Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gti8v Creative Commons License 2001.04.11 0 0 20
Jok a kepek. :)

Kar,hogy nem sikerult sorozatkepet kesziteni a Skodarol.
De igy is jo

Előzmény: TAcitUS (19)
TAcitUS Creative Commons License 2001.04.11 0 0 19
Scirocco: sajnos nalam sincsenek gyorsulasrol
kepek, max video.
azt viszont tudok adni.
Ja es meg logok neked egy valodi gyorsulassal
az uj verdaval :)
Előzmény: scirocco (17)
macsek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 18
>Kíváncsi vagyok, hogy a Skodás srác (Ádám?) mennyire/mikorra tudja összerakni az autót.

Úgy tűnik, nem fogja összerakni.
Üdvözlünk a sciroccosok táborában!
1.8 GTI, 83-as, fekete, járatós motorral.

[ ][ ]---\/---[ ][ ]
====\/\/====

Előzmény: macsek (6)
scirocco Creative Commons License 2001.04.10 0 0 17
Jók a képek! Kár, hogy a gyorsulásokról nincs semmi.:(

Meg arról, ahogy egy kék Sciroccos kolléga kiment szántani >:))

Előzmény: macsek (16)
macsek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 16
kint vannak a 7végi (digit) képek, amiket Süni fotózott
Előzmény: gti8v (15)
gti8v Creative Commons License 2001.04.10 0 0 15
Örülök,hogy megszületett ez a Topic :)
Tényleg nagyon jó volt most hétvégén a találkozó.
Csákvár szívembe nőtte magát. :)

Előzmény: macsek (14)
macsek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 14
szia kzg
> venni egyenlőre nem tervezek, maximum kipróbálni megnézni.
az enyém nem is eladó :-)
csak felajánlottam, hogy beleülhetsz (ha jó kedvemben kérsz rá)

Valaki azt mondta, a Kálmánt nem ismerjük ;-)
Én erről nem nyilatkozom

Előzmény: kzg (13)
kzg Creative Commons License 2001.04.10 0 0 13
Helló Patye, Macsek.
Köszi , venni egyenlőre nem tervezek, maximum kipróbálni megnézni.
Azt hallottam , elég bivaly gépeket lehet összehozni egy ilyenből.Már csak ezért is.
Múlt héten dolgozott egy sciroccos srác a házunkban egy fürdőszoba épitésen.
Nem közületek való? :-)))
Üdv
KZG
macsek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 12
Horstein képek itt
Előzmény: macsek (11)
macsek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 11
Scirocco cabrio (Horstein) tetőjavításra (csere) szorul.
Igényes megoldási javaslatot (ki csinálja meg, elérhetőség) keresek. előre is köszi

Célprémium: ha sikerül valami normális megoldást találni, az autó körbecsodálható lesz a nyári scirocco-találkozón! (remélhetőleg)

Előzmény: macsek (10)
macsek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 10
>Minap láttam egy I-est, a hátuljára ilyen öntapadós fóliabetűkkel az volt kiírva, hogy SIROCCO....pfúj

Hááát, mi meg öntapadós fóliabetűkkel azt írtuk ki az autóinkra, hogy www.scirocco.hu
De erre még senki nem mondta, hogy ronda ;-)

Előzmény: QuadCam (7)
macsek Creative Commons License 2001.04.10 0 0 9
QuadCam: szép autó az Alfa 33, nincs mit szégyellni rajta ;-)

Viszont akkor tényleg kb 1 kategória a két kocsi, mert az enyém csuma gyári, 129LE, 168Nm, fogalmam sincs mennyi a gyorsulása meg a vége. Én eddig kétszer mentem vele (óra szerint) 220-szal


Eccer beleülnék, ha szabad...
A boxernek állítólag jó a nyomatéka. Van valahol nyomaték & teljesítménygörbe? (URL)

Szóval gyorsulás: oké :-)
De ha jól értettem scirocco fedőnevű kollega is harcra kész ;-)

Előzmény: QuadCam (7)
scirocco Creative Commons License 2001.04.10 0 0 8
Hát igen, ennek itt volt az ideje:)

Macsek
Látom, a vendéglátóipari 1ség dolgában egyetértünk...

Viszont a tali tényleg állat volt, bár hazafelé egy picit elmentünk országot látni (nem emlékeztem egy kereszteződésre:-))

Quad Cam!

0-100 8.0s (2x mértük)1.8 8V GTi

:))

QuadCam Creative Commons License 2001.04.10 0 0 7
macsek: számítottam rá, hogy előbb utóbb felbukkansz az indexen! Hogy az enyém milyen? Hm, ha megnézed az adataimat, meglátod, hogy hűtlen lettem a Sciroccohoz... Azt a GT-t el kellett adnom, mert olyan volt az alja, mint a szita, meg egyébként is egyre több sebből vérzett...:(((( Utána sokáig nézegettem 16V GTi-ket, de elég keveset találtam, iszonyú szakadt és széttaposott volt mindegyik. Szóval lemondtam róla és itt kötöttem ki. Adatok bővebben: (OFF) Alfa Romeo 33 1.7 IE 16V Boxer, feketemetál, 132+ LE, 151 Nm, 1000 kg, 0-100 8.1s, vége 210. (ON)

Az ürömi srác Sciroccozik még? Gyorsulásira jársz? Mert esetleg mehetnénk egy menetet egy régi Sciroccos haverral :)))) Egyébként a mai napig megnézem a Sciroccokat az utcán (kísért a múlt:))) Minap láttam egy I-est, a hátuljára ilyen öntapadós fóliabetűkkel az volt kiírva, hogy SIROCCO....pfúj

Előzmény: macsek (5)
macsek Creative Commons License 2001.04.09 0 0 6
> a weben alig van ember hasonló autóval
mármint itthon nálunk. Mert angolul/németül van sok

>Ami elkeserítőbb, hogy ha összefutok egy másik egyes sciroccoval, vissza sem intenek, észre sem vesznek. Pedig úgy szoktam örülni
Ebben teljesen egyetértünk: szerintem elemi dolog scirocconak köszönni, de én úgy tapasztaltam, nagyon sokan köszönnek is.

>Kíváncsi vagyok, hogy a Skodás srác (Ádám?) mennyire/mikorra tudja összerakni az autót.
Hát szegénynek jól összejött az a kanyar... De most erősen gondolkozik, hogy egy sciroccoba öli inkább a pénzét. A skodát is szépen megcsinálta, biztos tuti sciroccot is építene.

>A többieknek hogy tetszett a tali?
Akivel beszéltem, azoknak tetszett, persze kivéve a kocsma. Ahelyett kell valami mást találni. Ilyen szar helyen még sosem voltunk.

A honlapról sajnos igazat állítasz így nincs jogom megsértődni... Pedig Csivi tervezett kinézetet, meg Süni is csinált pár technikai lapot, de ezek nem kerültek még ki.

Előzmény: patye (4)
macsek Creative Commons License 2001.04.09 0 0 5
kzg: hozzátartozik, hogy számomra a jelenleg Patye tulajdonát képező autó indította el a scirocco-őrületet... Aztán amúgy is biztos találsz valakit, aki megmutat neked egy igazi sciroccot - ha más nem, akár én is :-)

Aksi: ennyire uncsi az élet Belgiumban, hogy nem telik el egy óra topicnyitástól és már reagálsz is? ;-)

QuadCam: akkor te is megvagy végre! Asszem Mazsi vagy milyen nickkel nyomultál akkoriban egy usa.net-es címről és együtt voltunk alkatrészekért (pl. a távtartós 14"-es felnidért).
Az a külföldi site pedig az "eredeti" scirocco oldal volt (www.ftn.net/~scirocco), ami sajnos már nagyon rég megszűnt. (De van helyette pl. www.scirocco.org )
Egyébként pedig jól láttad az autót! Hát a tied milyen?

Patye: úgy látszik, tényleg kellett a topic... :-)
Ha meglesznek a volvoról fotózott scirocco képek, rakom is ki őket a netre. Remélem, hét végén már láthatóak lesznek.

Előzmény: patye (4)
patye Creative Commons License 2001.04.09 0 0 4
Na, szal én mondtam, hogy legyen ilyen topic. Akkor a következő dolgok miatt gondoltam rá:
Három éve nyúzom a Sirkánt, oszt a weben alig van ember hasonló autóval. Ami elkeserítőbb, hogy ha összefutok egy másik egyes sciroccoval, vissza sem intenek, észre sem vesznek. Pedig úgy szoktam örülni
Kíváncsi vagyok, hogy a Skodás srác (Ádám?) mennyire/mikorra tudja összerakni az autót. Lelkiekben vele vagyok. Amikor ugyanígy megtörtem a Zaporozsecem, vettem egy másikat, és átcsavaroztam a rendszámot, oszt gyerünk...(még több mint egy év műszaki volt rajta)
A többieknek hogy tetszett a tali? Állatok voltak a gyorsulgatós arcok.
Meg ne bántódj, de mintha a honlapon egy kicsit kevés lenne az élet.
Patye (aki Volvora váltott-csak hogy legyen miről fotózni a Sciroccokat :))))
Előzmény: macsek (-)
QuadCam Creative Commons License 2001.04.09 0 0 3
macsek: hello, lehet, hogy mi ismerjük már egymást? Ha te ugyanaz a macsek vagy (Csepelről), akkor talán emlékszel rám: valami külföldi siteon futottunk össze évekkel ezelőtt, aztán találkoztunk egyszer IRL, akkor egy piros Scirocco I-em volt 1.6 GT, te pedig épp építetted a szintén I-es GTi-det. Azóta jártam Csepelen és mintha láttalak volna: Scirocco II GTi 16V ezüst? :)
patye Creative Commons License 2001.04.09 0 0 2
Szia Kzg!
Nekem 1 van, de ha nagyon kell, eladó. '80-as 1.5-ös. Ülj bele, próbáld ki.
P
Előzmény: kzg (0)
Aksi Creative Commons License 2001.04.09 0 0 1
Hello Macsek!
Szoljal (s)KIZO-nak hatha o belep :)
Előzmény: macsek (-)
kzg Creative Commons License 2001.04.09 0 0 0
Hali.
Nekem eddig 0 sciroccom volt.
De eccer beleülnék szivesen.
Bocs
KZG
macsek Creative Commons License 2001.04.09 0 0 topiknyitó
A legutóbbi scirocco találkozón valaki javasolta, hogy csináljunk egy index topicot.
Íme.
Ha esetleg valaki nem tudná, a klub honlapja a www.scirocco.hu címen lát6ó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!