Keresés

Részletes keresés

Anus Creative Commons License 2005.02.02 0 0 505
Na az ilyen nőktől rázza a  hideg Ripityomot.  :-)
Előzmény: atlantisz2004 (502)
Anus Creative Commons License 2005.02.02 0 0 504

Akkor valószinűleg csak udvaroltatni akart, fürödni a gondolatban, hogy tetszik neked és azzal az érzéssel továbbmenni, hogy ha akarta volna, meglehettél volna...

Ez egy játszma lehetett.....

Előzmény: Gilbert (503)
Gilbert Creative Commons License 2005.02.02 0 0 503
Igen igy visszagondolva az esetekre nagyreszere ez volt a valos ok amit irtal.

"mire kellenek en neked hiszen nos vagy"

Kozben arrol teljesen megfelejtkezett, hogy o kezdemenyezett es a kezdetektol fogva tudataban volt csaladi allapotommal:-)) Asszem ezt hivjak ongolnak.
Előzmény: atlantisz2004 (502)


atlantisz2004 Creative Commons License 2005.02.02 0 0 502

nem ijedősség ez..csak jobb a biztos szürkeség, mint a bizonytalan szivárvány....

 

túl sok nő láttam, aki hihetetlen megalkuvásokra volt képes, de az istennek sem merte volna vállalni önmagát... és ezt most nem csupán a topik címére értem..

Előzmény: Anus (500)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.02.02 0 0 501
:-))
Előzmény: Anus (500)
Anus Creative Commons License 2005.02.02 0 0 500

 Hiába no...amilyen ijedősek ezek a mai czajok, nem is csodálkozom! :-))

 

Előzmény: atlantisz2004 (499)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.02.02 0 0 499
Vagy csak megijedtek a nagy lehetőségtől és a lángoló szerelem helyett a pislákoló házitűzhelyt választották.....
Előzmény: Anus (497)
Gilbert Creative Commons License 2005.02.02 0 0 498
:-))

En "noskent" ok viszont "hoskent" viselkedtek. Ez jooo:-))
Előzmény: Anus (497)
Anus Creative Commons License 2005.02.02 0 0 497

3. verzió: Tudták, hogy nős vagy, igy nehéz szivvel, ámde hősként lemondtak rólad a  feleséged javára! :-)

 

Előzmény: Gilbert (496)
Gilbert Creative Commons License 2005.02.02 0 0 496
Hmm.. de jol estek ezek a szavak:-))

Erdekes modon en rendre olyan nokkel(?) futok ossze akik szerint mar tul oreg:-)) vagyok.
Na most ennek ket oka lehet:

1, ezek a nok nem voltak "erettek"
2, az elutasitasomat:-) ezzel a "beszolassal" fricskaztak meg:-)
Előzmény: Évonya (493)
Anus Creative Commons License 2005.02.02 0 0 495

SZia Ripityom!

 

Teljesen igazad van, ezek a  lányok tele vannak bájjal és kellemmel.

A bimbózó nőiesség is nagyon kedves jelző és találó is szerintem.

Nekem semmi bajom velük, szerintem nem is csitrizek.

 

A többi amit irtál, mind magyarázza, hogy mi miatt kedveled a fiatalabb korosztályt.

Ezzel nem mondtál újat, nem is értem, hogy miért akarod újra és újra magyarázni.

Szvsz ezek nagyon szubjektiv dolgok, magyarázat nélkül is megértettem.

Én sem tudom igazán megindokolni, hogy miért nem tetszik ez az új divat, hogy a  férfiak leborotválják a  mellkasuk......nekem az nem tetszik és kész. Hogy miért?

Mittudomén, és nem is érdekel, mint ahogy az sem, hogy miért a  kék a  kedvenc szinem és nem a piros.

Nem kell egyformának lennünk. Mindenki arra orientálódik amerre kedve tartja.

Ebben gondolom, meg tudunk egyezni!

 

Anus

Előzmény: RIPityom (488)
atlantisz2004 Creative Commons License 2005.02.02 0 0 494

Imádlak Évonya..:_)))

 

 

Előzmény: Évonya (493)
Évonya Creative Commons License 2005.02.02 0 0 493

Már miért volnának öregek a harmincas férfiak????

Pont az a korosztály amelyik már túl van a 20 éves csajok "örjöngésén", már jobban kedveli a kényeztetést, és már Ő is jobban oda figyel a partnerre. Egy férfi igazából 35 és 50 között férfi! Aki egy ilyen pasit kifog repülhet.....:-))) Ez a korosztály az amelyik megbecsüli az "érett" nőt. Nem azt nézi, hogy mit taníthatna neki, hanem együt élvezi a dolgokat:-)))

 

 

A képekről meg csak annyit, hogy szerintem ezek nők nem azok akik az utcán szembe jönnek veletek az utcán.... Sem az alakat, sem a póz nem igazán életszerű:)) ( csak hallkan jegyezném meg)

Előzmény: nex10 (489)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.01 0 0 490
ahh baszki ez képversed most télleg jóra sikerült. : ) ottvan. 1 et nagyon értek.
Előzmény: RIPityom (484)
nex10 Creative Commons License 2005.02.01 0 0 489

Sziasztok,jól mondta olasz szerintem is kb ez a valóság:"A nők negyven fölött a legjobbak,de a harmincon túli férfiak már túl öregek ahhoz,hogy észrevegyék" ezt meg egy jópofa dörzsölt francia színesz mondta.

Előzmény: olaszmeló (485)
RIPityom Creative Commons License 2005.02.01 0 0 488


Kedves Anus!

 


"SZERINTEM te egy szép LÁNYT láttál, nem egy szép NŐT."

 

Személy szerint szivesebben használnám a bimbódzó nőiesség fogalmát, ami csupa báj, csupa kellem.
Lehet, akár.

 

"Az nyilvánvalóan kiderült, hogy..."

 

Az nyilvánvalóan kiderült, hogy zavar, ha visszatérő motívum a csitrizés.

 

"...semmi közük az érett nőhöz mindössze..."

 

S tudod legszörnyűbb, amikor ebből a csodából (lásd: bimbódzó nőiesség) egy elszáradó kóró, szélben zörgő gizgaz lesz. Nem örülök, amikor az érettséghez társíthatok -nagyon komoly!- szinésztechnikát, művészi tökélyre fejlesztett "Igazat mondok, meg nem is" diplomatikus maszatolást.
Az érett nők mesterei az elhallgatásnak (is), mert ez éri meg nekik.
Nekem ettől kezdve, ez... szóval hát, érted.

 

 

* * *

 


De megpróbálom másképp, jó?
Nyári napsütés.
Rét, virágok, zöld mező. Pillangók, csivitelő madarak. Csermely, csobogás, amit csak akarsz.
Vad musztángok vágtatnak határtalan szabadsággal, zabolátlanul.
Sörényük, fényes szőrük a napban... gondolom, már meg van a kép.

 

Namost a lényeg.
Ha ezek a lovaknak a jobbmelső lábát eltörik... mondjuk valami csoda folytán túléli mind, meggyógyul... ez már nem az, amit én ménesnek neveznék. Érted? Élnek, de -szinte- akárki lovagolhat rajt, meg kezesjószág lett belőlük... mit-tudom-én.
Rossz látni ezeket a szabadnak született paripákat betörve, vagy ahogy peckes cirkuszi mutatványra idomítják;

 

[...]

 

Én sajnos  Többnyire (meg)fáradt szomorúságot, a mély csalódottságot látok az érett nők szemében.

 

RiP

 

ps pereckeéenek:
na az a tökéletes női PR. az ilyen alatt mindig súlyosan perverz nemi eltévelyedést  sejtek.

Előzmény: Anus (486)
pereckee Creative Commons License 2005.02.01 0 0 487

"Én pedig nem igazán kedvelem a lelkileg megnyomorított fehérnépeket."

 

Nem láttál még olyan NŐT aki lelkileg tökéletesen rendben volna ? Pedig hidd el. Van.

30 fölött sokkal több, mint 30 alatt. ez meg az én személyes tapasztalatom.

 

Előzmény: RIPityom (484)
Anus Creative Commons License 2005.02.01 0 0 486

SZERINTEM te egy szép LÁNYT láttál, nem egy szép NŐT.

 

Az nyilvánvalóan kiderült, hogy te a friss -ropogós lányokat szereted, ezzel nincs is semmi baj.

Nekik viszont semmi közük az érett nőhöz mindössze annyi, hogy jó esetben azzá válnak majd -tetszik-nem tetszik.

Előzmény: RIPityom (484)
olaszmeló Creative Commons License 2005.02.01 0 0 485

szerintem úgy igazán nem létezik nő 30 év alatt.

Sokan nem is ismerik igazán önmagukat, csak a felszínes hétköznapjaikat élik. Pontosabban nem gondolkodnak. Ne is akard elvárni tőlük.

Az élvezet jobb, könnyen kapható, ezért ne is akarj mást tőlük. A személyiség többnyire próbákon keresztül épül, problémák megoldása során, ami nem mindig egyszerű sőt néha szenvedéssel is jár.

ha valaki fiatalon önfeledt, felszabadultan tud örülni kis dolgoknak is az csak jó,

vhol mindenkinek ezt kéne tenni, ezt kívánom magamnak is.

sok csaj azért elég naiv ezt ne felejtsük el...gyakran ugyanazt a hibát követik el többször, vagyis nem elég érettek. Szóval akkor mi is az érettség? Mindenféleképpen tapasztaltság, ebből fakadóan higgadtság is, mert tud előre tervezni és tudja hogy adni is kell nemcsak kapni.

Előzmény: prézlimájer (482)
RIPityom Creative Commons License 2005.02.01 0 0 484


Jó reggelt prézlimájer!

 

 

Becsülettel próbáltam értelmezni hozzászólásod;
biztos velem van a baj, mert korán van még ehhez... nekem.

 

Szóval nem panaszkodni szerettem volna, hanem illusztrálni. Az eddigiek során igyekeztem mindig olyan példát előkotorni -mert azért az akad-, ami szervesen kapcsolódik az aktuális mondanivalómhoz. Jelen esetben pedig, holott ez ma már több mint tizenötéves történet (és hát kiváncsiságom okán a kisérletező kedvem anno sokkal nagyobb volt) ---
mégis azt szerette volna jelezni, hogy mennyire hatalmas kompromisszumra volt képes ezesetben az a bizonyos hölgy.
(értsd: ennyire sokat ért saját illúziója, mely szerint ő még mindig vonzó)

 

Egyrészt.
Másrészt azért is igyekszem illusztrálni efféle ambivalenciát, hogy a lelkes amatőrök teljes tájékoztatást kaphassanak. Ne csak az előny hangozzék el, mely szerint ez mennyire könnyű röpte, hanem a dolog árnyoldala is. Például ugye előfordulhat, hogy az érettebb hölgy az akció során egyszer csak mondjuk "Bélukám! Bélukám!" sóhajjal próbálja biztatni az ifjú titánt... ami vicces is lehetne. De mégis azt gondolom, inkább szomorú.

 


* * *

 

 

"Előbb azt a kérdést kéne tisztázni, hogy létezhet-e NŐ 30 alatt!"

 

Nos,
most hétvégén láttam szépet. Kora természetesen húsz alatt.
Azt is megosztom Veled, mitől volt szép:
tekintete nyílt volt, mosolya természetes, az egész lényéből csak úgy áradt a felhőtlen jókedv. Bizalom, gondtalanság, satöbbi. Húsz után néhány évvel ez... ez el fog tűnni, legalábbis nagy valószinűséggel radikálisan csökkeni fog.
Szégyen, de ebben jelentékeny szerepet vállalnak majd az örömgyilkos, mentális ffi terroristák. Kétségeikkel, nyomorúságukkal.
Én pedig nem igazán kedvelem a lelkileg megnyomorított fehérnépeket.

 

A "húgyagyú csirké"-kre nem reagálok.
Ugyanis húgyagyú kakasokból, legalább ennyi van.

 

RiP

Előzmény: prézlimájer (482)
prézlimájer Creative Commons License 2005.01.31 0 0 482
Jó napot!

Hát köhöm vagy tudja valaki hogy mit csinál és hogy kicsoda, vagy utána ne panaszkodjon ha pénzt adnak neki. Van aki siet és csak dugni AKAR. Annak úgy kell, az olyan érzés is lesz.
Az meg nem igaz (szerintem), hogy attól lesz valaki értékes, hogy ő aztán bizony jól "megfingat" mielőtt lefekszik veled, hogy megmutassa hogy mekkora ára van nekije és őt aztán nem lehet "csak úgy" megkapni. Lószart. Annyi húgyagyú csirke van aki testileg igen jól néz ki és játsza az agyát, hogy ihajcsuhaj. De ha némi szellemi teljesítményt kellene nyújtani akkor csak annyi jön ki a szájukon, hogy hö - haverok, buli fanta bandzsidzsamping, fitnessz, bícs. Viszont kitűnően elő tudják adni, hogy ők - úgymond - sokat érnek. Ezért én először csak beszélgetek velük. Ez általában elég ahhoz, hogy utána már ne is akarjak tőlük semmit. Ha akarok, akkor viszont jobb ha nem beszélgetünk előtte semmiről, mert lehervaszt az erőlködés és a hazudozás.

A másik kérdésre (lehet-e egy nő érett 30 alatt?) nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni természetesen. Előbb azt a kérdést kéne tisztázni, hogy létezhet-e NŐ 30 alatt!
Előzmény: RIPityom (472)
Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 481

Hát tudod, aztat nem mondták be, igy aztán fogalmam sincs, meer nem tudom. :-))

 

Off: Üdv. itthon!

Előzmény: Gilbert (480)
Gilbert Creative Commons License 2005.01.31 0 0 480
Es ebbol mennyi az "erett no" kategoria?:-))
Előzmény: Anus (479)
Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 479
Most hallottam: A tavalyi évben 70%-kal nőtt a  szifiliszesek száma......
Róka69 Creative Commons License 2005.01.31 0 0 478

Nem...a válasz.

 

Persze kivétel tényleg van(csak kevés)

pereckee Creative Commons License 2005.01.31 0 0 477
A válasz : nem.

Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 476

Szavazatom: nem.

Lehet kivétel természetesen, de nagy átlagban semmiképp.

 

Előzmény: Gandas (475)
Anus Creative Commons License 2005.01.31 0 0 474

Úgy látszik, következetesen nem értjük egymást.

 

AMikor azt mondtam, hogy információkat tudhatsz meg rólam, akkor nem a  külsőmre gondoltam, hanem arra, hogy milyen vagyok, mint ember és vajon mennyire állhat meg a te sejtésed rólam.

A külsőmnek ehhez semmi köze, de ha már ennyire érdekel, elmondhatom: nem vagyok az eseted!

 

A nevemről pedig annyit, hogy NEM a HUSZ-ra választottam! Legalább 10 éve igy hiv mindenki, többek között a  férjem, barátaim. Azért ragaszkodtam ehhez, mert nem akartam más lenni itt, mint a  hétköznapokban, igy az ismerőseim felismernek ha erre járnak és látják a nevet, majd olvassák a  stilust. (Meg is történt) :-)

Nem vagyok az az ember aki más néven ir a búvár topikba, mint ide.

 

És mivel itt leiródott egy félinformáció, had mondjam el (immáron századszor) a nickem történetét:

Mivel nem engedett az index Anus-ként regisztrálni (foglaltnak jelezte), igy lettem anus1. Aztán mikor szóltak, hogy már nincs Anus regisztrálva, (szabaddá vált a  felhasználónév), akkor megkértem az illetékeseket, hogy mivel eleve igy szerettem volna az indulásnál is, irják már át Anussá. Ők ezt nagyon kedvesen megtették és többen gondoltuk, hogy inenntől legalább elejét vesszük az olyan hozzászólásoknak, mint a  tiéd.

Sajnos tévedtünk.

Előzmény: Gandas (466)
RIPityom Creative Commons License 2005.01.31 0 0 472

 

"I" - mint illúzió

 

Újsághír
Mr. Hugh Marston Hefner
a nyuszis magazinját az új tervei szerint Viva la Matura néven kívánja megjelentetni.
A változás állítólag a magánéletében kezdődött, s ennek tudható be a tartalmi változás is.
Rossznyelvek szerint orvos még nem látta.

 

 

Tapintatlan dolog leleplezni valamit,
ami mindkét félnek öröme -

 

de jelen esetben erről van szó. Az érett nőkben él egy nosztalgiaérzés, aminek következménye a könnyű préda esete. Számomra egy érett nő elcsábítása körülbelül annyi erőkifejtést igényelne, mint egy meredek lejtőn egy rozzant szekeret kisujjal meglökni: lecsattog, lezörög az magától is.
Véleményem szerint ehhez untig elég a mosoly, és az udvariasság.
Kiváncsiságból sasoltam, az utcán hány valóban vonzó érett nőt láttam. Egyetlen egyet.

 

Gandas sikerét tisztelem,
magam részét illetően szórakoztatónak vélem, és elismerem.
Ám muszáj arról is beszélni (s ez az én régi, felejthető élményeimre is vonatkozik) itt a hódító személye másodlagos. Bárkivel behelyettesíthető. A kulcsszó, az illúzió. Bárki, aki ehhez asszisztál, máris révbe ért.
Rapid interakció:
vonzó vagy (korod ellenére egész jól nézel ki) - megdughatlak?
ha tényleg így gondolod - igen.

 

Az egészet a nő hiúsága mozgatja.
Nagyon szépen (éretten) önti formába, fogalmazza ezt meg Évonya (449)

 

"Már csak azért sem! Negyven felett is élvezni akarom az életet..."

 

A hangsúly az "akarom".
Nekem nem mindegy, hogy valaki megteheti, hogy jólérzi magát, vagy jól akarja érezni magát. Az egyiknek végtelen a szabadságfoka, a másik mögött a muszáj szó pulzál.

 

Másrészről pedig...
mit bánom én, ha a viagrás vének a meglett matrónáknak hazudnak szépeket.
{ "Ó Banyácska, mecsoda tesssted van!" - "Áhh, te is jól nyomod... öregem!" }
De a fiatal lányok megengedhetik maguknak az őszinteség luxusát. Szarnak ők a diplomáciára. Ráadásul én ahhoz a ritka állatfajhoz tartozom, aki a kíméletlen őszinteséget becsüli.
A páromtól néha olyat kapok, hogy csak pislogok.
De én az igazságot így is többre tartom.

 

Nekem ne hazudjanak.
Főleg tapintatból.

 

 

* * *

 

 

Sok-sok évvel ezelőtt, még a hőskorban.
Kiállítás, sok orvos, köztük doktornők. Valaki súg, annak a nőnek a lánya... a város cédája. Ne már! Gondoltam, ha a lánya, akkor talán... épp esni kezdett, hallottam ahogy panaszkodik, nem hozott esernyőt. Fél perc múlva mikor egyedül maradt, odaléptem: esetleg vmi? Nagyon kedves, köszöni. Hazavittem volna, de meghívott pizzázni; következő alkalommal horgászparadicsom bokrai közt bujkáltunk... azt mondja úristen, teljesen eláztam. Fogalmatlan voltam, mi? Micsoda?! Hát nem tiszta pussyjuice volt még a térde kalácsa is?
El is ment a kedvem az egésztől. Felajánlotta, legalább legyen nekem jó.
Ifjú voltam és bohó, nem hagytam magam, megdöntöttem. Testre... a franc tudja, azt hiszem rosszabbra számítottam. De közben kedveskedve keresztnevemen szólított, na az, kijózanító volt. Még anyám se hívott így. Sose.
Ááá, borzalmas - de nincs vége:
Mert a legvégén tankolni, pénzt adott.

 

RiP

atlantisz2004 Creative Commons License 2005.01.31 0 0 471

Úgy tűnik, mindenki kerülgeti a választ a kérdésedre. Azért javasolnék egy harmadik lehetőséget: lehet.

 

A válaszom egyébként nem.

 

Üdv

Előzmény: Gandas (457)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!