Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.15 0 0 102
Mutasd meg, hol van a hivatkozott hozzászólásban a  "a jó kurva anyád" kifejezés!
Előzmény: msmks (100)
BZoltan Creative Commons License 2006.11.15 0 0 101
:( ha jól sejtem... akkor például rám.... úgy látszik, rasszistának és hímsovénnek szabad lenni... ezek ellen felszólalni viszont tilos.

Sajnálom... tényleg. Többre tartottam ennél a moderációt.

z
Előzmény: Bandi-T (99)
msmks Creative Commons License 2006.11.15 0 0 100
értem.
tehát a "a jó kurva anyád" kifejezés megengedett egy gazdasági topikban.

akkor ezentúl én is használni fogom.

köszönöm a moderátori közreműködést.
Előzmény: Törölt nick (95)
Bandi-T Creative Commons License 2006.11.15 0 0 99
Ha szabad, kérnék ehhez értelmezést, hogy pontosan kire illetve mire vonatkozik:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=61177200&t=9011137
Előzmény: BZoltan (97)
BZoltan Creative Commons License 2006.11.15 0 0 98
Az általános "Moderátor! Segíts!" topikot olvasó moderátorokhoz fordultam a kérdésemmel... nem tartom elfogadhatónak, hogy számodra tolerálható az ilyen szintű hímsovinizmus és rasszizmus.

z
Előzmény: Törölt nick (95)
BZoltan Creative Commons License 2006.11.15 0 0 97
Te James... szerinted amikor valaki azt fejtegeti, hogy a nők gyengébbek logikából mint a férfiak és hogy a négerek IQ-ja alacsonyabb mint a fehéreké akkor csöndben kéne maradni???

Szerintem vétkesek közt cinkos, aki hallgat... továbbá szerintem minden topikban felmerülő ilyesmi problémát elsősorban házon belül kell lekezelni és ez eredményezhet néhány offtopik hozzászólást... Nem hiszem, hogy minden -amúgy helyben kezelhető- alkalommal a moderációhoz kéne rohangálni.

Amúgy nem tudom, hogy te mióta fórumozol....de emlékeim szerint már az internettós időszakban is masszívan ellenjavalt volt a nemi-faji-nemzetiségi-bőrszín-vallás-szexuális orientáció szerinti negatív diszkrimináció hangoztatása a fórumokon. Ha neked eről más a véleményed akkor bátran kérdezz meg más moderátorokat.

z
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.15 0 0 96
Váltsatok témát, mert offtopik miatt te belekerülhetsz a szórásba.
Előzmény: BZoltan (94)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.15 0 0 95

Megolvastam. Nem gondolom, hogy beavatkozást igényelne.

Előzmény: msmks (93)
BZoltan Creative Commons License 2006.11.15 0 0 94
Lenne kedves valaki moderátor ránézni erre a hozzászólásra: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=61169174&t=9011137 A magam részéről sértőnek és inkorrektnek tartom az ilyen megnyilvánulásokat és nem hiszem, hogy az index fórumán bárhol helyet/lehetőséget kellene adni annak, hogy valaki a nemek/fajok közötti ilyen különbségekről írogasson.

Köszi
msmks Creative Commons License 2006.11.14 0 0 93
Kedves moderátorok!

Személyesen sértőnek találom a következő hozzászólást:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=61161143&t=9123617

Kérem törlését, vagy más módon szankcionálását.

Köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.17 0 0 91
Mi az oka?
Előzmény: Lady Wessex (90)
Lady Wessex Creative Commons License 2006.10.17 0 0 90

Kedves Moderátorok!

 

Az "Álláskereső tapasztalatok" topicban az 24526. sz. hsz-emet lehetne törölni? Köszi.

csotrog Creative Commons License 2006.10.11 0 0 89
Köszönöm!
Előzmény: csotrog (88)
csotrog Creative Commons License 2006.10.10 0 0 88

Kedves Moderátorok!

Kérem, töröljétek az Adózás(tippek, trükkök) topikból a 27882 számon levő hozzászólásomat.

Nem kapcsolódik a témához.

Köszönettel: csotrog

labrys Creative Commons License 2006.07.30 0 0 87
Rendben.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (86)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.07.28 0 0 86

Kedves Moderátorok, nézzetek rá l.sz. rabszolgakereskedo 8795-96-os hsz-ára az MLM-topikban

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9123617

Szerintem megártott a meleg az agyának... :-))))

Miki_ Creative Commons License 2006.07.10 0 0 85

Tisztelt modi!

Az "Adózás" topik kissé elment a politika irányába, mégpedig a köztársasági elnök szidalmazásába. Szerintem polidili téma, de  még ott sem megy el: ha jól emlékszem, az ott érvényes moderátori állásfoglalás szerint a mindenkori KE olyan, mint az angol királynő. Vagy tévedek?

stühmer Creative Commons License 2006.06.25 0 0 84

Tisztelt Moderator

 

kérném szépen törölni az MLM Tapasztalatok topicból a 8620-as hozzászólásban közzétett képet, mert van, akit zavar.

Köszönöm.

stühmer

Kilátó Creative Commons License 2006.06.20 0 0 83

Tisztelt moderátor!

 

Nagyon kérem, ha van ideje, nézzen rá kicsit a "Tőzsde, befektetés, adó" fórumra, azon belül a befektetésekkel legintenzívebben foglalkozó 2 topikra, a "Kezdő vagyok segítsetek!" és az "Ajánljatok befektetési alapot!" címűekre.

Röviden annyit mondanék ennek a két topiknak a múltjáról, hogy itt laikusoknak illetve amatőr befektetőknek igyekeztünk útbaigazításokat adni páran, akik már régebb óta foglakozunk befektetésekkel. Mindig törekedtünk a független tanácsadásra, azaz hogy a kérdező érdekét tartsuk szem előtt, és pártatlanul mondjunk véleményt a különböző befektetési lehetőségekről. Tanácsainknak tapasztalható is némi pozitív eredménye ill. visszhangja, pár köszönő beírás is tanúskodik erről.

 

Pár hónapja azonban lényeges változások történtek. Megjelent a fórumon egy (befektetésszerű pénzügyi konstrukciókat is kínáló) ING-s biztosítási ügynök, és raber2 robert jeligével elkezdte aktívan promotálni saját ING-s pénzügyi konstrukcióját (ez egy un. "unit-linked" (UL) konstrukció). Azóta próbál a fórumon ügyfeleket találni magának. A fórumot látogató, befektetni szándékozó, de laikus olvasók valóban ideális "vadászterepet" biztosítanak erre. Többször belinkelte a saját weboldalát (www.biztositasitippek.hu). Úgy tudom az Index fórumokon tilos a reklámtevékenység... De nem is ez az igazi probléma...

 

Az igazi probléma azzal kezdődött, hogy néhányan - független belső meggyőzdésünkből kifolyólag - rámutattunk az általa ajánlott konstrukcióban rejlő problémákra illetve kockázatokra. Ezt megjegyezte magának, és ettől kezdve egymás után kezdett belekötni az ajánlatáról rosszat mondó emberek későbbi hozzászólásaiba. Az illetőket több ízben sértegette, megpróbált beléjük rúgni, lejáratni azokat. Többen kérték, hagyjon fel tevékenységével (olvasható a beírásokban), de az ilyesmiknek nem volt foganatja.

 

Mára teljesen áldatlan állapotok jöttek létre.

Az "Ajánljatok befektetési alapot!" fórumról többen azóta visszavonultak. Ezt a topikot ma már ez az ügynök saját kénye-kedve szerint használja a saját értékesítési céljaira. A másik fórumnak, a főként részvényekkel foglalkozó "Kezdő vagyok, segítsetek!" címünek szerencsére sikerült megőriznie normális működését... eddig,. Az elmúlt napokban ugyanis az illető ide is bejött, és egyik beírásom után nekem is elkezdett "törleszteni" (szakmailag megalapozatlan és a szavaimat kiforgató stíusban). Az esetet nem hagytam szó nélkül, ebből nagyon csúnya vita, és káosz alakult ki az említett topikban.

 

Tisztelt moderátor. Nagyon kérem szíves fellépését, és kérem, hogy saját független megítélése szerint rendezze a kialakult helyzetet.

Üdvözlettel:

Kilátó

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.05.18 0 0 81

Kedves moderátorok, légyszi az MLM topikból

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9123617

kendos neni (8036-os hsz) körmére nézni.  Megérne már egy hét szilenciumot....

Pirimidin76 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 80
ezek szerint ilyet lehet...(?)
Előzmény: Pirimidin76 (79)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 79
na és őt?

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=601234
BZoltan Creative Commons License 2006.04.07 0 0 78
Őt nem kellene bedarálni, mind a tíz hozzászólásával együtt?

z
Zottjoghurt Creative Commons License 2006.03.02 0 0 74
benéztem.. nincs itt senki.:)
Előzmény: Pirimidin76 (73)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 73
nem néz be ide senki?????
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.02.28 0 0 72
úgy ltom, szabad az önreklám.:(
Előzmény: Pirimidin76 (71)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 71
Kedves moderátorok!
én is az MLM tapasztalatok topicra panaszkodnék, MagicBoy folymatosan reklámozza magát, és termékeit, honlapjára hivatkozva.
lásd: 5060, 4836, 4821. hsz, de egyéb hozzászólásaiban is.
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.02.22 0 0 67
Kedves Moderátorok! Már megint az MLM-esek házatáján van gubanc.
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9123617
team5 vajon miért ott panaszkodik a moderálási problémáiról????? Itt nem látom nyomát.
salesguy Creative Commons License 2006.02.11 0 0 66

T.Modi

 

MLM tapasztalatok topik

 

2006.02.11 11:35:17 (3700) hozzaszolast torolni sziveskedjel, mert reklamnak minosul!!

nem szeretnenk hirdeteseket olvasni a topikban

THX

salesguy

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.05 0 0 65
Most akkor nincs modera, vagy húzza a száját?
Előzmény: Törölt nick (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!