Keresés

Részletes keresés

John Zero Creative Commons License 1999.11.30 0 0 44
ant:
De nem... szerintem kevesen lesznek, akik a Pannon/westeltol atmennek, amig nem lesz kulon kedvezo (olcso) a Voda ajanlata...
Ha pedig megis megtennek, es atmennenek ill. belepnenek sokan, akkor pedig a Pannon/W lenne kenyszerhelyzetben, nekik kellene csokkenteniuk a dijakat, meg akciozni, hogy maradjanak naluk az emberek...
Előzmény: antforce (40)
Alfred Creative Commons License 1999.11.30 0 0 43
eMM:
Nem szoktál ilyen figyelmetlen lenni! Ott van a honlapjukon a telefonszám: (Matáv)373-1270
Én föl is hívtam, azt kérdeztem, hogy a Westel számom számsorozatát megkaphatnám-e 70-es előhívóval, ha akarnám, de nem lehet, egyelőre a 3-mal kezdődő számsorokat adhatják csak ki. És nagyon udvariasan világosítottak föl.
Előzmény: eMM (42)
eMM Creative Commons License 1999.11.30 0 0 42
Azért a Vitamax csomag így egy tízessel minimum olcsóbb a a többiek kártya plusz készülék megoldásánál.
Kérdés hogy mit tud az a telefon amit hozzáadnak.
de.
Ja és a Wodafone honlapján nincs telefonszám feltünetve(jelenleg) és még a tudakozó sem tudja a számukat.
Ez az egyetlen telefontársaság, akiket telefonon nem lehet elérni! :-)
jpmaster Creative Commons License 1999.11.30 0 0 41
Szasztok!

T-28 nincs elfogadható áron valahol?

JP

antforce Creative Commons License 1999.11.30 0 0 40
johny:)))

nem felejtettem ki, ez egyertelmu.. legalabbis te ugy gondolod.. de nem igy van..latoszolag megprobalnak 'alajanlani' a tobbi szolgaltatonak.. de igazabol csak 1-1 nem kihasznalt lehetoseget probalnak megfogni.. Meg ugye varjak azokat akik a pannonnal es a westelnel mar sarosak, majd mennek a vodahoz.. meg milyen 'elit' vodasnak lenni.. lesznek ilyenek.. erre szamolnak, be fog jonni.. mint ahogy az is, hogy az emberek nagy %-a hulye, es beveszi a sok maszlagot amit elejuk tolnak, nem neznek korul a piacon, es igy az olcsobbnak tuno megoldast valasztjak..
ahogy egy ismerosom mondta ma a vodatarifara: "en ugy gondolom hogy............."
sokan fogjak gondolni, es kevesen ismerik a tenyeket.

John Zero Creative Commons License 1999.11.30 0 0 39
antforce:
De kifelejtettel egy dolgot: ok ujak a piacon.

Ha arra varnak, hogy be is lepjenek hozzajuk, akkor kedvezobb ajanlatot kell tenniuk a tobbi szolgaltatonal.
(Kulonben inkabb a Pannonhoz/Westelhez megy mindenki.)

Előzmény: antforce (36)
kheiron Creative Commons License 1999.11.30 0 0 38
Charlie Drop!

Nem árusítanak független telefont, viszont van 7110-esük...

Üdv
Kheirón

Előzmény: Charlie Drop (25)
KOZO Creative Commons License 1999.11.30 0 0 37
Hát csak annyi: Szervusz-tok...
antforce Creative Commons License 1999.11.30 0 0 36
voda.. nahat nem tudom hogy mit vartotok tole..
talanazt, hogy ezentul ingyen telefonalhattok, mert jon a megvalto, es ingyen telefont ada kezetekbe ?? mert errol szo sincs. .avil;ag egyik elgdragabb telefonszolgaltatojatol vartatok hogy na o majd olcso lesz... Es errol szo sincs.. miertlenne olcsobb ?? akkro lemegy atobbi is, majd meguint mehetnek lejjebb..tokremennek a mobilszolgaltatok, a legerosebb marad fenn, es felemeli az egbe az arakat.. Hat nem kivanom..
En mindenesetre a telefont nem csak disznek tartom, hanem hasznalom is, es barmennyire utannaszamoltam a jelenlegi elofizetesem a 'regi' szolgaltatonal majd 20%-al nyujtja olcsobban a telefonalas lehetoseget..
Mindenki csak dicsoitettea vodat, mint egy istent, de vegyetek mar eszre hogy ok is penzbol elnek, nem gondolhatjatok komolyan hogy szivessegbol jottek ide magyarorszagra.. Penzt akarnak keresni, es nem hulyek, hogy maguk allatt vagjak a fat..

Az internetes hirveresrol annyit, hogy fantasziktus volt, meg en is kezdtem bedolnineki, mikor ma meghallottam a radioban hogy indult avoda vegigtelefonaltam mindent meg a kocsiban az arak miatt.. gondolom nem csak en kerultem igy be az ingyenreklam hatasa ala, jol csinaltatok...

bYd Creative Commons License 1999.11.30 0 0 35
Nekem ezzel is a legnagyobb bajom, hogy a csúcsidő 20 óráig tart. A szervusznak még mindig ez a legnagyobb előnye számomra, hogy 16 órától már olcsóbb.
InfraRED Creative Commons License 1999.11.30 0 0 34
mit jelent a "mobilkartya ertek"???
ha ez havi beszelgetesi kedvezmeny, akkor azonnal atmegyek hozzajuk.. kulonben nem (ugyfelszolgalattol megkerdeztem, weben, de meg nem valaszoltak)
Előzmény: LUCzI FERencz (33)
LUCzI FERencz Creative Commons License 1999.11.30 0 0 33
Idézek:

A VodaMax a 3200-as alapdíjjal a 60/20-as csúcs, csúcson kívüllel igenis nagyon jó ajánlat!
A Lux 5000-res havidíjjal, és 40/20-as percdíjakkal még jobb ajánlat!

Idézet vége

Egyről ne feledkezzetek meg, ezek _nettó_ árak
Rájön még a 25% és úgy már egészen más a leányzó fekvése.
A mobil. hix.com-on közölt Nagy Tarifatáblázat
pedig _brutto_ árakkal számol.

Ennek tükrében nézelődjetek.

Előzmény: akosvar (32)
akosvar Creative Commons License 1999.11.30 0 0 32
Üdv!
Mindenhol azt olvasom, hogy milyen drága, meg minden!
Én igenis seggre vagyok ülve a két nagyobb díjcsomag láttán!
A VodaMax a 3200-as alapdíjjal a 60/20-as csúcs, csúcson kívüllel igenis nagyon jó ajánlat!
A Lux 5000-res havidíjjal, és 40/20-as percdíjakkal még jobb ajánlat!
Főleg ha a másodperc alapú számlázást is nézzük!
Biztos, hogy mindenki elolvasta az árlistát, vagy csak divat a fikázás, mint ahogyan az Index, az Internettó, a Hix, és a többiek tették???!!!
Nekem a számok többet mondanak!
Az akciós készülékárak, pedig a Westel és a Pannon 2/3-a!
Én Westel-es vagyok, de ha tehetném átnyergelnék (szerződés)!
Várom a válaszokat!!!

Laci Creative Commons License 1999.11.30 0 0 31
A konkurencia sem ír semmit újat. Miért is tennék?
Előzmény: kishal (30)
kishal Creative Commons License 1999.11.30 0 0 30
Hmm... Megneztem a HP-jukat. (Laci, asszem egy darabig megsem megyek...) En tudom, hogy nem akarnak elkapni, de paranoias kezdek lenni. Vagy valami hasonlo, de az most nem jut az eszembe. Ide nekem azt a bizonyos rozsdas bokot, de kb. 40 perce meg volt kep is az akcios Motorola telefonhoz (szethajthato, nagyon baba darab) egy negyed oraja eltunt a kep es felment 29.990 Ft-ra, most meg mindig nincs kep, de 24.999 Ft a Motorola M3888/M3688. De ennek a neveben mar nincs V betu. Attol meg lehet, hogy szethajthatos kutyu? Probaltam rakeresgelni, de nem talaltam rola tul sokat (=semmit) Most akkor ki monnyon le? PGSM.hu / westel900.hu nem ir semmi ujat?
Előzmény: kishal (22)
CsTom Creative Commons License 1999.11.30 0 0 29
W450...
Előzmény: fudge (19)
Jozsó Creative Commons License 1999.11.30 0 0 28
Mindannyian tuggyuk, hogy a pannonwestelnek, te sokkal többet fizecc ki mint amennyibe neki kerül 1 perc telefonálásod. Azt gondoltuk, hogy monnyuk a vodafone megkapja percenként 10 HUF-ért a pannonwestel hálózatát, és erre pl. nem 90, hanem csak 40 forintot tesz rá. Na, itt tévedtünk.
Előzmény: Doky (26)
Doky Creative Commons License 1999.11.30 0 0 27
Bocs! Vodafone, nem Vodaphone... :)
Előzmény: Doky (26)
Doky Creative Commons License 1999.11.30 0 0 26
Nem értem, miért várta azt mindenki, hogy hihetetlenül a pgsm/w900 alá megy a Voda. Hisz az ország kilencvenvalahány százalékában a másik két szolgáltatótól veszi a "vonalat". Érdekes is lenne, ha pl a W900/PGSM hálózatán keresztül Vodaphone elöfizetéssel sokkal olcsóbban telefonálhatnánk, mint a Westelesek/Pannonosok...
Charlie Drop Creative Commons License 1999.11.30 0 0 25
Pl. rám, de szerintem túl sok lenne kezdőként...
Bár...
Most kutatom, hogy előfizu nélkül mennyi a telcsi, de sehol....
Ha vki láttya üvőccsön!
THX
Jozsó Creative Commons License 1999.11.30 0 0 24
Itt most nem az a lényeg, hogy van egy-két ár, ahol 1 picit jobb vagy rosszabb, hanem, hogy ha igazán nagyot akartak volna lőni, akkor olyan árakkal kellett volna megjelenni, hogy mindenki észnélkül dobja el a pannonwestelt és rohanjon hozzájuk. Nos, ez nem jött be. Ezek után tényleg csak azokra számíthatnak, akik még mindig nem vettek mobilt.
Charlie Drop Creative Commons License 1999.11.30 0 0 23
Hát nemt'om, a www.vodafone.hu-n nincsenek is rossz árak, nem feltétlenül drága!!!
kishal Creative Commons License 1999.11.30 0 0 22
Szinte kivetel nelkul arrol beszeltek, hogy de nemjo (s betuvel kezdodo negybetus jelzo szinonimajakent :) a vodafone cupakisbtuwell, meg en pedignemmegyekatoda! Illetve de ize, hogy nem adja sokkal olcsobban / atfedesek vannak, nehol jobb pl. a Praktikum Pro. Azt azonban nem kell elfelejteni, hogy nem mindenki "atmegy", aki elofizet naluk, hanem esetleg teljesen uj mobilos lesz, vagy epp lejar a szervusza (3 ev Alcatellel, brrr.... :) szoval alternativanak mindenkeppen jo. Meg lehet, hogy jelentkezem Lacinal... :)
Jozsó Creative Commons License 1999.11.30 0 0 21
Vizsgáljátok csak meg a http://www.vodafone.hu/tarifak.htm-t!
Az van írva, hogy (becopyzom): Másodpercenkénti díj , és mellette a 85, 90 HUF-os árak. Hé, ez drágább mint az Iridium!! :-)))))
Charlie Drop Creative Commons License 1999.11.30 0 0 20
Hát egen...
Most minek tanultam közgázt?? Már szégyelem magam, hogy olyan dolgokat írtam a másik Topicba...
Azt hiszem, hogy a Pannon és a Westel örülhet, mert nem hagyják el őket...
fudge Creative Commons License 1999.11.30 0 0 19
INDEX FOCIM:
"Elindult a Vodafone
Mától él a negyedik mobiltefelon-szolgáltató..."

??????????????????????????????????????????

Husky Creative Commons License 1999.11.30 0 0 18
Maradok a Westel 900-nál.... SZERVUSZ !
Előzmény: Laci (14)
SigmundFraud Creative Commons License 1999.11.30 0 0 17
Egy nagy kedvezményt találtam náluk, a kis Motorola felhajtható V-akárhányas csak 24ezer.
SigmundFraud Creative Commons License 1999.11.30 0 0 16
Egy nagy kedvezményt találtam náluk, a kis Motorola felhajtható V-akárhányas csak 24ezer.
egg Creative Commons License 1999.11.30 0 0 15
www.vodafone.hu
pár perce műxik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!