Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.10 0 0 249

Szia!

 

Sajnálom, hogy az illető nem Budapesten praktizál. Most keresek csontkovácsot, szívesen megismerkedtem volna vele.

Előzmény: dendike (248)
dendike Creative Commons License 2011.08.02 0 0 248

Sziasztok!

 

Rég jártam erre,de most úgy éreztem,hogy muszáj segítenem. Nemrég Erdélyben jártam és megismertem egy csodálatos embert,aki (kicsi a világ) a városomban él,közel az otthonunkhoz. Ő is győri,csak véletlenül (?) ugyanazon a társasúton vett részt,mint én a férjemmel és barátainkkal.Ő egy nagytudású ember,valódi gyógyító,aki nem ebből él,csak éppen magas szinten,szívvel-lélekkel műveli.A töredék áráért annak,mint mások. Július közepén jöttünk haza és azóta a csoportunkból már többen meglátogattuk. Közel 1 órán át a fejünk búbjától a lábunk ujjáig megdolgozott bennünket és közben elmagyarázta,hogy mit miért tesz. Ilyen élményben ezen a téren még nem volt részem.

Szívesen segítek ha valakit érdekel,de nem írom ki a nevét,Pakó Mihály miatt már megfizettem a tanulópénzt.

Emailban megtaláltok,Győr Adyvárosban lakik és dolgozik a tanár úr.

 

dendike@gmail.com

_mirelitkacsa_ Creative Commons License 2011.04.28 0 0 245

Kedves fórumozók!

 

SOS segítség kellene, marketingre a csontkovács szolgáltatásról kell írnom. Ha a péntek estig valaki olvassa, kérem segítsen az alábbi linken elérhető kérdőív kitöltésével!

 

Előre is köszönöm a segítséget!

dawies Creative Commons License 2011.04.06 0 0 244

Csontkovács hely kiadó a 15.kerületben, bejáratott ügyfélkörrel, modern környezetben.

Érdeklődni Vighné Csomós Barbaránál lehet a precizdent@gmail.com e-mail címen.

Newdaron Creative Commons License 2011.03.14 0 0 243

Sziasztok

 

Dr.Klemencsics Zoltán, ortopéd orvos viszi nálam a prímet.

Rengetegen voltak nála az ismeretségi körömből , nem ártott senkinek. Sőt!

 

Mivel ortopéd orvos, ő maga:

-vizsgál,

-elemez képalkotó vizsgálaton készült képeket,

-diagnosztizál,

-tesz helyre gondokat.

 

Úgy gondolom, hogy mivel mindent maga végez, ez magáért beszél.

 

Ráadásul vannak nála drágábban próbálkozó, messze nem ilyen ügyes "csontkovácsok" ...

 

A google megadja az elérhetőségeit .

dendike Creative Commons License 2011.02.02 0 0 242

Hú,ez tényleg ciki. Nem ártott volna egy kis matek a hosszú ajánlólevél  előtt. Nem az a baj,hogy mondunk ezt-azt,szubjektív véleményt,de Safticsnál valóban kilóg a lóláb.Bocs,de én is  úgy látom,mint Ötfelezős.

Előzmény: ötfelezős (240)
ötfelezős Creative Commons License 2011.01.26 0 0 240

Kicsit szoros az időbeosztás... :)

Ha másfél hónapja tünetmentes vagy, akkor Saftics december 9-i beírását elolvasván azonnal sikerült bejutnod a csontkovácshoz, aki gyors egymásutánban elvégzett 3 kezelést...

 

 

Legalább valamelyik topicban (széles a választék az autószereléstől a csoportszexig) szólnál hozzá egyet, hogy életszagú legyél...

Előzmény: jamalothman52 (239)
Fetime Creative Commons License 2010.12.28 0 0 238

Nekem bevált Szí Márton csontkovács, de úgy tudom, sajnos már nem praktizál.

Most Dr. Kálbori Zsolthoz járok. Ő is bevált, csak anyagilag kicsit megterhelő. Igazából nem is tudom, mi a bajom, de időről időre úgy fáj a nyakam és a hátam, hogy elviselhetetlen és szükségem van az "életmentő" kiropogtatásra. Mondjuk most már csak 3 havonta járok, de akkor már muszáj elmenni.

Amúgy nem ide tartozik, de a jóga sokat segített a hátfájásomon, a legtöbb helyen pedig az első alkalommal ingyen lehet kipróbálni az órát (oktatót).

ötfelezős Creative Commons License 2010.12.28 0 0 237

Hát, Saftics, és Johanna4, a lóláb azért eléggé kilóg...

 

Én például egy felhasználó vagyok  az Indexen, valódi és normális hozzászólásokkal olyan topicokban, amik érdekelnek.

Én persze azt is megírnám, ha kalmárkodnék egy picit, hogy most épp hirdetem magamat...

dendike Creative Commons License 2010.12.27 0 0 236

Igen,én is így gondolom. Nem biztos,hogy csak az a jó szakember,aki nekem vagy neked, vagy bárki másnak megfelelt. Ez éppen olyan,mint ahogy ragaszkodunk egyes orvosokhoz,van éppen másokról rossz a véleményünk.Olyanokról,akiket velünk ellentétben mások dícsérnek. Itt elmondhatjuk,hogy ki az aki eredményesen kezelt bennünket,ki az,akinél nem volt sikerélményünk,nem éreztünk jobbulást.

 

 

Minden ide látogató fórumozónak sikerekben gazdag Újesztendőt kívánok !!!!!






 

 

   Helyreigazítás-Csontkovácsolás   Mozgásjavítás-Tartásjavítá,Öngyógyulás

 

Fizikai közérzetjavító szolgáltatásaim

 

Frissítő-masszázs, csontkovácsolás,    Méregtelenítő talp masszázs,Energia kezelés,

 

Amennyiben többet szeretne megtudni klikkeljen a bal oldalon található cimszókra. 

 

 

 

Orvosi kezelések kiegészítéseként használt eljárások, melyek mozgásszervi panaszok enyhítését,  váll hát térd derék letapadt izmok felszabadítását, kimozgatását; rendszeres mozgásra való rászoktatást, betanítását;  tartáshibák  megelőzését, megszüntetését célozzák.

 

 

 

Belelentkezés: Hétfőtől-Péntekig:08-19-ig

 

Pakó Mihály 06 30 255 4688

 

Email: acsontkovacs@t-email.hu

 

Web:www.frissito.5mp.eu

 

Elérhetőség: BUDAPESTEN

 

IV.ker.:Kati-Vital Szalon, Bp József A.u.32-34.(Venetiáner utca sarok)Hétfő,szerda,péntek.10-18-ig

 

(Ingyenes parkolási lehetőség)

 

VII.:Egészségnevelő Studió,Bp.Rákóczi út 38.(Blaha Lujza térnél) Csütörtök:8-19-ig

 

(Jó parkolási lehetőség) 


Előzmény: ötfelezős (234)
dendike Creative Commons License 2010.12.27 0 0 235

Örülök,hogy megtaláltad azt a gyógyítót,aki számodra a legjobb !  A véleményem azonos "ötfelezős"-sel,éppen a többi csontkovács védelmében. Mindegyiknek van kiforrott módszere és állandó pacientúrája. Nagyon jó,hogy átadhatjuk itt a fórumon tapasztalatainkat,de nem vitatom,hogy ezek szubjektívek. Évente 3 kezeléssel karban lehet tartani a problémát,mozgáscentrikus életmód mellett. Én nem tudom,hogy ki ropogtat,olyannal még nem találkoztam.Most is csak azt mondhatom,hogy P.M. jó a szakmájában és elhiszem,hogy mások is.

Előzmény: johanna4 (233)
ötfelezős Creative Commons License 2010.12.26 0 0 234

Bocs, de hát a többi jó szakember védelmében...

 

Nekem többel van tapasztalatom.

Az jó, az egyik, amikor hosszasan készül elő, bemelegíti a munka alá vett szalagokat, stb. És az is jó, a másik, aki nem. Viszont az rövidebb. :)

Több ismerőst delgáltam mindkettőhöz, és ők is becsülettel megmondták, hogy ha nem tudtak volna javulást elérni.

Fájdalmas viszont egyiknél sem volt, akinél jártam.

 

 

 

Előzmény: johanna4 (233)
ötfelezős Creative Commons License 2010.09.30 0 0 231
Csak ezért az egy építő jellegű hozzászólásért regisztráltál egy hónapja?
Előzmény: nickliza (225)
dendike Creative Commons License 2010.09.19 0 0 230

Szia!

Örülök,hogy rátaláltál a számodra legjobbra,csak nehogy úgy járj,mint én!!! Bár szerintem ezen a helyen szabad neveket írni,hiszen ha valakinek beválik egy gyógymód,miért ne mondhatná el róla a jó véleményét. Pakó Mihálynak én sokat köszönhetek,nálam bevált a gyógyító technikája,csak mostanában nem sikerült eljutnom hozzá. Kár,hogy egyesek sandán néznek a szavak mögé, sejtelmes dolgokat keresve.Miért is? Én most teljesen rendben vagyok,csak el ne kiabáljam! Holnap indulok barátnőmmel Toscanába egy hétre. Ha sikeresen megmászom a ferde tornyot Pisában és nem sántikálva jövök haza,akkor szerencsém van.
Ha nem,akkor jöhet a csontkovács.
Fájdalommentes,fitt napokat kívánok neked !


Előzmény: HANNA-BARBARA (229)
HANNA-BARBARA Creative Commons License 2010.09.19 0 0 229
HELLÓ! Úgy látom a mai napig téma a jó csontkovács.!Mindegy,ha fiatal,vagy öreg
ami fáj az fáj.Sajnos én is beleestem ebbe a kategóriába.Most 62évesen mondom
el magamról,hogy megjártam a poklok poklát,amíg eljutottam egy igazi csontkovács-
hoz.Kb 4éve,hogy kezdődött a hát,derék,váll,fájdalmaim.A jobb lábam zsibbadt.!
Órákat kellett várnom,míg fel tudtam állni.Szinte mozgáskorlátozott lettem.Jártam
én több csontkovácsnál-masszőrnél/pl SZÍ MÁRTON,PÁKO MIHÁLY még DR KÁLBORI
ZSOLT /kiropraktőrnél is /de azonkivűl,hogy átmozgattak mindenemet a fájdalmaim
nem múltak el,és a pénztárcám jócskán üres lett-minden maradt a régiben.
Véletlen találtam rá a IV.kerületben./Újpesti áruházzal szemben/a számomra meg-
felelő emberre,csontkovácsra.! Gerencsér Sándor Zoltán fiatal ember,a szakma ki-
válója.Én csak tudom,ennyi tapasztalattal,fájdalommal mögöttem.!Most már nem
félek sétálni,közlekedni.Tudok fájdalom nélkül élni.Áldom őt,nekem bevált.
/Gerencsér tel:0620/962-63-69/
dendike Creative Commons License 2010.09.16 0 0 228
Sziasztok!

Ez az oldal valóban nem a reklám helye,de szeretnék segíteni azoknak,akik kisebb-nagyobb mértékben hozzám hasonló dolgoktól szenvednek.
GYŐRIEK -és környékén élők!!! Él köztünk egy csodálatos ember,aki nagyon is elfogadható összegért,gyógyszerezés nélkül megszünteti a gerinc és derékfájdalmat.
Sokat tanult,tapasztalt,nagy gyógyító múlttal rendelkező,nagy formátumú egyéniség.
A nevét nem írom ki,tanultam a korábbiakból,egyikünket sem szeretném félreértésből adódó támadásnak kitenni.


email címem : dendike@gmail.com


Itt tudom a továbbiakat elmondani.

Jó egészséget,önfeledt,fájdalom nélküli mozgást kívánok minden fórumozónak !!!!
dendike Creative Commons License 2010.09.03 0 0 227
Kedves nickliza!

Az írtad,hogy bocsánat,és én elfogadom. Ha jobban megnézed az oldalt,én ötfelezőssel és Krisztával Szí úrról beszéltem,nem is említettem, P.M.-et. Nem tartozom neked magyarázattal,de a fentnevezett úr védelmében kijelentem,hogy kapcsolatunk kizárólag beteg és gyógyító viszonyon alapult.Vagyis nem volt,nincs és nem lesz ezután sem másképp,bármilyen ördögtől való gondolataid támadtak.
Ezzel a témát lezártnak tekintem és kérlek,Te se ragozd tovább!
Előzmény: nickliza (225)
dendike Creative Commons License 2010.09.03 0 0 226
Hello,sport3 !

Ha tényleg érdekel,hogy kinél jártam kezelésen,mélben megírom,mert látod,hogy valaki kóstolgat engem. Ezúttal nem Pesten voltam,mert nem volt alkalmas és a saját városomban találtam gyógyítót.
Előzmény: sport3 (224)
nickliza Creative Commons License 2010.09.01 0 0 225
Szerinted kinél lehetett? Végigböngésztem a hsz-eket és Pakó Mihály a téma dendikénél. Nekem kicsit gyanús,mert nagyon reklámozza,de az is lehet,hogy .......?
Nem akarok senkit megbántani,de hát szerinte nagyon jó keze van a mesternek.
Igaz,kell is,hogy az legyen,elvégre fő munkaeszköze.
Nem fűzöm tovább a témát,bocs az ördögtől való gondolatokért.
Előzmény: sport3 (224)
sport3 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 224
Ezúttal kinél voltál,dendike?
Előzmény: dendike (223)
dendike Creative Commons License 2010.08.31 0 0 223
Sziasztok!

Túl vagyok két kezelésen, úgy érzem,hogy minden izületem jobb,mint újkorában.
Ilyenkor mindig megígérem magamnak,hogy kb. 3 havonta újrázok.
Főleg,hogy gyógyszert meggyőződésből nem szedek,feltéve ha nagyon muszáj.
És lényeges,hogy jó kezekben érezzem magam.
dendike Creative Commons License 2010.08.12 0 0 222
Igen,emlékszem is,hogy írtál az utódjáról. Szí úr nem gondolnám,hogy haragszik,biztos örül,hogy a tanítványába beleölt munka nem volt hiába. Tanulni csak jó mestertől lehet és érdemes. Amúgy meg mindenkinek van egy bevált szakember,akiben bízik és ha jót talál,az mellett kitart.
Előzmény: ötfelezős (221)
ötfelezős Creative Commons License 2010.08.12 0 0 221

Azt is írtam valamelyikben, hogy az utóda szerintem még jobb, mert Szí úr alighanem mindenre megtanította, és az utód meg képzi magát tovább.

 

(Bocsánat, Szí úr. :) )

dendike Creative Commons License 2010.08.09 0 0 220

Szia Kriszta!!!!

Mint ahogy Ötfelezős is írta,Szí Márton már nem dolgozik.
Miért ragaszkodsz hozzá,ha nem is ismered???? Olvashatod az ajánlatokat itt a fórumon,sokan találtak terapeutát,akik már bizonyítottak. Most érkeztem haza a nyaralásból,sikerült megrántani a derekamat labdázás közben,muszáj lesz nekem is felkeresnem csontkovács ismerősömet.
Nézz körül és találsz magadnak gyógyítót!!!!
Előzmény: Kriszta0000 (215)
ötfelezős Creative Commons License 2010.08.03 0 0 218
...miként ez ebben a topicban a 24. 109. és 116. hozzászólásaimból is kiderül :)
Graver Creative Commons License 2010.08.02 0 0 217
Kedves Kriszta!
Én úgy tudom, Szí Márton már nem dolgozik, de egy tanítványa szokott rendelni a Kelenvölgyi Közösségi Házban. Kopf László a neve, én nem rég voltam nála.
Hétfőn, szerdán és pénteken szokott ott lenni 14-19-ig.
Remélem, ő is tud segíteni.
Előzmény: Kriszta0000 (215)
ötfelezős Creative Commons License 2010.07.29 0 0 216

Szia, Kriszta, bocs, de nem tudok elérhetőséget. Abból ítélve, hogy 2006-ban azt írtam ide, hogy kissé megöregedve láttam valahol, nem is hiszem, hogy nagyon rendelne. Talán, ha megkeresed a XI., Kardhegy-Alabástrom sarkon levő közösségi ház telefonszámát, ott biztosan tudnak róla valamit mondani.

Régen a környéken lakott, volt, mikor ott rendelt, de én már nem találnék oda.

Kriszta0000 Creative Commons License 2010.07.29 0 0 215
Szia Ötfelezős!

Tudnál nekem elérhetőséget Szi Mártonhoz? Illetve mikor, hol rendel?

Köszi!

Kriszta
ötfelezős Creative Commons License 2010.04.09 0 0 207

Ja, van 2 évtizedes tapasztalatom. Mert a csontkovács az nem hozza helyre az okát annak, amiért az ember fennakad - kinyúlt egy-két szalag, stb. Ezek csak lassan javulnak. ha egyáltalán. Én évente egyszer szoktam kiakadni, és 3 perc alatt helyrerak. Az tény, hogy amíg az első években egy hét fekvés után vitettem el magam a csontkovácshoz, az utóbbi 6-8 évben már szinte meg sem érzem, hogy baj van. Csak ragaszkodnék a mozgás szabadságához, és a teljes fájdalommentességhez, azért megyek el hozzá. Megszoktam a jót. Amióta ezt a témát kénytelen vagyok ismerni, nemcsak a lányokat figyelem hátulról az utcán. :) Rengeteg ember van, akinek egyik csípője korlátozottan mozog, merev a dereka, kissé húzza az egyik lábát, stb. Ezek nagy részét egy csontkovács egy perc alatt orvosolná.

 

Többnél is jártam, meggyőződésem, hogy személyre szabott a dolog, mindenki azt tud, amit tanult - a baj meg nem feltétlenül az, amit helyre tud hozni. Amivel én általában szívok, azt Szí Márton tudta helyrerakni, aki a szlovákiai Pista bácsitól tanult. És ebből következőleg Szí Márton tanítványa is. Más meg nem. Más meg viszont másban jó. Például egy évben valami bizonytalan alsólábszári fájásaim voltak (maradtak? már nem emlékszem, de a csontkovács működése után átmeneti jeleségek általában vannak - erre mondta Szí úr, hogy amikor az eddig nyomott ideg megtelik vérrel; de egyik évben például 2 hónapig vissza-visszatért 3 lábujjam enyhe zsibbadása, és csak 2 heti orfűi strandolás után távozott végleg), amire ő nem adott választ, de egy másik szakember meg azonnal mondta az okot és a megoldást.

 

Egyébként én is úgy kezdtem, hogy minden más fórumot megjártam, még a traumatológiai intézetbe is elküldtek gerincműtét jelöltként, és eme 3 hónapos fekvős-vonszolós kálvária után bementem, elkezdtem magyarázni, legyintett, megvizsgált, nyomott kettőt, és azt mondta, hajoljon le... Így utólag erősen röhögök.

 

Persze, nem minden bajra van csontkovácsos megoldás, a jobbak becsülettel megmondják, ha nem tudnak segíteni.

Előzmény: tistvan50 (205)
sport3 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 206
Én is éppen errefelé keresgélek, időpontért is hívnám a mestert,de a skype mostanában sajnos nem aktív. Pedig jó lehetőség és főleg pénztárcakímélő.
Előzmény: tistvan50 (203)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!