Keresés

Részletes keresés

kicsiarabella Creative Commons License 2003.04.30 0 0 101
Nem vagyok en felös, csak nem tudok szkennelni es nincsen aki segitene benne. je es most egeszen mashogy nezek ki, es meg nincsen uj kepem az uj kinezetemröl!:)
Előzmény: Törölt nick (100)
Bőrruha Creative Commons License 2003.04.30 0 0 99
Grancy: ne reménykedj, Kicsiarabellának komoly barátja van és képet se mer magárol küldeni:-)
Előzmény: Törölt nick (97)
Bőrruha Creative Commons License 2003.04.30 0 0 98
Igaza van Josilanak!
A vajszinű bőrruhan nem igazan látszik, hogy bőr!
A fekete, a sötét szinű és a piros az igazi, ez jol tudják az igazi bőrfetisiszták:)
Előzmény: josila (93)


kicsiarabella Creative Commons License 2003.04.30 0 0 96
Kedves Grancyka!

Elhiszed, hogy en lennek a legboldogabb, ha mar felvehetnem a vajszin-börcuccot es különbözö ügyeket inteznek? Örülök, hogy el tudsz kepzelni benne. De mit szolnal ahhoz, ha mondjuk a miniszoknya helyett fekete, testhez simulo börnadrag lenne rajtam?
puszi:arabella

Előzmény: Törölt nick (95)
josila Creative Commons License 2003.04.30 0 0 93
Szerintem is a fekete az igazi, viszont elég unalmassá válik állandóan feketét hordani. Nekem voltak színes gatyáim is. Az egyik kék volt, a másik meg zöld-feketés foltos. A barátnőm pedig sokáig tűzpirosat akart csináltatni, ami szerintem eszméletlen szexis.
A vajszínűben az nem nagyon tetszik, hogy nem is nagyon látszik rajta, hogy bőr.
Ja, most éppen narancssárgát szeretnék varratni magamnak.
Bőrruha Creative Commons License 2003.04.28 0 0 92
Kicsiaraballa: Szerintem a fekete az igazi a bőrből!
De a vajszínű is izgató...
Előzmény: kicsiarabella (90)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.04.27 0 0 90

Nekem most egy vajszinü, röviditett kabatka es egy hozzavalo vajszinü miniszoknya a vagyam!!!
Bőrruha Creative Commons License 2003.04.25 0 0 89
Helló Bőrimádok!

Sajnos nagyon elhalt a topic...
Eltüntek a bőrruhát kedvelő lányok is:)
Továbbra is várom a bőrruhás sztorikat, történetek...

Előzmény: Bőrruha (88)
Bőrruha Creative Commons License 2003.03.31 0 0 88
TomCat!

Fantasztikusak a fotok, KÖSZI!

Előzmény: Bőrruha (87)
Bőrruha Creative Commons License 2003.03.29 0 0 87
Kedves Tomcat!

Nekem sajnos nem jott be a kép!
Küld el a mailemre!

Köszi!

Előzmény: ToMCaT (86)
ToMCaT Creative Commons License 2003.03.28 0 0 86
Újabb próba...

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

ToMCaT Creative Commons License 2003.03.27 0 0 85
Na hogy kicsit feldobjam a fórumot, itt egy kép Nektek!


ToMCaT

ToMCaT Creative Commons License 2003.03.20 0 0 84
Nagy a csend!!!

Nemrég beszereztem az OTTO katalógusból egy műbőr nadrágot a kedvesemnek. A trapéz szabása már a katalógus képen sem tetszett, de alapnak jónak ítéltem. Miután megérkezett a postán, nekiláttam a szabás-varrás tanfolyamnak. Két szárát térdtől lefelé olyan szűkre vettem, hogy belebújni is nehéz. A csípő oldalán van egy bújtatott cipzár, elől pedig fűzős. Jól nyújtható alapon van a műbőr, így nagyon szűkre lehet szabni. Azután meglepetésként kis cipzárt applikáltam a két lábrész közé.
Nagyon meg vagyok elégedve vele, sőt a kedvesemnek is új, eddig ismeretlen élményt nyújtott a viselése. Nemsokára újra teszteljük...:-))

Legyetek fényesek!
ToMCaT

ToMCaT Creative Commons License 2003.03.19 0 0 83
Szíjjaztok!:-)

Volna 2 tiszteletjegyem a március 22-23-án Nyíregyházán megrendezésre kerülő SZEXPO szépség és Erotikakiállításra. Sok-sok lakk, latex és miegymás.
Én sajna nem érek rá, meg nem is környékbe lakom.

Ja és ami a legfontosabb: felajánlom INGYEN!!!

Aki legelőbb megírja a lev. címét az e-mail címemre, annak postával szívesen elküldöm.

Köszi: ToMCaT

Bőrruha Creative Commons License 2003.03.18 0 0 82
lakk-fetis!

Nagyon klasz a honlapod!
Gratulálok!!!

Előzmény: lakk-fetis (81)
lakk-fetis Creative Commons License 2003.03.18 0 0 81
Üdv mindenkinek !!

Nem a témába vág de remélem jó hír, a lapomon némi frissítést eszkozöltem. Lehet nézelődni a megújult lapomon.
Ui: nem tüntem el csak csendes figyelővé váltam.

Na tsá, L-F

lakk-fetis Creative Commons License 2003.03.18 0 0 80
Üdv mindenkinek
Igaz régen írtam de az eseményeket követem, mentségemre. De jó hír, hogy frissítettem a lapomat tehát tessék megnézni!!

Üdv : L-F

Nine Inch Mails Creative Commons License 2003.03.18 0 0 79
Kicsiarabella, most, hogy már kineveztünk a topic Istennőjének, szerintem megjutalmazhatnál bennünket néhány fotóval....... :)
Előzmény: kicsiarabella (75)
Bőrruha Creative Commons License 2003.03.17 0 0 78
Jön a tavasz egyre többen járnak bőrruhában!:)
Bőrrajongók, ha láttatok valami izgalmasat irjatok le!
Előzmény: Bőrruha (77)
Bőrruha Creative Commons License 2003.03.09 0 0 77
Kedves Kicsiarabella!

Asszem én is szívesen megnéznélek az új bőrzakódban!:-)
Igazad van itt a tavasz, egyre többen járhatnak végre bőrben!

Előzmény: kicsiarabella (75)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.03.09 0 0 75
Kedves Grancy!

Örülök, hogy felkeltette az erdeklödesedet az uj börcuccom! Bevallom, kicsit meglepett...de nagyon jol esett! Hogy hol szeretned megnezni rajtam? Hat nem is tudom...de bizti talalnank ra megoldast,ugye?
Irasaidbol nekem ugy tünt, hogy nagyon hasonloak vagyunk es sok mindenben egyet ertünk. Neked is feltünt ez?:)
puszi:kicsiarabella

Előzmény: Törölt nick (74)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.03.07 0 0 73
Kar hogy mindket fetis-topic kihalt. Pedig jo volt olvasni öket!
Emberek, szerintem örülnünk kellene, mert nemsokara itt a tavasz es ki-ki felveheti a klassz börszerkojat! En mar alig varom, hogy tavaszi idöben is kiprobalhassam a legujabb darabomat! A masikat mar hala Istennek tudom hordani, mert az idö megengedi. Marmint itt, ahol vagyok. Hallottam hogy Mo-n meg a jeg uralkodik.
Fel a fejjel! EZt mondogatom magamnak allandoan...
üdv mindenkinek:kicsiarabella
josila Creative Commons License 2003.03.03 0 0 72
kicsiarabella Creative Commons License 2003.03.01 0 0 71
Kedves Josila!

Igen, pontosan ugy neztem ki, mint ahogyan a kepeken lathato hölgy. A kedvesem meglepetesül felvette nekem a börgatyajat es alatta nem viselt semmit sem! Kellemes kis delutan volt...
Legyetek jok!
kicsiarabella

Bőrruha Creative Commons License 2003.02.27 0 0 70
Kicsiarabella: szerencsés a barátod!:-)
Apparell: a Te barátod is szerencsés!:-)
Előzmény: kicsiarabella (66)
josila Creative Commons License 2003.02.27 0 0 69
Inkább lányok figyelmébe:
egy kis nézelődnivaló.
josila Creative Commons License 2003.02.27 0 0 68
Kicsiarabella,
ilyesmi voltál?

josila Creative Commons License 2003.02.27 0 0 67

Hát örülök, hogy végül csak meglett az a bőrzakó :))

Én pedig magamat leptem meg egy ujabb bőrnadrággal. Sima fekete, de ugy megtetszett, hogy nagy szomorúságomban megvettem azonnal.

Előzmény: kicsiarabella (66)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.02.26 0 0 66
Sziasztok!

Hat a napokban nagy öröm ert engem! A baratom meglepett egy fekete börzakoval!!!!! Gyönyörü!!!! Mar ugy is felvettem, hogy alatta semmi sem volt es hozza, igaz csak egy rövid ideig, egy fekete szatentangat viseltem. NAgyon szeretem hordani es alig varom mar a tavaszt, bar ahogyan magam ismerem, felveszem a jeghidegben is!
üdv:kicsiarabella

ToMCaT Creative Commons License 2003.02.25 0 0 65
Nekem is az a véleményem, hogy feltétlenül beszélni kell a mélyen meglapuló vágyainkról a partnerünkkel. Ha nem tetszik neki, vagy teljesen elzárkózik ezektől a dolgoktól, akkor az úgyis kiderül már az első mondataiból. Ha pedig érdeklődéssel fogadja a számára eddig ismeretlen világ rejtelmeit, akkor már csak a mesélőn, azaz rajtunk múlik, hogy hogyan nyitjuk ki azt az ajtót, ami erre a szépséges világra nyílik.
Most éppen egy ilyen "ismerd meg a fétis világát" előadás fináléjában járok és a hétvégén fogok belőle vizsgázni, ill. vizsgáztatni. A leányzónak ez lesz az első találkozása a latex-szel.
Én azért maradok a bőrruháknál!:-)

Üdv: ToMCaT

Előzmény: apparel (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!