Keresés

Részletes keresés

_spyglass_ Creative Commons License 2011.01.05 0 0 9787

Az RTL/TV2 felszántása igazi kéjes kárörömmel töltene el. De a tilossal mi lehet a baj, azt nem tudom...

Előzmény: Csülkös Pantani (9786)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2011.01.05 0 0 9786

kimehet az angol fordítás...

de amíg ilyen mondvacsinált szarságokkal foglalkoznak, belemagyarazáznak dolgokat....

addig a hápogóknak lesz igaza

 

mondjuk nem zavar ezeknek a buziknak a szopatása, csak ez táptalaj lesz a média törvény fikázásához

 

http://www.origo.hu/itthon/20110103-az-rtl-klub-ellen-is-eljarast-inditott-a-mediahatosag.html

 

http://www.origo.hu/teve/20101215-a-tv2-bugyis-jelenetet-vizsgalja-a-mediahatosag.html?

 

http://www.origo.hu/itthon/20101230-rap-szam-miatt-vizsgalodik-a-mediahatosag-a-tilos-radional.html

 

 

_spyglass_ Creative Commons License 2011.01.05 0 0 9785

Ez nettó bamba hülyeség a részükről.

Ezerszámra vannak olyan cégek a világban akik ezzel foglalkoznak. Ökörség nem igénybe venni a szolgáltatásaikat. Ha bármilyen egészségre ártalmas szar ízű akármit el lehet adni jó marketinggel akkor bármilyen politikát is. Csak nem kéne az agyatlan udvari bolondokhoz ragaszkodni. Aki ennek a felismerésére nem képes attól hogyan várjam el, hogy komolyabb összefüggéseket lásson? Áhhh...

Ez a mainstream média dolog meg kissé üldözési mánia jellegű már. Merkel, az EU, a Guardian, The Times, a PirateBay - megannyi különböző ember/média/szervezet/akármi. De az közös lenne bennük, hogy "a neoliberális klientúra" kapcsolatrendszere rángatja őket amikor bírálják pl. a médiatörvényt? Hajlamos vagyok ezt szkeptikusan fogadni.

Bár pont ma jegyeztem meg egy beszégetés során, hogy szerintem azoknak akik fikázzák ezt a törvényt a fele egy betűt nem olvasott belőle de sokan nem is csak ezt az egy törvényt ostorozzák, hanem az egész jelenséget.

 

Előzmény: Törölt nick (9783)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2011.01.05 0 0 9784

azért az EU is lépett

azt mondták, hogy ne mi tárgyaljuk a  média dolgokat a friss belépő/ácsingozó talán horvátokkal

Előzmény: Törölt nick (9783)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.05 0 0 9783

Tény és való, hogy előjön a szokásos Fidesz betegség: a rossz kommunikáció.

Már réges régen mondom, hogy egy jó kommunikáció fél siker, a kommunikáció hiánya pedig egyenes út a kudarchoz.

Amúgy nem fél ojrópa gyaláz minket, hanem a liberális ménsztrím média. Félek rosszul modellezték le a várható hatásokat a Fidesz vezető stratégái.

A szocik választásokon történt tönkreverése ugyanis nem jelent totális győzelmet, mert egyrészt ők képesek meg-megújulni, másrészt az igazi ellenfél a neoliberális klientúra okosan kimenekítette magát a megmérettetés és ezáltal a vereség alól, most pedig kapcsolatrendszerét kihasználva visszavág...

Előzmény: _spyglass_ (9782)
_spyglass_ Creative Commons License 2011.01.05 0 0 9782

Azért azt újból érdemes megjegyezni, hogy ha esetleg minden tényleg a legfaszább is amit tesz a kormány (bár ebben továbbra is kételkedem) az ahogyan teszi és ahogy a körülötte kialakult helyzetet kezeli: amatőr a köbön.

 

Mezei kis állampolgárként én kezdem már szarul érezni magam, hogy napok óta folyamatosan minket gyaláz a fél világ, büntetlenül. Politikus, média, akárki. Ha az IMF-fel szemben a sarkunkra tudunk állni akkor horgadjon már fel valamelyik zseniben az önérzet és válaszoljon egy értelmeset.

bigacsiga2003 Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9781

én is igy gondolom.

Előzmény: Törölt nick (9776)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9780

pofátlan zsiráf

Előzmény: Törölt nick (9777)
_spyglass_ Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9779

Ezen én is fennakadtam, közelményben követelni a 2,6 milliárdot. Bravó. Remélem, hogy ha az első földmunkagép megjelenik a környéken akkor a ványadt magyar honvédség is tiszteletét teszi és kilövi a picsába.

Előzmény: Törölt nick (9777)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9778
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9777

A megélhetési rettegők egyik kenyéradó gazdája azért nem semmi. Valljuk be ehhez már pofa kell: 

 

A King's City csak azért is Sukorón akar kaszinót

A cég megírta a PM-nek, hogy a helyszín végleges, és elvárja, hogy a kormány állítsa vissza a kiemelt státuszt. Tovább »

forrás: Index.hu

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9776

Onnan lehet látni, hogy jó úton jár Orbán, hogy egyre hangosabban rikácsol az önmagát liberálisnak és toleránsnak tartó sajtó.

Öröm nézni, ahogy egymást túllicitálva írnak szenzációsabbnál szenzációsabb címeket a hírekhez, miközben ugyanazt a hírt veszik át egymástól.

Istenemre mondom: csak így tovább!

Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9775

Minden a nézőpont, és a célközönség kérdése.

A néhai Israel Asper családjának kontrollja alatt álló Postmedia Network Inc. lapja a pán-kanadai olvasóközönséget tájékoztatja. Ha innen nézed, akkor az általad kiválasztott mondat helytálló.

Előzmény: _spyglass_ (9774)
_spyglass_ Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9774

Azt kell mondjam, hogy aki leírja azt, hogy"In all the ways that really matter, Hungary’s transition from communism to democracy has been an unmitigated success." annak dunsztja sincs arról, hogy mi van ebben az országban és az összes többi állítását vagy véleményét fenntartásokkal kell kezelni.

 

Előzmény: Tamas(Ottawa) (9773)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2011.01.04 0 0 9773

Napjaink félelmeinek margójára... érdekes írás (angolul), néhány kanadai hozzászólásával. Nem tudom: sírjak-e, vagy vigadjak...

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.03 0 0 9772

Az RTL szivatása mindenképp piros pont :-)

 

Médiahatósági eljárás az RTL Klub ellen

A csatorna tagadja a hatásvadász hangvételt, és a szerkesztői szabadság megsértéséről beszél. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.29 0 0 9770

1, Nem érezted az iróniát a kérdésben?:)

2, Lófaszt. Lehet azt hinni távolról, hogy egy - egyénkét természetesen joggal - felkapott ügy miatt feszélyezi az embereket a cigányság, csak hát ennek köze nincs a valósághoz.

Előzmény: Kevin (9765)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2010.12.29 0 0 9769

szerintem joggal mutatnak, csak látnák valami tervet, ami kivezet ebből a szarkupacból

és nem csak a bili lyukait foltozza

ezt hiányolom

Előzmény: Törölt nick (9768)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.29 0 0 9768

"és szavazóiknak leginkább kussolni legalább 4 évig!"

 

Vagy inkább 8...

 

Egyébként abban nincs igazad, hogy teljes joggal mutogatnak. Mindenki tudta, hogy szakrupacot hagytak maguk mögött a szocik: a fidesz is, mi is. Nem azt vártuk, hogy ezt hajtogassák, mert tisztában vagyunk vele. Én részemről azt vártam, hogy vannak olyan profik és kész tervekkel, programmal állnak elő az ország rendbetételére. Idejük volt rá.

 

Ehelyett lényegi gazdaságpolitikai lépések helyett berántják a magánnyugdíjakat, hogy így foltozzák be az ÁH lyukait.

Előzmény: Csülkös Pantani (9767)
Csülkös Pantani Creative Commons License 2010.12.28 0 0 9767

mondjuk teljes joggal

azért ne szidjuk már őket, mert a komcsi szarkupacok ekkora szart hagytak maguk után

nekik és szavazóiknak leginkább kussolni legalább 4 évig!

Előzmény: Törölt nick (9766)
Kevin Creative Commons License 2010.12.28 0 0 9765

Talán szegény Szögi Lajos meggyilkolása miatt.

Előzmény: Törölt nick (9764)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.28 0 0 9764

Továbbra is rejtélyes, miért lett pont ott egyedül Jobbikos polgármester, nem értem.

Előzmény: Törölt nick (9758)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9763

Na a szaktopicot likvidálták.

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9762

vagy rassziszta az igazságügyi orvosszakértő

 

Mondjuk ez alap :-)

Előzmény: Törölt nick (9761)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9761

Fenemód ügyesen sokkolhattak ezek szerint, vagy rassziszta az igazságügyi orvosszakértő:

 

"A halálesettel kapcsolatban azonnal elrendelt igazságügyi orvosszakértői boncolás során megállapították, hogy a férfi természetes halált halt keringési elégtelenség miatt, testén külső erőszakra, bűncselekményre utaló sérüléseket nem találtak."

 


Előzmény: Törölt nick (9760)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9760

"A gyerek meg fent aludt az ágy tetején".

 

A szaktopikban már leírták, de ez mekkora baromság már? Az egészre fel sem ébredt? Vagy annyira be volt szipuzva, és azért? Nevetséges az egész sztori. De ha igaz, akkor sincs miért sajnálkozni. Legközelebb majd kijön az ágy alól.

 

Ja... Nem lesz legközelebb... Bocs, még jobb!

Előzmény: Törölt nick (9759)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9759

"Természetesen" "elfogulatlan" szemtanúk állítják, hogy a két rendőr 5 (!) percig sokkolta az ágy alá bújt gyanúsítottat.

Aham... életszerű. Főleg ha nincs sokkoló rendszerben.

Előzmény: Törölt nick (9758)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9758

A szívem szakad meg!

 

"A nyíregyházi rendőrkapitányság járőrei vasárnap késő délután mentek ki egy kemecsei lakáshoz, mert ott egy olyan férfi tartózkodott, aki ellen négy elfogatóparancs van érvényben."

 

Sokkolóval ölték meg a bűnözőt rendőrök?

Börtönbe akartak szállítani egy kemecsei férfit, akit szemtanúk szerint öt percig sokkoltak az ágy alatt. Tovább »

forrás: Index.hu

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9757

Ne is vonja vissza. Rendet kell tenni végre 20 év után ott is.

Előzmény: Törölt nick (9756)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.27 0 0 9756

Szerintem van olyan önfejű cezeromániás, hogy csakazért sem vonatja vissza.

Előzmény: Törölt nick (9753)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!