Keresés

Részletes keresés

blg73 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 426

Én is tapasztaltam: file másolás látszatra sikerül, de mégse nincsen fenn eseményt.
Amire én rájöttem, tapasztaltam: ha kikapcsolom az aktiv virus védelmet (Symantec Nav Gold 10.0 Corporate) és az MS Antispyware védelmet , akkor sikeresek a másolások. Ha aktiv a Symantec online védelem, akkor megesnek ezek...
Előzmény: Skywalker. (416)
scherper Creative Commons License 2006.05.04 0 0 425
Én nem tudom miről beszélsz, a legolcsóbb amit itthon láttam a 29.900,- volt, és nem egy csúcs darab. Mondjuk a nav4all biztos futna vele.
Előzmény: Radir335i (422)
spaviz Creative Commons License 2006.05.04 0 0 424
De nem ám...W800i nem íkvöl szimbián...én is ugyanezt tudom csak javasolni. Nav4all a java progik közé, hozzá GPS bluetoothon és GPRS a térképekhez. Jó étvágyat!
Előzmény: baloghbotond (423)
baloghbotond Creative Commons License 2006.05.03 0 0 423
W800i-re nem fogsz symbiant rakni. Amennyire en tudom. De ha kell navigacio akkor az van java alapra is, ugy hivjak nav4all es az mukodik a w800-on is. Innen tudod letolteni www.nav4all.com . Elvileg olyan 20 000 es folotte mozognak a GPS kutyuk. A siteon arulnak 70 Euroert, de mire megkapod es kikuldik akar otthon is megveheted, ugyanott tartasz arban.
Előzmény: Radir335i (422)
Radir335i Creative Commons License 2006.05.03 0 0 422
Szia, gondolom ahhoz GPS modul is kell.
MEnniyért lehet kapni olyat?
Előzmény: baloghbotond (417)
marpi Creative Commons License 2006.05.01 0 0 421

Sziasztok!

 

Most találtam meg a Fórumotokat, nagyon tetszik. Visszaolvastam pár oldalt, de sehol sem találtam még hasonló kérdést-megjegyzést sem, mint ami mostanában engem foglalkoztat.

Szval. Kb 2. hete használom k750i-met. Eddig minden oké, ha fagyott is, az én hülyeségem volt és küzdött, visszajött. :) Szoftveresen nincs is vele gondom - független a drága - inkább hardveres gondom van. Na, hát ennél nagyobb ne is legyen, de engem zavar. Mármint, hogy 1 azaz egy gomb recseg rajta. Tudom, ez óriási gond, de engem zavar. Egyrészt az ára miatt - ennyi pénzért elvárnám, hogy kushadjon - másrészt minden más gomb csendben teszi a dolgát. Na, a bal felső - értsd hívás-hivásinfó-etc - viszont nem. Recseg, és lehet érezni, hogy a lenyomás és az érzékelés között van egy kis hely, amiról a recsegés is tájékoztat minket.

Kérdésem: ez mennyire elterjedet ennél a típusnál? Mert előtte k700i-m volt, na ott megszoktam, de itt nem szeretném. Szervizben valszeg kiröhögnének, hogy ennél nagyobb bajom sose legyen, de hangsúlyozom, akkor is bosszant. Összegezve minden működik, tök elégedett vagyok, de ez azért egy kicsit beárnyékolja a jókedvemet.

Vélemények? Előre is köszi!

 

Üdv.: RP

Vazzemaci Creative Commons License 2006.05.01 0 0 420
Üdv!
Azt szeretném kérdezni h a gps szolgáltatást hogyan tudom beállítani? meg azt, bár lehet kiröhögtök a kérdésért, de w800-ra lehet-e symbian oprencert telepíteni?
Köszi, sziasztok.
002001 Creative Commons License 2006.04.29 0 0 419

hali

k 300/i  készülékemen szeretném beállítani a hotmail fiókot

szükségem lenne segítségre!!!

doxa2 Creative Commons License 2006.04.27 0 0 418

Hali mindenkinek!

W800-asommal kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem, ha valaki tud segíteni akkor megköszönném. Elsőre az lenne a legfontosabb, hogy a telefonnal készült videókat ha bemásolom a gépbe akkor melyik progival tudom a PC.-én lejátszani? A másik kapcsolodó kérdésem, hogy ugyanazt a videót ha visszamásolom a telefonba akkor nem tudom lejátszani a telcsivel. A fájl mérete ugyan az mint volt, formátumnak is ugyanazt írja az infó, de nem lehet lejátszani, nem is ajánlja fel a telcsi, csak a küldést ajánlja fel. Egyébként ugyan így jártam a hangjegyzeteimmel is, azokat sem játsza le. Ráadásul van néhány fontos hangjegyzetem is amit az elöző telcsiről másoltam át.(k700) Első nekifutásrea müködött, de amikor feltelepitettem a PC.-re a telefon programjait akkor a telepítés után a hangjegyzeteket nem tudtam lejátszani, fényképek hasonlóképpen viselkedtek a fájlméret maradt de megnyitni nem tudta a telcsi.

Mit tegyek hogy müködjön? Van megoldás? Nagyon fontos lenne? Tulajdonképen a memoriakártyárol vesztettem el a telepítés közben az adatokat.( illetve nem vesztettem el csak nem tudom megnyitni) Ezentúl ha telepitem a telcsi progiait akkor a memoriakártyát kiveszem, és ezt ajánlom is mindenkinek.

Amúgy nagyon tetszik a telefon, a képek szuperek tuti jó a minősége. Hiába a 2Megapixel az már minőséget ad.

Üdv mindenkinek és várom a sedgítő hozzászólásokat. Elöre is köszi!

doxa

 

baloghbotond Creative Commons License 2006.04.27 0 0 417
Hello leszedtem a nav4all legujjabb verziojat...akik nem tudjak mi az, egy ingyenes java alapu navigacios program, akar K750-i re is...minden gyonyoruen fut kiveve a hangot. A terkep bejon rajta, az utvonal is, de a magyar hang nem mukodik. Az angol megy. Volt masnak is hasonlo tapasztalata? Valami debug megoldas? Kicsit frusztral dolog...
Skywalker. Creative Commons License 2006.04.26 0 0 416

szevasztok

 

d750-esem van, ez kb ua mint a k750, csak más a dizájn

 

a kérdésem:

 

1 GB-os memóriakártyám van, tölteném rá fel az mp3-akat (telefon szgéppel összekötve), de elég esetleges a siker... látszólag felmennek a file-ok. ha vége a műveletnek lecsatlakozom, de ekkor általában kiderül, h nem minden file került fel, ergo kezdhetem majdnem elölről az egészet. töbszöri szakaszos nekifutogatás után persze előbb utóbb felmegy minden amit akarok, de ez így valahogy nem normális...

másoknál is előforudul a hiba?

dyz Creative Commons License 2006.04.25 0 0 415
A http://www.sonyericsson.com/ oldalról szerintem letöltheted a cd-n lévő progikat.
Előzmény: losika81 (414)
losika81 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 414
Sziasztok!

Még csak most jutottam hozzá először (K750i), jobb későn mint, soha, ez van.
Bocsi de ezt a sok hozzászólást nem akarom végignézni, egy kis problémám lenne, ti biztos tapasztaltabbak vagytok már.
Szóval, a telóhoz adtak egy Pc Suit cd-t, de a gépem nem is pörgeti fel, aztán megnéztem a saját gépbe, nincs is rajta semmi, ti már találkoztatok üres gyári SE cd-vel? Másik dolog, adatkábellel összedugom a gépet és a telót, total commander nem ismeri fel. Fel kellene neki, vagy csak a cd telepítése után, ami persze nem jó, vagy üres. Volt már ilyen probléma valakinek, mit tegyek?
BadeJuve Creative Commons License 2006.04.25 0 0 413
A joy gombról eltünt az ékszer vagy miafene,honnan lehet beszerezni egy olyat?
Bacilus Benő Creative Commons License 2006.04.22 0 0 412

 

Olvasd el a fórumot elölről! Tele van címekkel!

Előzmény: pepedino (400)
MSPORT Creative Commons License 2006.04.19 0 0 411
Worms3D 97%-nál megáll. Nektek fut? 750-es verzió.
MSPORT Creative Commons License 2006.04.19 0 0 410
Nem a beállításokal van gond. Nincs a csomagomban MMS szolgáltatás.
Előzmény: O.Zsé. (408)
larsfuchs Creative Commons License 2006.04.19 0 0 409
De hétezret azért sajnálnék érte...
Előzmény: O.Zsé. (408)
O.Zsé. Creative Commons License 2006.04.19 0 0 408
A garancia csak a készülékre vonatkozik. Tartozékra sajna nem.
Magam a K750i füles helyett (ami sajna cirka 1 hónap alatt megdöglött) a HPM-70 W800i fülset vettem.
na az sakál! szól mint atom! :o))

Az MMS beállításokat a www.sonyericsson.com oldalról el tudod magadnak küldeni smsben. tök ingyen!

Üdv
Előzmény: larsfuchs (407)
larsfuchs Creative Commons License 2006.04.19 0 0 407
Nekem meg az lenne a kérdésem, hogy: haldoklik a D750-hez kapott gyári fülhallgatóm - szerintetek a garancia erre is érvényes?
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.19 0 0 406

Sziasztok,

 

Sajnos nem tudok új topikot nyitni (nem is tudom miért nem) ézért itt kérdezem meg: Van-e valakinek HCB 700-as kihangosítóról tapasztalata? Lenne vele valami problémám és az ügyfélszolgálat sem tud segíteni.

Ha valakinek van ilyen jelentkezzen. Írjon ide vagy a mailemre.

 

Köszi

MSPORT Creative Commons License 2006.04.19 0 0 405
Beelőzős. jaj
Előzmény: MSPORT (404)
MSPORT Creative Commons License 2006.04.19 0 0 404
Beleőzős...ma....:-))
Előzmény: Radir335i (403)
Radir335i Creative Commons License 2006.04.19 0 0 403

Minek nyomkodod, ha nem értessz hozzá???

Különben is ... utánzós... :))

Előzmény: MSPORT (402)
MSPORT Creative Commons License 2006.04.19 0 0 402

Sziasztok

 

Megvettem életem első K750i-jét. Minden nagyon szép és nagyon jó, csak nem tudom kijátszani a céges telefonelőfizetést, mert nem tudok MMS-t küldeni.

Szerintetek van olyan, hogy praktikumkártyát rátöltök a céges előfizetésre és arról megy a net meg az MMS? Készülék végig azt gagyogja nekem, hogy nincs beállítva internethozzáférésem a szolgáltatónál, de a letötött Operaböngészű így is kimegy webre. Furi.

O.Zsé. Creative Commons License 2006.04.18 0 0 401
K700i headset NEM JÓ a K750/D750/W800i sorozathoz!

Csatlakozó váltás volt!

Üdv
pepedino Creative Commons License 2006.04.18 0 0 400
Sziasztok. Most vettem egy 750i-t és nagyon meg vagyok vele elégedve. Valaki tudna nekem  olyan webhelyet mondani ahol ingyen lehet letölteni hozzá csengőhangokat effekteket? Köszi előre is Pepe
Laca0 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 399

Szia rokamesz!

5ezerért godoltam.
De nem tudom biztosan, hogy jó-e a W800-ashoz. Nem vagyok naprakész az új SE telefonokkal kapcsolatban.

Előzmény: rokamesz (398)
rokamesz Creative Commons License 2006.04.14 0 0 398

mennyiért...sehol nem találom a w800-t
Előzmény: Laca0 (397)
Laca0 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 397

Sziasztok!


Eladó a K700-ashoz kapott stereo, felvevőgombos, antennás headset-em!

1* volt használva, kipróbálás céljából!

 

Ha érdekel valakit, akkor email cím a profilomban! Köszi!

 

Üdv: Laca

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!