Keresés

Részletes keresés

röptet és kikacag Creative Commons License 2019.01.01 0 1 128

Boldogtalan Új Évetek lesz ez is.

Előzmény: medve talp (126)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 127
medve talp Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 126

Innen is BUÉK Fidesznyikek! 2o1g nem a ti évetek lesz ;)

 

Mar rettegnek

 

Gulyás Miniszterelnökséget vezető miniszter az atv.hu-nak adott interjújában. : A kormányellenes tüntetéseknek nem lesz tömegtámogatottságuk

 

Szerinte a többség elítéli azt, amit az ellenzékiek a parlamentben vagy éppen az utcán csinálnak.

Előzmény: Ebrodo (120)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 125

Beleolvastam az itteni hozzászólásaidba, és megnyugtatlak, hogy nem volt prosztó a kartács:)

Előzmény: MrJones512 (116)
költekező Creative Commons License 2019.01.01 0 0 124

BUÉK!

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 123

Fidesznyikek! 2o1g nem a ti évetek lesz ;)

 

 

 

 

 

Idővel ezt is meg lehet szokni. 13-ban még tök ideges voltam tőle.

Előzmény: Ebrodo (120)
medve talp Creative Commons License 2019.01.01 0 0 122
EvaBeczoe Creative Commons License 2019.01.01 0 0 121

BÚÉK! M1G... ez mit jelent nálad?

Előzmény: Falk,a vezér (94)
Ebrodo Creative Commons License 2019.01.01 -1 2 120

2018-ban a KESMA 476 újságot, online hírportált, tv-t és rádiót vont össze egy ernyő alá, amit homályos finanszirozási keretrendszerben az ADÓMBÓL fizet a kormány! 

A teljes céges hálozat 60milliárd forintból üzemel, ami meg van fejelve évi 96milliárdos MTVA úgynevezett közmédia támogatással és a 2017 végén Fidesz által a parlamenten keresztül nyomott csomag keretében a kormány ezeken felül extra 25 milliárd forint "közérdekű" hirdetései kerettel rendelkezik. 

 

Mindez összegezve évi 181miliárd forintot kóstál az adómból (hangsúlyozom mégegyszer: az adómból).

 

Viszonyitásként Magyarország messze legnézettebb televíziója a Magyar RTL Zrt évi közel 30 milliárdból tartja fenn magát, pontosan 0 forint állami támogatásból, sőt összesen milliárdos értéket meghaladó összeget adózva a magyar államnak!

Az ország leglátogatottabb hírportálja az index zrt teljes költségvetése 2 milliárd forint körül mozog, szintén 0 forint állami keretből, szintén vaskos összegeket adózva a magyar államnak!

 

A Fidesz által megrendelt felmérésen kivül semmi nem támasztja alá az un. ellenzéki média "túlsúlyát" ezzel szemben a nyilvános költségvetési adatok szerint egyetlen un. ellenzéki média sincs államilag finanszirozva, kizárolag piaci alapon müködik (mielött jönnél Sorossal, neem, nem Soros, hanem pl. REKLÁM). De még az önfinnanszirozási ellenzéki és kormány média állami terheit (alma és körte) összehasonlitva is az jön ki, hogy a kormány tanulmánya, a nézettségre vonatkozólag pusztán annyit jelent, hogy a kormánynak semmi sem kerül sokba, ha a nép butításáról van szó! Megalázóan alacsony az elért közönség a belefektetett pénz arányában. Amivel nem szivesen büszkélkednék a helyetekben, tekintve, hogy az én adómból fizetitek!!!

 

És ha mindez nem lenne elég, végeláthatatlan a lista a kormány próbálkozásairól, hogy a piaci alapon legálisan müködö médiákat maga alá vonja, vagy ellehetetlenítse. Kezdve a komoly eljárásokat megjárt zsarolásokkal, illegális keretek között működő média tanáccsal és a kizárólag reklámokból fennmaradó médiák reklámjainak extra adoterheivel. És még naphosszat lehetne sorolni.

 

Szóval én a helyedben csendben maradnék és hencegés helyett kussolnék, mielőtt az emberek szélesebb körben felébrednek, mire is megy el évi annyi adónk, mint amennyit a TELJES FELSÖOKTATÁSRA költünk!

 

Innen is BUÉK Fidesznyikek! 2o1g nem a ti évetek lesz ;)

Előzmény: tejet iszok és pipázok (113)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 119

Nem vagy te egy kicsit gyilkos hajlamú, balliberális?

Előzmény: MrJones512 (114)
speed up Gimi Creative Commons License 2019.01.01 -1 2 118

Az M1 de gáz volt... 23:59-kor még kínai híradó, alsó sorban ellenzék fikázás, majd egy rövid utcakép után bajszos szar beköszön.

 

Hol is vannak a régi tájképek, országfotók, majd az óra visszaszámlálása? Hihetetlen, hogy ezt a moslékot a mi adónkból fizetik.

MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 117

MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 -1 2 116

Nem vagy te egy kicsit prosztó, fideszes?

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 115

Te meg addig szarjál, míg ő elkezdi nem venni a levegőt :)

Előzmény: MrJones512 (114)
MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 114

Mindjárt... addig ne is vegyél levegőt!

Előzmény: tejet iszok és pipázok (113)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 113

a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól

 

Ezt kifejtenéd? És ha hoznál nézettségi adatokat, azt külön megköszönném.

 

gy.k.: Az ellenzéknek NEM az a problémája, hogy NEM jut el az üzenete a széles tömegekhez, hanem hogy ELJUT...

Előzmény: MrJones512 (88)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2019.01.01 0 0 112

Ahogy itt elnézem, kevés nép van amelyik úgy útálja önmagát mint a magyar.

 

 

Mondjuk inkább úgy, hogy a globalista liberalisták már 907 óta kevés népet utálnak annyira mint a magyart... (ugros eliminandos esse)

Előzmény: Mr. Limburger (105)
Pomber Béla Creative Commons License 2019.01.01 0 0 111

Már 14ben jellemző volt, h a választasok után, h családi-baráti körök estek szét. Munkahelyeken szelektálódtak csoportok. Társasházakban lettek ellenségek 10-en éves szomszédok!!


A sok degenerált orbángyűlölő ilyen. Szokjad, a tieid, szeresd őket így, ők is Viktor báránkái...

Előzmény: Törölt nick (29)
szenyor Lakatos Creative Commons License 2019.01.01 0 1 110

2019/GMT+0    - Boldog Újévet az UK-ban élő családtagjaimnak is :-))

Előzmény: szenyor Lakatos (82)
Pomber Béla Creative Commons License 2019.01.01 0 0 109

Nálam sem számít a bőrszín. Nálam mindenki kék. Én pl. világoskék...

Előzmény: MrJones512 (108)
MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 108

Miért értenék egyet?

Én kérlek szarok rá, hogy valaki "soros"-e, vagy sem. Zsidó-e, avagy sem. Kommunista-e, avagy sem. Náci-e, avagy sem.

 

Nem ez a léc.

Előzmény: Pomber Béla (106)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 107

Nem a nép, csak a balliberálisok.

Előzmény: Mr. Limburger (105)
Pomber Béla Creative Commons License 2019.01.01 0 0 106

Utána van nézve: a fideszkormányod halántékig van Soros-bérencekkel.

 

Akkor ugye te is egyetértesz azzal, hogy kikúrják ezt az egész soros-bagázst a gecibe? :-)))

Előzmény: MrJones512 (99)
Mr. Limburger Creative Commons License 2019.01.01 0 0 105

Ahogy itt elnézem, kevés nép van amelyik úgy útálja önmagát mint a magyar.

MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 104

És te elhiszed?

 

:DDDD

Előzmény: Falk,a vezér (101)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 103

Kavar összevissza

 

Mint a fagyigép

MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 0 0 102

Mit?

Előzmény: Törölt nick (100)
Falk,a vezér Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 101

A fagyi visszanyal: rablóból lesz a legjobb pandúr.

Előzmény: MrJones512 (96)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 100

Na látod.

Előzmény: MrJones512 (99)
MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 0 1 99

Utána van nézve: a fideszkormányod halántékig van Soros-bérencekkel.

Előzmény: Törölt nick (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!