Keresés

Részletes keresés

kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.05.04 0 0 149
Mennyiért adod darabját ?
Előzmény: Agalamb (148)
Agalamb Creative Commons License 2010.05.04 0 0 148
H 2010 6-os méret e csak 6. és a sorszám 1-10..

nekem is ilyen van!
Meg nekem van neves is amin rajta van a nevem.
Előzmény: NS68 (147)
NS68 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 147
Mi van ráírva?
Előzmény: Agalamb (146)
Agalamb Creative Commons License 2010.05.03 0 0 146
Van egy ismerősöm őneki van eladó!

Én is tőle veszem és ezzel állítok ki a kiállításokon.
Előzmény: NS68 (143)
Agalamb Creative Commons License 2010.05.03 0 0 145
Van!
Előzmény: kutyatenyésztő (144)
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.05.03 0 0 144
Szevasz postagalambra való gyűrűd van eladó ?
Előzmény: Agalamb (142)
NS68 Creative Commons License 2010.05.03 0 0 143

Hányat kellene rendelni és menyibe kerülne, ird meg e-mailban.

Előzmény: Agalamb (142)
Agalamb Creative Commons License 2010.05.02 0 0 142
Szeretnél gyűrűt?
Mikor adsz el kacagót?
kontyosat vagy selymet?
Előzmény: NS68 (141)
NS68 Creative Commons License 2010.05.02 0 0 141
nincs
Előzmény: Agalamb (140)
Agalamb Creative Commons License 2010.05.01 0 0 140
Gyűrűd van?
Előzmény: NS68 (139)
NS68 Creative Commons License 2010.05.01 0 0 139
Az első kék fióka
Agalamb Creative Commons License 2010.04.18 0 0 138
ok

Akkor majd még beszélünk!
Előzmény: NS68 (137)
NS68 Creative Commons License 2010.04.18 0 0 137
Ez az egy idei fióka van. A kontyos és kék most ül, selymet meg nem akarok.
Előzmény: Agalamb (136)
Agalamb Creative Commons License 2010.04.17 0 0 136
Mikor lesz eladó selyem vagy kontyos vagy kék kacagó gerléd?
Előzmény: NS68 (135)
NS68 Creative Commons License 2010.04.17 0 0 135
Megint nagyon csendes lett a topic. Merre vagytok?
Norbi0131 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 134
Ezt mintha csak én írtam volna! :D

Nálunk is szintén ugyanez a helyzet! A hétvégén keltek ki a fiókák. :)
NS68 Creative Commons License 2010.04.12 0 0 133
Nekem meg a kertemben van egy nagy fenyőfa azon költ egy pár balkáni.
Norbi0131 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 132
Sziasztok!

Ma hoztak nekem 2 kacagó tojót. Sima vadas színben. A hibrid és a másik egyből elkezdték őket hajtani.
Szegények alig tudnak elmenekülni tőlük. :D
Springdale Creative Commons License 2010.04.08 0 0 131
Szia, bocs, én viszont írtam email-t :)
Előzmény: saintus (130)
saintus Creative Commons License 2010.04.08 0 0 130

Szia, nem publikus az e-mailed, csak ide tudok írni.

Érdekelnének a gerléid, holnap délután értük tudnék menni?

Előzmény: Springdale (122)
NS68 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 129
http://pecelallati.forumx.hu
Előzmény: Agalamb (128)
Agalamb Creative Commons License 2010.04.07 0 0 128
melyik az?
Előzmény: NS68 (127)
NS68 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 127

Van még egy ismerős de ő se megy Monorra.  Lentebb ajánlottak egy másik fórumot oda is nézz be.

 

Előzmény: Agalamb (125)
bolero84 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 126
Hellóztok! Köszönöm a válaszaitokat!
Mekkora fészek kell neki?
Agalamb Creative Commons License 2010.04.06 0 0 125
Helló!

Más telefonszámot nem tudsz adni velük beszéltem majd még beszélek velük.

Amúgy más tenyésztőt nem ismersz?
Előzmény: NS68 (123)
Agalamb Creative Commons License 2010.04.06 0 0 124
Nálam Január közepén kelt 2 db már nagyon szépek!

Pár képet rakok fel majd a tényeszekről!
Előzmény: bolero84 (121)
NS68 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 123
Nagyon könnyen szaporodnak. Idén -5 fokon már kikeltették a tojást. Ki kell szednem alóluk a tojást, hogy ne legyen már több fióka.
Előzmény: bolero84 (121)
Springdale Creative Commons License 2010.04.06 0 0 122
Sziasztok,

Sürgősen gazdát keres, és ingyen elvihető a képen látható szűk egy éves ivarérett kacagógerle pár. Budapest, Dunaharaszti vagy környéke - igény esetén üzemanyagárban házhoz viszem. Jelentkezni itt, vagy e-mail-ben.

bolero84 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 121
Na,ha valaki ide téved,akkor szívesen beszélgetnék a gerlékről,mert nekem nem nagyon jön össze a tartása és szaporítása...
Agalamb Creative Commons License 2010.04.04 0 0 120
ok.

Selyem kell és kontyos!
Előzmény: NS68 (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!