Keresés

Részletes keresés

RIPityom Creative Commons License 2005.02.01 0 0 484


Jó reggelt prézlimájer!

 

 

Becsülettel próbáltam értelmezni hozzászólásod;
biztos velem van a baj, mert korán van még ehhez... nekem.

 

Szóval nem panaszkodni szerettem volna, hanem illusztrálni. Az eddigiek során igyekeztem mindig olyan példát előkotorni -mert azért az akad-, ami szervesen kapcsolódik az aktuális mondanivalómhoz. Jelen esetben pedig, holott ez ma már több mint tizenötéves történet (és hát kiváncsiságom okán a kisérletező kedvem anno sokkal nagyobb volt) ---
mégis azt szerette volna jelezni, hogy mennyire hatalmas kompromisszumra volt képes ezesetben az a bizonyos hölgy.
(értsd: ennyire sokat ért saját illúziója, mely szerint ő még mindig vonzó)

 

Egyrészt.
Másrészt azért is igyekszem illusztrálni efféle ambivalenciát, hogy a lelkes amatőrök teljes tájékoztatást kaphassanak. Ne csak az előny hangozzék el, mely szerint ez mennyire könnyű röpte, hanem a dolog árnyoldala is. Például ugye előfordulhat, hogy az érettebb hölgy az akció során egyszer csak mondjuk "Bélukám! Bélukám!" sóhajjal próbálja biztatni az ifjú titánt... ami vicces is lehetne. De mégis azt gondolom, inkább szomorú.

 


* * *

 

 

"Előbb azt a kérdést kéne tisztázni, hogy létezhet-e NŐ 30 alatt!"

 

Nos,
most hétvégén láttam szépet. Kora természetesen húsz alatt.
Azt is megosztom Veled, mitől volt szép:
tekintete nyílt volt, mosolya természetes, az egész lényéből csak úgy áradt a felhőtlen jókedv. Bizalom, gondtalanság, satöbbi. Húsz után néhány évvel ez... ez el fog tűnni, legalábbis nagy valószinűséggel radikálisan csökkeni fog.
Szégyen, de ebben jelentékeny szerepet vállalnak majd az örömgyilkos, mentális ffi terroristák. Kétségeikkel, nyomorúságukkal.
Én pedig nem igazán kedvelem a lelkileg megnyomorított fehérnépeket.

 

A "húgyagyú csirké"-kre nem reagálok.
Ugyanis húgyagyú kakasokból, legalább ennyi van.

 

RiP

Előzmény: prézlimájer (482)
prézlimájer Creative Commons License 2005.01.31 0 0 482
Jó napot!

Hát köhöm vagy tudja valaki hogy mit csinál és hogy kicsoda, vagy utána ne panaszkodjon ha pénzt adnak neki. Van aki siet és csak dugni AKAR. Annak úgy kell, az olyan érzés is lesz.
Az meg nem igaz (szerintem), hogy attól lesz valaki értékes, hogy ő aztán bizony jól "megfingat" mielőtt lefekszik veled, hogy megmutassa hogy mekkora ára van nekije és őt aztán nem lehet "csak úgy" megkapni. Lószart. Annyi húgyagyú csirke van aki testileg igen jól néz ki és játsza az agyát, hogy ihajcsuhaj. De ha némi szellemi teljesítményt kellene nyújtani akkor csak annyi jön ki a szájukon, hogy hö - haverok, buli fanta bandzsidzsamping, fitnessz, bícs. Viszont kitűnően elő tudják adni, hogy ők - úgymond - sokat érnek. Ezért én először csak beszélgetek velük. Ez általában elég ahhoz, hogy utána már ne is akarjak tőlük semmit. Ha akarok, akkor viszont jobb ha nem beszélgetünk előtte semmiről, mert lehervaszt az erőlködés és a hazudozás.

A másik kérdésre (lehet-e egy nő érett 30 alatt?) nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni természetesen. Előbb azt a kérdést kéne tisztázni, hogy létezhet-e NŐ 30 alatt!
Előzmény: RIPityom (472)
Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 481

Hát tudod, aztat nem mondták be, igy aztán fogalmam sincs, meer nem tudom. :-))

 

Off: Üdv. itthon!

Előzmény: Gilbert (480)


Gilbert Creative Commons License 2005.01.31 0 0 480
Es ebbol mennyi az "erett no" kategoria?:-))
Előzmény: Anus (479)
Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 479
Most hallottam: A tavalyi évben 70%-kal nőtt a  szifiliszesek száma......
Róka69 Creative Commons License 2005.01.31 0 0 478

Nem...a válasz.

 

Persze kivétel tényleg van(csak kevés)

pereckee Creative Commons License 2005.01.31 0 0 477
A válasz : nem.

Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 476

Szavazatom: nem.

Lehet kivétel természetesen, de nagy átlagban semmiképp.

 

Előzmény: Gandas (475)
Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 474

Úgy látszik, következetesen nem értjük egymást.

 

AMikor azt mondtam, hogy információkat tudhatsz meg rólam, akkor nem a  külsőmre gondoltam, hanem arra, hogy milyen vagyok, mint ember és vajon mennyire állhat meg a te sejtésed rólam.

A külsőmnek ehhez semmi köze, de ha már ennyire érdekel, elmondhatom: nem vagyok az eseted!

 

A nevemről pedig annyit, hogy NEM a HUSZ-ra választottam! Legalább 10 éve igy hiv mindenki, többek között a  férjem, barátaim. Azért ragaszkodtam ehhez, mert nem akartam más lenni itt, mint a  hétköznapokban, igy az ismerőseim felismernek ha erre járnak és látják a nevet, majd olvassák a  stilust. (Meg is történt) :-)

Nem vagyok az az ember aki más néven ir a búvár topikba, mint ide.

 

És mivel itt leiródott egy félinformáció, had mondjam el (immáron századszor) a nickem történetét:

Mivel nem engedett az index Anus-ként regisztrálni (foglaltnak jelezte), igy lettem anus1. Aztán mikor szóltak, hogy már nincs Anus regisztrálva, (szabaddá vált a  felhasználónév), akkor megkértem az illetékeseket, hogy mivel eleve igy szerettem volna az indulásnál is, irják már át Anussá. Ők ezt nagyon kedvesen megtették és többen gondoltuk, hogy inenntől legalább elejét vesszük az olyan hozzászólásoknak, mint a  tiéd.

Sajnos tévedtünk.

Előzmény: Gandas (466)
RIPityom Creative Commons License 2005.01.31 0 0 472

 

"I" - mint illúzió

 

Újsághír
Mr. Hugh Marston Hefner
a nyuszis magazinját az új tervei szerint Viva la Matura néven kívánja megjelentetni.
A változás állítólag a magánéletében kezdődött, s ennek tudható be a tartalmi változás is.
Rossznyelvek szerint orvos még nem látta.

 

 

Tapintatlan dolog leleplezni valamit,
ami mindkét félnek öröme -

 

de jelen esetben erről van szó. Az érett nőkben él egy nosztalgiaérzés, aminek következménye a könnyű préda esete. Számomra egy érett nő elcsábítása körülbelül annyi erőkifejtést igényelne, mint egy meredek lejtőn egy rozzant szekeret kisujjal meglökni: lecsattog, lezörög az magától is.
Véleményem szerint ehhez untig elég a mosoly, és az udvariasság.
Kiváncsiságból sasoltam, az utcán hány valóban vonzó érett nőt láttam. Egyetlen egyet.

 

Gandas sikerét tisztelem,
magam részét illetően szórakoztatónak vélem, és elismerem.
Ám muszáj arról is beszélni (s ez az én régi, felejthető élményeimre is vonatkozik) itt a hódító személye másodlagos. Bárkivel behelyettesíthető. A kulcsszó, az illúzió. Bárki, aki ehhez asszisztál, máris révbe ért.
Rapid interakció:
vonzó vagy (korod ellenére egész jól nézel ki) - megdughatlak?
ha tényleg így gondolod - igen.

 

Az egészet a nő hiúsága mozgatja.
Nagyon szépen (éretten) önti formába, fogalmazza ezt meg Évonya (449)

 

"Már csak azért sem! Negyven felett is élvezni akarom az életet..."

 

A hangsúly az "akarom".
Nekem nem mindegy, hogy valaki megteheti, hogy jólérzi magát, vagy jól akarja érezni magát. Az egyiknek végtelen a szabadságfoka, a másik mögött a muszáj szó pulzál.

 

Másrészről pedig...
mit bánom én, ha a viagrás vének a meglett matrónáknak hazudnak szépeket.
{ "Ó Banyácska, mecsoda tesssted van!" - "Áhh, te is jól nyomod... öregem!" }
De a fiatal lányok megengedhetik maguknak az őszinteség luxusát. Szarnak ők a diplomáciára. Ráadásul én ahhoz a ritka állatfajhoz tartozom, aki a kíméletlen őszinteséget becsüli.
A páromtól néha olyat kapok, hogy csak pislogok.
De én az igazságot így is többre tartom.

 

Nekem ne hazudjanak.
Főleg tapintatból.

 

 

* * *

 

 

Sok-sok évvel ezelőtt, még a hőskorban.
Kiállítás, sok orvos, köztük doktornők. Valaki súg, annak a nőnek a lánya... a város cédája. Ne már! Gondoltam, ha a lánya, akkor talán... épp esni kezdett, hallottam ahogy panaszkodik, nem hozott esernyőt. Fél perc múlva mikor egyedül maradt, odaléptem: esetleg vmi? Nagyon kedves, köszöni. Hazavittem volna, de meghívott pizzázni; következő alkalommal horgászparadicsom bokrai közt bujkáltunk... azt mondja úristen, teljesen eláztam. Fogalmatlan voltam, mi? Micsoda?! Hát nem tiszta pussyjuice volt még a térde kalácsa is?
El is ment a kedvem az egésztől. Felajánlotta, legalább legyen nekem jó.
Ifjú voltam és bohó, nem hagytam magam, megdöntöttem. Testre... a franc tudja, azt hiszem rosszabbra számítottam. De közben kedveskedve keresztnevemen szólított, na az, kijózanító volt. Még anyám se hívott így. Sose.
Ááá, borzalmas - de nincs vége:
Mert a legvégén tankolni, pénzt adott.

 

RiP

atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.31 0 0 471

Úgy tűnik, mindenki kerülgeti a választ a kérdésedre. Azért javasolnék egy harmadik lehetőséget: lehet.

 

A válaszom egyébként nem.

 

Üdv

Előzmény: Gandas (457)
Vad_ász Creative Commons License 2005.01.31 0 0 469
Ha mégsem, marad a gáncsolás, majd csak eldől.
Előzmény: Törölt nick (2)
Piotr bá Creative Commons License 2005.01.30 0 0 467

Anus? ne bántsunk senkkit neve miadt!!!

 

Föleg van Anita nevű ismerösöm kedves lánys annusbak hivatj magát

Anus Creative Commons License 2005.01.30 0 0 465

 

Jól teszed, hogy nem akarod elképzelni, hogy nézek ki! Nyilván még annál is rusnyább vagyok, mint ami rémálmaidban megjelent, az pedig már-már kimeritené a zaklatás fogalmát, pedig kár lenne lelki békéd felboritani általam!

 

Javaslom viszont, hogy fektess nagyobb hangsúlyt a hozzászólások irójára, ugyanis az imént sikerült egyetértened Rip bátyáddal valamiben aminek nagyon örülök, merthogy azt én irtam, nem ő.

 

Mellesleg fogalmam sincs mit akartál mondani az idézettel.  :-)

 

Tanultam latinul néhány évig, igy azt kell mondjam: tudom, hogy mit jelent a  szó amire utaltál.

Viszont én azt is tudom, hogy NEM irják nagybetűvel!

 

Anyanyelvünkben az Anus  ("á" és "sz " hangok nélkül)!(igy fonetikusan olvasni mily szokatlan is lehet számodra) becenév, méghozzá a nevemből ered:  Anita.

 

Aranyos, hogy azt gondolod néhány hozzászólás után, hogy máris sejted,mire fáj a  fogam...Én meg épp arról beszélek, hogy nem tudod, mert ahhoz nem ismersz eléggé. Kevés volt az a  félóra megismerni, hidd el!

Ha pedig a hited kevésnek bizonyul, nyugodtan beszélj olyanokkal akik személyesen is ismernek innen, nekik azért több információjuk van rólam.  :-)

 

 

Előzmény: Gandas (433)
Gandas Creative Commons License 2005.01.30 0 0 464

"...egy 20 éves lazán lecserél, egy jobbra, vagy egy rózsaszín puncis csajszira..."

 

Mert a punci színe ugye rettentööen életkorfügöö...

Előzmény: locsemege (463)
locsemege Creative Commons License 2005.01.30 0 0 463
Soha nem nevetném ki a partnerem ha éppen rossz paszban van, és mondjuk nem áll fel neki. nem szólnék, hogy a kocka has kicsit gömbölyödik..

Ez nagyon tetszik. Szerintem a tapintat is az érettség egyik ismérve. Mint ahogyan csodálatos, amikor végre elhiszi a nő, hogy pl. nem a mellméret a nőiesség abszolút mérőszáma. Nekem sokkal inkább az számít, hogy tudjon vágyakozni, őszintén kitárulkozva, lelkileg feloldódva (bizalom!) élvezze a simogatásomat, lássam az érzékiséget a szemében, és ebből a szempontból édesmindegy, hogy eme csillogó szempárat négy ránccal több veszi körül, mint a 20 évvel fiatalabb vetélytársaiét. És nem kell minden pillanatban 'üzemkésznek' lenni, de amikor igen, az őszinte, belülről fakadó ösztönös vágy legyen.

míg egy 20 éves lazán lecserél, egy jobbra, vagy egy rózsaszín puncis csajszira.

Miért, nem rózsaszín? ;)

...20 éves érett, komoly nők után...

Szerintem olyan nincs. Az legfeljebb piacérett! :))
Előzmény: Évonya (454)
locsemege Creative Commons License 2005.01.30 0 0 462
Azért én a felmosásnál bujább pillanatokra gondoltam. Mi több, kifejezetten azokra a pillanatokra, amelyek miatt egy nő szeret nőnek lenni, ezt látva és érezve én pedig boldog vagyok, hogy férfinek születtem. (Illetve akkor még fiúnak.)
Előzmény: Gandas (453)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.30 0 0 461
:)) csak helyeselni tudom:)) aki bemeri vallani, még élvezi is!!- :))
Előzmény: ~~CAPY~~^~~ (460)
~~CAPY~~^~~ Creative Commons License 2005.01.30 0 0 460
Háát pl. a feleségem már 22 évvel ezelőtt is érett volt én még 44 évesen sem vagyok mindenben az. De inkább megsasolok egy 35 felettit, mint egy a lányommal egykorú csitrit. Persze régen nem így volt, de a kor az azért alakítja az embert, és van aki még be is meri vallani.
Előzmény: Évonya (459)
Évonya Creative Commons License 2005.01.30 0 0 459

Oké! De akkor ki az érett nő????

A köztudatban az érett nő a harmincas évei második felétől érett egy nő!

Előzmény: ~~CAPY~~^~~ (458)
~~CAPY~~^~~ Creative Commons License 2005.01.30 0 0 458
Látod én is az érett NŐ-t szeretem.
Előzmény: Évonya (454)
Gandas Creative Commons License 2005.01.30 0 0 457

"Ti meg rohangáljatok a 20 éves érett, komoly nők után..."

 

 

Szeretnék itt elindítani egy szavazást, amely arról szólna, hogy lehetnek-e érettek a 30-on aluli nöök, vagy pedig csak a fölsööbb korosztályokat lehet annak tekinteni a hagyományos megközelítés alapján.

 

Ugyanis nem hiszek abban, hogy az "érett" szó az "öreg", az "idöös" vagy a "középkorú", a "korosodó" szinonimája lenne -- dacára annak, hogy talán nagyobb a 30 fölötti hölgyekkel létesített szexuális kapcsolataim száma, mint az egyéb ismeretségeimé. Arra bátorítok tehát mindenkit, tenné le ide a fórumra a voksát, de csak egy-egy szóban, mert unalmas okoskodásból van már itt épp elég. (Arra ott a másik topic is "Hogyan élik ezt meg...?" címmel.)

 

A hagyományos értelmezés jobbára a testi adottságokra szorítkozik, és ott sem mentes a problémáktól. Lásd: a menstruációval öröklöödéstani értelemben érett egy nöö.

 

A szavazásnál a következöö szempontok veendöök figyelembe a további szócséplések elkerülése végett:

 

- értelmi képességek

 

- érzelmi adottságok, készségek

 

- fogamzó- és nemzööképesség

 

- szexuális vonzeröö: elég érett-e valaki ahhoz, hogy kisugárzásával, esztétikumával, mozdulataival, viselkedésével a férfit szexre késztethesse

 

Ezen szempontok bármelyikének teljesülésekor a nöö valamilyen értelemben érettnek tekintendöö.

 

Tehát igennel vagy nemmel: lehetnek-e érettek a 30-on aluli nöök?

Előzmény: Évonya (454)
Róka69 Creative Commons License 2005.01.29 0 0 455

Látom jól elvagy, nem akadt ma horogra senki?

 

Engem nem érdekel mit írsz és kinek, azt sem neked írtam, Te reagáltál rá......

Előzmény: Gandas (440)
Évonya Creative Commons License 2005.01.29 0 0 454

 

 

Hát igen! Mi negyvenesek általában a férfiakra esküszünk, persze nem azokra akik mustrálnak és 20 éves leszbi tanoncokkal hasonlítanak össze:((( Hmmmmmm:((

Soha nem nevetném ki a partnerem ha éppen rossz paszban van, és mondjuk nem áll fel neki. nem szólnék, hogy a kocka has kicsit gömbölyödik..míg egy 20 éves lazán lecserél, egy jobbra, vagy egy rózsaszín puncis csajszira.

 

Igen! levegőt is életönk végéig veszünk, tehát élvezzük az élet adta jókat amíg csak lehet.

 

Urak! Ti meg rohangáljatok a 20 éves érett, komoly nők után, jobban járunk mintha a ráncokat számolnátok a nyakunkon...de azért kíváncsiak vagytok milyen is egy érett nővel az ágyban:-)  Bibi Ti meg kopaszodtok, növekszik az úszógumi, kisebb a farok és a szarkalán a szemetek mellett sem túl szexi:-)))

Gandas Creative Commons License 2005.01.29 0 0 453

"Hiszen levegőt is életünk végéig veszünk...

Igen, igen, a buja pillanatokban az önfeledt sóhajtozásról sem kell lemondani!"

Dum spiro, spero. Neveket nem akarok mondani, de elképzelem, ahogy önfeledten sóhajtozik az érett nő (tán még káromkodik is), amikor feltápászkodva a földről kicsavarja a felmosórongyot a szennyesvödörbe :))

Előzmény: locsemege (450)
Gandas Creative Commons License 2005.01.29 0 0 452

"A huszas lányok sokkal természetesebben mondják: 'Gyere menjünk, szedjünk fel egy csajszit!' "

 

Egyszer egy 17-18 körüli lány azt mondta nekem az utcán: még szóba is állna velem, ha lány lennék, de a férfiakon már túllépett, belőlük kiábrándult. Idősebb érett nőkkel kapcsolatban ilyesmire, legalábbis nálam, még nem volt precedens.

Előzmény: RIPityom (451)
RIPityom Creative Commons License 2005.01.29 0 0 451

 


"K" - mint komfortérzet
-kinek nem inge-

 


A ffiak döntő többsége szivesen válik két tévedés áldozatává:

 

a) a nők ostobák
b) a nők halálos precizitással csábítják el a ffiakat.

 

Mindketttőre számtalan vaskos adoma, idézet és otromba tréfa ismert.
Ám a valóság ezzel szemben egész más.

 

A nők csak saját hibáinak leltárát ismerik megdöbbentő alapossággal:

 

egyszer fotós cimborámmal egy topless bárban láttam egy istentelen hibátlan istennőt. Leült hozzánk, (a fotós srácba volt beleesve, mint az ottani lányok kivétel nélkül) s beszélgettünk. Lehetett vele. A lényeg, elmondta mivel nem elégedett, mi testének egyetlen hibája. Kétkedve fogadtam, a hátsóját nem tartotta oldalnézetből(!) kellőképp kupola popsinak. Elsőre kiröhögtem, de ahogy illusztrálta... igaza volt.

 

volt, pontosabban lehetett volna milliárdos fehérnéppel némi konkrétum. Arcra csinoska, alkatra kissé telt. Éppen fogyózott (nyilván) amikor kicsúszott a számon, külhonban szenvedő cimborám egy klassz lánnyal... kérdi, kábé? Tudatlan voltam, említettem: óhát nádszál kis filigrán. Ekkor csalódottan suttogta magának: ő sosem lesz olyan.

 

korábban említettem is, a tipikus 30as, akitől ruhában meghibbansz. Akárhová rángatnád, fel sem tűnik, minimalista teltsége, sőt. Még vonzó is. Jókedvű volt, kacér... (könnyű volt azokkal a brutál dudákkal) s amikor konkrétan megismertem... döbbenetes differencia mutatkozott a mezítelen valóság és a ruhás impresszió között. Véletlenül sem nézte meg magát a tükrös szekrényemben.
Miután csak felöltözött.

 

Sorolhatnám.
Bizony: műfogak, narancs, kezdődő viszér, has és gyomor, sonka, picsa, stb -
Nyilván akik ide járnak, ők nem. Természetesen kivételek.

 

De nemrég mesélte megint másik cimborám, két tizenhétéves lánnyal. A "how to?" része itt offtopic, ezért ezt nem is részletezem... családapa egyébként, látott már sokszor sokmindent, de aztmondta, ami az volt --
azt se tudta hol van.
Mindenhol mellek, rózsaszinpuncik, egymást ujjazták, csókolóztak... (először spontán autóban) azt mondta, hát ez valami egészen más. És közben végig rámgondolt :)
{mert egy paraszt, nyilván }

 

Namost,
ezt a 30-40-50es nők leltárlistájuk alapján tudják: ez már nem az, ami volt, vagy lehetett volna.
A nőknek a szex fejben dől el.
A huszas lányok sokkal természetesebben mondják: "Gyere menjünk, szedjünk fel egy csajszit!"

 


* * *

 

 

Egyszer -még régebben- azt gondoltam, jó poén, ha kikezdek egy cimborám édesanyjával.
[ nem volt az ]
Ugyanis, amikor csókolózott, ilyen izé... valahogy a szemefehérje látszott a félig lehúnyt szemhéja miatt. Ez önmagában is elég lett volna, de aztán megláttam a nyakán a ráncokat... és akkor az már szószerint télleg több, mint sok volt.

 

RiP

locsemege Creative Commons License 2005.01.29 0 0 450
Hiszen levegőt is életünk végéig veszünk:-)

Igen, igen, a buja pillanatokban az önfeledt sóhajtozásról sem kell lemondani! ;)
Előzmény: Évonya (449)
Évonya Creative Commons License 2005.01.29 0 0 449

Nem marad félben az életkedvem:-)) Már csak azért sem!

Negyven felett is élvezni akarom az életet:-))) Hiszen levegőt is életünk végéig veszünk:-)

Előzmény: locsemege (430)
Gandas Creative Commons License 2005.01.29 0 0 448
Igen, ez így lehet, és ennek oka részben az, hogy nem gubózom be az ismerkedést illetően (legalábbis úgy 7-8 éve), meg aztán nyitott vagyok több korosztály irányába. De azt azért azt kétlem, hogy az országban nekem lett volna az éveim számához mérten a legtöbb nőm. Ide lehetne az igazi rekordereket ráncigálni, de... nehéz. Meg persze mindenki egyéni, nem csak a mennyiség számít.
Előzmény: Törölt nick (446)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!