Keresés

Részletes keresés

mozo01 Creative Commons License 2004.03.04 0 0 31
Jónak tűnik a hbh, csak valamiért nem éleszti fel a telefont (r520m) ha az automatikus üzemben van. Ha a BT-t folyamatosan bekapcsolva tartom akkor meg zabálja az akksit. De beleszerettem :)
Előzmény: mozo01 (30)
mozo01 Creative Commons License 2004.03.03 0 0 30
VPeti!
Még nem adtad el!
Majd holnap!
Azaz holnapután a motorshown! :)
Előzmény: VéPeti (27)
T. zászlós Creative Commons License 2004.03.03 0 0 29
VéPeti: Magam is meg vagyok elégedve a Z600-al, végre egy telefon ami úgy jó ahogy van, semmi zavaró félretervezés nincs benne.

Most, hogy eladtad, mit tervezel venni?

TZ

Előzmény: VéPeti (27)
T. zászlós Creative Commons License 2004.03.03 0 0 28
Bocs, hogy eltüntem. Már megin' a munka...

Köszi a tanácsot, mindenképpen be fogok nézni ebbe a boltba és beszámolok a tapasztalatokról.

A bátyámnak van egy, ha talizom vele megnézem milyen gyártmány. Nincs vele nagyon megelégedve, ezért is szeretnék minél több fajtát kipróbálni vásárlás előtt.

Üdv:

TZ

VéPeti Creative Commons License 2004.03.03 0 0 27
Hát igen, ez a fejlődés útja. Gyártsunk modern, silány dolgokat, amik viszont picik és szépek, majd gyorsan dobjuk el... Mondanám, hogy cseréljük el, de mégsem ítéltem halálra, inkább ma eladtam, béke poraira... :)
Előzmény: scratch (26)
scratch Creative Commons License 2004.03.02 0 0 26
VéPeti,

érdekes, nekem a HBH-30 -al semmi ilyen gondom nincs. Kocsiba, ha szól a rádió közepes hagerőn, még úgy is működik nekem a hanghívás, igaz majdnem a számba lóg a mikrofonja. :) Az akkujába ennek meg én nagyon pozítivan csalodam, nagyon sokáig bírja! Viszont cserébe, olyan nehéz, hogy leszakad a fülem, ha rajtam van. :)
Szóval a HBH-30, nagyon jó minden szempontból, csak nagy, és nehéz. :( De mikor vettem, még csak ilyen volt.

Előzmény: VéPeti (24)
VéPeti Creative Commons License 2004.03.02 0 0 25
T.zászlós
Má megin én vagyok. Szóval beszéltem telefonon a Cellectel (Károly krt 10. Astoria) és azt mondták, hogy ott ki lehet próbálni a bt headseteket, szóval szerintem nézz be hozzájuk.
Előzmény: T. zászlós (23)
VéPeti Creative Commons License 2004.03.02 0 0 24
T.zászlós,
némi tapasztalatom már van bt heccettel, bár csak némi... Azt meg tudom mondani, hogy mit ne vegyél. Nekem is Z600-asom van (mellesleg baromira meg vagyok elégedve vele), ezért aztán gondoltam, hogy a zöld pontos cég tud valamit. Vettem hát egy HBH-65-öt, ami ugye a 60-as továbfejlesztett változata. Hát tragikus... Készenléti idő(nulla telefonálással) max másfél nap (ha közben 3x meghajolok Mekka felé), beszélgetési idő max 1 óra !!!, amivel nálam egyes alá osztályzatot ért el. (Vajon a HBH-60 mit tudhatott, ha ez az upgrade? brrr...)
Hangtárcsázás csak laboratóriumi körülmények között működik helyesen, szóval kocsiban 60 fölött használhatatlan! Ja és mellesleg a kicsike teljesen váratlanul eldobálja a kapcsolatot, ami nagyon kellemes pl. egy beszélgetés közben. Még jó, hogy a Z600 van annyira intelligens, hogy nem dobja el a vonalat. Aztán, az akku kifogyásáról csak egy denevér által hallható hang tájékoztat, majd rövidesen kakukk...Összefoglalva csodálkozom, hogy ezalatt a kiváló márkanév alatt hogyan hozhatnak ki ilyen silány terméket...
Aztán arra is gondoltam, tán én várok el sokat a BT headsettektől, mint pl.3-4 óra besz.idő, 3-4 nap készenlét. Úgyhogy most én is tanácsot kérnék nálam tapasztaltabbaktól, hogy pl az általam kinézett utódok valamelyikéről milyen tapasztalatok vannak? Ezek: Plantronics M3000, Logitech-mittomén (Cellectnél lehet kapni). Az adatlapjuk mindegyikre 7-8 óra besz.időt igér. Előre is köszi.
Ui.: és mi lesz a kis HBH-65 sorsa? Egy "jobb" napomon a cipőm alatt fogja végezni, mert kitaposom a belét, vagy a fenti kis esszé alapján bárkinek eladom :)))
Előzmény: T. zászlós (23)
T. zászlós Creative Commons License 2004.02.27 0 0 23
Köszi az infót...

Igazán kár, hogy nincs egy olyan bolt, ahol ki lehetne próbálgatni BT headseteket.

Körülnézek még a piacon, ha találok valamit, megírom.

Előzmény: scratch (22)
scratch Creative Commons License 2004.02.26 0 0 22
T. zászlós,

nekem egy Sony Ericsson HBH-30 -as BT headset -em van T68i -vel. Nagyon jó meg minden, de kb. 1,5 óra múlva nem érzem a fülem, ha rajtam van, úgy nyomja. :( És éjjel kocsiba úgy villog a fülemen, mintha valami UFO lennék. :) Ezt leszámítva nagyon jó, szép, tiszta a hangja, nagyon sokáig bírja az akkuja, lehet a hangerőt szabályozni rajta, hanghívásozni, stb...
PC is megtalálja, de PC -s telefonálásra egyenlőre nem sikerült használni, mert valami hibát jelez állandóan. :(

Előzmény: T. zászlós (21)
T. zászlós Creative Commons License 2004.02.26 0 0 21
És mi a helyzet a headsetekkel?

Én is vettem egy sonyericson Z600-ast (mondhatom, kellemes darab) és most szeretnék hozzá venni egy blútút headsetet.
valami tapasztalata volt valakinek e téren?

scratch Creative Commons License 2004.01.13 0 0 20
sorhas,

én nem tudok ilyenről, de attól még létezhet! :)

Előzmény: sorhas (19)
sorhas Creative Commons License 2004.01.11 0 0 19
Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy van e olyan pendrive féleség, ami egyben bluetooth eszköz is?
Vagy esetleg bluetooth memória.

Telefonhoz kéne külső memóriának.

Üdv.: poczak

dodika66 Creative Commons License 2004.01.10 0 0 18
Hello!

A napokban vettem egy sony ericsson z600-at és mivel az epox kékfoga 1k-val drágább volt mint egy usb-s infra ezért inkább előbbit vettem. Tény, hogy a sony szoftvere meg sem látja a telcsit, ez eleinte zavart egy kicsit de már nem érdekel. Az epox szoftverével ellenben oda vissza simán tudok fel le tölteni mindent a telcsire, megy a sima file küldés sajátgépből vagy commanderből is és minden a helyére megy (képek képek közé, hangok hangok közé stb). A fognak van saját szinkronszoftvere így az is megy simán outlookkal. Mondjuk nekem windows és office xp van más oprendszer alatt még nem próbáltam.
Egyenlőre mindkettőnek örülök, hogy megvettem. Eddig ennyi tapasztalatom volt de hát összvissz 1 estét volt időm a dologgal foglalkozni.

Üdv!
Dodika

scratch Creative Commons License 2004.01.08 0 0 17
tere,

egyik se. A PC -be a fog, telefonon küldöm az SMS BT nyomtatóra, és a BT mappába egy file -ba küldi az SMS tartalmát. De beállítható, hogy ne file -be nyomtasson, igaz úgy még nem próbáltam.

Előzmény: tere (15)
csendes ateista Creative Commons License 2004.01.08 0 0 16
ja
tere Creative Commons License 2004.01.07 0 0 15
Te figyu, a nyomtatás hogy megy?! Nyomatóba egy fog, meg a gépbe egy fog oszt' OK? Vagy nyomatós fogat vettél?
Előzmény: scratch (14)
scratch Creative Commons License 2004.01.07 0 0 14
tere,

pedig az én én fogammal mégse megy. :( Küldésnél kiválasztm a PC nevét, természetesen a párosítás már megtörtént. Erre a telefon közli, hogy: Átadás sieretelen. Próbálja újra. Gondoltam sebaj, majd elösszőr kapcsolódok a telcsihez, viszont ilyenkor meg tiltva van a BT menü a telefonba. :/ Ilyen Pictures meg hasonló mappa nincs.
Viszont nekem minden más megy, nyomtatás is, telefon piszkálás, net -re kapcsólódás, szinkron, kép küldése a telefonra. Csak ez a kép dolog fordítva nem, pedig lényegében ez miatt vettem meg.

Előzmény: tere (13)
tere Creative Commons License 2004.01.06 0 0 13
Nem, az image editor nem is működik. Ez is fejlövés. Pedig mennie kellene foggal is. A fog egyik mappájába ("My Bluetooth pictures" vagy mi a hányás) tudom letölteni a telkón lévő képeket. Azért elkeserítő, hogy az ember bevásárol egy ilyet és semmit nem tud vele érdemben kezdeni. Faxolni se, nyomtatni se, telefont piszkálni se, hát akkor mi a fenére jó ez? Nekem a legkevésbé van szükségem ótluk szinkronizációra... lehet, hogy visszaviszem a bótba, oszt' lehet örűni.
Előzmény: scratch (10)
scratch Creative Commons License 2004.01.05 0 0 12
Egy érdekesség, haveromnak valami no name 9e Ft -os, USB Bluetooth -ja van, nekem egy drágább 15e Ft -os MSI. Az a érdekes, hogy az ővével T68i -vel tudok képet küldeni PC -re, minden program nélkül, viszont nálam a sajátommal meg nem tudok küldeni a telcsiről PC -re. :(
scratch Creative Commons License 2004.01.03 0 0 11
Type-R,

szép, mi az ára?
Azért 1 szépséghibát látok a dolog, állandóan töltögetni kell a cuccot, a BT meg eléggé szívja az akkukat.

Előzmény: Type-R (9)
scratch Creative Commons License 2004.01.03 0 0 10
tere,

milyen szoftverrel? Sony Ericsson Image Editor csak küldeni tud, fogadni nem fogad.

Előzmény: tere (7)
Type-R Creative Commons License 2004.01.03 0 0 9
Ebben minden megvan, ami ahhoz kell, hogy Bluetooth eszközeid azonnal használni tudd.
Egy látványra is lenyűgöző billentyűzet, egy különálló MediaPad és egy akkumulátoros, vezeték nélküli optikai egér egyben.
A Bluetooth központot az egér töltőjébe építették.
Valódi boot-idejű működés, így billentyűzeteddel elindíthatod a gépet biztonságos módban, megváltoztathatod a BIOS beállításait és beírhatod a jelszavad.
Windows® XP és Windows® 2000 rendszerekkel is működik - javítócsomagok nem szükségesek.
5 év garancia
Előzmény: scratch (6)
Type-R Creative Commons License 2004.01.03 0 0 8
hali,
nem kell a gépbe fog
van egy wireless hub is hozzá, ezt dugod csak ráa gépre. ez a központ és ezzel kommunikál a többi cucc, vagyis a mobil is ehhez kapcsolódna.

itt az oldal:

http://www.logitech.com/index.cfm?page=products/details&CRID=486&CONTENTID=7321&ad=lgpr7905_emea_dinovo_502003&countryid=31&languageid=9

Előzmény: scratch (6)
tere Creative Commons License 2004.01.02 0 0 7
A lúzerség netovábbja: most néztem, hogy a nyomtatón, mint minden USB-s eszközön nem olyan aljzat van, mint a számgépen. Na, mindegy. Akkor most azt se tudom, hogy a plusz blútót működne-e USB printerrel egy adapterrel (ha létezik ilyen) csatlakoztatva. Vagy printerhez spéci fog kell?

Telkóról gépre úgy tudsz küldeni, hogy a gépen lévő szoftverrel letöltöd. :)

scratch Creative Commons License 2004.01.02 0 0 6
Type-R,

de ahhoz is kell a gépbe egy Bluetooth, hogy kapcsolódni tudjon, nem?
Vagy rendesen vezetéken kötöd a PC -re?

Előzmény: Type-R (3)
scratch Creative Commons License 2004.01.02 0 0 5
Szikron = Szinkron
telfonról = telefonról
Előzmény: scratch (4)
scratch Creative Commons License 2004.01.02 0 0 4
Nekem egy MSI USB Bluetooth -om van. És Sony Ericsson T68i -hez vettem. Szikron működik, telefonra kép küldési is, csak fordítva nem, telfonról a gépre nem tudok képet küldeni sehogy vele. :/
Nekem a hálózati eszközök között is szerepel, plusz külön is.
Előzmény: tere (2)
Type-R Creative Commons License 2004.01.02 0 0 3
kjött a Logitech full extrás blútút keyboard numpad egér cucca, hát csak csorog a nyálam.
na abban van egy blútút központ is ami szintén kell fogadja a telókat és egyéb fogas cuccokat.

gondolkozom én is hogy a következő alaplapba veszek fogat, de lehet hogy inkább ezt választom még ha drágább is. aztán ha ez is szar, ráborítom a logitechre ahogy van...
:)

sony ericcson fog elég ragya, csak baj van vele, nekem is tapasztalat volt...

Előzmény: tere (2)
tere Creative Commons License 2004.01.01 0 0 2
Nem 0...
Tulaja lettem 2 Conceptronic Bluetooth-nak. Hááááát... nem tudom. Első körben a Sony-Ericsson telkómat akartam vele gépközelbe hozni, de nem aratott átütő sikert a művelet. A tel. progija se valami nagy ász egyébként, az ótluk szinkronizálás működ, aztán más semmi. Majd ha lesz nyomatóm és blútóton akarom USB-zni, kíváncsi leszek, mi nem felel meg neki. :))
Egyébként jól beszopatott, mert win98 SE-re dugtam rá balga módon, mielőtt telepítettem volna. Namost a leírásában benne van, hogy telepítés után szabad csak bedugni. :) (loosers' guide mindig utoljára!) A telepítő lefagyott és utána csak windows védelmi hiba üzenetet tudott a gép produkálni. Megszenvedetm vele, defibrilláltam az oprendszert, telepítettem a progit, minden OK. A win kb. fél perccel lassabban áll fel, sokat várakozik. A kikapcsolás is tovább tart, a rendszer instabil. Ez a sz@r mindenbe beleette magát. A bluetooth maximálisan beépült. Nem igazán értem, hogy miért nem lehet egyszerűen csak a hálózati eszközök között. Vagy uninstall, aztán keressek és töltsek le más, egyszerűbben működő bluetooth-progit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!