Keresés

Részletes keresés

IVÓ Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1868

Ajánlom az előbbi hozzászólásom első mondatát. Ennyi történt nem több...

Sajnos.

Előzmény: sergiototta (1866)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1866
eredményesebb lett
de hozzá teszem, h én nem LCSben látom a mélyrepulésünk fő okát
s pontosan emlékszem arra, h 1 éve milyen csapatunk volt
olyan, amilyet egyik honi mezey bébi se fog soha csinálni
Előzmény: IVÓ (1863)
IVÓ Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1865
Ami odáig nem jött be, az utána igen, a szerencse a nagy számok törvénye alapján kiegyenlített. Sajnos kétségem sincs afelől, hogy ez a csapat (ráadásul Rósa nélkül) még az őszi teljesítményre sem lesz képes (bár Taki sokat dobhat a dolgon...).
Előzmény: Törölt nick (1864)
IVÓ Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1863
Csak halkan jegyzem meg, hogy a Ferencváros SEMMIVEL sem lett jobb Gelleivel, sőt!!!
Előzmény: Törölt nick (1861)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1862
Nem hinném, hogy komoly gondjaim lennének szövegértés terén.

A mea culpát úgy gondolom, hogy esetleg belátod, hogy nem szidjuk más FRADISTA hozzátartozóit, és az érintettől elnézést kérsz, hogy indulatotban ilyet tettél és beláttad utólag, hogy ez nagyfokú hiba volt. Pl...

Ezt úgy teszed meg, ahogy akarod. Neten, IRL.. a Te dolgod.

A hamvasztásos dolgot címezd Strong felé. Ő írta. A verés felajánlását is, mert nekem még nem címzett senki ilyet.

Nem erős itt mindenki, csupán (többek között) mélységesen rühel két dolgot:

1. ha lerománoznak egy székelyt ( jelzem a lilák ezt teszik, vagyis egy platformon vagy a lilákkal ebben a kérdésben)
2. ha egy általunk ismert fórumtársat egy teljesen ismeretlen személy minősíthetetlen módon gyaláz.

Mégegyszer felvetem: László Csabinak szemébe szeretnéd-e ( mered-e) mondani a véleményed? Összehozlak vele, ha kívánod.

Előzmény: Törölt nick (1853)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1860
mielőtt félreértenéd nem az volt a fő gond a kettős állampolgárságnál, hogy a NEM mellett voltál , hanem ahogy érveltél
többszőr románoztad, cigányoztad a határontúliakat
s ez az amit nem vesz be a gyomrom
Előzmény: Törölt nick (1859)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1859
Ha visszanézel, akkor láthatod, hogy a furuját is emlegettem, nem túl irodalmias kifejezésekkel, ha nem ezzel, akkor a másik nickkel. De 5 hiába szidjuk, csak röhög a markába. Őt vagy erőszakkal lehet eltávolítani, vagy végez vele egy szívroham, vagy egy baleset. Másként nem távozik.

Igenis csabika tehet arról, hogy ilyen mélyre süllyedtünk. De ezt nem részletezem még 1szer. A vidi, az ute vagy a balatonfc ilyen szerény körülmények között, dupla annyi adóssággal képes volt csapatot csinálni, mi miért nem ?

A 2ős állampolgárságba meg ne menjünk bele... nem is kell ezt a kérdést még egyszer felvetni.
Előzmény: sergiototta (1858)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1858
hazudsz megint
emlékszem még a székely-román kifejezésedre,meg anno a kettős állampolgárságos topikban írt dolgaidra (bár az is igaz, h ebben a topikban irtad a zsírdinsznónak, h LCS nem román, hanem székely, tehát kissebségi magyar)
Amúgy meg miért nem furulyást támadod ? Miért nem őt szidod gusztustalan stílusban ?
Vagy szted LCs többet ártott a Fradinak, mint furulya?
Előzmény: Törölt nick (1856)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1856
Nem a székelyeket románoztam, max a weak kollega tette ezt. Én csak a csabikát románoztam. Nehéz megemészteni azt, amit a Fradival tett. Lehet, hogy télleg nem rossz ember, de a viselkedésével lejáratta a csapatunkat. Ennyi.
Előzmény: Törölt nick (1855)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1853
Neked komoly problámaid vannak a szövegértéssel. Olvass vissza lécci. Nem én kezdeményeztem a találkát. A mea kulpát hogy gondoltad ? :DD Személyesen ? :DDD
St.(?) Weak rong! Ha jól tudom neked is ígért már vki verést. :)) Úgyhogy nyugodtan befizetheted a hamvasztást. :DDDD

Csak azt nem értem, hogy miért ilyen erősgyerek mki ?
Előzmény: Törölt nick (1849)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.03 0 0 1852
Mit keres egy nyúlpesti ebben a topikban ? :P
Előzmény: Törölt nick (1850)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1844

Akkor fuss neki mégegyszer mit is írtál és ráeszmélsz, hogy miként is megy oda a Te "román mivoltad". Sergio nagyjából leírta mi is a gond az írásoddal. Szedd össze magad és gondolkozz.

Egyébként jelzem személyesen ismerem Csabát. Ha karakán vagy megszervezem, hogy a szemébe mondjad neki az itt leírtakat.

Nos?

Előzmény: Törölt nick (1824)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1843
"... egy roppant kínos..."
Előzmény: Törölt nick (1842)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1842

Szerintem mea culpázz egyet Polyci felé és megmenekülsz roppant kínos élménytől.

Előzmény: Törölt nick (1841)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1839
pontosan tudod, hogy az a baj, hogy románozod László Csabát s nem az, hogy a Fradinál töltött időszakát kritizálod
csak játszod itt a hülyét, meg arcoskodsz a net védelme mögül
méltó párja vagy a zsírdisznónak
Előzmény: Törölt nick (1833)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1838
Holnap du 5kor felszab tér, vagy fővám tér, amelyik neked teccik. Oszt megbeszélhetjük békésen (vagy nem?).
Előzmény: Törölt nick (1835)
erkölcs,erő,egyetértés Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1834

Azért az jellemző,hogy két baloldali románoz egy székelyt.

Szégyen...

Előzmény: Törölt nick (1832)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1833

Hagyjad, tökideg. Most meg akar verni. Bizotsan a Csabika vmilyen rokona, azért van ennyire beindulva, pedig nem én kezdtem provokálni. Pedig Csabika okozta a legtöbb kárt a furuja után a Fradiban. Csabikát a Fradisták 99%-a megutálta, polycika az 1%-ba tartozik.

A furuját miér nem akarod megverni polycika ? Őt is ennyire szereted ? :)

Előzmény: Törölt nick (1831)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1825
csak titokban megsugom neked, hogy a rendes neveikkel szerepelnek a székelyek
csak az ilyen lények, mint te szokták románositani a neveiket (megjegyzem ilyet eddig a Dkban csak dózsástól olvastam, de hát az ő magyarság tudatukat ismerjük, tisztelet a kivételnek)
amúgy ha már ennyire szíven viseled az oláhok nyelvét, szokásaikat akkor egy szót ajánlanék a figyelmedbe, s ez a "bozgor"
na ez vagy te

jah amúgy a héten vendégségben lesz nálam egy csíkszeredai cimborám, ha gondolod lehet szán rád egy kis időt s szivesen meghallgatja véleményedet erről a székely-román kérdésről, meg a neveik escu,ascu stb-val való irásáról, mondásáról
Előzmény: Törölt nick (1822)
Csülkös pacal Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1820

beszélj már nzl-lel

borozgatás közben meg majd átugrunk hozzá

Előzmény: Törölt nick (1819)
zálycsik Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1816
Jaja, de pl. a fradi meg az újpest is pesti mégse mind1.....
Előzmény: Törölt nick (1815)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1815
De az is római csapat.
Előzmény: zálycsik (1814)
zálycsik Creative Commons License 2006.01.02 0 0 1814
A Lazio-ban!!!!
Nem mind1!!! :))
Előzmény: Törölt nick (1811)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.01 0 0 1813
MSZP és FRADI győzelmekben gazdag újévet mindenkinek !
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1811
Bár az is lehet hogy csak az ókori római szokásokat kívánja ápolni.
Elvégre Rómában játszik.

Senatus Populus Que Romanus!
Előzmény: takacsi (1806)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1807
Ave Paolo!
Előzmény: takacsi (1806)
takacsi Creative Commons License 2005.12.27 0 0 1806
"Fasiszta vagyok, nem rasszista"
2005. december 23. 22:17HunHír.Hu

focilabda200.jpgPaolo Di Canio fellebbezést nyújtott be az olasz labdarúgóliga fegyelmi döntése ellen, amely egy mérkőzésre eltiltotta, mert tizenegy napja fasiszta karlendítéssel üdvözölte az SS Lazio szurkolóit Livornóban.

"Fasiszta vagyok, nem rasszista" - jegyezte meg a 37 csatár, aki mellékbüntetésként 10 ezer eurós pénzbírságot is kapott. Di Canio elmondta még, hogy a jövőben is hasonlóképpen kívánja üdvözölni a Lazio táborát, mert ezzel fejezi ki, hogy közéjük tartozik. Hozzátette, ez egy politikai nézet, amit ugyanúgy el kell fogadni, mint más szemléleteket.

Amíg a liga tanácskozott, a székháza előtt 500 Lazio-szurkoló ülősztrájkot szervezett. Az akció békésen zajlott le. Az épületből kilépő Di Canio szeretett volna helyet foglalni a drukkerek között, így köszönve meg a támogatásukat, de az ügyvédek lebeszélték a futballistát.

Joseph Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség elnöke ugyanakkor csütörtökön új fegyelmi eljárás lefolytatására szólította fel az olasz ligát a súlyosabb büntetés érdekében. A svájci sportdiplomata korábban életre szóló eltiltást javasolt.

Silvio Berlusconi olasz miniszterelnök megvédte Di Caniót, szerinte ugyanis a mozdulatnak nincs jelentősége.
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.24 0 0 1805
Ez hihetetlen.

Békés, áldott karácsonyt kívánok minden Fradistának!
Előzmény: Total (1803)
takacsi Creative Commons License 2005.12.24 0 0 1804
Áldott Karácsonyt!
Total Creative Commons License 2005.12.23 0 0 1803

Namég1szer .

Remélem ez működik .

Előzmény: Total (1802)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!