Keresés

Részletes keresés

wizardry8 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 391

Köszi, tényleg a pontot nem veszi figyelembe a gmail.

Ha van egy belabacsi gmail.com cím akkor írhatok úgy is neki levelet hogy bela.bacsi meg be.labacsi, sőt b.e.l.a.b.a.c.s.i is jó.

Eddig én ezt nem tudtam.

Nálam valami hiba történhetett a fiók készítésekor, hogy nem ellenőrizte rendesen. 

Na mindegy töröltem majd csinálok másikat. 

Előzmény: RazorX911 (388)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 390

Bocs a flood-ért.

 

PH-ről:

 

Csak hogy tudjatok róla, miért nem érkezik ma be e-mail: A levelezőszervereinken ma hajnal óta hegyekben állnak a freemail.hu domain felé küldött e-mailek az alábbi hibaüzenettel: host fmx.freemail.hu[84.2.43.65] refused to talk to me: 421 4.3.2 All server ports are busy

 

Mi van?? DDOS alatt vagy mi a fákk? Ismi is akkor, hiába várja a jelszóemlékeztetőt egy webshopból?? Bár, a Gmail-jére sem jött meg, a visszaigazolása a rendelésről, ugyanonnan.

RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 389

jav: Gmail-nek sem szabadna....   Kula bill. :D

Előzmény: RazorX911 (388)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 388

Elvileg nem lehetne pontot használni. Mind, a sajátom és akiket ismerek, azoknak, zömmel egyben van az emailcímük a lkukac előtt. De, akad pont is némelyiküknél, de oda és onnan is megjöttek a levelek a Freemail-re. Gmaiul-nek sem szabadna problémáznia ezen.

 

Ha, már Freemail: Karbantartás van!!! Sok, ideje nem volt!

Előzmény: wizardry8 (387)
wizardry8 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 387

Regisztráltam egy xxxxx.yyyyy123456789 gmail fiókot.

Sikeresen lement de nem kaptam egy levelet se rá, akkor se ha magamnak küldtem.

Aztán egy fél nap múlva írt választ valaki az xxxxyyyyy123456789 címről ékes angolsággal hogy "what the fack?" Neki mentek a levelek. Szerencsére csak ilyen próbalevelek hogy hello.

 

Most itt tartunk. :)

 

Nem lehet pontot használni? De akkor miért engedett regisztrálni ha már van ilyen?

Előzmény: RazorX911 (386)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 386

Hogyan és mivel?? :O

Előzmény: wizardry8 (385)
wizardry8 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 385

Jó pár hete rettenetes lassú a freemail.

Bár nekem a gmail-t is sikerült kiakasztanom. :-)

RazorX911 Creative Commons License 2020.11.09 0 0 384

Ajánlott váltani! De, ha sok levél és regisztráció van, akkor bajossabb.

Előzmény: Ferenc Dvorák (382)
RazorX911 Creative Commons License 2020.11.09 0 0 383

Ajánlott! Bár, még használom. Az, a biztos, ha már mentett X időközönként. Várd meg míg menti a levelet, és amikor újraszámol, pár mp után próbáld elküldeni. Ha, nem megy, akkor várni, míg menti és azután megpróbálkozni a küldéssel. Ha, onnan nem megy, akkor a Piszkozat-ból, nyisd meg a levelet, de legyen a vágólapra másolva annak az egész tartalma, az a biztos. Onnan, pótolhatod, ha hiányosan mentett, meg általában elmegy. A mostani hetekben eléggé vacakolt, e téren, valamikor meg rögvest elmegy, pár mp alatt. Amúgy, ott a 'szimpla'-s felület, az érdekesmód, nem rakoncátlankodott ennyire se.

 

Link: https://freemail.hu/szimpla2/mail/list/INBOX

Előzmény: Ferenc Dvorák (382)
Ferenc Dvorák Creative Commons License 2020.11.09 0 0 382

Új levél írásakor szinte lehetetlen elküldenem.Többször kiírja,hogy nem található.Állandóan lelassul.

Szinte használhatatlan.Váltanom kéne?

Swtrooper Creative Commons License 2020.10.30 0 0 381

EZ A FREEMAIL EGY NAGY LÓFASZ TÖRÖLJE KI MINDENKI A PICSÁBA

Koffer82 Creative Commons License 2020.10.24 0 0 380

Még 1x felrakom a képeket, előnézetben látom, a fórumon már nem. Ha most sem jó, én feladom.

 

 

 

Koffer82 Creative Commons License 2020.10.24 0 0 379

 

Az előzőnél nem nyomtam rá, hogy beillesztem a képet :)

 

Koffer82 Creative Commons License 2020.10.24 0 0 378

Üdv,

 

nekem 2 címem van, és a Win10 Posta alkalmazással használom, és kb. 1 hete az egyik döcögni kezdett. Töröltem a fiókot az appból, majd újra be akartam állítani, de már nem tudtam. Érdekes, hogy a másik, beállított és működő fiókhoz képest másképp néz ki a beállítások is a Postában (mellékelt képek). Hogyan lehetne rávenni, hogy ezt is úgy mutassa?

A sárga ablakban a speciális gombra kattintva előjönnek az IMPAP és SMTP címek, a másiknál semmi ilyet nem tudok előszedni.

 

Az Outlooknál nekem még az előző hozzászólásban említett hibán kívül a "Bad message number argument" hibaüzenetet is szokta dobni.

 

Sajnos a Posta alkalmazással is biztosan van valami gond, mert pl. a gmail-es fiókomat is kétféleképpen kellett felvennem, mert ha gmail fióknak veszem fel, akkor igaz, hogy a naptárt meg a névjegyzéket is szinkronizálja, viszont az elküldött üzenet - habár megérkezik a címzetthez - nálam szőrén szálán eltűnik. Sehol sem találtam meg. Viszont ha csak általános IMAP-kénet veszem fel, akkor az elküldött üzenet bekerül az elküldött mappába, viszont a naptárat meg a névjegyzéket nem kezeli.

 

További szép napot!

PitykeG Creative Commons License 2020.10.22 0 1 377

Állandóan "temporary authentication failure" van

Előzmény: PitykeG (376)
PitykeG Creative Commons License 2020.10.22 0 0 376
Előzmény: Cauldron Lorien (374)
RazorX911 Creative Commons License 2020.10.13 0 0 375

Aki, már átköltözött a Freemail-ről a Gmail-re, importálással együtt, csak a Bejövő mappában lévőket viszi át vagy az Elküldöttek-eket is átmenti??

Cauldron Lorien Creative Commons License 2020.10.03 0 0 374

Én úgy tudom a freemailt Soros György egyik alapítványa hozta létre huszonvalahány éve és üzemelteti, pénzeli.

Nos, az Origó és Soros nem hiszem, hogy jó barátok, de valami szerződés miatt ez így maradhatott.

oldShellsFactory Creative Commons License 2020.09.22 0 0 373

Használhatatlan kalap sz@r az egész. Látszik, hogy sz@rnak az egészre. Szerintem ez teljesen tudatos.

barkri Creative Commons License 2020.09.22 0 0 372

Nekem is ez a problémán.

Egyik eszközről elküldött levél megérkezik egy másikról viszont nem. 

Kicsit bosszantó!

Előzmény: Csak-egy-pasi (371)
Csak-egy-pasi Creative Commons License 2020.08.31 0 0 371

Miért nem ér oda a freemailről küldött üzenetet sehová?

Egy véletlennek köszönhetően vetem észre a dolgot.

Én magam már nagyon nem használtam a freemailt. De most egye freemail címre kellett írjak üzenetet. A Gmailre ezeket sorra visszadobta.

Kiderültt, hogy ennek egy kiegészítő az oka, amit a gmaillel használok. Rendben van, azt kiiktattam.

Így ha freemailre írok, az odaér. De ha én probáltam írni  a régi fremaillomról, az nem ér oda.

Sőt egy másik freemailről küldött üzenet sem ér oda. Sehova. Se gmailre se citromaolre sehova. A következő hibaüzenet jött a levél írás és az elküld gomb nyomása után:

 

A levél nem található

További részletek a hibáról

A hiba hivatkozási kódja: fmfe21-bsLzV

Hibakód: 139

Típus: MESSAGE_NOT_FOUND_BY

Message not found by the given message type. MessageType: thread, MessageId: 8002172.10482887685

 

Nade mostmár ez az üzenet se jön. Látszólag a levél elment, ott van az elküldött levelek mappában. Mégsem ér oda.

Vagyis röviden ki tudja hány üzenetet kaptam már freemail címről, amit nem kaptam meg..

Valaki találkozott már ezzel a hibaüzenettel ?

am1972 Creative Commons License 2020.07.27 0 0 370

Ez jó megoldás lenne, de több esetben nem szeretném, ha a válaszból kitűnne az, hogy gmailes fiókot használok. Tehát mégis csak be kell lépnem a free-be, és végigkínlódnom ott a választ, hogy akinek válaszolok, az a freemailes címemről kapja a választ.

Előzmény: Desert Rat (368)
aranyláz Creative Commons License 2020.07.26 0 0 369

Üdv, tudja valaki, hogy a jelszó pontosan milyen hosszú lehet, és milyen karaktereket tartalmazhat(illetve nem tartalmazhat)? Szeretném megváltoztatni, de nem engedi. A gépházban csak ennyit találtam: "A jó jelszó 5-8 karakter hosszú, tartalmaz kis és nagy betűt, számot, esetleg speciális karaktert." Közben rájöttem, hogy nem engedi a speciális karaktereket, pedig a mostani jelszavamban is van...mekkora ökörség

Desert Rat Creative Commons License 2020.07.25 0 0 368

Van egy egyszerű lehetőség amit használok, gmail tükörfiók amire a freemailban automatikus forward van, aztán innen kezdve gmail. Új freemailt persze nem regelek, de a régiekre még érkezhet olyan levél ami fontos, például érettségi találkozó.

Előzmény: am1972 (367)
am1972 Creative Commons License 2020.07.25 0 0 367

Nem használok levelező, szeretem egymástól teljesen különállónak megtartani a különböző email fiókjaimat. A freemailt a félhivatalos, az ajánlatkérős, a regisztrációhoz kötött ritkán használt oldalaknál adom meg, mert teleszór levélszeméttel a spamvédő ellenére is. Tehát "freemail.hu" aztán meg kilép, és máris ott vagyok azon a silány és selejtes origón.  Persze, csak miután minden egyes alkalommal a rengeteg "tölt" meg "levél nem található" meg egyéb problémák után végre végeztem a freemaillal.

Előzmény: Desert Rat (366)
Desert Rat Creative Commons License 2020.07.25 0 0 366

Ezt sosem tapasztaltam, mert offline levelezőt (The Bat) használok a freemailos cimeimhez is. Így legalább a jelszót sem felejtem el és "... a zóromat is tisztíccsa"

Előzmény: am1972 (365)
am1972 Creative Commons License 2020.07.24 0 2 365

Amióta az Origó semmi mást nem csinál, mint zs kategóriás, túlzottan szenzációhajhász, nagyon gyenge minőségű, elferdített híreket hoz, fő tevékenységeként pedig már gusztustalan szolgai módon nyal a fidesznek, csak egy célja van a freemailnek: az Origó oldalára vinni mindazokat, akik kilépnek a freemailből. Az nem érdekes, hogy lassú, hogy állandóan tölt, hogy nem képes hibajelzés nélkül elküldeni a leveleket, a lényeg, hogy a fideszt istenítő oldalra juttassa a levelezőjüket bezárókat.

dusska Creative Commons License 2020.07.13 0 0 364

Nálam ugyanez a hiba merült fel, ráadásul ezt csak magánlevelezésre használom, van egy állandóan használt  yahoo-s email, ahova most szintén nem  tudok belépni csak sms-el, mert a kódot hiába küldik a freemail-ra, azt nem  tudom megnyitni.  Már lefuttattam a vírusirtót is, de változatlanul nem nyithatók meg  az email fiókok.

Előzmény: primo19 (362)
Levente Lukácsi Creative Commons License 2020.07.12 0 0 363

Sziasztok ajánlani szeretnék egy jó alternatívát.  A hotmail-t. be lehet állítani a beállításokban hogy szinkronizálja a leveleket IMAP-on keresztül. Én is úgy használom. outlookban Thunderbird és posta stb. programokban még reklám sincs 🙂

primo19 Creative Commons License 2020.06.29 0 0 362

2020.06.25-én még be tudtam lépni, másnap már nem.Először azt írja, hogy helytelen cím vagy jelszó, biztos hogy jót adtam meg. Többszöri próbálkozás után “túl sok helytelen jelszó”. Ma felhívtam az ügyfélszogálatot, de nem tudnak segíteni.Azt modják, hogy nincs olyan rendszerhiba ami nem enged be jó jelszóval.Tapasztalt valaki hasonlót?Tudtak segítséget nyújtani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!