Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.19 0 0 141
Majd közlöm vele az álláspontodat :-)
Előzmény: xabi (140)
xabi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 140
én is őt küldeném el..
Előzmény: __Tibi (139)
__Tibi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 139
Varga felesleges.
Előzmény: xabi (137)
xabi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 138
bocsánat, balszélsőre gondoltam természetesen :-)

jobbon csak Csabika van, aki szerintem tökéletes, bár egy csere elférne azért oda is..
nem jó, h csak 2 balkezes játékosunk van, ráadásul abból az egyik Bécsi... :-)

Előzmény: xabi (137)
xabi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 137
másik kérdés, h kell-e nekünk 3 jobbszélső?
szerintetek a 3 közül melyiknek kell mennie majd?
Bartha, Farkas vagy Varga Zsolti?
xabi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 136
még ennél is gyengébb... :-)

mondjuk én régen se szerettem, mert eszetlen..

Előzmény: Tibó (134)
rich.mond Creative Commons License 2003.11.18 0 0 135
Hát nekem is nagy reményeim voltak,amikor idejött.Nem sokat váltott be a reményeink közül.
Előzmény: Tibó (134)
Tibó Creative Commons License 2003.11.18 0 0 134
Bécsi ennyire gyenge lett?
Pedig régen de szerettem...
Csak tudnék már egyszer kimenni egy kézimeccsre!
Előzmény: xabi (132)
rich.mond Creative Commons License 2003.11.18 0 0 133
Hajjaj:))
Előzmény: Törölt nick (127)
xabi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 132
Bécsinél nehéz lenne rosszabbnak lenni :-)
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.18 0 0 131
Igen, mielőtt rossz gondolatokra eveznél. ;-)
Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.18 0 0 129
Anyukám is szórol-szóra ezt mondta. :-)
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.15 0 0 126
Az osztályozást elfelejtettem:

LENCSÉS - Remekül védett, sok labdát fogott.(7)

NAGY CS. - Látványos gólokat lőtt megint. Igazi kincs, vigyázzunk rá.(7.5)
BÉCSI - Némi alibizást éreztem nála, mintha fejben nem lett volna ott, viszont sokszor blokkolt.(5.5)
FEKETE - Ügyes megoldásaival, szép góljaival feledtette a korábbi gyenge játékát(6.5)
PAPP - Kihagyott pár helyzetet, de védekezésben hasznos volt(6.5)
JANO - Tőle ritkán látható gólerős játékot produkált.(7.5)
BARTHA - Őt sem láttam még egy meccsen 5 gólt lőni, plusz leradírozta a kiváló képességű Tombort(7.5)
*
MEDVE - Ezúttal kevés lehetőséget kapott.(5)
TARNAVÖLGYI - Csak védekezett.(5.5)
NAGY Z. - Pár éve azt hittem, ő lesz majd a jövő nyíregyházi beállósa. Tévedtem...(5)
FARKAS - Hál'istennek nem igazolta rossz hírnevét, egy ilyen hozzáállású szélsőre nagyon nagy szükség lenne.(7)
NAGY L. - Nem sokat tett hozzá a győzelemhez.(5.5)

Előzmény: Törölt nick (124)
rich.mond Creative Commons License 2003.11.15 0 0 125
Amikor ment a battai szekér pl. fociban,ők ugyanilyen surmók voltak velünk.Aki volt ott tavaly focimeccsen,az tudja miről beszélek.Legalább a karhatalmuknak nyugi lesz a következő évekre.

Szép volt fiúk,hajrá Nyíregyháza!

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.14 0 0 124
Győztünk 33-25 -re.

Jól játszott a csapat, bár szegény battaiak az ismert problémák és kevés csere miatt nem bizonyultak komoly ellenfélnek.
Tetszettek a támadásokban alkalmazott figuráink, a Dunaferr elleni meccsel ellentétben ezúttal több formás akciót is vezettünk(igaz, az ellenfél jóval gyengébb játékerőt képviselt). Nagy Csaba ismét nagyon szép gólokat lőtt, s ezúttal a másik oldalon szereplő szélsők is igen aktívak voltak. Jano tőle szokatlanul gólerősen kézilabdázott, Bécsi és Medve haloványabb volt, Fekete viszont produkált ügyes dolgokat. Az általam dícsért Papp gyengébb napot fogott ki, ellentétben Lencséssel, akinek több jó védése is akadt.
Külön kell szólni Farkas "rosszfiú" Rolandról, aki meglepően eredményesen szerepelt, annak ellenére, hogy csak a második félidő közepén lépett pályára. Indításból és egyéni akciókból is a hálóba talált. Nagy "szépfiú" Levente viszont a Tromos-meccsel ellentétben alig találkozott a labdával.

Sajnos a szokásos szabolcsi bunkóság mellett sem lehet szó nélkül elmenni: egy pattogatottkukoricás-zacskót 10 percenként pukkasztgató tag többgólos vezetésünk után cukkolta a Százhalombattaiakat, azt hitte nagy sikert arat a "poénos" beszólásaival. Szegényeknek van elég bajuk, örüljünk, hogy eljöttek, miért kellett ilyen paraszt módon viselkedni velük???

Törölt nick Creative Commons License 2003.11.12 0 0 123
Sajnos úgy tűnik, nemhogy nem jönnek, megszűnnek...

Kaplonyi helyett Tombor az új kiszemelt. Kell is, hiszen csak két, balkezes játékosunk van.

Előzmény: rich.mond (122)
rich.mond Creative Commons License 2003.11.11 0 0 122
Batta nem áll ki?Azt nem is bánnám,mert annyira nem rosszak.A tavalyi Batta-Szpari focimeccs óta meg pikkelek is a pofás kis városukra...
Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.10 0 0 121
A Gyima a cundereivel nagy kedvenc volt! :-)

Állítólag nem áll ki a Batta pénteken. Felmerült Kaplonyi visszahozatala.

Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.08 0 0 118
Én is így látom. Jó lenne visszahozni Hernandezt, Fist, Mohácsit és Habuczkit. Dehát ez csak álom...
Előzmény: rich.mond (117)
rich.mond Creative Commons License 2003.11.08 0 0 117
No igem,talán ez a középcsapat jelleg riasztja el a szurkolókat (tavaly azt hittem,több néző lesz).
ahhoz,hogy a három nagy közül a leggyengébbet-a Dunaferrt- meg tudjuk szorítani,ahoz bizony sok erősítés kell még.
Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.08 0 0 116
Jövőre muszáj erősíteni, ha nem akarunk középcsapat lenni. Ha Farkas ismét nem válik be, mindenképpen kell egy balszélső, sőt, egy balátlövő sem ártana. Nagy Csabának és Bécsinek nincs tartaléka, ide is kéne valaki(ke)t hozni. Tudom, a klubot nem veti fel a pénz, ezért olcsó játékosokkal számolhatunk csak. Szívesen látnám mondjuk Bendót, Kaplonyit, vagy kölcsönvehetnénk a három nagy gárdában kevés játéklehetőséghez jutókat.
Előzmény: rich.mond (115)
rich.mond Creative Commons License 2003.11.08 0 0 115
Elviekben meglehet a felsőház,jövőre meg jöhet jobb eredmény is.A hátralévő meccsek könnyűnek tűnnek.
Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.08 0 0 114
Úgy látszik a csapat a 2. félidőben mindig sokkal jobbat produkál. Jó lenne már az elején belehúzni...

Ahogy számolom az 5-7. hely között kellene végeznünk. Ugyebár a Fotex-Pick-Dunaferr trió ellen esélyünk sincs, a Tatabánya is erősebb. Kb. azonos szintet képviselünk a 100halombattával, a Tromossal és a Győrrel. Utóbbitól szerintem erősebbek vagyunk, ha az előbbi kettőt pedig itthon legyőzzük, és hozunk egy két bravúrt(pl. Tatabánya itthon, és a gyengébbek ellen idegenben), akkor elvileg meglehet a rájátszás felső háza.

Előzmény: __Tibi (107)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.08 0 0 113
Nemsokára lesz jobb is...
Előzmény: _banner_ (109)
__Tibi Creative Commons License 2003.11.08 0 0 112
Öreg vagyok én már ahhoz:-)
Előzmény: _banner_ (108)
_Zoltán_ Creative Commons License 2003.11.08 0 0 111
Kb. 800-an lehettünk.
Előzmény: rich.mond (110)
rich.mond Creative Commons License 2003.11.08 0 0 110
Mennyi néző volt?
Gratula a srácoknak!
Előzmény: _banner_ (109)
_banner_ Creative Commons License 2003.11.07 0 0 109
Időközben sikerült felfedeznem, hogy van a klubnak weblapja is :) (www.szkse.hu), ezt ott találtam:

Áramtalanították a Tromost 2003-11-07 20:18:00

A ma esti Elektromos elleni találkozón a Kovács-gárda bebizonyította, hogy helye van a felsőházban.
A mai, a budapesti Nyugati téri aluljáróban kitört sajnálatos tűzeset miatt késtek a vendégek, így a mindkét fél számára igen fontos találkozó mintegy 10 perces csúszással kezdődött. Szerencsére az első hazai helyzet messze nem váratott ennyit magára, ám Nagy Csaba lövése egy szépen meghúzott labda után elsuhant a Tromos kapuja előtt. Ezt követően sokáig csak Bécsi János rekordgyorsasággal begyűjtött kétperces büntetője volt említésre méltó, amit a mérkőzés 2. percében Molnár Zoltán leránátásáért "sóztak rá" a játékvezetők. Janoék jó védekezésének köszönhetően megúsztuk gól nélkül az emberhátrányt, majd kicsit megnyugodva megkezdődött a gólnyártás is. Az első félidőben fej-fej mellett haladt a két csapat, a legnagyobb különbség 7:9-nél volt, de ennél nagyobb előnyre egyik csapat sem tudott szert tenni. A félidő második felében a szép akciókat az egyre durvább szabálytalanságok váltották fel, amelyekért a Dobrovits-Tájok bírópáros gondolkodás nélkül osztotta a sárga lapokat és a kétperces kényszerpihenőket. Néhány másodperccel az első játékrész vége előtt egy emberelőnyben megszerzett labdával roboghatott a csereként beállt Tarnavölgyi Gergely, akit Frey János sem saját, sem ellenfele testi épségét nem kímélve akadályozott a kapura lövésben, amit a játékvezetők egy időntúli szabadobással és egy újabb kiállítással honoráltak. A szabaddobást végül Bécsi János bombázta a kapu jobb alsó sarkába, így a hazaiak 14:13-as vezetéssel vonulhattak az öltözőbe.

A szünet után kettős emberelőnyben kezdték Nagyék a második félidőt, amelyben fokozatosan elhúztak a fővárosiaktól. Az időközben beállt Nagy Levente szó szerint lehúzta a rolót kapuja előtt, és egymást követték a fiatal kapus bravúrjai, míg a másik oldalon szinte minden bejött. A második félidő 8. percében végre Fekete is bekapcsolódott a gólgyártásba, és a mérkőzés végére ő lett a hazaiak második legeredményesebb játékosa. Már 27:20-ra is vezettek Vargáék, ám az Elektromosnak még sikerült csökkentenie hátrányán, de a Kovács-legénység győzelmét illetően már nem tudtak mit tenni, így a mérkőzést végül 29:24-ra hozták Bécsiék.

Nyíregyháza AB-Vill KC - Pestszenlőrinc-Elektromos 29:24 (14:13)

Kovács Mihály: - Az első félidőben feszültek, görcsösek voltunk, és ez meg is látsztott a teljesítményünkön. A második félidőben a váltást követően feljavult védekezésünk, és Nagy Levente jó védéseinek, valamint a könnyű góloknak köszönhetően végül sikerült saját javunkra fordítani a találkozót.





Előzmény: _banner_ (108)
_banner_ Creative Commons License 2003.11.07 0 0 108
kicsit konkrétabban, ha lehetne. :D Eredmény, egyéb 'lényegtelen' dolgok? :)
Előzmény: __Tibi (107)
__Tibi Creative Commons License 2003.11.07 0 0 107
Legyőztük a Tromost simán.
Igazán jól játszottunk a második félidőben.
Nagy kitűnően védett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!