Keresés

Részletes keresés

Alfrédi Creative Commons License 2008.12.01 0 0 4701
Szia Imogine
- Akkor sikerült a pelusba a bepisi? - Hú, ennek nagyon örülök és, hogy élvezted az egészet. Vajon milyen pelust készitettél saját magad. - Gondolom ruhákból, törülközőkből van, ezért biztosan nagy a nedvszívóképessége (....aktív magja.):)

Képzeld nekem alig egy évvel ezelőtt volt egy nagyon kedves barátnőm, aki imádta a pelenkába pisilés. Azt mondta, hogy ez valami nagyon finom dolog, és őt ez rendkívül izgatja. Szeretett ő is pisis pelusban maradni kicsit, és kívülről simogatni a puha anyagát.

Egy jó fél óra múlva újra itt leszek. Remélem addigra megérkezik Selyem is, és ma este tartogatni fogjuk a pisilést.
Szerintem Te is csatlakozhatsz hozzánk nyugodtan. Hallottam, hogy Te is szereted tartogatni a pisilést, és hármasban érdekes lenne....
Beszélgethettek Selyemmel is, és ha már nem bírod, akkor a pelusba csurgatsz.
Előzmény: Imogine (4700)
Imogine Creative Commons License 2008.12.01 0 0 4700

Szia Alfrédi!

Próbáltam a házilag gyártott pelusba való bepisilést, és nagyon élveztem.

Sztem ráérek este. Tervezel vmit?

Alfrédi Creative Commons License 2008.12.01 0 0 4699
Szia Imogine!

Szeretném, ha kipróbálnád a pelenkába csurgatást. nem baj, ha még nem tudsz becsurgatni, ez egy nagyon érdekes megoldandó probléma.
Nagyon izgalmas dolog, hidd el! - Talán még nem is gondolod mennyíre!

Este nem érsz rá véletlenül?

Szia!


Alfrédi Creative Commons License 2008.12.01 0 0 4698
Itt vagyok pár percre, és eszembe jut.. - Tudod mit csinálnék, ha nő lennék?
Olyan helyen, ahol sok nő áll sorba a wc-előtt, eljátszanám, hogy nem tudom tovább tartani, engedjenek előre. Keresztezném lábaimat, szenvednék stb..
Mit szólsz, kipróbálnád egyszer? - Hogyan néznének a többiek?

Ja, láttál olyat, hogy valaki előrekéredzkedett..?

Este!
Előzmény: selyem07 (4691)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.01 0 0 4697
Te legalább nem tűntél el, mint a többiek...
Előzmény: Törölt nick (4694)
Alfrédi Creative Commons License 2008.12.01 0 0 4696
Szia Selyem!

Nagyon várom a holnapot. Remélem 7-körül itthon tudok lenni.

Leírom gyorsan ami a múltkor totál elillant, és azt a billentyűzet bánta.

Szó volt a bepisiltetésről, és nekem erről jutott eszembe az, hogy pár éve én is sántikáltam ilyesmiben, mégpedig akkor, amikor egyik kedves lány (vékony testalkatú, mert úgy ez fontos?! :) unokatestvérem Németországba utazott vonattal, és előző nap nálunk aludt. Elmondta, hogy az út 14 órás lesz (később kiderült 16 lett belőle) és még nem tudja hogyan fogja kibírni vécézés nélkül, de a csomagokat biztosan nem fogja őrizetlenül hagyni. Azt mondta: - Majd úgy csinálom, hogy kibírjam.
Ezt persze én nem értettem. - Mit csinál úgy??? - De nem mehettem bele a részletekbe, mert az gyanús lett volna, és amúgy sem nekem mondta, hanem Anyunak, és én csak feszülten figyeltem....
Aztán eljött a reggel és Anyu csinált sok finom teát. (Most jön a huncutság.)
Én megkostóltam, és mondtam, hű, ez de finom! Töltöttem neki (3dl-es csészébe) amit gyorsan megivott, és mondta is, hogy nagyon finom.
- Van még - mondtam, de ő illedelmesen ellenkezett, vagy az is lehet, hogy előrelátó volt, és már a hosszú vonatútra gondolt...?
- Nem is izlik neked.... - hecceltem.
- Á, dehogynem.
- Akkor töltök még, majd megiszod a kajához. - Aztán töltöttem is, jó tele. Mondta, hogy elég, de valahogy megszaladt nekem az a kanna.
Ekkor őt a szülei telefonhoz hívták, és ismét belém ötlött, amin éjszaka agyaltam, vagyis, hogy tehetnék egy kis vízhajtót a teájába, amíg éppen telefonál.
Akkor simán megtehettem volna, mert senki nem volt a konyhában.
De valahogy mégsem voltam rá képes.
Ismertem milyen hatásos az a tabletta, mert kiváncsiságból kipróbáltam, és 2 óra múlva már nagyon kellett pisilnem. Tudtam, hogy ha beleteszem, akkor azzal nagyon kínos helyzetbe hozom a vonaton, és azt mégse akartam......
De azt viszont eljátszottam, hogy mikor visszajött és a teát lassan megitta, én ismét töltöttem egy óvatlan pillanatban. Ám ezt ő már időben észrevette, és a kancsót visszaállította függőlegesbe, mondván most már ennyi tényleg elég volt, így a csészét csak félig sikerült tele tőltenem..
Szerettem volna, ha ő kitér arra is, hogy miért is nem kér többet a teából - de ezt nem részletezte.
A kitöltöttt utolsó teát viszont indulás előtt megitta, mert illemtanból jeles volt.
Aztán kimentünk a pályaudvarra, és búcsú előtt összeszedtem a bátorságomat és megkérdeztem, hogy mi van, ha ki kell mennie?
Ő erre azt válaszolta, hogy: - "inkább meggörnyedek, de akkor sem megyek ki..."

Aztán egy év múlva bonyolult módon megkérdeztem, hogy kibírta-e? - De ő csak annyit mondott, hogy igen. - Illetve, láthatóan el is gondolkozott, talán csak azért, hogy ilyen furát kérdezek, de lehet, hogy azért, mert (okos lány) emlékezett még az itatásra, meg arra a kérdésre az állomáson

Azért, ha belegondolok 16 órát kibírni úgy, hogy azt 7-8 dl teával kezdi az ember.....
Azért biztosan kelhetett már neki.....

Hú, ez hosszúra sikeredett.

Holnap viszont Téged szeretnélek itatni, de abban nem lesz konok cselszövés, megigérem.

Mi lenne, ha egyszerre mennénk pisilni, és utána egyszerre kezdenénk inni egyforma sokat? - Mondjuk 20 percenként 4 decit....? - És figyeljük, kinek mennyire kell, ki mit érez... ? - És beszélgetünk közben jókat.

Most izgalomban vagyok.

Holnapig.

Szia Selyem!
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4694
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4692
Akkor igyunk rá!!!!
Előzmény: selyem07 (4691)
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4691
még szép!:-)
Előzmény: Alfrédi (4690)
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4690
Pillanatnyilag nekem is mennem kell. Este még írok.
Készülök a holnapra. - Ugye Te is???????????? :))
Előzmény: selyem07 (4689)
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4689

sajna ma este storno:-(

Holnapra tevődik.

Trinity_ Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4688
Ismerlek?
Előzmény: Törölt nick (4664)
Kanis Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4687
Nézz be ebbe a topikba. Pont arról szól, amiről irtál. Különösképpen Mryia történeteit olvasd el.
Előzmény: Imogine (4666)
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4686

Dianáról lenne még egy képem, de azt nem lenne illő megmutatni.

Ehelyett beteszek egyet az "alattvalókról" amelyen az egyik lány éppen szinte bepisil.
A kép valódi, nem megjátszós.
Engem az ilyesmik érdekelnek igazán.

Este jövök.
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4685



Bizony még köztiszteletben álló személyekkel is megesik, hogy alig-alig tudják már tartani.
Diana maga volt az elegancia, sokan szerettük Őt.
Mégis ember volt Ő is, mint bármelyikünk....
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4684
Kurnyikova, és Sharapova.

Velük is történhet kis baleset. - Pedig mérkőzés közben van olyan, hogy technikai szünet, és ezt igénybe is szokták venni, ha a meccs hosszúra nyúlik. - Főleg a Williams lányok szoktak ezzel élni.
Tenisz közben sokat isznak a versenyzők, hogy pótólják a folyadékveszteséget. esetleg még többet is, hogy feszültségüket levezessék. Talán azért nem mentek kii, mert nyerő szériájuk volt....?????????
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4683
Ez a formátum nem töltődik.....:((
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4682
ja, látványos volt a bepisi..- Egy másik szinésznő játszotta el, aki be tudott piisilni. - Azt láttam iis :)))
Előzmény: Alfrédi (4681)
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4681
nem... - a szerep szerin a fiúk szemétkedte vele, nem tudott wc-re menni.
Még mutatok egy képet, ha 2 percig maradsz.....
Előzmény: selyem07 (4680)
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4680

Őt nevettették vagy hogy? Látványos volt?

Na, de most már tényleg megyek....

Előzmény: Alfrédi (4677)
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4679
Ok, este. Szia!
Előzmény: selyem07 (4678)
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4678

Tényleg nagyon bennünk van, de annyi csaj van, akinek nincsenek visszatartási gondjaik, és mégis olyan könnyen és gyakran becsurran nekik....bár, lehet belőlük lesznek az inkontinensek.

Most mennem kell, este remélem megint jövök, de írjál/írjatok sokat addig:-)

Előzmény: Alfrédi (4676)
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4677
Básti Juli volt, kb 10 éve, egy talk show-ban.
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4676
Először 10 kb évesen akartam bepisilni, de nem ment. Végül úgy ment csak, hogy a wv-be kezdtem el, és felhúztam a gatyát.
Volt egy tv műsor, mikor egy szinésznő.... hű, a neve nem ugrik be...... mesélte, hogy szinpadon nem lehet bepisilni. - egy olyan darabot próbáltak, ahol ő egy gyámoltalan lányt alakított, akit a fiuk molesztálnak, és bepisil. de ő nem tudott.
Szó szerint emlékszem: "Először sokat ittam. 3 és fél liter volt a legtöbb, amit egyszerre meg tudtam inni. Már majdnem szétpukkadtam, de nem tudtam bepisilni. Aztán próbáltam leguggolni, de úgy sem ment. Levetttem a bugyimat, de akkor sem tudtam bepisilni. Egy felnőtt emberben annyíra bennne van, hogy nem szabad bepisilni, hogy a szinpadon egy szerűen nem megy......
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4675
Múlt héten utazás közben belémbújt a kisördög, és elég sokat ittam, aztán elkeztem panaszkodni, hogy utálok, a piszkos vonat wc-be kimenni, de muszáj, mert nem bírom tartani, és amíg megérkezek biztosan bepisilek. Erre a nő, aki velem utazott; ő sem tudja tartani, ha rájön az inger, akkor menten be tudná engedni....nem számítottam rá, hogy rögtön ilyen választ kapok:-)
Előzmény: Alfrédi (4674)
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4674
Nekem többször ismerték be vad idegen nők, hogy nem tudják tartani. Pl mikor kötöttem kötelezőt, mondta a nő, hogy nem bírja, el kell mennie, addig a kolléganője átveszi, és nem érti, a pénztárosok hogy bírják. Én mondtam biztos edzik magukat, mire ő azt mondta, lehet, hogy egy férfi tudja magát edzeni, na de egy nő.... - aztán még kicsit beszélgettünk arról, hogy a toronydarusok stb......
Egyszer poénból bekéredzkedtem egy kis üzletbe, hogy már nem bírom, és inkább majd veszek valamit, de had pisiljek ..... - Mire a nő elkezdte mondani, hogy ő sem tudja tartani, és a szinházban a sor szélére ül, hogy bármikor kimehessen. Én mondtam, hogy ez inkontinencia, de nem tudta mi ez... - Aztán visszafelé még beszélgettünk milyen rosz ez, és ő is mondta, megért engem stb......
De van még.............
Előzmény: selyem07 (4671)
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4673

Tudom, hogy átázna:-)

Tegnap megpróbáltam, bár csak az előbb említett inkontinencia betétben, és vagy három is kellene hozzá, hogy ne csorogjon ki mellette.

Előzmény: Alfrédi (4672)
Alfrédi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4672
Én már többször vettem gyógyszertárban nadrágpelenkát, ui én is vettem már fel ilyet pár alkalommal. Én azt mondtam, hogy idős embernek kell, és több félét vettem egyszerre " kipróbálás célljára" . Csak kicsit csodálkoztak, és segítőkészek voltak. Persze megvártam előtte még kiürült a gyógyszertár, de nem volt vészes dolog annyíra.
Azért vettem pelenkát, mert, ha nyilvános helyen már nem tudom tartogatni és kicsi becsurog, akkor ne ázzak el. Szerencsére ilyenkor csak annyi megy be, amit a pelus még fel tud szívni, de ha mindet beengedném, akkor teljesen átázna. Kipróbáltam.
Előzmény: selyem07 (4671)
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4671
Szerintem pelust simán vehetsz gyógyszertárban. A nagyobb nedvszívóképességűeket csak ott lehet. Képzled csak el; csinin felöltözve, szoknya, finoman dekoltált felső, cicik picik kint, belőtt fizura, smink, egy kis Chanel parfüm, és odaállsz, hogy "Inkontinencia betétet vagy pelust kérek" aztán ha kérdezgetnék, akkor szégyenkezve bevallanád, hogy neked kell, mert felfáztál és nem tudod tartani:-)))) Szerinted, mit gondolnának? A legtöbben sajnálnának, van aki kárörvendene, pláne, ha maga is becsurrant már, egy egészen kevés százalék számára pedig ritka szép napot okoznál;-) 
Előzmény: Imogine (4666)
selyem07 Creative Commons License 2008.11.30 0 0 4670

Ajjajj, amíg ideérsz, addigra lehet megint le kell húznom a rolót:-( De elképzelhető, hogy ma este olyan hét körül lesz egy kis szabadidőm....a jövő hét pedig tuti, esténként. De írjatok, meséljetek! Akár kitalált sztorikat is, amik tetszenek. Írtak itt már nagyon jókat.

Tegnap este azon gondolkodtam, hogy melyik hírességeket szeretném bepisilve látni. Az a Détár Enikőről berakott képsorozat nagyon izgi volt.

Persze, mindet:-)))) de még agyalok rajta. Ti?

 

Előzmény: Alfrédi (4668)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!