Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2015.10.14 0 0 54465

kicsit valtozott a levelben leadott szavazatok kiszamolasa utan. Floridsdorf megse kek, de csak hajszallal, az elsö kerület megis fekete ( de nem Stenzel! mar ez is jo) szinten hajszallal, es Währing zöld.

 

http://derstandard.at/2000023607207/Umstuerzler-und-Titelverteidiger-bei-den-Bezirkswahlen

 

Előzmény: nettomazsola (54457)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.14 0 0 54464

a valasztok 2/3 Strache ELLEN szavazott.

Becs 2/3-nak az volt a fontos, h meg veletlen se lehessen elsö.

ebben semmi agymosas nincs csak jozan esz es sziv!

 

erdekes ez neked agymosas, de ha arra a naci elvetemültre szavaz a többseg akkor okossag?

 

szerintem ez a 30% is szegyen amit kaptak.

az is szegyen, h az kisnaci vizebürgermeister lehet. pfujjj

 

„Asyl ist kein Menschenrecht“

Johann Gudenus, 19.12.2014    

 

tessek???

 

http://www.sosmitmensch.at/site/home/article/1094.html

Előzmény: asx (54462)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.14 0 0 54463

Vassilakou-t en sem birom. arrogans, unszimpatikus, eröszakos. biztos ilyennek kell lennie egy politikusnak. en rosszul vagyok töle, de amit csinal azzal majdnem mindig egyetertek, csak ne kelljen hallanom is hozza ....

 

 

Előzmény: asx (54461)
asx Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54462

Liberális agymosás teljes sikere a józan ész felett! Gratulálok hozzá.

Előzmény: nettomazsola (54453)
asx Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54461

http://www.krone.at/Wien/Aufregung_wegen_Nicht-Ruecktritt_von_Vassilakou-Wahlversprechen-Story-476586

 

Die Storykommentare wurden deaktiviert. <--- a szólásszabadság nevében!

Előzmény: Boszorka (54460)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54460

Emlékezetem szerint tegnap az ARD esti hireiben volt egy grafikon, miszerint az SPÖ 4.9% vesztett és az FPÖ 5,1% nyert, de természetesen marad a rotgrüne Koalicio. A százalékokban nem vagyok biztos de kb. ilyesmi volt.

Előzmény: nagypapi51 (54459)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54459

Igen, azért ez egy komoly figyelmeztető jel, hogy ott is mennyire meg tudják vezetni a népet.

(a magyar közszolgálati média először azt írta, hogy Bécsben elbukott a polgármester, aztán ezt levették. Utána annyi jelent meg, hogy jelentősen megerősítette pozicióit az FPö. Arról szó sem esett, hogy újra nyert az SPő. Még a kék színezetű Mandiner is azt írta, hogy Bécs vörös és józan maradt.)

Ennyi az elfogulatlanságól.

 

Előzmény: nettomazsola (54457)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54458

Ez egy hülye! A Mariahilferstrasse rmek lett! Netán a Grabent és a Kärtner Strasset is vissza autósítaná? Én még emlékszem mikor autók jártak ott.

Előzmény: nettomazsola (54456)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54457

es akkor meg egy utoilso kep es befejeztem az örömködest.

ami igazabol nem öröm, mert a 30% fpö azert az egy igazi katasztrofa!

 

Előzmény: nettomazsola (54456)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54456

Wien-Wahl: Häupl entscheidet das Duell mit Strache für sich, Rot-Grün kann weiterregieren

 

http://derstandard.at/2000023560847/Wiener-Landtagswahl-Haeupl-entschied-das-Duell-fuer-sich

 

ket fülemmel hallottam egy radio beszelgetesben, h ez az elvetemült Strache azt mondta, h ha ö nyer ( hehe) akkor VISSZAEPITI a Mariahilferstr-et mert az egy "szörny" Becsben, az emberek akarata ellenere epült, mindenki utalja.

na ennyire;

 

 

es ugy ahogy mondtam. a ket prolikerület lett kek - igazi melos reszek Becsben (bar Floridsdorfban rengeteg ujgazdag is van)

belvarosban mindenhol rot + grün

meg a hagyomanyosan, mindig fekete elsö kerület is, most h lefeküdt a Stenzel Strachenak "elveszett".  jajjj ezen mulattam a legjobban. naggggyon örültem neki. mondjuk ha zöld lett volna akkor megjobban.

az viszont öszinten meglepett, h van meg fekete kerület Becsben. nem gondoltam volna.

hal istennek eltünnek a süllyesztöben, hiaba van egy zsenialis Kurz.

Előzmény: nettomazsola (54453)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54455

csak a te kedvedert kimasoltam, h engem mi vart ma reggel a FB-on.

tessek. lehet mazsolazni!

 



http://hvg.hu/itthon/20151011_Elottem_pelda_nem_volt__Eddig_meg_nem#utm_source=hirlista&utm_medium=aggregator&utm_campaign=hvg

http://divany.hu/eletmod/2015/10/11/meleg_vagyok_boldog_vagyok_-_13_sztar_vall_az_elobujasrol/?rnd=509

http://szinhaz.hu/multidezo/62247-a-kapcsolat-a-lenyeg-monori-lili-70


...
Vajon nem felesleges luxus, hogy a szegényeket, a nélkülözőket, hajléktalan embereket és mélyszegénységben élő gyerekeket éttermi minőségű ebéddel, a legfinomabb házisüteményekkel várjuk vasárnaponta?
A Heti betevő szerint ez nem luxus, sőt, ez lenne a minimum.
A szegényeknek adott rossz minőségű étel, a "szegénykaja" azt üzenné: Neked csak ez jár, törődj bele, hogy ez a vasárnapi ebéded.
Mi nem törődünk bele és szeretnénk, ha a vendégeink sem törődnének bele. A tőletek kapott házisütemény és gyümölcs a szükséges plusz ahhoz, hogy valódi vasárnapi ebédet adjunk, de egyben biztatás és remény is; egy szolidárisabb társadalom ígérete.
Várjuk a süteményeket és a gyümölcsöket a Gólya-ban (Bókay utca 34) vasárnap 11.30-tól és a Kisüzem-ben a Kis Diófa és a Klauzál tér sarkán 12.30-tól.
Sosincs késő beszállni.

"Das erste Mal, als ich dachte, jetzt werden wir sterben, war in unserem Heimatdorf (Afghanistan), als auf uns geschossen wurde, dann als ich geprügelt wurde, weil ich nicht kämpfen wollte, dann auf der Flucht, auf dem Boot, weil wir glaubten, ertrinken zu müssen. Jetzt sitzen wir hier, und wir leben noch und vielleicht wird alles gut. Wovon ich träume? Von einem Land das in Frieden lebt. Frieden ist das Wichtigste, alles andere ergibt sich dann schon."
Westbahnhof, 8.10.


 ‎Segítsünk együtt a menekülteknek!
11 Std. · Budapest ·

Lassan elérjük a 100. napunk. Az utóbbi másfél hónapban az ország határain belül és kívül, különböző helyeken kellett a segítség. Ott voltunk a zsámbéki lehajtónál amikor elindult a menet az autópályán, ott voltunk Vámosszabadiban, Szentgotthárdon, Zákányban, számtalan alkalommal Hegyeshalomban, legutóbb Nagyfán. Sajnos mindig komoly problémát jelent a közlekedés megszervezése, nagyon gyakran csak személyautókkal tudtuk megoldani a szállítást.
Emiatt úgy látjuk, hogy szükségünk van egy olyan járműre, amit nem csak egy-egy napra kaphatunk meg, hanem folyamatosan tudjuk használni. Olyan autó kell nekünk, aminek lehetőleg nagy raktere van, B-s jogosítvánnyal vezethető. Ideális a Mercedes Sprinter, a vw transporter, peugeot boxer vagy a ford tranzit. Kor- és állapotmegkötésünk nincs, csak vigyen el minket oda ahova indulunk és hozzon is vissza minket. Ha tudtok ilyet szívességi használatra vagy olcsón, jelezzétek itt, esetleg privát üzenetben. A fenntartás költségeit természetesen álljuk!


http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2016/eb-2016-gorogorszag-magyarorszag-2443285?system=cachefrissit&ajax=1&flush=ok

https://nepszava.us/rogan-zsebre-arusitja-milliardokert-a-magyar-letelepedest/


Hans Breuer hat 4 neue Fotos hinzugefügt.
6 Std. ·

gestern kamen tausende in hegyeshalom an.notsituation für kinder, babys, alte und erschöpfte menschen, verletzte und behinderte. wer zeit, energie und gute nerven hat, fährt dort hin. auf der autobahn über die grenze, dann zum bahnhof Hegyeshalom und wenn der nächste zug ankommt, am ende des zuges die schwachen einladen und die zwei kilometer zur grenze führen. es sollen auch schon familien gleich nach wien transportiert worden sein


#‎Benicetorefugees‬

" die Lage an der Mazedonischen-serbischen Grenze (Preševo / Miratovac) ist sehr, sehr schlecht. Einen perfekten Sturm der schweren Wetter, tausende von Flüchtlingen und Stunden in der Dunkelheit ohne macht.
Wir hoffen, es gibt keine mehr Regen. Die Plastikmaterials aus dem Foto leben gerettet... Nicht nur Schutz vor dem Regen, aber Heizung wie tausende zusammengekringelt wie Pinguine unter. Wir haben gerade mal 800 qm." - sagt Luke Richter, der Freiwilligentätigkeit in Preševo im Moment.

Es wäre toll, wenn wir uns arrangieren könnten mehr richtige, qualitativ gute Regenmäntel und diese an preševo so schnell wie möglich. Internationale Freunde, tut mir leid für die Vernachlässigung der Travel / Musik / Sonne / Strand / Glück Geschichten, aber das ist eine ziemlich ernste Krise in Europa jetzt... :(wenn du irgendwelche Ideen, wie helfen, könnte ich link u mit einigen Nros oder einzelne Freiwillige, die Annahme von Spenden zur Unterstützung von Flüchtlingen auf ihren harten Kern, Heavy, gefährlich, riskant, hart und verzweifelten Reise.

Für kroatische speaking people, hier ist der "lasst uns ein paar Regenmäntel" Status:

Fideszfigyelő
12 Std. ·

10 nap munkáért kapott több mint 450 ezer forintot tavaly az állami Szerencsejáték egyik cégének vezetőjeként Zsiga Marcell. Ő az a volt fideszes képviselő, aki 2012-ben azt mondta: meg lehet élni havi 47 ezer forintból.
A Zsiga által vezetett társaság adományokat ítél oda, egy friss kimutatás szerint több esetben fideszes politikushoz köthető céget támogattak.
http://rtl.hu/…/tiz-nap-munkaert-kozel-fel-millio-forintot-…

https://goo.gl/p8ONwl

 

es meg jopar ami nem kisfilm es nem idiota, de zart csoport ezert nem masolnam ide.

 

Előzmény: sunnysun333 (54452)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54454

rossz  emberek közt mozogsz.

nalam nincsenek se filmek, se idiotak.

Előzmény: sunnysun333 (54452)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.12 0 0 54453

 

SPÖ39,5 %(-4,8)

FPÖ31,0 %(+5,3)

GRÜNE11,6 %(-1,0)

ÖVP9,2 %(-4,8)

NEOS6,2 %(NA)

 

 

es az en kerületem, ahol menekültszallasok vannak, elosztoközpont, stb

 

SPÖ: 32,07 Prozent (-0,1)
Grüne: 25,23 Prozent (-3,28)
FPÖ: 17,07 Prozent (+4,47)
ÖVP: 13,76 Prozent (-8,28)
Neos: 8,81 Prozent

 

mondjuk az biztos, h itt sok zöld az spö-re szavazott. nem kellett volna ...

 

kedves asx!ennyit a Strache uszito, undorito dumajahoz.

ti tenyleg azt hittetek, h Becs nacikezre kerül?

SOHA!

 

 

Előzmény: nettomazsola (54442)
sunnysun333 Creative Commons License 2015.10.11 0 0 54452

Te nagyon okos FB faló vagy! Mi történt ott pár napja???? Mindenki csak idióta filmecskéket rak fel... Már édi ciák sincsenek, orbánt sem szidják, csakis videók..... Mi vaaaaaan????

Előzmény: nettomazsola (54431)
asx Creative Commons License 2015.10.08 0 0 54451
Előzmény: nettomazsola (54442)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54450

Nagyon like.

Előzmény: nagypapi51 (54449)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54449

a legjobb nekrológ

 

Előzmény: Boszorka (54448)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54448

Ő azért már elég idős volt. Még nem is olvastam, hogy elment.

Előzmény: nagypapi51 (54447)
nagypapi51 Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54447

Ha már az elmentekről van szó, mostantól Göncz Árpád is ide tartozik, még ha nem is fórumozott.

Bár, ki tudja?

Előzmény: Boszorka (54446)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54446

Valami leukémia változat.

Előzmény: nettomazsola (54445)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54445

nezem az "ismet kevesebben lettük"-et es most latom, h meghalt Kerub.

tudjatok, h mi törtent?

nettomazsola Creative Commons License 2015.10.06 0 0 54444

az

 

 

Előzmény: ZsuR (54443)
ZsuR Creative Commons License 2015.10.05 0 0 54443

...13 ev... hihetetlen...

Előzmény: nettomazsola (54442)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.05 0 0 54442

honapokig nem jelentkeztem be az indexre es milyen jol tettem!

Mogorva halalanak 13. evforduloja miatt jöttem csak vissza.

 

SPÖ impotens, semmi fiatalsag nincs bennük, semmi ujdonsag elnek a multbol. mellesleg aze Häupl eleg jol csinalja. Becs sok sok eve a legelhetöbb varos a vilagon.

nem mondtam, h rajuk szavazok, meg akkor se, ha most Strache ellen tan azt kene. sok sok eve a zöldekre szavazok, bar nem ertek egyet mindennel, de meg az ö " szellemisegük" az ami a legközelebb all. borzalmas hülyesegeket tudnak ök is mondani ... de eddig semmi sunyi, korrupcios botranyba nem keveredtek, messzemenöen kiallnak az emberi jogokert, környezet vedelem ... ehhez tudom adni a szavazatomat.

( tölem Gürtelen belülröl meg az autokat is kitilthatnak ... sok sok eve nincs autom a varosban es elvagyok, ha kell akkor ott a gyereke, de igazabol az se kell. bicaj + öffi)

 

Strachet, FPÖ-t hagyjuk, mert sosem fogjuk meggyözni egymast.

nekem nazi, horror, hanyinger, undorodok töle.

 

Conchita ... gondolom pontosan tudja, h azon a tajekon elevenen megnyuznak es ezert ertekelem duplan, h fellepett. ( egyebkent is szeretem)

pontosan ezert fantasztikus, h a zsinagogaban volt gyüjtes a menekülteknek es ismerek nagyon vallasos zsido csaladokat akik szir menekülteket ( nem kereszteny) fogadtak be.

szerintem ez annyira szep!

 

a környekemen rengeteg menekült el.

egeszen közel van egy menekült szallas ami evek ota müködik. joreszt feketek elnek ott. soha semmi kellemetlensegem nem volt pedig a metrotol a kanalparton este sötetben millioszor jövök haza egyedül.

mellesleg pont a 9. kerületbe helyeztek el rengeteg uj menekültet. megmondom öszinten, h nem is ertem, mert nem latni öket v nem tünnek fel.

ami undorito az a J-T Plzon a rengeteg osztrak, magyar, lengyel homeless, alkoholista akik összehuggyozzak a villamos megallokat, vasarnap a Billat nem lehet megközeliteni, a környekbeli parkok teleszarva. mondjuk ez se az ö szegyenük, hanem, h betegek es ezt kene vhogy kezelni, de az akaratuk ellenere nehez.

 

hat te is elgondolkodhatnal azon, h demokratikus partok miert zarjak ki, h egy lapon emlegessek öket az FPÖ-vel.

h megtagadtak a reklamot az nekem erthetö, en se szivesen reklamoznam öket, söööt ...

sajnos ez az uszito, ostoba, nyalas szövegük igy is mossa az emberek agyat eleget.

jol jött neki ez a menekültaradat ...

 

es hidd el, h tudom, h a menekültek hatalmas problema!

igen, segiteni kell rajtuk mert senkit nem lehet ehezni, fazni hagyni, de TUDOM, h a többsegük jövöje teljesen remenytelen itt, h fogalmuk nincs, h itt mennyi penz kell egy csalad megelhetesehez egy lakas berlesehez, h egeszen kevesen fogjak csak schaffenozni ... h ebböl meg drama lesz es feszültseg.

ezert kene nekik OTT ahonnan jönnek segiteni, de ugye ez nem olyan problema amit az ember habos kave mellett delutan 5 perc alatt megold.

nekem volt lakasom, munkam, penzem ( sosem lesz annyi, mint mielött kijöttem Mo-on volt) , es ennek ellenere eljöttem, mert ugy gondoltam, h jövötlen az eletünk. föleg a gyerekeime.

ehhez kepest ök ugy jönnek, h se lakasuk, se munkajuk, se jövöjük es meg vissza se tudnak menni, mert nincs hova!

 

ok. epitsünk egesz EU köre keritest!

es akkor mi lesz? a keritesek töveben millios menekülttaborok.

lehet, h az konkretan a becsi prolikat nem fogja zavarni, de akkor sem megoldas a problemara.

evek ota megvonnal milliardokat a török, stb menekülttaboroktol. tessek, itt az eredmenye!

 

hja

es amikor az FPÖ kormanyra került az hogy volt?? megnyertek a valasztast?  a fenet! pontosan tudod, h mi volt.

hat lehet, h most a fagyi visszanyal.

feketek - hal istennek - a feledes homalyaban ... marad a többi es azok közül senki nem fog velük összeallni. ( remelem)

 

 

 

 

Előzmény: asx (54439)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.05 0 0 54441

az a Stronach volt.

szegeny bolond ... a lanya egyebkent eleg jofej. szintem politikus Canadaban.

 

Strache ... OrbanTorgyanCsurka stb fiatalos, marakaninek jokepü kivitelben.

https://de.wikipedia.org/wiki/Heinz-Christian_Strache

 

engem ( es meg azert eleg sokunkat) a hideg raz töle. nagyjabol semmi mas mondanivaloja nincs, mint, h Ausztria összes kinja a menekültek / ausländerek miatt van.

korrupcio, stb az nem szamit! abban vastagon benne vannak.

az összes politikusuktol hanyok. ezzel sem vagyok egyedül.

( mondjuk ugy altalaban teljesen mindegy milyen part nem szeretem a politikusokat csak nagyon elvetve biznek meg parban, de ugye valasztani kell es akkor a legkisebb rosszat)

Előzmény: Boszorka (54440)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.04 0 0 54440

Ez a Strache az a gazdag kanadai, aki hazament politizálni? De mintha megbukott volna és vissza is vonult. Vagy ez egy követő? Világosits már fel egy kicsit! Sajnos nálunk is ez a szélsőjobbos primitiv duma hódit.:-(((

Előzmény: nettomazsola (54438)
asx Creative Commons License 2015.10.04 0 0 54439

Nem nagyon kell körülnéznem, hallom mikor leszáll a heli a szigeten, meg mikor villog a kékfény az ablak előtt...
Ha valóban száz menekült élne a szomszédodban akkor nem így beszélnél! Mondjuk olyan török-kurd meg siita-szunnita keverék akik még itt is egymást gyilkolják. Akkor meg minek jönnek ide? Öldökölni egymást otthon is tudnák...
Aki valóban menekült az teljesen más dolog, de ezt tudod te is! Tegnap kintvoltál az ingyen Tote Hosen koncerten? Jó volt?  :))
Az nem tudom az a szőrös díva mit keresett ott, de talán ha olyan jóban vagy a muszlim menekültekkel akkor kérdezd már meg a szomszédaidat, hogy mi a véleményük a buzikról. Csodálkozni fogsz majd, de nagyon! Ez a félnótás meg értük énekel...
Még a nyolcvanas évek végen volt szerencsém (?) magyar menekültekkel beszélgetni. Bármit hoztak másnap féláron annak aki vevő volt rá! Olyan elektronikei dolgokat ami a Herlangonál az üveg alá volt bezárva!!! El nem fogod hinni, hogy miként csinálták! Szerszámokat, cipőket, ruhákat (méretre!) meg mindent! De a menekültek nem lopnak...


Az FPÖ-t a proli tanulatlan férfiak választják leginkább? Ez most a legújabb liberális mantra?
Nézd meg Wels választási eredményét! Aztán gondolkozz el ezen egy kicsit. Linz is csak a Voestalpine miatt maradt vörös...

Ha a bécsi SPÖ szerinted is "egy vegtelen impotens banda" de ennek ellnére rájuk szavazol akkor ez egy normális dolog? Mert szerintem nem!
At FPÖ egy legális párt Ausztriában! Ha nem lehet az országnak vállani akkor be kell tiltani! Ilyen egyszerű a megoldás!

Ha meg mégis polgármester lesz és belebukik akkor lehet tapsolni! De ha nem, akkor qrva nagy a baj mert jövőre meg fogja nyerni a választást is! Ez az igazi gond amitől retteg az SPÖ bagázs. Ezért plakátolják ki a demokrácia nevében, hogy SPÖ-ÖVP-zöldek meg a rózsaszínű párt együtt az FPÖ ellen? Az ATV, Plus4, RTL Austria megtagadja a reklámidőt az FPÖ-től. Ezek után még mindig tele a gatya nekik! Vajon miért? Ezen gondolkodtál már?

 

"remelem Strache sosem lesz elsö, de ha bekövetkezne ez a szegyen akkor se fog vele összeallni senki!"

 

Miért mi lesz akkor? Összefog az összes párt ellene, talán akkor meglesz nekik a többség?
Roppant demokratikus, nem?

Előzmény: nettomazsola (54438)
nettomazsola Creative Commons License 2015.10.04 0 0 54438

figya! nem lehet, h te nem Becsben elsz?? nezz mar körül, lehet teged elraboltak a mudzsahedinek!

 

Becs az egyik legbiztonsagosabb varos a vilagon.

persze van bünözes, van nagy ritkan kis csetepate, de inkabb 100 menekült legyen a szomszedom, mint 1 naci!

 

tegnap a demonstracion es utana a 150ezres szolidaritasi konzerten azonnal megerezte az ember, h " Wien is anders"

sajnos a primitiv, ostoba emberek felelmeivel könnyü jatszani. eletükben esetleg meg egy menekültet sem lattak, de ök nagyon tudjak, h egy menekült az biztosan lop, öl csal, hazudik ...

kurvaStrache is eddig többször kiirta, h itt ott menekültek loptak aztan mikor az üzlet tulajdonosa közölte, h nem igaz akkor törölte ...

 

sajna az itteni szocdem SPÖ egy vegtelen impotens banda, es egyszerüen nem tanulnak az eddigi valsztasi vesztesegekböl.

igazabol egyetlen parttol sem vagyok elajulva, mert a zöldek is csinalnak, mondanak olyan baromsagokat, h elakad a lelegzetem, de a Strache  tarsasaga az egyetlen ami nem vallalhato ami szegyen Becsre, Ausztriara, Europara.

Strache nagyon jol jatszik a foci-szurkolo stilusu osztrak proli reteg felheccelesevel. ( tanulatlan osztrak ferfiak valasztjak leginkabb)

katasztrofa!

 

remelem Strache sosem lesz elsö, de ha bekövetkezne ez a szegyen akkor se fog vele összeallni senki!

 

 

 

Előzmény: asx (54435)
asx Creative Commons License 2015.10.02 0 0 54437

Arra most én is nagyon kíváncsi lennék!

Azok után amit ez az alk. a várossal művelt legutóbb...

Előzmény: Boszorka (54436)
Boszorka Creative Commons License 2015.10.01 0 0 54436

Nem élek ott, csak figyelem a dolgokat és nem vagyok lelkes. Igy aztán kiváncsi lennék Mazsi véleményére is.

Előzmény: asx (54435)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!