Keresés

Részletes keresés

Totyizselé Creative Commons License 2022.10.07 0 0 261

Persze. Az indamail.hu-n próbáltam. De semmi.

Lehet ennek valami köze ahhoz, hogy vipmail-es a címem? Úgy értem, hogy pl. az indamailes fiókokkal beenged, de más címekkel nem. Vagy ez nagy hülyeség?

Előzmény: BASEBALL_FAN (250)
supernowa Creative Commons License 2022.10.07 0 0 260

Igen, köszi. Megtörtént. Azóta nincs válasz.

Előzmény: BASEBALL_FAN (259)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.07 0 0 259

Valaki alább linkelte az új imélcimet, görgess le, és próbáld meg, hogy ott jelzed, hogy nem tudsz belépni. Valahol alább valaki bemásolta a választ amit kapott, abban benne van úgy rémlik, hogy hol kezz jelezni, a tulaj váltás után. 

Előzmény: supernowa (255)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.07 0 0 258

Szerintem  nem, tulajdonos váltás volt szeptember végén, sokan nem tudnak belépni. 

Előzmény: csepa73 (257)
csepa73 Creative Commons License 2022.10.07 0 0 257

Üdv.

Nem olvastam végig,de itt nem arról van szó,hogy akinek 4 vagy kevesebb karakterből ál az email cím eleje azt kizárták?Új reg-nél már csak 5 karaktert fogad el.

illetlenke Creative Commons License 2022.10.07 0 0 256

Itt nem a sokan számít, hanem a mindenki!

És írásban mindig sokkal pontosabbnak kell lenni.

 

Aki aggódik, hogy teljesen megszünhetett a címe, azoknak felajánlom, ha ezeket a címeket nekem elküldik, írok rájuk levelet.

Meglátjuk, mint szól hozzá a gmail. Mert ha nem tudja elküldeni, akkor azt visszajelzi.

Előzmény: BASEBALL_FAN (253)
supernowa Creative Commons License 2022.10.07 0 0 255

Igen, pontosan így próbáltam, már 4 számítógépen, 2 telefonon, 3 féle böngészőn. Az indamail.hu -n (ahogy egyébként eddig is, az indapasst nem használtam eddig sem.)

Továbbra is fehér képernyő és a bal felső sarokban "file not found" felirat. Ennyi sajnos.

Előzmény: BASEBALL_FAN (254)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.07 0 0 254

Nem szünt meg új tulaj van, saját oldala van az indamail-nek. Azt próbáltad amit lentebb irtam? 

 

Indamail.hu  kézzel ird be  a jelszót. (ha rögzitve van) , én megtettem, és azóta jó többször léptem már be.

Előzmény: supernowa (252)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.07 0 0 253

Szerintem sokan tudják miről van szó.

Előzmény: illetlenke (251)
supernowa Creative Commons License 2022.10.07 0 0 252

Nálam sem jó, több gépen és böngészőn is próbáltam. Az indamail[pont]hu oldalról. 

Elég kellemetlen, mert több helyen is ez a reg.hez használt e-mail (facebook is többek között), illetve hivatalos és magán leveleket is várok, sokan csak ezt a címemet tudják..

Lehetséges, hogy egyszerűen megszűnt, ahogy van??? És nincs hová fordulni (a sablon mailt én is megkaptam...)

illetlenke Creative Commons License 2022.10.07 0 0 251

Ne azt írd, hogy inda, hanem indamail!
https://indamail.hu/

Előzmény: BASEBALL_FAN (250)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.07 0 0 250

Ugye az inda saját oldalán próbáltad?

Előzmény: Totyizselé (248)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.07 0 0 249

Ez esetben remélem itt tud valaki segiteni, én most is reggeli imélnézésekkor már simán beléptem a lastpassal. Nekem már úgy látszik igy már jó lesz.

Előzmény: Totyizselé (248)
Totyizselé Creative Commons License 2022.10.06 0 1 248

Én hiába pötyögöm be a jelszót, akkor sem enged be. 

Valaki másnak is sikerült ezzel a módszerrel bejutnia?

Előzmény: BASEBALL_FAN (230)
djuice Creative Commons License 2022.10.06 0 1 247

Chrome alatt is belépve: File not found.

Kezdem gyanítani hogy megsemmisült a fiókom.

Mondjuk 1-2 éve a velvet.hu domainről váltanom kellett webmail.hu-ra (majd kiderült hogy nem is volt rá szükség, hibából küldtek ki domain váltási felszólítást) így élt tovább a velvet.hu domaines mailem is (spam záport mindig arra kaptam).

 

Szóval itt sztem már a nagy jin se tudná mi a sz@rt lehetne csinálni.

Backupom mondjuk van a fontos régebbi dolgokról csak úgy az elmúlt 1-2 hónapról nincs, na de frankó kis sz@rság ez így is. ;)

Előzmény: illetlenke (244)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 246

A citromail-t ugyan ez a cég vette meg, aki az indát.

Előzmény: illetlenke (244)
illetlenke Creative Commons License 2022.10.06 0 1 245

És ennek így is kéne működnie.

De az értesítésnek nem csak a fiókokban kéne megjelennie, hanem a főoldalon is.

Előzmény: BASEBALL_FAN (243)
illetlenke Creative Commons License 2022.10.06 0 1 244

A jelek szerint semmit.

Az hogy az indához köthető email-es rendszerek, sosem tartoztak a megbízhatókhoz, az egy dolog.

De hogy így elbánjanak a felhasználókkat, a 21. század digitális világában, az több, mint elképesztő.

(A napokban jelezte valaki, hogy a freemail körül is vannak történések. Még a gmail-es idő előttről maradt, ide még azzal regisztráltam. Ha nem lépek be, akkor napokon belül törlődött volna a fiókom. Erről küldtek értesítést nagyon ügyesen a freemail-es fiókba. A másodlagos email címre még véletlenül se küldték el.)

Előzmény: djuice (237)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 243

Tudom, talán én inditottam a komment cunamit, hogy nem müködik. Nekem most igy teljesen jó. Ott várt egy imél a váltásról szépen lassan elolvastam figyelmesen, DE ARRÓL SEMMIT NEM IRNAK,hogy bármit is kéne tenni, a felhasználónak semmi teendője szerintük,

Előzmény: illetlenke (242)
illetlenke Creative Commons License 2022.10.06 0 1 242

Nagyon sok panasz van mostanság rá itt a fórumon. És egész különböző hibákat produkál. Gyakorlatilag követhetetlen.

Előzmény: BASEBALL_FAN (240)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 241

NINCS másik? Windows 10 be alapból benne van a chromiumos Edge. (Azt hiszem, már nem emlékszem, hogy én tettem e fel vagy rajta volt, mikor az új gépet aktiváltam, mármint a rajta levő eredeti win10-et(

Előzmény: djuice (237)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 240

Miért is? Nekem az Edge van és nem engedett be amig nem  nem csináltam meg amit irtam. 

Előzmény: illetlenke (235)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 239

Azt ne kérdezd, hogy a lastpass mire frissitett, ugyan azt irtam be amit már régen is megadtam neki... 

Előzmény: djuice (237)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 238

Szia , nem jó amit irtam? Nekem most jó, a lastpass rá frissitett, azt ugyan nem tudom, hogy mit... de igy hogy "kézzel" beléptem  mostmár jó. Kipróbáltam, most direkt másik böngészőn nem az EDGE-n amit használok, és a chrome-ba simán beléptetett, úgy hogy ugye a lastpass, kitöltötte amit kell, tehát megy. 

Előzmény: djuice (234)
djuice Creative Commons License 2022.10.06 0 1 237

Opera (Chrome base)

Ez jelenthet vmit?

Előzmény: illetlenke (235)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 236

Egyébként tudjuk, hogy irta tudunk olvasni, de nem érdekelt, mert ha az indapassból akarsz belépni, simán kidob  a rendszer az indamail.hu-ra, tehát már ott is voltunk... 

Előzmény: illetlenke (232)
illetlenke Creative Commons License 2022.10.06 0 1 235

Nem vagyok statisztika párti, de azért érdekelne, hogy az itt írók közül hányan használnak firefox-ot.

Előzmény: djuice (234)
djuice Creative Commons License 2022.10.06 0 1 234

Igen, ott lépek be és utána ez jelenik meg belépéskor az url mezőben: https:// indamail.hu/?xx=97 (Szóköz azért van benne, mert másképp linkként érzékelné ez a fórum, nem plain textként.

 

A böngi tárolja nekem is az accountot és passwordöt, és el van mentve könyvjelzőnek, de akkor is ez van ha mindent kézzel írok be és az alap oldalon próbálom amit írnak. 

Szóval van még itt hiba, de a válasz emailben ugyanúgy mint Grétit, leszarják, hogy már nincs közük hozzá, csináljak amit akarok. :)

Legalább értesítenék az új bagázst, hogy régebbi userek tőmegesen nwm tudnak belépni és csináljanak vmit...

Előzmény: illetlenke (232)
BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.06 0 1 233

Hát szerintem ez sokaknak nem jut eszébe,,,, nem is tudom nekem, honnét jött, hogy kézzel pötyögjem be ugyan azt amit a lastpass is beirt még az inda saját oldalán is, mivel a mailom be van rögzitve a programba.  N a mindegy a lényeg, hogy jó, azért kommunikálhatta volna ezt a cég..... az egy dolog, hogy én erre rájöttem, de szerintem sokan nem fognak, persze a gyakorin is oda irtam. 

Előzmény: illetlenke (232)
illetlenke Creative Commons License 2022.10.06 0 1 232

"Az Indamail szolgáltatásba történő belépés csak a https://indamail.hu/  oldalon keresztül lehetséges,"

Ezt Greti tegnap már beírta!

Olvassatok is!

És ha már...

Ilyen problémás esetekben mindig ajánlott, a kézzel való kitöltés.

Előzmény: BASEBALL_FAN (231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!