Keresés

Részletes keresés

Strucc Creative Commons License 1999.01.21 0 0 topiknyitó
Na igen. Ilyet még soha nem csináltam, és azt hittem nem is fogok... Új topic.

Épp most jártam kutyával sétálni az erdőben, és rájöttem, hogy nincsenek olyan ismerőseim, akik kaphatók lennének kisebb-nagyobb kirándulásokra, szeretik az erdőt, a természetet, meg benne lennének ilyen Ökörsütés-ökörködésekben, és más hasonlókban...

Van-e még valaki aki naponta vagy hetente többször jár kirándulni, erdőt kerülni? Netán érdekel-e valakit balatoni vitorlázás... Vagy egy pár napos téli túra északon...

Egyeltalán: ki mit szeret a kirándulásban, a természetben? Akikkel beszélek, természetesen mindenki azt mondja: Ó, ő imádja a természetet, rajong az állatokért... De sajnos mindezidáig egyetlen olyan embert ismerek, aki valóban így is él. Mindenki kétségbe van esve, amikor 5 percen keresztül fölfele kell menni, senki nem érti, hogy télen hidegben miért jó egyeltalán kirándulni... A hétvégi turisták jó része meg csak a jól kitaposott úton megkeresi a csúcsi-csehót, vagy a zug-palacsintázót, meg a vadászházat, ahol múltkor is qrva jó szarvaspörkölt volt, és közben iszonyatosan hangosak.

Szeret-e valaki éjszaka sétálni? Találkoztatok-e mostanában őzekkel, rókával, nyúllal? (Most lehet, még itt a budai erdőkben is)

Tisztában vagyok azzal, hogy az ilyesmi élményeket nem nagyon lehet elmesélni: Most mit mondjak: 4órán keresztül sétáltam a hóban és ködben, semmit nem lehetett látni, de az nagyon szép volt... Vagy azt hogy milyen aranyosak voltak az őzikék? Aki nem volt ott ezt úgy sem érti, érzi (nem hallja, vagy nem is akarja hallani..., nem érti, nem érzi...).

De azért érdekelnének élmények, ötletek, és aztán tényleg elmehetnénk valahová a hétvégén... na jó. Egye fene nem bánom a csehót és a palacsintázót sem...

Strucc.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!