Keresés

Részletes keresés

Kovacsics Creative Commons License 2014.03.10 0 0 6277

Kedves Kutyakozmetikusok!

 

Ha érdekel valakit 75Ft-os áron 40 x 60-as kutyapelus szállító boxokba, vagy kölykök alá, akkor itt érhető el.

 

Gyártótól

 

ko89pi Creative Commons License 2014.03.06 0 0 6276

Kutyakozmetikust és egyben állatorvosi asszisztenst keresek kialakult vendégkörrel rendelkező kozmetikába és rendelőbe, Ecserre. Kutyakozmetikusi gyakorlat szükséges! Érdeklődni lehet a 30/8670729-es telefonszámon.

zagloba.. Creative Commons License 2014.03.02 0 0 6275

 

Budapest VII. kerületében, a Városligethez és az Állatorvosi Egyetemhez közel, kedvező feltételekkel, hosszútávra kiadó egy korábban 10 évig állatorvosi rendelőként működött 35 négyzetméteres, bútorozott, csempézett üzlethelyiség. A korábbi rendelő váróval, kezelővel, mosdóval rendelkezik kisebb átalakítással kutyakozmetikának is kiválóan alkalmas.

Érdeklődni lehet: dr. Vojtilla Zsuzsanna 30/912-2663, zagloba*freemail.hu

Ha írtok küldök képeket, alaprajzot, de valamiért nem tudtam csatolni...

zagloba.. Creative Commons License 2014.03.02 0 0 6274

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Budapest VII. kerületében, a Városligethez és az Állatorvosi Egyetemhez közel, kedvező feltételekkel, hosszútávra kiadó egy korábban 10 évig állatorvosi rendelőként működött 35 négyzetméteres, bútorozott, csempézett üzlethelyiség. A korábbi rendelő váróval, kezelővel, mosdóval rendelkezik kisebb átalakítással kutyakozmetikának is kiválóan alkalmas.

Érdeklődni lehet: dr. Vojtilla Zsuzsanna 30/912-2663, zagloba*freemail.hu

 

Farkas Gabi Creative Commons License 2014.02.23 0 0 6273

Kedves Kezdő (de tehetséges) és Tapasztalt (de önálló üzlettel nem rendelkező) Kutyakozmetikus Társaim!

 

Buda központjában, elegáns kialakítású, igényesen, 2 munkaasztallal felszerelt, ÚJ, kialakítás alatt lévő kutyakozmetikába (prémium "kutya-termékeket" is árusító üzlet szomszédságában) kozmetikus kollégákat, kolléganőket keresünk. Bármilyen megoldásra nyitottak vagyunk: helybérlés, vállalkozóival fix. vagy jutalék.... Meghallgatjuk, megbeszéljük és egyeztetjük az elképzeléseket! Az exkluzív helyszínt, a minőségi eszközöket és kellékeket mi biztosítjuk, az ügyfélkör kialakításában segítünk, ennek érdekében intenzív marketing tevékenységet folytatunk (honlap, szórólapozás, hirdetés). 

 

Írd meg, hány év (és jellemzően milyen kutyus fajta) tapasztalattal rendelkezel, milyen együttműködési konstrukció lenne számodra a megfelelő, mi a nettó bérigényed, van-e vállalkozóid, mikor tudnál kezdeni, beszélsz-e valamilyen nyelvet (és ha igen, milyen szinten), stb.

 

Válaszaidat ill. kérdéseidet, légy szíves közvetlen e-mail címemre küldd: mybeautypuppy@gmail.com, Farkas Gabi. Számunkra nem a papír, hanem az állaté mellett a gazdiszeretet, az alaposan elvégzett munka, a jó ízlés, a rátermettség és a terhelhetőség a legfontosabb szempont!

 

Köszönöm, hogy végig olvastál, várom a jelentkezésedet!

Farkas Gabi

 

motyo81 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 6272
Sziasztok! Az imént rossz e-mail címet adtam meg. :)
a jó mail cím: motyoka81@gmail.com
motyo81 Creative Commons License 2014.02.20 0 0 6271
Sziasztok!

Szeretném kiadni felszerelt, honlappal, telefonszámmal rendelkező kutyakozmetikámat.
A honlap neve: www.boldogkutya.hu
Az üzlethelyiség a 18. kerületben, egy nagyon igényes környéken, a Gloriett lakótelepen található.
Ha valakit érdekel, írjon a motyoka@gmail.com címre,
vagy keressen facebookon: Mótyán Viktória
P.Kriszta Creative Commons License 2014.02.05 0 0 6270

Szia!

Én keresek társat magam mellé most nyíló üzletembe, de csak vállalkozóival tudom megoldani.
Az üzletben lesz kozmetika, felszerelés és eledel is. Ha érdekel, keress meg facebookon: Petromán Krisztina :)

Előzmény: nik94 (6269)
nik94 Creative Commons License 2014.02.04 0 0 6269

Sziasztok!

 

Végzett kutyakozmetikus vagyok, nyolc hónapot dolgoztam egy kutyakozmetikában. Szeretnék Pesten vagy Pest megye déli részén dolgozni, akár alkalmazottként teljes vagy részmunkaidőben, akár vállalkozóival, esetlegesen asztalbérléssel. Saját mozdítható vendégköröm még nincs. Szívesen bérelnék is felszerelt kutyakozmetikát, esetleg váltótársat is keresnék hozzá. Magyarul: minden megoldás érdekel. Ha valaki tud segíteni, kérem jelentkezzen. 

köszönöm.

Letti Gulyás Creative Commons License 2014.01.30 0 0 6268

Sziasztok!

 

Tudnátok Nekem segíteni, hogy a Szvetiben milyen a kozmetikus képzés, illetve a XI. kerületben lévő gyakorlati helyük?

 

Válaszokat előre is köszönöm!

 

krisztibull Creative Commons License 2014.01.29 0 0 6267

Sziasztok

 Úgy alakult hogy ismét bérlőt keresünk a II. kerület, Mammut bevásárló központ mellett , 10 éve

működő kutyakozmetikánkba.

A helyiség egy állatorvosi rendelő szomszédságában van, bejáratott hely.

Érdeklődni a  defenseline11@gmail.com e-mail címen lehet

 

pacokj Creative Commons License 2014.01.29 0 0 6266

Helló

 

Érdeklődnék, hogy nincs valakinek egy használt felesleges kutyakozmetikai asztala? Bármilyen jó lenne, csak használható legyen. 10-15 körül. Én győri vagyok, de elég sok felé mozgok.

 

Előre is köszönöm

Kérlek emailt írj: ildiko@angelsflowers.hu

LGF Creative Commons License 2014.01.24 0 0 6265

Köszönöm az érdeklődőknek, az állás betelt!

Előzmény: LGF (6261)
Giovanna Creative Commons License 2014.01.24 0 0 6264

Szerintem azt is tedd hozzá, hogy milyen kutyáról van szó. 

Előzmény: RichterSV (6263)
RichterSV Creative Commons License 2014.01.23 0 0 6263

Heves megyében Gyöngyösön vagy 30km-es körzetében keresek olyan kutyakozmetikust,aki kutyámat kiállításra havi vagy kéthavi rendszerességgel eltudja vállalni.Aki jártas ilyen téren megköszönném a válaszokat név vagy telefonszám megfelel!

Andi

spykee1 Creative Commons License 2014.01.21 0 0 6262

Sziasztok! Az üzlet már elkelt! Köszönöm az érdeklődéseteket!

 

LGF Creative Commons License 2014.01.20 0 0 6261

Észak Alföldi Régióba keresünk teljes munkaidőbe, bejelentett önállóan dolgozni tudó kutyakozmetikust! 

Szükség esetén lakást biztosítunk( kutya hozható). Bemutatkozó levél, elérhetőség megküldésével: barbaresco@citromail.hu

Carry81 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 6260

Sziasztok!

Megvan esetleg valakinek az FVM által kiadott Dr. Szinák János, Nagyné Bauman Anita, Dömötör Jenő, Dr. Kozák Imréné: Kutyakozmetika című könyve és esetleg ha nincs már szüksége rá átadná vagy eladná kedvező áron?

Engem érdekelne!Előre is köszönöm!! :-)

liviawesty Creative Commons License 2014.01.15 0 0 6259

Sziasztok! Most kezdek bele kutyakozmetikai szalonom megnyításába. Minden kozmetikai eszköz érdekelne. Szívesen átvennék valakitől egy komplett felszerelést is. Email címem: liviakovacs87@gmail.com Előre is köszönöm!!

krisztibull Creative Commons License 2014.01.12 0 0 6258

Köszönöm a sok érdeklődést. Az üzletet kiadtam már.

Sok sikert mindenkinek továbbra is.

spykee1 Creative Commons License 2013.12.16 0 0 6257

Sziasztok!

A III. kerületben 3éve működő fix megélhetést biztosító kutyakozmetika berendezésével, vendégkörrel, telefonszámmal családi okok miatt eladó.

Érdeklődni: kozmaildiko83@freemail.hu

          vagy: 06-30-683-63-50

lambert andrás Creative Commons License 2013.12.10 0 0 6256

http://aprod.hu/hirdetes/aesculap-kutyanyiro-ID1GRs3.html

 

 

 

aesculap favorite 2 es nyirogép!!!!

krisztibull Creative Commons License 2013.11.29 0 0 6255

Sziasztok!
Budapest II. kerületében , a Mammut bevásárló központ szomszédságában lévő kutyakozmetikánk bérleti joga átadó 2014 februárjától. Bejáratott üzlethelyiség, 10 éves fix vendégkör

Érdeklődni a defenseline11@gmail.com e-mail címen lehet

 

bella60 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 6254

Köszönöm az érdeklődést ,elkelt minden.

 

üdvözlettel

Bella

Előzmény: Ginger11 (6253)
Ginger11 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 6253

Szia!

Érdekelne a fürdetőkád.

Elérhetőség: kicsiginuss@gmail.com

Kérlek küldj egy telefonszámot és megbeszélnénk a részleteket, ha még aktuális a hirdetés.

 

Köszönöm

Georgina

Előzmény: bella60 (6247)
Riiz Creative Commons License 2013.11.22 0 0 6252

Sziasztok!

Eladó 2013.októberben vásárolt 45 Wattos WAHL nyírógép, 2 éves garanciával. 30000-ért 1,8 mm-es gépfejjel.
(Nagyon jó gép, viszont most kaptam plusz még1 Wahl gépet meglepetésként, így a már 2 gépem mellett ez a harmadik gép most gazdát keres.)

Wahl KM2 leírása:
- Professzionális 45W kutya és állatnyírógép, mely kiválóan alkalmas szalonokba és állatorvosi rendelőkbe
- A készülék alkalmas kutya, macska, ló, szarvasmarha nyírására
- 45 W
- 2 sebességes
- Cserélhető fejes
- A készülék tartozéka egy 1,8mm fej, melyet könnyen cserélheti a Wahl által gyártott vágófejekre. (0,4 mm, 0,6 mm, 0,8 mm, 1,5 mm, 1,8 mm, 2 mm, 2,8 mm, 3,8 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm)
- kompatibilis a Moser, Oster, Andis gépfejekkel

   

üdv,

Rizetta

bella60 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 6251

Szia!

 

Az asztal fix,rozsdamentes, alsó és felső polcos,kiakasztóval (állítható) szerelve.

 

30000 ft lenne az ára,és a rozsdamentes fürdetőt is elviheted 40000 ft-ért,ha rövid időn belül érte jössz,mert kb 2 hét múlva utazunk külföldre és addig tudom csak árulni.

 

van sok más kozmetikai eszköz is,szét tudsz nézni a választékból-hátha tetszik valami

 

(vízkicsapató,szárítók,ollók,nyírógépek,héry samponok,parfümök..stb)

 

üdvözlettel

Előzmény: Szemerek (6250)
Szemerek Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6250

Szia Bella!

 

Érdekel a fürdető engem is,és ha az asztalról tennél fel képet az is jó lenne.

Hidraulikus vagy fix?Mennyi lenne az ára?

 

köszi,üdvözlet

Kata

Előzmény: bella60 (6247)
bella60 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6249

Szia Miranda!

 

Köszönöm érdeklődésed! Irj privit és megbeszéljük.Azonnal vihető a fürdető és vannak más dolgok is eladók.Kozmetikai asztal,nyírógépek,ollók....stb. (Bp-en vagyunk)

 

üdvözlettel

Bella

Előzmény: Miranda85 (6248)
Miranda85 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 6248

Szia!

 

Mostanában szerettem volna ilyet rendelni,csak elég drága mindenhol.

Menny ideig használtad a fürdetőt?Tudsz-e valamennyit esetleg engedni a meghirdetett árból?Mikor lehet elhozni?

 

köszönöm

Előzmény: bella60 (6247)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!