Keresés

Részletes keresés

Saint Nikolaus Creative Commons License 2011.09.20 0 0 1542

Sziasztok,

 

Ami nekem 100% bevált:

 

A sikeres fogyókúra 3 alapvető eleme:


1, Szénhidrátszegény étrend, lisztes dolgokat tilos enni, péksiket el kell felejteni
2, Napi legalább 3 liter víz
3, Esti étkezéseket mérsékelni kell, legjobb elhagyni, esetleg gyümölcs szóba jöhet

 

Aki a fentieket betartja, az garantáltan fogyni fog, nem is keveset.

Ennyi a nagy titok.

jó hír Creative Commons License 2011.08.30 0 0 1541

ha még bekukkantasz, akkor írd meg légyszí, mi is az étrended, amin nem nagyon tudsz változtatni...én tudtam, pedig nagyon úgy nézett ki, hogy nem...

 

fel a fejjel...mindig van megoldás...

Előzmény: btibib (1532)
biopont Creative Commons License 2011.08.11 0 0 1539
déprime Creative Commons License 2011.08.03 0 0 1538

Tészta helyett próbáld a hajdínád, nagyon finom, és 16 százalékban rost. Kb. úgy kell elkészíteni, mint a rizst.

Előzmény: david_20 (1529)
déprime Creative Commons License 2011.08.03 0 0 1537

Ez valószínűleg tényleg hormonális, itt nem elég a fogyókúra.

 

Előzmény: btibib (1532)
H_G Creative Commons License 2011.06.15 0 0 1534

Neked orvoshoz kéne fordulnod. 1) Endokrinológia, kizárni a hormonális okokat; 2) Lipid ambulancia.

 

Előzmény: btibib (1532)
btibib Creative Commons License 2011.06.13 0 0 1532

Én nem vagyok ebben a dologban jártas.

De te legalább tudsz tornázni.

Én alíg bírok. 14 éves, 124 kg, 159 cm.

Erre varjon valaki gombot.

Szeretnék megszabadulni ettől a súlyfeleslegtől, de nem tudom hogy hogyan.

Az étrendemen nem nagyon tudnék változtatni.

Valaki segítsen!!!

NLaura Creative Commons License 2011.06.13 0 0 1531

Sziasztok!

 

Az ötleteitekre lennék kíváncsi. 167 cm,55 kg vagyok.Úszógumiból,pociból,belső combból szeretnék fogyni. Az étkezésen nem nagyon vagyok képes változtatni.Többször eszem,keveset. Most próbálom betartani,hogy este 6 után már nem eszem. Béres A. Új kihívás dvd-jére tornázom, elhatároztam hogy minden nap. Szeretném ha izmosodnék is. Szerintetek napi 45 perc tornával le tudok dobni 5 kilót? Mit javasoltok? Próbáljam ki a hypoxit? 

 

Előre is köszi!

nikcsi 30 Creative Commons License 2011.05.11 0 0 1530

Sziasztok!! Rengeteg fogyi oldalt olvasgattam már és mindenki tudja a tuti tippet ami valljuk be általában nem jön be sokaknak mivel lefogyni drága dolog ,én négy évig próbáltam  kipróbáltam szinte mindent amit kapni lehet .Ha valakinek lassú az anyagcseréje és 30kg körüli a túlsúlya akkor azt irtózatos nehezen tudja leadni úgy,hogy ne jöjjön vissza és a bőre ne lógjon.Szerintem ez rettenetesen elkeserítő. Mivel az egészséges életmód és a vele járó étrend szinte megfizethetetlen.Nekem egy viszonylag megfizethető és egészségre nem veszélyes gyógynövényekből álló ,megfizethető mintaétrendet követő kúra vált be .A bőröm nem lóg ,nem éheztem és 35kg fogytam hét hónap alatt.Tehát van remény és kigyógyulás a túlsúlyból , a puffadásból és a minden mindegy alapú vad evészetekből. Tehát mindenkinek sok sikert.

david_20 Creative Commons License 2011.04.30 0 0 1529

sziasztok!

Holnap fogok hozzá egy fogyókúrához, ami igazából semmi elvet nem követ. Próbálom elkerülni a tészta féléket és inkább salátát eszek meg sok sok folyadékot fogok magamhoz venni. A tésztát imádom, bármilyen is és nagyon nehéz az ellenállás. A kedvenc ételem , főleg ha friss kenyeret ehetek, az számomra felér mindennel. De szerintem sok embernek nem mondtam ezzel újdonságot, mert nem csak én szenvedek ilyen kísértésekben. HA TUDTOK ADJATOK ÖTLETEKET , HOGY MIKÉNT KERÜLJÜK A KÍSÉRTÉST. :)))) Nagyon jó lenne ha megosztanátok velem személyes infot, hogy ki mivel tudta legyőzni a belső ördögöt :) Most neki kezdek egy teázásnak is , aminek az elhízási elleni a neve. Gyógynövényes boltban tudtam beszerezni. Puffadásra is van , enyhe hashajtó és vizhajtó hatása is van. Valaki próbálta már? Használ? Holnap kezdek neki, remélem sok szerencsével :) Sajnos puffadással sokszor szoktam gyötrödni, pedig nem eszek gigantikus menniységü ételt. Orvosoknál is voltam , ésszerű megoldást nem kaptam a teázásnál. Egyszer az egyik orvos azt is ajánlotta, hogy evés után döljek le jobb oldalamra és ugy maradjak egy kicsit. Kedves volt tőle a javaslat, de sajnos egy munkahelyen nehezen tudom megoldani. Előre is köszönöm az ötleteket!

zxn Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1527

A fogyókúráknál fontos, hogy ne legyen túl hirtelen, túl drasztikus. Az általában nem vezet sehova hosszú távon.

Drasztikus életmód-váltás?

Előzmény: kicsikek55 (1523)
BeFit Creative Commons License 2011.03.07 0 0 1526

Sziasztok!

A legjobb fogyókúra szerintem nem a fogyókúrák között keresendő! Életmódot kell váltani! Ez persze elég nehéz, főleg, ha egyedül vágsz bele a dologba... nekem egy személyi edző segített!

Miért érdemes személyi edzővel edzeni? Ha nem sikerül fogyókúrával fogynod, alakot szeretnél formálni, vagy csak az egészséges életmódról szeretnél többet megtudni, akkor személyi edző segítségére van szükséged!
6-8 hetenként személyre szabott edzéstervet kapsz, mely edzéscéljaidnak megfelelően van összeállítva.
A személyi edzéseket előre egyeztetett időpontban személyi edződ vezetésével végzed, aki ügyel arra, hogy neked csak a gyakorlat elvégzésével kelljen foglalkoznod.

Próbáld ki Te is!

www.be-fit.hu

pizsike13 Creative Commons License 2011.01.20 0 0 1525

Én sem hiszek a gyors csodákban és csodaszerekben!

AKkor tudsz fogyni, ha akarsz! Agyban dől el, ha akarod menni fog. Én mondhatom, mert mindenen túl vagyok már! Sok sikertelen kúrán....

Most azonban végre lement 16 kiló!!!

Szétválasztó diéta + sok sport. Egyetlen dologgal támogattam a sikert: akupunktúrával. Nem vagyok fáradt, éhes, nyűgös!!

Természetgyógyász Kozelkáné Nagy Zsuzsanna, aki szurkál:-) MINDENKINEK javaslom, aki fogyni szeretne!!

KOmolyan: a baráti körömben én lettem a dietetikus tanácsadó, pedig születésemtől fogva súlyproblémáim voltak!

Hajrá: ha kérdésetek van, csak szóljatok, szívesen adok még tippeket!

ilcsi007 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 1524

Az én szakértőm azt vallja, hogy nincsenek csodaszerek és nem is szabad 1 hét alatt 5-10 kilótól megszabadulni még ha lehet se, túlterheljük vele a szervezetet és vissza is jön. Én nála fogytam le, jól éreztem magam, nem éheztem és tartós is a hatás, ráadásul folyamatosan emaileztünk és folyamatában is segített. Ha valakit érdekel Silye Gabriellának hívják. Most jelent meg a könyve is, Sporttáplálkozás a maximális teljesítményhez.

kicsikek55 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 1523

 

"napokig nem eszel és nem fogysz egy dekát sem."

 

 

 

A nem eszel alatt valóban nem koplalást értettem, azt még nem próbáltam soha.

 

Viszont napokig diétázni, tornázni és nem fogyni, ebben sajnos már volt részem.

 

És digitális mérlegem van, méri a testzsírt is, az sem csökkent!

 

Volt már ilyen is, sajnos.

 

De a rosttal, zöldségekkel, gyümölcsökkel és folyadékkal fel lehet gyorsítani az anyagcserét. Így egy idő után beindul a fogyás, kitartónak kell lenni.

 

A sok-sok mozgással egyetértek, nem kell rekordokat dönteni, a lényeg, hogy rendszeres

 

Legyen. Nem úgy, hogy két hétig minden nap elmegyek futni, utána hanyagolom 2 hétig, hanem inkább

 

Két-három naponta, de azt tudjam tartani mindig.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: jó hír (1520)
gaben33 Creative Commons License 2010.12.16 0 0 1522

Helló !

Nagyon jó a hatása , mert én egy hónap alatt 7 kilótól szabadultam meg a segítségével viszont iszonyatosan könnyen bepöccentem olyan dolgokon is amire normál esetben oda se figyelnék .

Előzmény: eszter7818 (1498)
jó hír Creative Commons License 2010.12.14 0 0 1521

"Az úgynevezett paleolit étrend a kőkori ember táplálkozását ajánlja a 21. században is. Az irányzat képviselői arra buzdítanak, hogy tartózkodjunk a tejtől és a gabonaféléktől, ehelyett együnk inkább húst, gyömölcsöket, zöldséget és csonthéjas magvakat. "

 

 

....inkább húst, gyömölcsöket, zöldséget....   ez a tuti...

 

 

...egy év, minusz tíz kiló, és sosem voltam éhes... baromi nagy a kísértés... igazi jellempróba...

 

...ja, pontos, megbízható digitális mérleggel kell kezdeni(és egy hét káposztaleves)...a többi már gyerekjáték    :-(

Előzmény: G-Atti (1514)
jó hír Creative Commons License 2010.12.14 0 0 1520

"napokig nem eszel és nem fogysz egy dekát sem."

 

 

...na, ilyen nincs...digitális mérleggel, naponta kétszer mérni(keléskor, fekvéskor)...nincs mellébeszélés, megmutatja a valóságot...még azt is, hogy dugiban vétkezel...

 

 

....diéta, és (sok-sok)mozgás...

Előzmény: kicsikek55 (1515)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.28 0 0 1519

Sziasztok!

 

 

Én egy hasonszőrű sorstárs vagyok, 25 éves, akinek az utóbbi egy évben 35 kg-tól sikerült megszabadulnia.

 

Jelenleg épp egy könyv írásával foglalatoskodom, aminek az a célja, hogy másoknak is segítsen a céljai megvalósításában.

 

Ehhez keresek pozitív példákat, olyan sorstársakat, akik szívesen megosztanák ezt másokkal is fotóval, történettel.

 

Ha kedvet érzel hozzá, hogy Te is részese legyél a sikernek, keress bátran személyesen!

 

 

További sikerekben gazdag napokat!

 

(e-mail: ancsi66@vipmail.hu, msn: ancsi66@vipmail.hu, skype:ancsi662)

kicsikek55 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 1515

Nem hinném, hogy aki képes elhízni, annak olyan egyszerű az, hogy mától akkor nem eszek kenyeret, meg cukrot. Én hiszek pl. a rosttablettában és a hasonló

gyorsítókban, amik segítik a fogyást. Annál elkeserítőbb nincs, amikor napokig nem eszel és nem fogysz egy dekát sem.

Előzmény: G-Atti (1514)
G-Atti Creative Commons License 2010.10.03 0 0 1514

Nagyon jó a meglátásod!

Annyival bővíteném hogy a cukrok melett fontos elhagyni az összes lisztet,rizst,krumplit,tejet tartalmazó élelmiszert!!!

Minden fogyókúrázónak a paleolit étrend a megoldás ha fogyni akar.

Azok nem próbálják ki akik bedőlnek a mindneféle bogyóknak,szereknek hogy csak bevesszük,és leülünk pihenni aztán majd lemegy a háj!

Akik szereket szednek azok lusták!Ezen nincs mit szépíteni...és ha lusták akkor vegyék tudomásul hogy vannak olyanok akiket nem lehet megmenteni a korai halálozást okozó szív és érrendszeri-,cukorbetegsétől,ráktól...végül is az evolucó is szelektál valahogy(csak sajnos lassan)

Előzmény: carman7 (1501)
Breadi Creative Commons License 2010.09.29 0 0 1513
egészséges diéta plusz reggeli futás!tuti beválik mindnekinél!
Előzmény: FulaMariann (1509)
FulaMariann Creative Commons License 2010.06.25 0 0 1509

Igen

Én sokszor szedtem. Reggel érdemes reggeli után bevenni , mert akkor a gyomrod kikészül. Ha később veszed be egész éjszaka nem fogsz tudni aludni. Nagyon száradt a szám. Nagyon gyorsan fel tudtak húzni, és hamar bőgtem. De én már a mai fejemmel biztosan nem válalkoznék rá. NAGYON VESZÉLYES!!!!!!

Előzmény: eszter7818 (1498)
mumbi Creative Commons License 2010.06.23 0 0 1508
Ha hatásos és biztonságos fogyókúrát szeretnél, akkor segithet egy bizonyos rostkapszula is, ami megköti a bevitt zsirok egy részét, és ezzel segiti a fogyást. Mivel nem szivódik fel, ezért biztonságos, és segit a koleszterinszint csökkentésében is.

Emellett cukorbetegek is szedhetik.

Érdemes kipróbálni, hátha pont ez a módszer válik be valakinek. Persze a mozgás a legfontosabb, de nem mindenki tud azonnal változtatni az étrendjén!

Emailben tudok bővebb infót adni!
cicuska92 Creative Commons License 2010.06.14 0 0 1506

Szia!

 

Huu sztem mozgj vmit, kezd el most mert utána a bőröd olyan csúnya lesz:S

Itt nem a futsára gondolok, menj el sétálni, szállj le egy megállóval elöbb avgy menj el biciklizni vagy akármi, de kezd el.

Előzmény: Törölt nick (1500)
cicuska92 Creative Commons License 2010.06.14 0 0 1505

Szia!

Engem érdekelne, ha megosztanád velem nagyon megköszönném:D

Előzmény: gabo522 (1452)
cicuska92 Creative Commons License 2010.06.14 0 0 1504

Szia!

 

ne haragudj h írok, de szeretném megkérdezni hogy nem lenne kedvet együtt futni? én egyedül szoktam és olyan unalmas, mindig feladom, mert úgy érzem mindneki engem bámul h ilyen dagadt és fut.

Megkérdezhetem h merre laksz és hány éves vagy?

Előzmény: kisjanoss (1461)
Kinga1204 Creative Commons License 2010.06.13 0 0 1503
Hol kaptál reductilt?Hiszen betiltották...
Előzmény: Törölt nick (1500)
gerbovics.péter Creative Commons License 2010.06.10 0 0 1502
Teljesen egyet értek azzal, hogy életmód változtatással, helyes táplálkozással és mozgással/sporttal lehet egészségesen fogyni.

Koplalásnál izomvesztés van - szívizom-sorvadásveszélye is fennállhat, ezt carman7 jól írtad. Ebből az okból kifolyólag alakul ki a jojó-effektus.

Úgynevezett "csodaszerektől" nekem nem sikerült soha fogynom. Például táplálékkiegészítők segíthetnek.
Előzmény: carman7 (1501)
carman7 Creative Commons License 2010.06.10 0 0 1501
Emberek! Tökfelesleges ilyen fogyitablettákkal meg norbi updatehez hasonló baromságokkal foglalkozni. Ami meg még rosszabb ha éhezteted magadat. A képlet nagyon egyszerű: elimináljátok a cukrot az étrendetekből és MOZOGJATOK! Minden cukrot, főleg a finomított kristálycukrot, cukros üdítőket, csokikat hasonlókat. Ha éhezéssel fogysz akkor a szervezet izomszövetet is bont... Mozogni kell kérem, nincs mese. Lehet először kevéssel kezdeni (akár 1 óra séta is jót tesz) aztán szépen fokozatosan növelni.
Előzmény: Zsuzsika8 (1497)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!