Keresés

Részletes keresés

Hepci Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88128

Az egyik ismert műsorvezető 800000-be kerül 1 éjszakára.

Ha mondjuk eléri az 50%-os kihasználtságot, az se rossz pénz, de azért a feleségektől és exfeleségektől elmarad.

Szopás az élet.

Előzmény: altimus (88127)
altimus Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88127

Az exnejek cegenek 85%-os nyereseget azert sokan megirigyelnek. Az is furcsa, hogy weblap, portfolio, referenciak nelkul pl. Szijjartone cege az indulas utani eveben kepes volt akkora nyereseget termelni, hogy siman ki tudott venni 300 millios osztalekot. Igazabol en arra lennek kivancsi, hogy ezeknek a cegeknek hany alkalmazottjuk van es kik az ugyfeleik. De persze ezek a milliard alatti osszegek semmik. Tegnap linkeltem be a hirt, hogy az mnb foepuletenek talan 35 milliardos rekonsrukciojat egy 30 eves ficko nyerte el, aki a rovid oknyomozas utan matolcsy fianak baratjakent azonositodott be.

Ennyi uzleti geniusz azert nincs sok mas orszagban.

Előzmény: Hepci (88124)
Hepci Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88126

Somlói Apátsági Pince Ragalja Juhfark 2019

Az SAP első dűlős tételeinek egyike, a 2018-as alap juhfarknál karcsúbb kivitelben és annál kevesebb maradékcukorral. Tavaly nyár óta nagyobb szünetekkel nyitunk belőle 1-1 palackot. Eddig talán most van a legjobb formában és ez a sav/cukor arány nekem elvileg szimpatikusabb, de továbbra sem győz meg arról, hogy a juhfark elegánsabb verziójának ebben az ársávban lenne létjogosultsága.

5 pont, 5000 Ft (pincénél)

Hatvani Szabolcs Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88125

Még összehozhatjuk! :-)

Előzmény: joskabacsi (88113)
Hepci Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88124

Ő 1 menő lakberendező vagy mi a fene. Nyilván kézről kézre adják, felesleges a propaganda.

Tegnap csomó ilyen hír volt: exRogánnéra és exHajdúnéra is rádőlt a lóvéköteg, Várkonyi Andrea új cége pedig annyi megrendelést kapott 4 hónap alatt, hogy lassan ő tartja majd el Lőrincünket helyettünk.

Úgy képzelem, hogy van egy ilyen heves pénzeső, ezek meg beállnak alá 1-1 nagy dézsával.

Előzmény: naivkezdo (88108)
Hepci Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88123

Adjak (vissza)? Van még tán 4 palack.

Előzmény: joskabacsi (88113)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88122

Amúgy én elég jónak tartom, más, mint a 18. De tényleg inkább várok, mondjuk havonta ránézek egyre.

Előzmény: BZoltan (88120)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88121

Nekem is csak mesélték, még régen, elég régen.

Előzmény: BZoltan (88120)
BZoltan Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88120

Palackban van, címke van rajta :) Arra van, hogy megigyuk. Naívkezdő olvtársunk szűk szavú leírása helytálló... bár én egyházi iskolába jártam és így a tinipinákkal kapcsolatban mérsékeltek a tapasztalataim.

Előzmény: kifli (88114)
BZoltan Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88119

"A Bortársaság embere pl. nagyjából fél évvel a teszt előtt kóstolta, de nem kért belőle, pedig akkor már jó formában volt ..."

Igen, az fontos, hogy a kereskedő embere jó formában legyen. Én is mindig mondom, hogy somlói bort csak az vegyen aki 3 kilómétert fut a Cooperen :)

Előzmény: joskabacsi (88112)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88118

Igen, itt ment félre. Nincs harag.

Előzmény: kifli (88117)
kifli Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88117

biztos a Mester megszóllítás miatt válaszoltál te. magadra vetted.

Előzmény: kifli (88116)
kifli Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88116

nem téged kérdeztelek:)

de kösz.

Előzmény: naivkezdo (88115)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88115

Olyan, mint egy tinipina. Tüzes, de az igazi akkor lesz, ha eltelik egy kis idő. 

Előzmény: kifli (88114)
kifli Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88114

eljutott hozzám tegnap egy 2019-es SAP  juhfark. megkóstolhatom már Mester?

Előzmény: BZoltan (88111)
joskabacsi Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88113

Hm. Kár, hogy már nekem sincs belőle ... 

Előzmény: Hepci (87899)
joskabacsi Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88112

Igen, valóban így volt, örültem is neki és végtelenül sajnálom, hogy nem lesz több évjárat abból a pinóból.

Elsősorban neked köszönhető, hogy szélesebb körben megismerték, ráadásul az elsők között voltál akik megértették azt a bort.

A Bortársaság embere pl. nagyjából fél évvel a teszt előtt kóstolta, de nem kért belőle, pedig akkor már jó formában volt ...

Előzmény: Hatvani Szabolcs (88011)
BZoltan Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88111

Sokan szoktak kérdezni, hogy miért nem megyek rá valami fasza pályázatra, hogy kipofozzam végre a pince feletti épületet, meg, hogy letérkövezhessem a pince körül az utakat, meg eleve csinálni látványborászatot, kóstolóteraszt, meg hasonlókat. De pont ezért nem... mert szerintem sokkal fontosabb, hogy a ragadozómadarak vadászata elleni pályázatra és a bükkábrányi inkubátorházra legyen pénz... én meg alhatok nyugodtan, hogy majd ha 2038-ban kormányváltás lesz akkor utána ne kelljen magyarázkodnom.

Előzmény: naivkezdo (88110)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88110

Nem szabad ennyire szigorúnak lenni, jól látod, fekete és fehér között sok árnyalat van. Így gondoljuk mi is nemzetiek. Látod, picit liberálisabb módon közelítesz egy témához, máris tapintható közelségbe kerül a kiegyezés. És ne felejtsük, eközben épül szépül az ország, minden széthúzás ellenére. És talán jut a cédrusoknak, berkenyéknek is pár millió.

Előzmény: BZoltan (88109)
BZoltan Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88109

Azt azért zárójelben jegyzem meg, hogy bármennyire is kedvelem a Gézát és tartom őt barátomnak én az ő esetében sem tartom helyénvalónak azt, hogy piaci szegmensben közpénzből fejleszt... de a kognitív disszonanciám az ő esetben azt húzza elő, hogy "végül is közéjük is lövethetett volna"

De megpróbálok annyira következetes lenni, hogy azért húzom a pofámat... olyan ez mint amikor Hepci ír ide valami okosságot. Nem illik bele a képbe :) De úgy tűnik, hogy manapság kevés a homogén módon fekete-fehér kép.

Szoktam kérdezni homofób emberektől, hogy és mi lenne ha a gyerekéről derülne ki, hogy meleg. Na én érzek így amikor egy jó cimbiről kiderül, hogy ő is rátérdelt a makkos cipőre.

Előzmény: naivkezdo (88104)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88108

Megint megy a fanyalgás, hogy Z+ Kálmán, Szijjártóné párszáz milliót keresett. Na de könyörgöm, a piacról, nem állami támogatás formájában. Semmi nem jó.

A honlapjuk meg azért üres, mert így is alig bírják a sok megrendelést, ezt is félremagyarázzák. Aljas, baloldali, lejárató propaganda. Elegem van már.

Előzmény: Hepci (88107)
Hepci Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88107

:)

Nézd, az önzés semmiképp nem jó irány.

Örüljünk annak, hogy honfitársaink kapnak pár százmilliót, esetleg néhány milliárdot, s gyakoroljuk az önfegyelmet.

Más ennek a töredékéért egész életében dolgozik, de a Bence, a Réka, a Balázs, az Ottó, a Géza, s a többiek kétségtelenül sokkal fontosabbak nálunk, porszemeknél: ők az egész nemzetet itatják s etetik, nem középiskolás fokon.

No most, ha ezt már felismertük, akkor végre tudunk majd együtt örülni az István, az István, a Győző, a Dániel, a László, a Sándor, a Lőrinc és a többiek tíz- és százmilliárdjainak is.

Hálánk jeléül adjuk nekik oda egyetemeinket is, örökre.

Has, alhas, gyarapíts, Fudan.

Előzmény: naivkezdo (88104)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88106

Már emlékszem, hol lehetett az a katartikus élmény, ami nálam az ébredést jelentette. Sosem engedtem el teljesen a kezét a nemzeti, keresztény oldalnak, gyakran nézem a sajtó klubot. Egyik adásban, amikor a covid csúcs kezdődött (és utólag úgy jellemezted, hogy jól teljesített az egészségügy, hiszen betoltak valakit pénteken hétfőn már tolták is ki, és ezt a feszített tempót példásan bírták), akkor hangzott el az egyik résztvevő, Néző László részéről elcsukló hangon, a könnyeivel küszködve, hogy elmaradtak a barka szentelések.

Azt hiszem itt mozdult meg bennem valami.

Előzmény: naivkezdo (88030)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88105

Akarni kell a változást, magadban is. Ez a fizessenek a gazdagok nem jó irány.

Térj meg Te is, támogasd a nemzeti kormányt kérlek.

Előzmény: BZoltan (88103)
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88104

Egyrészt elhangzott itt, hogy Légl bizony jó ember, mind az összes, tehát ezzel minden rendben. Sőt, utólag a többi ilyen ügy is más fényben tündöklik, nem volt itt probléma szerintem korábban sem, csak a fanyalgás ment.

Másrészt én minden ilyen párszáz milliónak, esetleg milliárdnak örülök, ha abból jut a cédrusoknak, berkenyéknek.

Előzmény: Hitehagyott (88102)
BZoltan Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88103

Lehet, még a végén kiderül, hogy nem is vagyok libsi. Most már csak a bolsi elhajlásról kellene leszoknom... hogy progresszív adórendszer, vagyon- és ingatlandó, alacsonyabb áfa meg hasonló marxista agyrém.

Előzmény: naivkezdo (88101)
Hitehagyott Creative Commons License 2021.06.02 0 0 88102
naivkezdo Creative Commons License 2021.06.01 0 0 88101

Ez nem túl liberális hozzáállás, mármint a mást gondolókat így jellemezni.

Előzmény: BZoltan (88100)
BZoltan Creative Commons License 2021.06.01 0 0 88100

"Az biztos, hogy az oroszok nem nagyon foglalkoznak vele mi lesz holnap..."

Azért nagyjából tudjuk, hogy ha odatolnánk a mikrofont az 55 évesen felrobbanó májjal haldokló Szása orra alá, hogy na baszki a falábam te pöcs... hát megérte? Vagy jó lenne azért még élni egy 20-30 évet mint ott a hanyatló nyugaton? Szóval ugye tudjuk, hogy mi lenne a válasz? Mert azért az erősen objektív tény, hogy olcsó krumplivül taknyolt vodkától butulni a rohadó Vlagyivosztokban nem igazán az élet császárainak a perspektívája.

Na és akkor ők szavazzák meg Putyin elftársat... A mi Nagyméltóságú urunk példaképét.

De látod, nálunk sincsen máshogy... a zsákfalvakban a közmunkások, láncszavazással behúzzák a listán az állampártot ahogy a keleti végeken a kaszálóra bejelentett hatszáz ukrán bérszavazó is megteszi amit megkövetel a haza.

De nem kell olyan sok varázslat, hiszen amint itt a topikban is látjuk, még az értelmes, iskolázott, jóravaló polgártársaink között is van sok olyan aki mindenféle ködös hülyeség miatt behúzza az ikszet a fényestekintetűre.

Előzmény: IsKol (88097)
BZoltan Creative Commons License 2021.06.01 0 1 88099

"Kultúrát nem lehet örökölni. Az elődök kultúrája egykettőre elpárolog, ha minden nemzedék újra meg újra meg nem szerzi magának.” 

Szopnék, nyalnék, gombot varrnék ha ezt a két mondatot látnám kék plakátokon szerte az országban. Konkrétan 2015 óta azt mondom, hogy a mi kultúránkra nem a migráncsok és nem is a pirézek a veszélyesek hanem mi magunk, akik leszarjuk a saját kultúránkat.

Előzmény: IsKol (88098)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!