet:

Néhány évvel ezelőtt történt, hogy a munkából hazafelé meg kellett állnom az utcán, hogy kellő szorítást tudjak kifejteni, annyira kellett...
Nem pisilni...Gyorsan bevághattam az ebédet, vagy valami meghajtott. Szóval, sikeresen elértem a ház kapujáig, gyorsan bementem és a sötét folyósón
azon pörgött az agyam, hogy hogyan juthatnék fel a leggyorsabban a 4. emeletre. A lift régi típus, lassú, valaki beszállhat mellém, a lépcsőkön
a felfelé haladás meggyorsíthatja a folyamatot, amit én pont késleltetni szeretnék. Mégis a lépcsőt választottam és a farpofákat amennyire lehet
összeszorítva, szaporáztam a lépteim felfelé. A 3. emeleten meg kellett állnom egy másodpercre, hogy befékezzem a kitörni készülő folyamot.
Szerencsére senki sem jött szembe a lépcsőházban, nem hallották, hogy még nyögök is kínomban. Felértem a 4. emeletre, de az ajtóig hátralévő
20 métert már nem tudtam megtenni, elvesztettem a csatát, beszartam. Érdekes érzés volt, egyszerre csalódás, megkönnyebbülés és orgazmusszerű kéj,
amit éreztem. Bementem a lakásba és a maradékot is beengedtem a nadrágomba. Szűk fekete farmer volt, nem látszott semmi rajta, egyedül a szag
árulkodott a történtekről.....

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 4358
Parancsolsz? :)
Előzmény: vasgyári capriccio (4356)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 4357
Mi az a pincebéka? Ezt a kifejezést még nem hallottam. :)
Előzmény: Törölt nick (4355)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.11.13 0 0 4356
majdnem
oldman2 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 4354
 Te is nyilvános helyen próbálkoztál, ahol még egy bepisis nő sem engedné el magát :-) Hasfal nyomogatása mellett még jó hatása van oldalt, a medencecsont felett két ujjal finoman megcsikizés is.
Előzmény: Törölt nick (4344)
oldman2 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 4353

 Ez tényleg élmény volt, biztosan elvonta az óráról a figyelmedet:-)

 Biztosan lesz még alkalom, hogy melletted ül, és majd' be pisil...

 Kár, hogy a környezet nem alkalmas egy kis provokációra, mert biztosan feltaláltad volna magad! Apropó, képek nem készülnek?

Előzmény: un uomo onesto (4334)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 4352
Na, akkor értem már. Mikor a TTK a Múzeum körúton volt, ott is érdekes állapotok voltak. Ezt elmondások alapján tudom, személyesen nem láttam. Állítólag hullot szét az épület.
"biztos levágta volna, hogy valami olyat csinálok, amit normál körülmények között nem valószínű, hogy csinálnék"
Ja-ja, mondjuk ez igaz! :DDDDD
Előzmény: un uomo onesto (4351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!